Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 On The Job

Postautor: Levkoni » 04 lut 2015, 15:19

JamesSinatra pisze:Znając życie "zwiastun nie przedstawia prawdziwej rozgrywki", więc równie dobrze z tym więzieniem może być tak jak było z uczniami szkoły prywatnej przed premierą TS 4 :)
Pewnie niektóre elementy będą ubarwione,. jak zwykle :P Ale np. widać, jak strażnik ciągnie za drzwi więzienne, więc budynki typu szpital, komisariat, laboratorium na pewno się pojawią.
JamesSinatra pisze:Przy okazji poznałem wtedy odpowiedź na pytanie, dlaczego nigdy wcześniej w serii The Sims nie można było kierować Simem w pracy. Bo to po prostu nudne :P .
Ogólnie też uważam, że na dłuższą metę kierowanie simami w takich karierach było nudne w TS3 i będzie z czasem nudne w TS4 :P Ale mnie to najbardziej jarają nowe opcje i masa nowych sprzętów do specjalnego użytku, które pojawiły się na zwiastunie - aparat, jakieś przyrządy laboratoryjne, maszyny szpitalne, portal, pokoje przesłuchań, jakieś skanery i inne ciekawe aparatury, gabloty do kawiarni, kasy i lady pod towary.
Shattered pisze:Wg mnie kariera naukowca, czy wynalazcy zbędna..
Dobrze, że zrezygnowali z takich idoctw jak kariera łowcy duchów
Żartujesz, kariera naukowca będzie super :D Tyle sprzętów na trailerze dla niego jest, będzie można tworzyć tajemne laboratoria i inne tego typu ;p Ja zawsze uwielbiałem tego typu gadżety w simsach =)
JamesSinatra pisze:Wow... ta tekstura :D
Też zwróciłem uwagę na wyjątkową brzydotę tego ujęcia, chyba najniższe detale mieli ustawione tu :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: The Sims 4 Get to Work

Postautor: salberg » 04 lut 2015, 15:54

Coś czuję, że to nie będzie nic nowego. Elementy "Biznesu" skopiowane żywcem z dwójki, elementy "Kariery" skopiowane żywcem z trójki... Niby fajnie, ale co z tego, skoro już było w poprzednich częściach? Po nowej generacji spodziewałbym się nowych rozwiązań, po obejrzeniu tego czuję raczej, że to jedynie odgrzewanie starych i po prostu połączenie ich w jedno. soft1

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 Get to Work

Postautor: Eq » 04 lut 2015, 16:00

Nie kupię. Wystarczy, że zawiodłem się na podstawce, ten dodatek niby wniesie kilka nowych karier, trochę mebli i ubrań, ale znudzi mi się po miesiącu. :)

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 Get to Work

Postautor: Larissa » 04 lut 2015, 16:55

Dobrze sie zapowiada, nareszcie własny biznes! sklepy przypominają mi te dwójkowe. Szkoda tylko, ze najpierw nie dali dodatku z małymi dziećmi. Zaczynam mocno wątpić, ze male dzieci w ogóle się pojawią, bo później musieliby dostosowywać dodatki pod nie, a to za dużo roboty dla EA. A podekscytowana nie jestem, bo po małym zawodzie z czwórką jakoś nie chce mi sie w nią grac nawet z tymi karierami które pewnie będą żmudne tak jak w trojce.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 Get to Work

Postautor: diamond5 » 04 lut 2015, 17:31

Czyli choroby będą??????
Własny biznes <3

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: The Sims 4 Get to Work

Postautor: Darkling » 04 lut 2015, 18:09

Wszystko zapowiada się bardzo fajnie, zwłaszcza że wygląda to na połączenie Własnego Biznesu z TS2 i Kariery z TS3, więc może nawet kupię ten dodatek. :P W sumie przyda mi się jakieś urozmaicenie, bo w samej podstawie gry już od dawna nie mam co robić...

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 Get to Work

Postautor: Gambit » 04 lut 2015, 18:45

http://sims.arhn.eu/2015/02/witajwpracy/
Zapraszam do lektury. :P

salberg, a gdzie widziałeś w poprzednich częściach otwarty szpital i komisariat? XD Całkiem niewykluczone, że to będzie inne spojrzenie na biznes i te kariery i że pojawią się wspomniane nowe rozwiązania. Gra jeszcze nie wyszła. :P

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: JamesSinatra » 04 lut 2015, 18:50

3 kariery i 2 umiejętności... poszaleli :D

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Gambit » 04 lut 2015, 18:52

Z drugiej strony, tyle pieniędzy na simsach mają, że powinni zacząć np. do podstawek dawać zwierzaki i pory roku, a dodatki dodawać inne.. No ale podstawa TS4 już wyszła, i pewnie w TS5 też sie nie doczekamy takiego rozwiązania. A nawet na pewno..
Ostatnio zmieniony 04 lut 2015, 18:52 przez Gambit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Shattered » 04 lut 2015, 18:52

^ Dodatkowo możesz prowadzić swój własny biznes, a więc jest pole do popisu

Ciekawe czy w związku z policją i komisariatem, pojawi się włamywacz.

No cóż, pozostaje czekać na jakieś informacje na jakiej zasadzie będzie to działać.

Znając EA, gdzieś jest coś co totalnie zniszczy ten dodatek..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Guuki » 04 lut 2015, 19:03

Polska nazwa dodatku nawet okej; bałem się, że wyskoczą z czymś w stylu "Wymarzonych podróży".
Zwiastun zachęca, i - co ciekawe - nigdzie nie pojawiła się informacja, że "nie wszystko stanowi prezentację faktycznej rozgrywki", więc jest nadzieja, że tym razem to co widać to dostaniemy. ;)
Te trzy nowe kariery mnie nie jarają. Nie zagram ani detektywem, ani naukowcem, ani lekarzem. Za to własny biznes, achhhh <3 .
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Shattered » 04 lut 2015, 19:06

Co jest niepokojące, simowie na renderze są śliczni, ładni, przejrzyści. Natomiast na zwiastunie mają tą "mleczną" poświatę

Odbieranie porodów :aww: Miejmy nadzieję, że nie będzie tak jak ktoś wspomniał, że cenzura na pół ekranu

Nowa dzielnica handlowa

Kosmici postacią w grze

Mam nadzieję, że powróci pozowanie z dwójki oraz opcja, aby poprosić simów o zrobienie nam zdjęcia
Obrazek

Piękny render :aww: Szkoda, że w grze nie są tacy piękni <_<
Obrazek
Sky Fits Heaven

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: JamesSinatra » 04 lut 2015, 19:22

Właśnie zauważyłem, że nawet na tym zwiastunie pomieszczenie są ciemne...

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Jackob » 04 lut 2015, 19:28

Nowy render przypomina mi rendery z The Sims 2. ^^
Zobaczymy jak to będzie, podstawa też zapowiadała się pięknie na zwiastunach i renderach.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Levkoni » 04 lut 2015, 19:31

W sumie 3 nowe otwarte kariery to niedużo :P Umiejętność pieczenia - po co? Do tego przydałoby się, żeby powróciły wolne zawody jak w trójce, choć pewnie nie powrócą (bo w podstawce są już zawody typu malarz czy pisarz jako klasyczne). I dobrze by było móc zmienić kolor ramy na zdjęcia.

Cena faktycznie jakaś z kosmosu! To o 20 zł więcej niż oficjalne ceny dodatków do TS3 :/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Kasim Hazim » 04 lut 2015, 20:20

Straasznie mi się podoba ten zwiastun! Pomysł na dodatek fajny - połączenie Własnego Biznesu i Kariery. Jeśli będzie tak jak na zwiastunie - to jestem na tak. <3
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Guuki » 04 lut 2015, 22:22

Dodatek będzie dostępny tylko w jednej wersji, zwykłej. Nie będzie edycji limitowanej z bonusową zawartością, jak to robili przy TS3.

http://sims.arhn.eu/2015/02/jedna-edycja/
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy

Postautor: Cain » 04 lut 2015, 23:17

Trochę kogoś chyba zabolało z ustalaniem tej ceny. :doge: Shatt ma rację - wzrosły ceny wszystkiego, ale nie wzrosły zarobki.
Co do dodatku - coraz bardziej zaczynam się na niego nakręcać. ^^ Naprawdę, na zdjęciach i renderach wszystko wydaje się takie klimatyczne. Prawie jak dwójka. Z tym, że zawartość nie wygląda na bogatą - 3 kariery (byłbym właśnie za dodaniem "wolnych karier", czyli pisarza, malarza... to była dobra opcja w trójce), 2 umiejętności... Chociaż obiekty i stroje wyglądają obiecująco.
Robienie zdjęć powinno według mnie dojść w aktualizacji, nie w dodatku. Przynajmniej tych rodzinnych, by mieć co na ścianie powiesić.

Okładka oraz oficjalne logo The Sims 4 Witaj w Pracy:
Obrazek

Obrazek
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 05 lut 2015, 0:44

Trochę dziwne to tłumaczenie. Niby nie jest złe, ale chyba bardziej wierne byłoby "Do pracy!"

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Atax » 05 lut 2015, 4:36

Nie rozumiem tych narzekań, w dwójce dostaliśmy tylko biznes, a tu mamy jeszcze 3 otwarte kariery, i to jakie! Nareszcie mamy choroby (na które wszyscy czekali w trójce) i operacje, prawdziwe więzienia (na pewno przywrócą też złodziei). Już widzę falę słodziachnych zdjęć prosto ze szpitala, gdzie simki urodziły ^^
Okładka przypomina mi The Sims 1, dodatek The Sims 2, a Simowie i styl zwiastuna The Sims 3, jak oni to robią =D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości