Być rodzicem

Pakiet rozgrywki

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Być rodzicem

Postautor: Misiek » 28 maja 2017, 22:59

Plac zabaw by się przydał. Też bym się nie zdziwił gdyby były kolejne akcesoria do tego. No z tym nakrywaniem to takie 2/10. Licze ze mimo tego grac będzie się świetnie :)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Być rodzicem

Postautor: Levkoni » 28 maja 2017, 23:49

Atax, kolejne akcesoria będą o sporcie :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Być rodzicem

Postautor: Shattered » 29 maja 2017, 20:56

No cóż, jest tak jak myślałam..
Jeśli sami nie wybierzemy negatywnych interakcji typu pierdzenie, kłótnie itp. to nasze dzieci będa potulne jak aniołki.. Tak więc co to za wychowywanie..
Totalny zawód, bo nie widzę sensu w kazaniu jednemu simowi pierdnąć, a drugiemu go ukarać..
Obiekty całkiem spoko, ubrania też..
Jednak te interakcje.. Animacja wygląda tak samo jak animacja wielu innych interakcji w grze.. Np. dochodzą opcje Pokaż ulubioną grę, Pokaż ulubioną aplikację.. Obie wyglądają tak samo jak interacja Pokaż zdjęcia ze Spotkajmy się..
Przyszcze w CAS wyglądają świetnie, w trybie życia oczywiście mało widoczne
Obrazek

Obrazek



Oczywiście nakrycie do stołu nie może mieć szklanek.. Poza tym, wszystkie te podkładki są tandetne.. Sim nakrywa przy wszystkich krzesłach jakie są przy stole.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Być rodzicem

Postautor: Hirooo » 31 maja 2017, 3:31

Jeśli chodzi o obiekty z trybu kupowania to jestem zachwycony. Cudowne są te meble, wreszcie można pięknie urządzić pokój nastolatka żeby wyglądał tak naturalnie. Nowy kominek chyba najlepszy ze wszystkich. Ten duży stolik kawowy, zlew, prysznic i szafki kuchenne też zdobyły moje serce. Wszystko takie "amerykańskie", czyli w stylu jaki uwielbiam.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Być rodzicem

Postautor: Levkoni » 31 maja 2017, 10:21

Myślę Shattered, że trochę za wcześnie wyrokujesz :P Niektóre animacje faktycznie się powtarzają, ale to raczej norma dla całej serii, natomiast nie bądźmy tacy skrajni bo jest też parę interakcji towarzyskich, które mają nowe animacje, dwie z pokazywaniem min i jedna z przytulaniem na pewno :) A co do autonomicznych zachowań to może po prostu nie robią tego simowie non stop, tak jak było mówione we wpisie to czy wejdzie im to w krew zależy od wychowania :P

Co do nakrycia stołu to nie powiedziałbym, że są tandetne, raczej normalne. Gorzej z animacją nakrywania bo ta w zasadzie nie istnieje :P Bo machnięcia ręką przy stole nie da się nazwać animacją nakrywania xD (mogliby simowie chociaż w tym czasie trzymać w rękach stosik talerzy, którymi nakrywają).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Być rodzicem

Postautor: ollie » 03 cze 2017, 13:20

Obczaiłem meble i ubrania z tego pakietu, meble jeszcze są w miarę, może komuś mogą się podobać, ale te ubrania to okropny kicz i tandeta...

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Być rodzicem

Postautor: Kapitan Indra » 06 cze 2017, 23:38

Nawet sobie pograłam - nie powiem, jest całkiem spoko, choć nie wszystko jeszcze sprawdziłam. Ale obejrzałam obiekty z CAS oraz trybu budowania/kupowania. Umeblowałam kilka pokoi w domu moich Simów nowymi obiektami.
Mamy nowe opcje, jeśli chodzi o jedzenie, można mianowicie pakować na wynos, przygotowywać na wynos. Nie zauważyłam żadnych nowych potraw, szkoda.
Tablica do ustalania godziny ciszy nocnej ma też opcje zostawiania wiadomości dla konkretnego członka rodziny, odczytania jej oraz stworzenia obrazka, który można potem powiesić na ścianie.
Trochę lipa z tymi radami dla dzieciaków - jest to losowa opcja, nagle pojawia się tekst z konkretną sytuacją i opcje do wyboru, co dziecko ma zrobić, a potem, że losowy domownik pomógł dziecku rozwiązać problem. Myślałam, że będzie można wybrać, kto młodemu pomoże.
Ale projekty do wykonywania dają możliwość poprawy oceny w szkole, jeśli się któryś wykonało.
Bardzo mało jest mebli do łazienki - szkoda.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Być rodzicem

Postautor: książę » 08 sie 2017, 13:37

Czy w tym pakiecie dodane zostały jakieś aktywności dla dzieci/nastolatków oprócz szkolnych projektów?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Być rodzicem

Postautor: Guuki » 28 lip 2020, 19:16

Pakiet dostałem w prezencie od Kapitan Indra i dziś trochę pograłem. :yes:

Nie prowadzę żadnej rodzinnej rozgrywki, więc pobrałem z Galerii oficjalną rodzinkę ze zwiastuna i ich dom.

Obrazek

Obiekty przyjemne, takie typowo domowe, bez udziwnień. Zestaw do kuchni szczególnie mi się podoba.
Ubrania też ciekawe, na pewno będę używał. Nareszcie mam też pryszcze dla nastolatków, hah.
Sama rozgrywka mocno wzbogacona. Uczenie manier, mnóstwo wspólnych interakcji; rodzic naprawdę ma pole do popisu, by odpowiednio wychować pociechę. Aż mnie korci, by rozbudować drzewo genealogiczne Sima, którym gram od miesięcy i wgłębić się we wszystkie możliwości "Być rodzicem". Twórcy się postarali.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości