Wieczór na kręgielni

Akcesoria

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Wieczór na kręgielni

Postautor: Guuki » 22 mar 2017, 18:38

Zawiąż buty do gry i przygotuj kręgle z The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria*!
(premiera 29. marca 2017)


youtu.be/LDGOwetgX8w

Czy Twój Sim rozgląda się za nowym, wciągającym hobby? Gra w kręgle może się okazać strzałem w dziesiątkę! W The Sims™ 4 Wieczór na kręgielni Akcesoria Twoi Simowie mogą spędzić emocjonujący wieczór na grze w kręgle ze znajomymi, sympatią lub rodziną. Chociaż posiadacze aspiracji „Pan na włościach” mogą wybrać opcję zbudowania toru do gry we własnym domu, większość Simów z chęcią wybierze się do miejscowej kręgielni. Umieść w świecie gry gotowy lokal, Kulę Pustyni w Oazie Zdrój, lub przemień dowolny bar, klub nocny czy elegancki klub w pełnowymiarową kręgielnię.

Dzieci i dorośli mogą rozwijać umiejętność gry w kręgle, bawiąc się w grupie maksymalnie pięciu graczy. Umiejętność dzieli się na pięć poziomów, a każdy wiąże się z nowymi korzyściami – dodatkowymi kulami do gry, rzutami specjalnymi i nie tylko. Simowie, którzy dopiero zaczynają przygodę z kręglami, będą często zaliczać spektakularne porażki, ale przy odrobinie cierpliwości i zacięcia każdy może przeobrazić się w mistrza precyzyjnych rzutów i uzyskać idealny wynik!

Obrazek

A może chcesz pokazać swojemu Simowi coś jeszcze fajniejszego? Coś, co naprawdę się wyróżnia... Nawet w ciemności. Co powiesz na emocjonujące księżycowe kręgle? Zamontuj ulepszenie na swoim torze i patrz, jak kręgielnia rozświetla się blaskiem neonów, wprawiając Twojego Sima w stan rozbawienia i zwiększając radość, jaką czerpie z zabawy. Jeśli w grę wchodzą kręgle, nie może zabraknąć klasycznego obuwia, stroju i świateł neonów!

Stoły, krzesła i wystrój nawiązujące do estetyki połowy minionego stulecia wprowadzają niezwykły klimat, który przemieni dowolną parcelę w klasyczną kręgielnię w stylu retro. Przygotowaliśmy również ubrania inspirowane stylem rockabilly, dzięki którym Twój Sim doskonale wpasuje się w atmosferę otoczenia, oraz tradycyjne koszulki ligowe dla amatorów sportowej rywalizacji!

Obrazek

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.

Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Simwood » 22 mar 2017, 21:26

Podoba mi się to, że dochodzi nowa umiejętność i nie wrzucili kręgli (tak jak koszykówki) do umiejętności sportu. To na plus :yes: Oprócz tego bardzo ładne nowe ubrania i fryzury. Dlaczego w akcesoriach i pakietach są takie ładne, a w dodatkach jakieś pasztety? soft1
Teraz czas na malkontenctwo - czy naprawdę każdy nowy lokal będzie w osobnych akcesoriach? Kręgielnia mogłaby spokojnie być częścią "Spotkajmy Się" albo "Miejskiego Życia". No cóż, przywykłem już -.-
Na pewno nie kupię przy pierwszej okazji, ale razem ze "Stylem Dawnych Lat" i jakimś ciekawym pakietem rozgrywki na pewno dodam do swojej biblioteki ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Shattered » 22 mar 2017, 21:35

Oczywiście simowie podczas grania w kręgle będą się rozłazić albo siadać na drugim końcu kręgielni, aby pogadać podczas gry...
Pomysł świetny, ale zapewne więcej się nawkurzam
W ogóle jakaś ładniejsza grafika, czy mi się wydaje?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Hirooo » 23 mar 2017, 0:07

Akcesoria zapchaj dziura, żeby tak cicho nie było (w sumie to te wszystkie akcesoria takie wrażenie sprawiają). Ale za to bardzo podoba mi się fotel, kanapa i dywan.
Shattered pisze:
22 mar 2017, 21:35
W ogóle jakaś ładniejsza grafika, czy mi się wydaje?
Z tego co widzę to nie jest screen z gry, a cała grafika stworzona na potrzeby tego pakietu.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Kapitan Indra » 23 mar 2017, 23:38

Tor kręglarski podobny do tego z TS3. Najbardziej mnie się podobają obrazy, dywan i ta półka z kulami do kręgli, chociaż to pewnie tylko dekoracja. Widzę fajny zegar i parawan ^^
Gra w kręgle jako oddzielna umiejętność? :mysli:
Ładnie się prezentują stroje.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Levkoni » 25 mar 2017, 12:30

Mnie trochę zawodzą te akcesoria. Obiekty są super, jak zawsze z resztą. Jednak jeden wzór toru tylko? Słabo, liczyłem że będzie jeden retro a drugi jakiś futurystyczny. Szkoda również, że dalej idą w zaparte z 5 poziomowymi skillami. Tzn ok, nie jest to dla mnie jakieś bardzo przeszkadzające, ale gdyby chociaż trzeba było dłużej wbijać te poziomy. A jeśli to będzie to samo co z tańcem, że w jeden dzień można bez większego wysiłku wszystko odblokować to niefajnie, ponownie będzie brak jakiegokolwiek wyzwania i po godzinie grania nic do roboty. Natomiast fajnie, że będą turnieje i będzie można wygrać jakiś puchar.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Stara-Raszpla » 25 mar 2017, 16:18

Levkoni polecam wiec MC Command Center, mozes zppoustawiac sobie poziomy jak chcesz. Wtedy bedzie trudniej.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Levkoni » 29 mar 2017, 16:03

Używam tego moda, ale on nie pozwala na ustalenie poziomu trudności dla poszczególnych skilli tylko dla wszystkich. A niestety nie mogę ustawić sobie trudniej, bo wtedy małe dzieci będą też dłużej się uczyć, a one akurat i tak dość długo się wszystkiego uczą, przy 8 dniach życia w mojej rozgrywce nie zdążają wbić wszystkiego na maksa.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Guuki » 02 kwie 2017, 19:17

Sims VIP zebrało najciekawsze kręgielnie z Galerii, prezentując zestawienie 10 parcel wartych uwagi:

> Sims VIP: The Sims 4 Gallery Spotlight <

Moja ulubiona to #2, a Wasze? :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Kapitan Indra » 03 kwie 2017, 20:48

Dla mnie chyba te:
numer 7, numer 3, oraz numer 5 .
I ta sama, co i Tobie się podoba, czyli dwójka.
Prawdopodobnie kupię ten zestaw pod koniec tygodnia.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Wieczór na kręgielni

Postautor: Dodo » 17 kwie 2017, 17:49

Ta sama, co u Guukiego.
Zakupiłam i pograłam chwilę. I powiem tak: za mało rzeczy w CAS! Bo jakieś pierdoły do kręgielni to jak najbardziej są fajne i nawet ich sporo :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wieczór na kręgielni

Postautor: Shattered » 13 sie 2017, 19:38

Czy u was też zawsze tak długo trwa gra? Zastanawiają się nie wiadomo nad czym, jak wyciągają kulę to na chwilę się zamarzają...
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości