Fitness

Akcesoria

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Fitness

Postautor: ollie » 17 cze 2017, 15:12

Crop top [******]

Dlaczego ta paskudna moda jest przenoszona do simsów.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Fitness

Postautor: Hirooo » 17 cze 2017, 17:57

No bo to moda, a na szczęście w TS4 od samego początku starają się żeby ubrania faktycznie wyglądały jak to co nosi się na świecie. Mnie tam zawsze cieszą nowe ciuchy, bo na co jak na co, ale na nie nie mogę narzekać w tej edycji.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Fitness

Postautor: Shattered » 20 cze 2017, 23:33

Naprawdę takich kiepskich akcesoriów się nie spodziewałam. Ubrania paskudne, chyba zmienili projektanta.. Meble tak samo
Słuchawki i ćwiczenia przed telewizorem jedynie mnie zachęcają, ale nie będę tego kupować, chyba że za pół ceny jak kupiłam Kino Domowe...
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Fitness

Postautor: Jhud » 21 cze 2017, 19:57

Projektanta to na pewno jednego nie mieli, praktycznie każdy pakiet i dodatek jest robiony przez inny team w końcu, to nie jest tak że simami się zajmuje jedna ściśle określona grupka jakaś. :P

No, ale zgadzam się że to jeden z najbardziej naciąganych (bo nie powiem "zbędnych", nie lubię tego) pakietów... Kręgle to jeszcze rozumiem, bo to zupełnie coś nowego, a tu po prostu nowe elementy siłowni i ściana... Może jestem dziwny ale ja w ogóle nawet tych podstawowych w simach nie używam.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Fitness

Postautor: Levkoni » 27 cze 2017, 16:30

Mi tam się podoba ścianka i meble, ale faktycznie. Akcesoria takie, że ich braku raczej się w grze nie zauważy : P
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości