StrangerVille

Pakiet rozgrywki

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

StrangerVille

Postautor: Lenna » 20 lut 2019, 19:24


youtu.be/yxtWnmqfco8


Rozpocznij dochodzenie i rozwiąż zagadkę pustynnego miasteczka, które kryje w sobie wiele mrocznych sekretów, w The Sims™ 4 StrangerVille. W tej złowieszczej mieścinie Simowie zachowują się naprawdę niecodziennie. Czy to sprawka jakiegoś tajemnego stowarzyszenia? A może na Simów działa jakaś niepojęta siła? Odkryj historię sekretnego laboratorium, w którym Simowie znajdą przedziwne rośliny i poznają działanie osobliwych maszyn. Czy uda Ci się rozwikłać zagadkę?

Premiera: 26 lutego 2019

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


GŁÓWNE CECHY:
  • Inny świat: Poznaj StrangerVille, położoną na obrzeżach mieścinę kryjącą niejeden sekret. Czeka Cię niecodzienna pogoda, dziwaczni tubylcy, niebezpieczne rośliny, osobliwe przedmioty do zdobyciai wiele więcej.
  • Odkrywaj historię: Zanurz się w świat zagadek i tajemnic wraz ze swoimi Simami. Nieoznakowane furgonetki w okolicy,rządowe podsłuchy i urządzenia skanujące pomogą Ci rozwikłać tajemnice miasteczka.
  • Rozwiąż układankę: Niech Twoi Simowie korzystają z umiejętności nabytych w czasie szkolenia wojskowego, aby znajdować wskazówki, które pozwolą odkryć sekrety tajemniczego laboratorium.
  • Ubierz swojego Sima: Niech Twój Sim wprawi się w zagadkowy nastrój dzięki pustynnym ubraniom i wojskowym mundurom. Możesz też przygotować go na koniec świata przy pomocy odzieży godnej fana teorii spiskowych, stroju specjalnego agenta lub kombinezonu ochronnego.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2019, 15:59 przez Lenna, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

StrangerVille

Postautor: Shattered » 20 lut 2019, 21:00

Czy to przedwczesny żart na Prima Aprilis?
Kto wpadł na ten pomysł? Co to w ogóle ma być?
Miasto paskudne, nijakie jak makieta.
Jedyny plus że można będzie selfie z trzema simami robić, a na szczęście to pewnie dojdzie w aktualizacji
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

StrangerVille

Postautor: PoProstuAnia » 20 lut 2019, 21:51

To nie są Simsy, to jakaś śmieszna przygodówka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

StrangerVille

Postautor: Lenna » 20 lut 2019, 22:02

To ja jestem tak zachwycona że najprawdopodobniej to będzie moje ulubione rozszerzenie do Simsów w ogóle. Nie mogę się doczekać, UMIERAM z ekscytacji!!
Jest już opis: https://sims.arhn.eu/2019/02/20/zagubie ... ngerville/
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

StrangerVille

Postautor: Jhud » 20 lut 2019, 23:27

Też już myślę że to będzie mój ulubiony pakiet (no, może ulubiony po Wampirach, zobaczymy). Kolejny dowód na to że nie wszystko w simsach jest dla każdego- i dobrze! :P
Klimat Dziwnowa, dziwne sytuacje, kosmici z mackami, wszystko czego mi trzeba do szczęścia.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

StrangerVille

Postautor: Rai » 20 lut 2019, 23:33

Mnie ciekawi wątek z wpisów twórców na twitterze. Ciągle przewijają się słowa "ona", "jej", "matka", a także pojawia się wśród ciągu beauty imię BELLA.
Obrazek
Myślicie, że wątek ten będzie nawiązywał do tego, że w Dziwnowie z TS2 po mieście chodziła Bella? Może ten wątek zamierzają tu rozszerzyć, tajemnice jej pojawienia się o czy jest tą samą Bellą, co żona Mortimera? Tylko w Zatoczce Bella jest, żyje i ma się dobrze...
A może to tylko przypadek i chodziło o Bella w znaczeniu Beauty po prostu w innym języku?
Co o tym myślicie i tajemniczej "matce", o której jest w tyłu wpisach?

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

StrangerVille

Postautor: Kapitan Indra » 20 lut 2019, 23:57

Drugie zdjęcie z tych, które wstawiła Lenna pokazuje, że wreszcie pojawią się laptopy! :aww:
Tylko te dziwaczne wygibasy Simów mnie denerwują. Jakaś choroba? Nawiedzenie przez kosmitów? -.-

Oficjalny opis EA.
The Sims™ 4 StrangerVille
Rozpocznij dochodzenie i rozwiąż zagadkę pustynnego miasteczka, które kryje w sobie wiele mrocznych sekretów, w The Sims™ 4 StrangerVille. W tej złowieszczej mieścinie Simowie zachowują się naprawdę niecodziennie. Czy to sprawka jakiegoś tajemnego stowarzyszenia? A może na Simów działa jakaś niepojęta siła? Odkryj historię sekretnego laboratorium, w którym Simowie znajdą przedziwne rośliny i poznają działanie osobliwych maszyn. Czy uda Ci się rozwikłać zagadkę?

GŁÓWNE CECHY:

Inny świat: Poznaj StrangerVille, położoną na obrzeżach mieścinę kryjącą niejeden sekret. Czeka Cię niecodzienna pogoda, dziwaczni tubylcy, niebezpieczne rośliny, osobliwe przedmioty do zdobyciai wiele więcej.
Odkrywaj historię: Zanurz się w świat zagadek i tajemnic wraz ze swoimi Simami. Nieoznakowane furgonetki w okolicy,rządowe podsłuchy i urządzenia skanujące pomogą Ci rozwikłać tajemnice miasteczka.
Rozwiąż układankę: Niech Twoi Simowie korzystają z umiejętności nabytych w czasie szkolenia wojskowego, aby znajdować wskazówki, które pozwolą odkryć sekrety tajemniczego laboratorium.
Ubierz swojego Sima: Niech Twój Sim wprawi się w zagadkowy nastrój dzięki pustynnym ubraniom i wojskowym mundurom. Możesz też przygotować go na koniec świata przy pomocy odzieży godnej fana teorii spiskowych, stroju specjalnego agenta lub kombinezonu ochronnego.
Komiks reklamujący znajdziecie tutaj:
STRANGERVILLE część 1
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

StrangerVille

Postautor: Lenna » 21 lut 2019, 0:02

Ja myślę, że po prostu piszą jakieś rzeczy bez sensu żeby zaintrygować nowym pakietem, w końcu o tajemnice tu będzie chodzić xD Albo faktycznie to jakaś zagadka do rozwiązania. Myślę, że Bella nie znalazła się tu przypadkowo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

StrangerVille

Postautor: Jhud » 21 lut 2019, 0:45

Może to nawiązanie do tych dziwnych roślin, pewnie wydzielają jakiś pył czy coś co powoduje coś takiego.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

StrangerVille

Postautor: Levkoni » 21 lut 2019, 8:30

Dla mnie bomba! Oczywiście, że to pakiet "na raz" bo pewnie po wykonaniu tych aktywności, które będą miały wyjaśnić jakieś dziwne zjawiska nie będzie wiele do roboty, ale mimo wszystko klimat tego wszystkiego to cudo <3 Trochę granie na sentymencie do Dziwnowa, ale ja jestem za! Jak najbardziej jestem za wprowadzaniem jakiś elementów fabularnych do czwórki.

Ciekawe, czy zmodyfikują jakoś kosmitów w tym pakiecie. Może też wrzucą ich do podstawki z jakimś liftingiem? Byłoby super <3
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

StrangerVille

Postautor: Darkling » 21 lut 2019, 9:47

Podoba mi się ze względu na podobieństwo miasta do Dziwnowa i tej jednej konsolowej gry (chyba na PSP?), w której mocno rozbudowana historia Dziwnowa miała dosyć podobny klimat do tego, co przedstawia zwiastun.
Przyczepię się jedynie do tego, że to w ogóle nie wygląda jak dodatek, tylko jak oddzielna gra. Trochę tak jakby Średniowiecze było dodatkiem do TS3, a nie osobną grą albo Historie z Bezludnej Wyspy w przypadku TS2. soft9

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

StrangerVille

Postautor: PoProstuAnia » 21 lut 2019, 14:40

To co mi się najbardziej spodobało na zwiastunie, to fragment, w którym Simowie rozmawiali podczas chodzenia soft1 ale na 99% to tylko sztuczka na potrzeby tego filmiku
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

StrangerVille

Postautor: Levkoni » 21 lut 2019, 15:08

Niektórzy fani zauważyli, że historia może być związana z artykułem, który mógł pokazywać się przy czytaniu gazety w The Sims 3. Mówił on o jakimś samolocie, którego lot zawrócono bo pasażerowie zachorowali na syndrom Dziwnowa :D A w nowym otoczeniu ma być przecież jakaś dziwna choroba oraz roztrzaskany samolot :O
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

StrangerVille

Postautor: Kapitan Indra » 21 lut 2019, 15:17

Polska wersja zwiastuna:

youtu.be/yxtWnmqfco8
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

StrangerVille

Postautor: Jhud » 21 lut 2019, 19:14

Większośc gier TS2 na konsolę miało miejsce w Dziwnowie, no i ostatnio bardzo rozruszył się fandom "kanonu" simowego i bardzo dużo ludzi rysowało rodziny z Dziwnowa, pewnie EA to widziało i znalazło pomysł na zarobek.
Ja jestem ciekawy czy to naprawdę takie fabularne będzie. Pakiety które by były namiastką historii to ciekawy pomysł, ale mam nadzieję że to można rozegrać swoimi simami, nie tylko tymi maxisowymi.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

StrangerVille

Postautor: Lenna » 21 lut 2019, 19:34

Jest garść nowych informacji:
https://sims.arhn.eu/2019/02/21/nowe-fa ... e-pytania/
Nie będziemy mogli stworzyć własnej historii, z własnymi postaciami, ale może to się zmieni w przyszłości
Czyli ja rozumiem że to będzie wyglądać tak, że nasz Sim będzie rozwiązywać historię, w której będą brali udział maxisowi Simowie. A przynajmniej mam taką nadzieję. Trochę mnie boli, że brak tu swobody w wymyślaniu własnych losów, mam nadzieję że po zakończeniu scenariusza zostaną jeszcze jakieś elementy rozgrywki dla nas.
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

StrangerVille

Postautor: Guuki » 21 lut 2019, 19:52

Czyli pakiet na jeden raz. Tematyka ciekawa, intrygująca. Chętnie zbadam zagadkę tego tajemniczego miasteczka. Sentymentalne nawiązanie do Dziwnowa, ach! Zawsze to jakaś rozgrywka, nawet jeśli jednorazowa. Liczę, że "StangerVille" będzie miało dużo praktycznych obiektów, typu ten laptop, do użytku nawet po zakończeniu historii.
Kupię, gdy wyjdzie w Zestawie z "Moim pierwszym zwierzakiem" i "Wielkim praniem". To drugie, co prawda, już mam, ale to i tak będzie się opłacało.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

StrangerVille

Postautor: Kapitan Indra » 21 lut 2019, 22:52

Mam tylko nadzieję, że nowe obiekty, ta kosmiczna roślina i kariera wojskowa będą normalnie dostępne w innych otoczeniach. Bo ta dziwna choroba to już niekoniecznie :P
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

StrangerVille

Postautor: Jhud » 22 lut 2019, 2:24

Może to naprawdę będzie w stylu historii, historia jest jedna i można w nią grać tylko maxisowymi simami ale wszystkie obiekty będą dostępne w samodzielnej grze, np. jak było z torem z przeszkodami dla zwierząt.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

StrangerVille

Postautor: Shattered » 22 lut 2019, 9:20

Selfie z trzema simami jak i ustawianie zdjęć na blatach... to tylko zrobione specjalnie do zwiastunu.. i nie pojawi się w pakiecie
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości