Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Jackob » 25 lut 2015, 12:09

Zaczynam się bać, że w pracy nie spotkamy tylu współpracowników. Pewnie na pani z recepcji(?) się skończy.
Wiele animacji wygląda bardzo śmiesznie. Jak ta z zakładaniem kajdanek lub przeszukiwaniem.
Praca detektywa będzie ciężka. Zmienianie parceli wiąże się z ekranem ładowania. .-.
Na szczęście dodatek oferuje kilka fajnych fryzur i strojów. Funkcję prowadzenia własnego biznesu pewnie zepsują. Nie widziałem jeszcze nigdzie maszyny, na której będziemy mogli stworzyć coś nowego. Pozostaje nam tylko stół stolarza oraz wszystkie obiekty, które znajdziemy. Własny biznes zamieni się w coś na wzór komisu z The Sims 3. :/

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: diamond5 » 25 lut 2015, 13:17

Ja jestem wielbicielka gier przygodowych taki point&clic i jak tutaj zobaczyłam jak detektyw szuka coś tam robi aby dojść do celu...no bardzo mi się to spodobało :)
Dla mnie jak na razie ten dodatek jest na wielki + (ja nie jestem aż tak szczegółowa o których wy tu wypisujecie)...tylko jedno bardzo przeszkadza te ekrany ładowania...no zepsuli bardzo z tym grę :/

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 26 lut 2015, 10:24

Mnie się to nie podoba. Raz, drugi rozwiążemy jakąś kryminalną zagadkę, ale potem to się zrobi nudne. Podobnie jak z grobowcami w TS3. Dobrze, że opcjonalnie Sim będzie mógł zostać znikającym przed parcelą detektywem. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 lut 2015, 11:30

No niestety, ale takie elementy zawsze się znudzą, to nieuniknione ;p Ale chodzi o to, żeby mieć zabawę chociaż do kolejnego dodatku, bądź co bądź do odkrycia mamy sporo. Może jakoś to rozwiążą tak, żeby nie trzeba było milion podobnych spraw rozwiązać żeby dostać awans. Dlatego to kariera naukowa wydaje mi się najfajniejsza ;p Bo tworzenie przydatnych wynalazków nie może być nudne, a do tego pewnie te wynalazki będzie można używać normalnie w domu itd.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 lut 2015, 11:33

^ a dla mnie wydaje się, że właśnie ta kariera będzie najnudniejsza.. No bo co, stworzysz te wynalazki, będziesz miał w domu. I co? Będziesz tworzył i sprzedawał?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 26 lut 2015, 11:46

Według mnie jest właśnie ciekawa, po za tym ten motyw ze złym naukowcem, ciekawi mnie jak to będzie funkcjonować :devil:

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: diamond5 » 26 lut 2015, 12:07

Mnie właśnie w simach nigdy nie interesowała nauka/tworzenie różnych tam wynalazków...ale może tutaj w TS4 będzie ciekawe no nic zobaczymy ;)

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 26 lut 2015, 12:22

Mnie też..nie wiem co jest w tym ciekawego :doge: [2]

Jak dla mnie, najciekawsza chyba kariera lekarza...

Tylko niech powiedzą czy to będzie działać w dwie strony. Czy nasi simowie, którzy np. nie mają pracy czy mogą zachorować albo rodzić w szpitalu czy złamać prawo..

No i faktycznie, wygląda na to, że biznes będzie potraktowany po macoszemu
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Bart » 26 lut 2015, 12:46

A, ja powiem, że właśnie to kariera detektywa mi się najbardziej spodobała. Uwielbiam rozwiązywanie zagadek i widzę, że w tym dodatku ta opcja się fajnie zapowiada. Podobnie jest z lekarzem, też to interesująco wygląda.
Tworzenie wynalazków w simsach zawsze jakoś mnie mniej interesowało, bardziej czekam na biznes.. :P
Shattered pisze: Tylko niech powiedzą czy to będzie działać w dwie strony. Czy nasi simowie, którzy np. nie mają pracy czy mogą zachorować albo rodzić w szpitalu czy złamać prawo..
To by było coś, w szczególności mam na myśli łamanie prawa. W sumie to chciałbym, aby istniała opcja, że mój sim trafi na jakiś czas do więzienia, ale to raczej mało prawdopodobne, bo nie bardzo widziałem, żeby na zwiastunie były jakiejś inne elementy więzienne, niż cele.. <_<

Co do chorób/porodów to przy tym drugim to chyba bardzo prawdopodobne, ale w choroby simów raczej wątpię. Mam nadzieje, że za miesiąc z kawałkiem czeka mnie miła niespodzianka. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 26 lut 2015, 13:09

Kariera wynalazcy była nudna w TS 3 Kariera, bo z tego co pamiętam, tam po prostu trzeba było jakiejś ilości złomu (?) i rozwiniętych umiejętności, a tworzenie nowych wynalazków polegało tylko na tym, że Sim po prostu dłużej je robił. Sądząc po tym, że kariera detektywa i lekarza zapowiada się tak 'przygodowo' (zagadki itp) można przypuszczać, że wynalazca też pewnie będzie musiał się namęczyć, żeby zdobyć części do nowego obiektu itp. Wydaje mi się, że oni do każdej z tych karier, w miarę możliwości, dodadzą coś z rozwiązywania zagadek albo przygód.

Te kariery jakoś do mnie nie trafiają. Jakiś czas temu, jak były te ankiety na temat tego, co powinno się znaleźć w dodatkach, pojawiła się możliwość aby np. będąc burmistrzem, gracz mógł mieć jakiś realny wpływ na wygląd/rozwój miasta. To by było naprawdę coś nowego i pasowałoby do symulacji życia. To już w trójce można mieć większy wpływ, jak się wykupi parcele w mieście i poprzerabia po swojemu, albo pozmienia im nazwy itp. Szkoda :P

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 26 lut 2015, 16:54

A Wy od razu musicie negować czyjeś zdanie :P Powiedziałem że mi się naukowa wydaje najbardziej ciekawa i basta, nie musicie od razu pisać "nie wiem co w tym ma być ciekawego". Wy nie wiecie, ale ja wiem bo mi się podoba, Wam nie musi ;) Mogę powiedzieć równie dobrze, że nie wiem co ciekawego jest w odbieraniu porodu i przepisywaniu recept - maksymalne uproszczenie tak jak powiedzenie "co ciekawego jest w zrobieniu wynalazku i używaniu go" ;3
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Eq » 26 lut 2015, 20:15

Według mnie najciekawszy będzie Biznes. Uwielbiałem go w 2, więc mam nadzieję, że w 4 też go pokocham. <3
Tylko, żeby tam też była opcja, aby sim mógł "zniknąć" do pracy. Bo to także po dłuższym graniu się nudzi.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Jackob » 01 mar 2015, 12:56

Liczę, że Echosmith Cool Kids zostanie nagrane w Simlish. ^^
Pozostałych nie znam. soft9 Kiedyś chyba tylko usłyszałem Katy Tiz - The Big Bang

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 01 mar 2015, 13:09

I tak w dodatku a la zostań gwiazdą dojdą bardzo znane piosenki :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Bart » 01 mar 2015, 13:16

Piosenka New Politics jest w zwiastunie dodatku, więc pewnie pojawi się też w grze.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 01 mar 2015, 13:55

jeszcze 4 tyogdnie jakies ;) poczekajmy.. ja czekam najbardziej na lekarza i na biznes ;)

Mam cicha nadzieje ze moge Story Progression dodaja wraz z dodatkiem.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Bart » 01 mar 2015, 14:27

Nie wiem jak was, ale mnie mimo wszystko najbardziej ciekawi gdzie na tej mapie upchają nowe dzielnice :wat:
Na Oazie jest jeszcze miejsce na to laboratorium, ale w Wierzbowej Zatoczce mi się to jakoś nie widzi.., w szczególności, że ze zdjęć wynika, że dzielnica powinna być pomiędzy tą najbogatszą, a tą z budynkami publicznymi.. :unsure:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: rgx97 » 01 mar 2015, 14:31

Być może powrócą do czasów Jedynki, gdzie wraz z dodatkiem Zwierzaki okolica powiększyła się niemalże trzykrotnie. Ewentualnie na lewym górnym rogu ekranu pojawią się nowe kółeczka z odpowiednimi dzielnicami handlowymi (podobnie jak to działa na zasadzie przemieszczania się pomiędzy miastami).

Mam niemałą ochotę na zagranie w ten dodatek. ^^

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 01 mar 2015, 15:19

Ja tam bym wolał, żeby powstało coś niezależnego, jak Lazurowa Promenada ;)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 02 mar 2015, 10:27

Marzą mi się takie fajne roboty do sprzątania, podawania jedzenia czy pilnowania domu, jakie były w TS2. :)
Oby czwórkowy naukowiec mógł takie skonstruować.

Simka ze zdjęcia powyżej ma chyba jakiś wyszukiwacz kosmitów na głowie...
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości