Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 15 mar 2015, 16:13

Na pewno będzie się dało.. Bo modderzy potrafią wszystko. Mam nadzieje że powstanie modyfikacja umożliwiająca dostanie się do szpitala nie jako pracownik..
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 15 mar 2015, 16:22

Czy ja dobrze rozumiem, że nasz Sim może iść do szpitala tylko, gdy jest jego pracownikiem?

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: schwimmen » 15 mar 2015, 16:31

Tak, do szpitala i pewnie także do wszystkich innych karier będzie można się wybrać tylko w czasie pracy.
Natomiast co do edycji tych miejsc to Karol wspominał ze jest kod na ich edycje. :)

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 15 mar 2015, 16:57

schwimmen pisze: Natomiast co do edycji tych miejsc to Karol wspominał ze jest kod na ich edycje. :)
Jak ktoś nie wie, ten kod to bb.enablefreebuild xD
Ciekawy jestem, czy ten kod zadziała też do ukrytych parcel typu planeta Sixam, dom pustelnika z UwP czy miejsc z podstawy... :P
Podoba mi się też to, że wróci opcja malowania portretów, brakowało mi tego.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 mar 2015, 17:33

Uroczy ten okrągły placyk nad wodą.

Swoją drogą, jesli nie ma nowych rodzajów śmierci, to ci simowie mogą umrzeć? :unsure: Jeśli mogą, to jaki to będzie rodzaj śmierci.. A jeśli nie mogą, to po grzyba ich ratować..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Jackob » 15 mar 2015, 18:13

Promenada Magnolii po wybudowaniu nowych parcel może być ładna.
Tylko nic nie można zrobić z pustym placem zabaw i placem (na którym zmieściłaby się jeszcze jedna parcela). soft9

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 mar 2015, 18:46

UMIERAM: Podobno kasa ma tylko funkcje zarządzania pracownikami itp. Nie obsługujemy przy niej klientów................................
Umarłam. Wiedziałam, że coś spierniczą..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 15 mar 2015, 19:12

Boże EA gdzie wy robicie zakupy.. Wszędzie, od zawsze i zawsze będzie się płacić przy kasach a oni co? Tableciki i do klientów........

Boże.. Co za.. idealni pracownicy z wyobraźnią :)
A szpital wygląda na psychiatryczny. Wszechobecna pustka, zero kreatywności. Jak zwykle.
Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: smisiv » 15 mar 2015, 19:21

Mam już dosyć półśrodków, atrap, modeli oraz ozdób.
Zamiast wyrazu ''amazing'', najczęściej używanym słowem przez EA powinno być ''przepraszamy''... :/
Czytam i dalej nie ogarniam, co jeszcze można zepsuć w prostym dodatku? Zakupy, to takie trudne, by simowie płacili za nie przy kasie? Odblokowanie edycji miasteczka, przesuwanie parcel - to też straszna przeszkoda?
Sorry, ale nigdy nie kupię tego dodatku, jeśli tego nie zmienią. Mogą nawet a w aktualizacji, ale niech po prostu się ogarną...
Wcale tego wszystkiego nie było już w dwójce i wcale nie cofają się w rozwoju xd

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 15 mar 2015, 19:32

Hahahaha! No chyba nie. Oni debili mają w tym EA? Wszystko załatwia się przez telefon, jedzenie magicznie kupuje się w lodówce, ubrania magicznie pojawiają się w kieszeni sima, butelki z mlekiem i pieluchy pojawiają się z nikąd, a zużyte magicznie znikają, zamówione przedmioty teleportują się do naszych kieszenie, a już przynoszenie przez listonosza byłoby lepsze, naprawianie obiektów polega na zniknięciu pieniędzy i magicznym odnowieniu się ich... Ale żeby tak prostej rzeczy, jak podchodzenie simów do kasy nie zrobić?! Ale dzieci i tak to kupią... A swoją drogą... W TEJ GRZE NIE ISTNIEJĄ DZIECI!

Nie sądzę, że zanim pewne rzeczy nie ulegną zmianie, NIE KUPIĘ tego dodatku, ani żadnego innego. Dwójka wciąż mi działa.

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Atax » 15 mar 2015, 19:49

Nie chcę nic mówić, ale wydaje mi się, że ta gra raz na zawsze została pozbawiona małych dzieci...
Przecież wprowadzają kosmiczną ciążę, w sklepach z ubraniami nie ma manekinów na małe dzieci (na dzieci są?) później pojawią się jakieś supernaturale inne... Dam sobie głowę uciąć że nie będzie im się chciało później robić małych dzieci, które ponadto będą musiały mieć swoją kosmiczną, wróżkową, lamorożcową i kijeawie jaką jeszcze wersję...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 mar 2015, 19:54

Atax,
Poza tym, tyle czasu od premiery i cisza... A miał to być ich priorytet. Coś to chyba znaczy..


Ciekawe czy w szpitalu będzie dużo simów.. Świetna szansa do nakręcenia simowej wersji Chirurgów :aww:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Cain » 15 mar 2015, 19:57

Ich polityka jest bardzo żałosna. OK, fajnie, że jest taki dodatek, wracają do czasów dwójki, są też jakieś małe nowości... Ale co z tego, skoro dodając jedno, odbierają/ograniczają drugie? Toż to w dwójce była większa dzielnica handlowa, z większą ilością parcel (że o edycji miasta już nie wspomnę). A to z kasami to już w ogóle przesada, za dużo załatwia się w tej odsłonie za pomocą telefonu i tabletu - nie wyobrażam sobie kogoś, kto cieszyłby się z takiego rozwiązania, bo myślę, że fani tej serii wolą bardziej tradycyjne rozwiązania (nie mówię, że smartfony to złe rozwiązanie, to mi akurat odpowiada), takie jak na przykład to płacenie przy kasie czy kupowanie ubrań/jedzenia w sklepach. Ach, EA...
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Atax » 15 mar 2015, 19:59

Simsy bez małych dzieci to już nie simsy, bo simsy to symulacja życia. A to to nie wiem, co to jest ;-;
Gadają, że priorytet, a już niedługo pewnie będzie "Nasi dzielni programiści w pocie czoła pracowali na emejzing małymi dziećmi z gratisową kołyską i nocnikiem, ale niestety silnik gry na to nie pozwala... No ale mamy zestaw krowich czapeczek za 60zł!"

A szpital beznadziejny... W ogóle ten budynek od początku nie wyglądał na szpital.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 15 mar 2015, 20:01

A ja myślę, że drugim albo trzecim dodatkiem będzie coś w stylu Pokoleń, a w nich największą atrakcją... MAŁE DZIECI! Będą się chwalić, że dodają tyyyyyle nowych obiektów (wszystkie te meble związane z dziećmi i ubrania dla nich, których nie dali w podstawie :D) i ludzie kupią, bo przecież jak to tak grać bez małych dzieci.

Powiedzieli, że to dla nich priorytet, ale jakby dali to w pierwszym dodatku to by było, że sok na kasę i specjalnie rozdzielili zawartość z podstawy i dali ją do dodatku. A tak to wychodzi, że EA takie pracusie, że po premierze jeszcze pracują, tylko ten silnik gry taki kapryśny i dopiero za jakiś czas dopuści do gry możliwość wychowywania małych dzieci :D

---

A co do samego dodatku to mnie nawet ta akcja z kasami nie dziwi (po prostu nie mogli zrobić wszystkiego tak jak powinni, bo to EA :D). Bardziej wkurza mnie (ale nie dziwi, w dalszym ciągu) to jak wygląda sprawa ze szpitalem i policją. Gdyby Simowie mogli tam trafiać jako pacjenci/złodzieje to by było naprawdę coś nowego. A tak to mamy lokacje, w których Simowie mogą bawić się w policjantów i lekarzy. Równie dobrze można by pobrać takie parcele wykonane przed graczy i udawać, że nasz Sim tam pracuje. Wyszłoby prawie na to samo, poza tymi zadaniami, które i tak znudzą się po kilku simowych dniach.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 15 mar 2015, 20:04

Kolejną rzeczą, której nie rozumiem, to dlaczego nie dodali włamywacza.. Przecież to idealna okazja..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 15 mar 2015, 20:12

Shattered pisze:Kolejną rzeczą, której nie rozumiem, to dlaczego nie dodali włamywacza.. Przecież to idealna okazja..
Jak dla mnie fajny jest brak włamywaczy, w poprzednich częściach każdy sim przynajmniej dwa razy był świadkiem włamań, to tak trohę dalekie od waszego upragnionego realizmu. :P

Narzekajcie, nie kupujcie, ja tam doceniam że posłuchali graczy i dali biznes. Ja na wszystko staram się patrzeć z lepszej strony :P

A pusty szpital jest taki polski xD Czego byście jeszcze w nim chcieli? Więcej sal z taką samą zawartością? :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lenna » 16 mar 2015, 2:07

Co do tych kosmitów... na początku mi się spodobali, ale teraz tak patrzę że są strasznie kolorowi i przypominają mi bardziej ufoludki z bajek :/ Przynajmniej ta kosmiczna parcela jest ładna, ale zerżnęli ją żywcem z Avatara, nawet te latające skały są xd
Mój entuzjazm wobec tego dodatku osłabł, wychodzą na jaw niedociągnięcia :/
Jak to, brak nowego rodzaju śmierci? To znaczy, że Sim nie umrze od choroby? To po co go leczyć? I co w takim razie znaczy tamto zdjęcie z Mrocznym? ;-; Pisali też, że Sim może umrzeć podczas wizyty u kosmitów, to nie będzie nowy rodzaj śmierci? :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 16 mar 2015, 11:32

A gdzie było napisane, że simowie nie będą kupować przy kasie? Tzn ok, wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że tak będzie bo nigdzie nie było jeszcze zdjęcia z simami płacącymi przy kasie... Ale podawajcie źródło jak już piszecie o takich rzeczach bo nigdzie takiej informacji znaleźć nie mogę.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 16 mar 2015, 11:41

Levkoni pisze:A gdzie było napisane, że simowie nie będą kupować przy kasie? Tzn ok, wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że tak będzie bo nigdzie nie było jeszcze zdjęcia z simami płacącymi przy kasie... Ale podawajcie źródło jak już piszecie o takich rzeczach bo nigdzie takiej informacji znaleźć nie mogę.
Glossy napisał że inni mieli przy kasach kolejki, ale sam tego nie doświadczył. Więc szansa jakaś jest. ;)
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość