Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 05 lut 2015, 8:02

Nie wyobrażam sobie szpitali w trybie laptopa, simowie ciemni a w pomieszczeniu jeszcze bardziej soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: simunia » 05 lut 2015, 10:30

No zwiastun fajny dla tego dodatku jestem skłonna kupić 4 bo widać, że jednak 2 klimat powraca super. Dla tego własnego biznesu w tym dodatku jestem skłonna go kupić. Nowe umiejętności, potrawy zapewne jakieś też nowe dojdą.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lunon » 05 lut 2015, 11:01

Chyba kogoś tutaj za bardzo słonko przygrzało.
Podziękuję za taką cenę...

Dodatek zapowiada się naprawdę ciekawie.
Już widzę te piękne i klimatyczne kawiarnie w Willow Creek *-*
To logo mi się nie podoba xD
Choć okładka jest prosta i ciekawa.

Uważam, że najlepszy tłumaczeniem byłoby The Sims 4 Do Roboty xD

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: książę » 05 lut 2015, 11:03

@Lunon - ciekawe, gdzie je wepchniesz w otoczeniach z podstawy… :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 05 lut 2015, 11:06

Podejrzewam, że do Willow Creek i Oasis Springs dojdą jakieś dzielnice handlowe z paroma pustymi parcelami, byśmy mogli samemu coś zbudować.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lunon » 05 lut 2015, 11:38

Chciałbym, żeby podstawowe miasta były rozszerzone o kolejne działki.
-tak jak w przypadku the sims 1-

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: beldor » 05 lut 2015, 12:19

Biorac pod uwagę fakt ze odstęp czasu pomiędzy podstawa a dodatkiem to 7 miesięcy - cena nie wydaje sie zaporowo wysoka . Inna sprawa ze na Origrin ceny są zazwyczaj 30%-35% wyższe niż u innych źródeł.
Obrazek

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 05 lut 2015, 12:59

Możliwe, że w miastach, które już mamy, budynki z dodatków będą zastępować dotychczasowe budynki-obiekty dekoracyjne (np te po drugiej stronie ulicy w Wierzbowej Zatoczce w centrum).

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: beldor » 05 lut 2015, 13:05

Obrazek

Po screenach widać ze nowe strefy są bliżej centrum które było widać w oddali .
Obrazek

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 05 lut 2015, 13:15

Obrazek
Polska wersja okładki, i polska strona dodatku na origin.

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Crux » 05 lut 2015, 13:26

Dodatek bardzo fajnie się zapowiada ^^
Przyznam szczerze, że twórcy mnie aż zadziwili bo po tych numerach "co jest a co nie ma w podstawie" aż bałem się o całą serię. No ale cóż, to wciąż tylko gadanie. Prawdziwa opinia wykształci się dopiero po wypróbowaniu dodatku osobiście XD

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 lut 2015, 13:42

beldor pisze:Biorac pod uwagę fakt ze odstęp czasu pomiędzy podstawa a dodatkiem to 7 miesięcy - cena nie wydaje sie zaporowo wysoka . Inna sprawa ze na Origrin ceny są zazwyczaj 30%-35% wyższe niż u innych źródeł.
Niby tak, ale sugerowana cena dodatków do trójki na Originie wynosiła 99 zł i w takim np. Tesco można było w dniu premiery dostać za 79 czy 89 zł. A teraz kiedy na Originie cena to 119 zł, to promocyjne będą takie, co normalne ceny trójkowych dodatków, czyli z 99 zł :P
lemurek6 pisze:Możliwe, że w miastach, które już mamy, budynki z dodatków będą zastępować dotychczasowe budynki-obiekty dekoracyjne (np te po drugiej stronie ulicy w Wierzbowej Zatoczce w centrum).
Oj tak, to było by świetne rozwiązanie, ale raczej są na to nikłe szanse. Bardziej prawdopodobna wersja to taka, że do WC i OS dojdą po prostu nowe dzielnice na mapie. Ewentualnie te nowe otoczenia niby będą częściami Willow Creek i Oasis Springs ale pojawią się jako nowe miasta...

Ciekawi mnie, jak będą działały te sklepy. Twórcy twierdzą, że można będzie robić butiki, ale w tym butiku na zwiastunie w zasadzie większość obiektów z ubraniami to ozdoby już z podstawki. Tylko manekiny są nowe, więc albo jeszcze pojawią się jakieś wieszaki z ubraniami, albo ubrania będzie kupować się z manekina niczym w TS3 Skok w Przyszłość. Wolałbym jednak, żeby doszły wieszaki na ubrania, bo te ozdoby z podstawki nie bardzo się nadają do wystroju sklepu, są za bardo domowe. W końcu w sklepach ubrania kupuje się z wieszaków, a nie z manekina ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 05 lut 2015, 13:46

Raczej zmodyfikują mapę skoro i tak każda dzielnica to osobny świat :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: simunia » 05 lut 2015, 14:54

patrząc na cenę dodatku na orgin rozumiem, że w empik będzie pewno on w cenie podstawy ciekawe kto kupi dodatek za tyle kasy chyba trochę przesadzili z ceną. Ciekawa jestem po ile ten dodatek będzie w saturnie .

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lenna » 05 lut 2015, 14:55

Własny biznes <3 Szpital <3 Więzienie <3 Czego chcieć więcej soft9
Naprawdę bardzo fajnie się zapowiada, aż zapragnęłam kupić TS4 ^^ Więzienie to coś, o czym marzyłam xD No i odbieranie porodów ^^ Te wszystkie gadżety wyglądają baardzo ciekawie, szczególnie portal który w pierwszej chwili skojarzył mi się z wehikułem czasu xD
Dobre zagranie twórców - wiedzą, jak przekonać do siebie graczy, po wielkim niezadowoleniu z powodu braków w podstawie, jako pierwszy dodatek dają to, o co gracze prosili ich od czasów trójki - Własny biznes. Może w ten sposób chcą nas udobruchać xD A może już za czasów trójki planowali, że wydadzą taki dodatek w czwórce, dlatego nie dali go do TS3, żeby potem było więcej kupujących przy czwórce.
Ale i tak bym wolała Pokolenia... dają jakieś gadżety i inne bajery zamiast skupić się na najważniejszym :/ Już w podstawie zamiast małych dzieci są jakieś wynalazki nie z tej ziemi, niby fajnie ale mało realistycznie (kto z nas ma na podwórku rakietę?) i wszystko kosztem małych dzieci :/ (mieli czas na to, a nie mieli czasu na małe dzieci soft9) No a teraz jeszcze ten dodatek, wydaje mi się, że z tej gry robi się taka przygodówka, zabawa na jeden raz, rodziny i pokolenia odchodzą na dalszy plan.
No i oczywiście cena z kosmosu soft9
Myślę też, że oni dali nam okrojoną podstawę (brak kariery naukowej czy medycznej w podstawie), żeby potem dać to w dodatkach w wersji bardziej rozwiniętej... żeby załatać braki w grze, trzeba kupić dodatek soft9 Dodatki powinny być rozszerzeniem, a nie zapełniać braki... być może pojawią się kiedyś Pokolenia, które będą wprowadzać drzewa genealogiczne, małe dzieci i pre-teens... I oczywiście dużo osób to kupi, bo bez tego grać się nie da, chociaż powinno być w podstawie, która sama kosztuje z 150 zł (limitowana czy tam kolekcjonerska była nawet za 200 na początku) + dodatek 120 zł soft9
Ale wielki plus za to, że dają tak jakby dwa dodatki w jednym :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Jackob » 05 lut 2015, 15:11

Okładka mi się nie podoba. Chyba to już jest jej finalna wersja. :/
Za duży minimalizm. :P
Już fanowskie okładki na fikcyjne dodatki są lepsze. soft9

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shanzo » 05 lut 2015, 15:14

Jackob, serio? Wyglądają jak dodatki do gry dla dzieci... (Prawie tak jest)
Kolejny dodatek, kolejne zdzierstwo, nic nowego... EA jest już nudne od dawna.
Jedyne co mi się podoba, to te szpitale.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Eq » 05 lut 2015, 16:10

Okładka jest... nawet okej, tylko szkoda, że użyto tyle PhotoShopa. :/

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 lut 2015, 16:40

Super połączenie 3kowej kariery zawodowej 2kowym własnym biznesem. Jak na razie prezentuje się świetnie.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Cain » 05 lut 2015, 17:11

Niebezpieczny pisze:Nie wyobrażam sobie szpitali w trybie laptopa, simowie ciemni a w pomieszczeniu jeszcze bardziej soft1
W ostatniej aktualizacji naprawiono to, bo sprawdzałem - Simowie w trybie laptopa nie są tacy ciemni w pomieszczeniach.

Mnie to zwisa i powiewa, czy pojawią się kosmici. :P Wolałbym, by był to już robot z dwójki. Ale kosmici pasują przynajmniej do jednej z karier w tym dodatku.

Wątpię, że naszymi Simami będziemy mogli pojechać do szpitala, by tam urodziło się dziecko... Chociaż byłoby miło, gdyby taka możliwość się pojawiła. ^^

Rozbudowanie podstawowych miast o dzielnice wydaje się być dobrym pomysłem, ale jeśli te dzielnice będą takie duże jak dzielnice WC i OS to ja podziękuję. :unsure: Przecież tam jest zdecydowanie za mało wolnych działek, to co musiałoby być tutaj... Brak możliwości ingerowania w wygląd świata (ozdoby, nawet nowe parcele) tylko potęguje wrażenie zamknięcia. W tych miastach/dzielnicach będzie pewnie podobnie.

Okładka jest jak dla mnie spoko. Trochę drażni mnie to białe tło za Simami. :grumpy: Okładka przypomina mi jednak dwójkowe, gdzie nie było nie wiadomo ilu Simów, tylko dwóch (trzech?) i okładki te miały fajny klimacik. ^^ Tylko tej jakoś go brakuje. Jest zbyt czysta, kliniczna.

Wszyscy napaliliście się na ten dodatek - OMG własny biznes! a naprawdę niewiele jeszcze o nim wiadomo. Na początku też dużo osób czwórką się zachwycało, a potem dostaliśmy info o braku CAStu, otwartego świata, małych dzieci... :P W dwójce mogliśmy założyć niemal każdy rodzaj biznesu (nawet fryzjer się pojawił), a tutaj pewnie będzie tyle możliwości co z trójkowym zestawem do Store. Obym się mylił. Lepiej jednak, gdy nastawiam się niezbyt optymistycznie do tego dodatku, bo niemiło zaskoczony nie będę. :doge:
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości