Moschino

Akcesoria

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Moschino

Postautor: Shattered » 07 sie 2019, 11:31

youtu.be/-5_94WYACUY

Obrazek

Obrazek
______

Nie ma co ukrywać, świetne ubrania i meble. Te okna!
Ale czy oni naprawdę dają studio fotograficzne?! Chyba ich totalnie porypało :grumpy:
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Awatar użytkownika
Ururu

Moschino

Postautor: Ururu » 07 sie 2019, 11:48

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Większość ciuchów z obrazka drugiego to jakaś tragedia XD Płaskie z losowymi graficzkami. Ten męski sweterek czarny wygląda prawie jak taki ze słoniem, który jest w którymś tam dodatku.
Te dwie ostatnie fryzury - przecież już takie są, te tutaj tylko trochę spłaszczyli.

Co do reszty - totalnie nie mój styl, te rzeczy wyglądają tak nie od kompletu, jakby po prostu ktoś sobie ściągnął losowe CC.
Okna są fajne.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Moschino

Postautor: Shattered » 07 sie 2019, 11:57

No z tymi łbami miśków to pojechali..
Cóż, do Mody z H&M im daleko. Ale nie ma tragedii..
Mimo wszystko ja na pewno nie kupię.
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Moschino

Postautor: Guuki » 07 sie 2019, 18:38

Bardzo mi się podobają te akcesoria. Lubię "Modę z H&M" z TS2, lubię "DIESEL" z TS3 i w sumie czekałem aż w TS4 pojawią się ciuchy jakiejś kolejnej znanej marki. :yes: Chyba kupię od razu w dniu premiery. Wszystko wygląda szałowo! Do tego te meble, okna, studio fotograficzne. Naprawdę jestem miło nastawiony.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca

Moschino

Postautor: ollie » 07 sie 2019, 18:49

Te ubrania wyglądają okropnie, meble jeszcze ujdą. Wolałbym jakąś lepszą markę.
WŁADZA PRÓBUJE UKRYĆ PRAWDE CZWARTA PRZEPOWIEDNIA FATIMSKA SPEŁNIA SIĘ WSZYSTKICH NAS CZEKA ZGUBA DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Dorota Szelągowska na ikonce

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Moschino

Postautor: Kapitan Indra » 07 sie 2019, 19:31

Mnie się niektóre rzeczy podobają, chociażby te okna, studio, kolczyki-plumboby, spódnica w trójkąty, ta druga z suwakami czy body w plumboby. I ozdoby ścian. Kupię, ale czy w dniu premiery? ;)
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Moschino

Postautor: Lenna » 07 sie 2019, 20:22

A mi się podoba. Ciuchy fajne, choć znalazło się kilka koszmarków (co to za kiecka w misie xD), meble zdecydowanie najlepsze, lubię takie gustowne pierdoły. Martwi mnie tylko że wszystko wygląda jak z innej parafii i nie bardzo pasuje do siebie.
Najgorszy w tym wszystkim był zwiastun - co to w ogóle jest, moje uszy krwawią. A ta nowa stylistyka wygląda okropnie.
I dlaczego dają karierę fotografa?! Czy studio fotograficzne nie było przypadkiem w Witaj w pracy? xD Ale z drugiej strony mnie to w sumie cieszy, bo zawsze chciałam żeby akcesoria tak wyglądały - żeby dodawały coś, co jest już w większym rozszerzeniu ale w innej wersji. A nie, że specjalnie na potrzeby akcesoriów nie dodaliśmy np. pralki albo chomika w innym dodatku, żebyś MUSIAŁ kupić te akcesoria soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood

Moschino

Postautor: Simwood » 08 sie 2019, 1:03

To jest takie... chaotyczne. Wygląda trochę jak paczki z ubraniami robione przez twórców CC. No i szkoda, że nie wzięli jakiejś innej marki - patrząc na ich pozycję myślę, że mieliby w czym wybierać.
Szkoda mi jedynie tej kariery fotografa, bo to jedyna rzecz, która mnie do tego dodatku przyciąga. Chociaż liczyłem w przyszłości na jakiś pakiet o modzie, z karierą właśnie fotografa, modela, pokazami, wybiegami itp. No szkoda trochę :

Edit:
I do tego ten paskudny kolor tła, niedobrze mi się robi soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka

Moschino

Postautor: Pacyfka » 08 sie 2019, 13:45

Ten oczobijny zielony wygląda jak robota dziecka, które bawiło się Paintem.
Z tych ciuchów jeśli mam być szczera, podobają mi się tylko te skórzane kurtki.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator

Moschino

Postautor: Kapitan Indra » 08 sie 2019, 15:51

Ma dojść możliwość wysyłania zdjęć na okładki czasopism oraz nowe ramki na zdjęcia, nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale chyba o podobnych funkcjach jak w TS3, że można będzie w nich swoje fotki umieszczać. Jeśli tak, to duży plus :)
Tumb-Indr ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
ObrazekObrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni

Moschino

Postautor: Levkoni » 09 sie 2019, 10:56

A ja Wam powiem, że mnie te akcesoria nawet się podobają, tzn. ich zapowiedź bo grać nie grałem :P Byłem pewien, że uznam to za kicz tak jak Wytworne przyjęcie, ale cóż - meble wyglądają fajnie, nowe okna super, kariera fotografa - trochę to wtórne bo opiera się na mechanice z aktualizacji, ale fajnie bo brakowało mi takiej. No i jakieś tam informacje mówiły, że miało nie być nowych obiektów rozgrywki, a ponoć ma ich być ponad cztery. Więc cóż, chyba nie będzie tragedii ;]

Co do studia fotograficznego to tak, jest już w Witaj w Pracy. Ale nie dziwcie się, TS4 to już bardziej gra usługa, takie rzeczy będą się zdarzać, tzn recykling w razie potrzeby. Tak samo jak w Miejskim Życiu pojawiły się fontanny czekolady z wytwornego przyjęcia. Co prawda nie do kupienia, ale do używania na festiwalach.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Ururu

Moschino

Postautor: Ururu » 09 sie 2019, 11:33

Ma dojść też opcja wyboru pozy przy robieniu zdjęć simowi.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jhud

Moschino

Postautor: Jhud » 09 sie 2019, 17:09

Ubrań raczej nie będę używał bo raczej nie używam ubrań EAowskich, ale mebelki nie są złe, no i te okna! Kupię jak będzie na przecenie.
Co do tych misiów to ten miś to chyba takie logo/maskotka Moschino. Trochę taka randomowa marka jednak ale niech będzie.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf

Moschino

Postautor: Guuki » 10 sie 2019, 9:50

Film z rozgrywki: