Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 lut 2015, 17:53

Ja to się obawiam najbardziej, że jednak to prowadzenie własnego biznesu będzie ograniczone. Ale mam nadzieję, że będzie to bardziej rozbudowane niż w Store'owych dodatkach do trójki. I że w przyszłości pojawią się restauracje, które z tym dodatkiem również można będzie prowadzić. No coś, na co bardzo czekam - powrót okazji z TS3. Dla mnie to must have! Bardzo mi to urozmaicało rozgrywkę w trójce i nadawało jej jakieś akcji i fabuły.

A kosmici, no cóż. To zawsze były moje ulubione istoty nadprzyrodzone, więc cieszę się :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: beldor » 05 lut 2015, 18:23

Eq pisze:Okładka jest... nawet okej, tylko szkoda, że użyto tyle PhotoShopa. :/
Ta.. powinni ręcznie malować okładki , podobnie jak 40 lat temu plakaty filmowe :p
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 05 lut 2015, 18:26

To nie chodzi o to soft1 Świecące się włosy, cienie, wszystko wyraźne i czyste. Gdzie te okładki z 2, minimalistyczne aczkolwiek bardzo fajne, takie.. przytulne :doge: Bez szału z warstwami, cieniami itp
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Eq » 05 lut 2015, 18:30

Jako, że okładka podstawki wygląda jeszcze jako tako - nie jest przesadzona z PSem, no i simowie wyglądają jak simowie. A w tym dodatku... To nawet obok simów nie stało. soft9

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lenna » 05 lut 2015, 19:30

Będą kosmici?! To potwierdzone? Jak tak, to już w ogóle super, to moja druga ulubiona nadnaturalna rasa :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Dimond
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 45
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:40

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Dimond » 05 lut 2015, 20:26

Mnie najbardziej ciekawią otwarte kariery i to, co właściwie będzie można robić w tych budynkach w zależności od stopnia kariery, czy chociażby tego, czy dany sim jest jedynie gościem (albo kimś w potrzebie).
Fajnie, gdyby w szpitalach były łóżka dla pacjentów, pielęgniarki, itp. Choroby moim zdaniem powinny być również losowe i powinny dotykać zarówno pacjentów w ramach "misji" jak i zwykłego sima w grze: tak, by sam mógł pojechać do szpitala i się wykurować (to samo poród). Wtedy miałoby to sens.
Komisariat zastanawia mnie jedynie pod względem działania aresztów i czy rzeczywiście w grze pojawią się złodzieje okradający nas, a nie Ci - których będziemy jedynie tropić.
Co do naukowca: tu już chyba jest dowolność. Pewnie nasza tradycyjna dodatkowa parcela pojawi się za tym portalem, a tam kosmici. Byłoby fajnie.
Co do biznesu. Rzadko korzystałem z niego w dwójce, aczkolwiek od czasu do czasu b. lubiłem i po cichu liczę, że te biznesy (podobnie, jak dwójkowe) również będą miały jakieś rangi, statusy, opinie klientów i krytyków, a nie takie bycie dla bycia.

No cóż, poprzeczka stoi wysoko.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: simunia » 05 lut 2015, 22:07

Mi się akurat okładka podoba. Jedynie tą policjantka ma fryzurę nie pasujaca do kształtu jej twarzy ja bym jej dała inna fryzurę no ale
ok. W sumie twórcy nigdy nie potrafili tworzyć ładnych simów.

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Cain » 05 lut 2015, 23:01

Dimond pisze: Co do biznesu. Rzadko korzystałem z niego w dwójce, aczkolwiek od czasu do czasu b. lubiłem i po cichu liczę, że te biznesy (podobnie, jak dwójkowe) również będą miały jakieś rangi, statusy, opinie klientów i krytyków, a nie takie bycie dla bycia.
Obawiam się, że tak właśnie może być. :unsure: Główny temat - praca detektywa, lekarza i naukowca - będzie spoko zrobiony, ale reszta może zostać potraktowana trochę po macoszemu. :/
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: simunia » 06 lut 2015, 16:16

Mi tam data premiery nie przeszkadza ponieważ i tak i tak pewno kupie po pierwsze po premierze a po drugie wersje elektroniczną bo jednak wersji pudełkowych już za bardzo nie mam gdzie trzymać i jakoś tak wolę wersje elektroniczną ostatnio.
A jestem ciekawa jak ten dodatek będzie tak naprawdę wyglądał bo na zwiastunach zawsze wszystko fajnie wygląda a jaka jest rzeczywistość to wszyscy wiemy. Bardzo mi się podobają te stoły w tej cukierni są naprawdę fajne.
Ja pewno kupię ten dodatek ze względu na sentyment do WB z 2.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 06 lut 2015, 18:04

Łał
Miło że pomyśleli aby wepchać dwa dodatki w jeden. Zdecydowanie to lepsze niż osobno "Kariera" i "Własny Biznes." :3
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 06 lut 2015, 22:38

Nie rozumiem hejtu na nazwę. Brzmi lepiej niż "Do pracy" :/

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Cain » 06 lut 2015, 23:52

Nazwa idealna nie jest.
Oczywiście, że Do pracy nie brzmi lepiej niż Witaj w Pracy. Ale Do pracy! jest już lepsze. Bardziej entuzjastyczne. ^^ Nie dość, że odpowiadałoby bardziej angielskiemu tłumaczeniu, to po prostu... byłoby lepsze. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: aesthetea » 06 lut 2015, 23:56

Wydaje mi się, że Do Pracy! byłoby trochę niepoprawne? xd Nie wiem, źle to mi się kojarzy. Tłumaczenie zawsze problemem i nikt nigdy nie będzie zadowolony. Czekam na więcej info o samym dodatku, jego zawartości. :bored:
Obrazek


Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 07 lut 2015, 0:21

Po prostu Au travail podoba mi sie bardziej.

Istotnie w j. francuskim jezeli Au travail rozwazymy jako tryb rozkazujacy bedzie znaczylo Do pracy.
Ale samo "au travail" znaczy rowniez "w pracy" -> Je suis au travail. :)

Po prostu dla mnie francuski lepiej brzmi i tyle. Druga sprawa to kwestia nazwisk oraz imion, raz jeden wlaczylam gre w polskiej wersji jezykowej i wiem ze nie jestem w stanie tego zdzierżyć. Po prostu nie i juz ;) Juz naprawde wolalabym aby wogole nie tlumaczyli imion i nazwisk i zostawili te angielskie, ze juz nie wspomne o tlumaczeniu nazw miast..

to jest INACCEPTABLE
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 07 lut 2015, 11:27

Mnie zastanawia jeszcze jedno. Skoro wszystkie ciuchy mamy juz w szafie, to po co sklep z nimi? Fajnie by bylo, gdybyśmy w sklepie "przerabiali" ubrania przy pomocy CAStu. No i mogliby dodać spożywczaki.

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: simunia » 07 lut 2015, 11:31

Właśnie mi się to podoba. W sumie w 2 wam to nie przeszkadzało. Mam nadzieję, że z tym dodatkiem dojdą nowi simowie . Będzie fajnie znów móc prowadzić cukiernie. Ciekawe czy tak jak w 2 simy będą mogły tworzyć własne zabawki to było w 2 fajne. Gdyby dali taka możliwość w 4 to by było super.

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 07 lut 2015, 12:14

Właśnie Raszpla, au travail jest ładniej, estetycznej i przyjaźniej jakoś soft9 W Pracy jakoś lepiej brzmi niż Witaj w Pracy. Chociaż au travial wcale też nie jest najlepsze ale nie wszystkim się dogodzi :P

chodź na sb
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 07 lut 2015, 12:30

W końcu skończą im się pomysły na nazwy... Ładnie by brzmiało tak jak ktoś tu kiedyś napisał użycie do nazw motto "Pogrywaj z życiem" - Pogrywaj z Pracą, Pogrywaj ze Zwierzętami, itp. itd.

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: rgx97 » 07 lut 2015, 18:43

Spodobał mi się ten dodatek. Z Dwójki uwielbiałem Własny Biznes, więc cieszę się, iż coś podobnego pojawi się w Czwórce. ^^

Mam nadzieję, że okaże się świetny podczas realnej rozgrywki. Bo zwiastuny lubią przeinaczać rzeczywistość.

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Atax » 07 lut 2015, 19:02

Nie rozumiem, co Wy macie do tej nazwy, przecież Witaj w Pracy jest takie pozytywne i optymistyczne soft9
Tak w ogóle, patrząc na te zdjęcia, niektóre ubrania mają dziwne wzorki... Pamiętacie tamten filmik, gdzie przemalowali chłopa na pomarańczowo? Myślę, że może dojść Stwórz Styl. Ta przewspaniała 'nowość' nadała by sens sklepom odzieżowym i (przynajmniej wg. logiki EA) przyciągnęła graczy. Gdzieś wśród zdjęć z dodatku widziałem jeszcze jedną rzecz wskazującą na SS, ale nie mogę sobie teraz przypomnieć...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość