Wystrój marzeń

Pakiet rozgrywki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wystrój marzeń

Postautor: Shattered » 29 maja 2021, 21:43

Oj Levkoni, masz rację :doge:
Wszystkie dosłownie animacje będą po prostu kopią tego co już jest, tak samo jak było z Życiem Eko.
Ale ja powiem, że się napaliłam na piekarnik i płytę do zabudowy :aww: Już czekam, żeby kuchnie Simom zremontować
Tak samo kredensik, simowa wersja Ikei.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Wystrój marzeń

Postautor: Jhud » 30 maja 2021, 2:37

Ja w sumie i tak tych mebli nie potrzebuję, bo ja jestem z tych co mają folder 20gb CC i to nie maxis match, więc w sumie praktycznie do kolekcji+aby pobawić się trochę w tego projektanta :P Mam kasę na zbyciu więc co tam.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Wystrój marzeń

Postautor: Lenna » 01 cze 2021, 17:23


youtu.be/4pNcl2-xHIo
Nie wierzę, EA po raz kolejny wydaje kompletnie zepsute DLC, podczas gdy nawet jeszcze nie naprawili błędów, które już są...
Moje oczekiwania i tak już były mocno zaniżone, ale no spodziewałam się, że skoro robią cały pakiet wokół jednej kariery, to przynajmniej postarają się i będzie ulepszona oraz bardziej rozwinięta niż w trójce... ALE JEST NAWET GORZEJ XD
I tak pewnie kiedyś kupię, dla mebli oczywiście. Ale nazywanie tego "pakietem rozgrywki" to niedorzeczność, w sensie gdzie ta rozgrywka? xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Wystrój marzeń

Postautor: Levkoni » 02 cze 2021, 0:11

Widziałem chyba ze dwa gameplaye i w każdym ta kariera była zbugowana :brawo2: A to bugują się fundusze na remont, a to bugują się simowie podczas oglądania rezultatów itd. No facepalm normalnie! Nie wspomnę o wiecznej bolączce tej gry - pokazujesz klientom rezultaty remontu, a oni rozłażą się gdzieś po całym domu i trzeba latać za nimi żeby wykonywać te interakcje podczas końcowego wydarzenia :facepalm:

Szczerze to nie widzę powodu żeby płacić za ten pakiet pełną cenę, a jak się okazuje, pakiety teraz kosztują po 90 zł :curious: Nawet meble mnie nie zachęcają. Wszystko jest takie mega basic i w stylu meblościanek, których nie znoszę. Powiem więcej, moim zdaniem sam pomysł na karierę jest skopany. Te wymagania simów a propos remontów są często totalnie bez znaczenia. Klienci niejednokrotnie mają same rzeczy, których nie chcą, co oznacza, że wtedy możecie wstawić do pokoju cokolwiek poza tym i będzie cieszył japę. Albo co znaczy, że nie lubi grać na pianinie podczas remontu sypialni? Przecież i tak nikt raczej nie wstawi pianina do sypialni. Po prostu niektóre rzeczy totalnie nic nie mówią o tych simach podczas urządzania im pokojów... Jeszcze jak remontujecie im salon i się okaże, że sim lubi uprawiać sport, lubi kolor zielony i nienawidzi stylu nowoczesnego, to wtedy jest jakieś tam wyzwanie zrobić salon spełniający takie wymogi. Ale często jest to bardzo płytkie.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości