Wampiry

Pakiet rozgrywki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Wampiry

Postautor: Shattered » 09 sty 2017, 19:25

Obrazek


Premiera 24 stycznia


youtu.be/k8AkmqSYp8k
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 18:58 przez Shattered, łącznie zmieniany 3 razy.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wampiry

Postautor: Levkoni » 09 sty 2017, 19:45

Ja się jaram, ten wampir wygląda super! :O Taki prawdziwy wampir, a nie jakaś pierdoła jak w TS3 :O No i ten fragment nowej okolicy w tle niczym Moonlight Falls <3 Przyznam, że czekam na ten pakiet bo uwielbiam wampiry i uważam, że poświęcony im odrębny pakiet to strzał w dziesiątkę i liczę na dopracowanie tematu!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Wampiry

Postautor: Jhud » 09 sty 2017, 21:13

Oo, wampiry faktycznie wyglądają imponująco! Fajnie, że od razu idą w stronę wampirów z TS2/NZTŚ. Pewnie dlatego że na tę chwilę raczej już nie ma mody na dziwaczne wampiry jak za czasów TS3, kiedy Zmierzch był jeszcze popularny.
Mam nadzieję że jak już jest pakiet cały o wampirach to dadzą im duużo tematycznych rzeczy... trumny powinny wrócić, to na pewno. I oby były jakieś "smaczki" na temat Kronik Wampirów Anne Rice.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Wampiry

Postautor: Lenna » 09 sty 2017, 21:18

Ja też się strasznie jaram, szczególnie tym, że te wampiry wyglądają wreszcie jak prawdziwe wampiry :doge: Trumna musi być, nie wyobrażam sobie inaczej. Przemiana w nietoperza, palenie się w słońcu... no ja już się nie mogę doczekać :aww:
Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Wampiry

Postautor: Misiek » 09 sty 2017, 21:47

Też jestem podjarany. W porównaniu do tych z poprzedniej generacji są świetne. Jednak martwi mnie jedna rzecz. Jutro będzie zwiastun i zapewne premiera będzie za tydzień. Czyli co? Kolejny miesiąc (luty) beź żadnego rozszerzenia? Mogliby by zrobić niespodzianke np. Jedne akcesoria dodać bez ukazywania go w zwiastunie kwartalnym.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Wampiry

Postautor: Bart » 09 sty 2017, 21:54

W ogóle nie brałem pod uwagę tego, że kupię ten pakiet, ale skoro (jeśli dobrze zrozumiałem) mamy dostać nowy świat to chyba się jednak skuszę. soft9 soft9
A, co do samego wampira to faktycznie robi wrażenie. Powrót wampirów takich jak w TS2 to byłby krok w dobry celu :aww: Znając życie pewnie w jutrzejszym zwiastunie wszystko będzie mega podkolorowane, ale do tego chyba już się przyzwyczailiśmy.. soft2
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wampiry

Postautor: Levkoni » 09 sty 2017, 22:19

Tylko nie jarajcie się tym światem, podejrzewam, że to będzie jedna okolica. Coś jak Promenada Magnolii. W najlepszym wypadku coś wielkości Granitowych Kaskad (w co wątpię bo w UwP nie było zbyt wiele nowego gameplayu więc skupili się na nowej okolicy, natomiast tu raczej będzie na odwrót).

Poza tym trochę się martwię, co niby takiego do roboty miałoby być w tym nowym otoczeniu. Nie sądzę, żeby była wypełniona jakimiś niepowtarzalnymi parcelami. Chociaż mogliby się pokusić o jakiś klub dla wampirów i sklep z eliksirami (plus nowy skill - alchemia i stanowisko do wytwarzania mikstur).

W ogóle to dopiero zwróciłem uwagę na nazwę nowego otoczenia - Forgotten Hollow. Jak zażartował mój kumpel - wg jego tłumaczenia to Zapomniane Dziurki B) (Sorki, musiałem. Wiem, żart gimbazjalny :D )
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Wampiry

Postautor: Shattered » 10 sty 2017, 18:49

Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Wampiry

Postautor: ollie » 10 sty 2017, 18:57

Ładna ta nowa dzielnica.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Wampiry

Postautor: Shattered » 10 sty 2017, 19:01

Liczyłam, że dostaniemy chociaż cmentarz, a z tego co widzę cmentarz to jedynie część otoczenia jak plac zabaw..
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 19:04 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Wampiry

Postautor: Hanka Milanka » 10 sty 2017, 19:04


youtu.be/k8AkmqSYp8k
Na zapowiedzi tradycyjnie wygląda to świetnie, zainteresował nawet mnie pomimo, że jakąś wielką fanką istot nadnaturalnych w simsach nie jestem, ale czy zainteresował na tyle, że kupie to jeszcze się okaże:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Wampiry

Postautor: Shattered » 10 sty 2017, 19:17

Nie ma cmentarzy, tylko nowe nagrobki, dla wampirów
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 19:22 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Wampiry

Postautor: adasdelrey » 10 sty 2017, 19:18

Ta fryzura tej simki na miniaturce w zwiastunie - podobna doszła w Po zmroku do trójki ;)
Przedmioty chyba wydają się spoko.
Szkoda tylko, że jakaś kolejna rzecz co do codziennego życia nie wprowadza nic, ale przynajmniej trochę odmienności będzie :p
Co mnie boli - nie przetłumaczyli nazwy okolicy :/

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Wampiry

Postautor: Simwood » 10 sty 2017, 19:25

Zapowiada się świetnie, ale nie przepadam za nadnaturalnymi, więc raczej nie kupię (no chyba, że w zestawie).
Wszystko wydaje się bardzo dopracowane, ale wiadomo jak bywa w prawdziwej rozgrywce soft1
Bara-bara w trumnie soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Wampiry

Postautor: Jhud » 10 sty 2017, 19:45

Fajnie, że dodali różne rodzaje kłów (przynajmniej 2)- takie "tradycyjne", jak i takie bardziej związane z oryginalną ekranizacją Draculi "Nosferatu". :D I że ogóle takie odmienne wampiry pokazali, niektóre nieco mroczniejsze a niektóre nieco bardziej kolorowe.
Na pewno kupię.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wampiry

Postautor: Levkoni » 10 sty 2017, 20:33

Póki co jedyne rozczarowanie to brak cmentarzy. Na twitterze napisali "there are new tombstones but no cemetery" i nie wiem jak to rozumieć. Cmentarzy nie ma - ok, ale czy nagrobki to ozdoby czy normalne, funkcjonalne obiekty tak jak nagrobek po śmierci sima?
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Wampiry

Postautor: Lenna » 10 sty 2017, 21:17

O jacie.
Mogę umierać.
Pierwszy raz czymś w czwórce się podjarałam :aww: Te wampiry są cudowne i w ogóle och i ach, nic dodać nic ująć.
EDIT: Ciekawe czy będą mogły zabijać soft9 Pewnie nie, a szkoda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Wampiry

Postautor: Kapitan Indra » 10 sty 2017, 22:32

Zwiastun fajny, ale wiadomo, jak to jest z tymi zwiastunami... ;)
Wampiry wydają się być podobne do tych dwójkowych - ten łysy to coś jak Dracula...
Fajne stroje i fryzurki.
Gryzienie w szyję a nie w rękę, jak w TS3.
Zmiana w nietoperza <3
I co najważniejsze, pakiet będzie dostępny w sprzedaży dzień po moich urodzinach, czyli chyba zrobię sobie sama prezent... ^^

Zrobiłam ten test na stronie JAKIM WAMPIREM JESTEŚ
Twój wynik: wampir casanova
Jak na rasowego uwodziciela przystało, siejesz spustoszenie w sercach swoich towarzyszy. Nikt nie umie się oprzeć Twojemu urokowi. Inni z zaskoczeniem odkrywają, że coś ich do Ciebie przyciąga.
:rotfl:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Wampiry

Postautor: Hirooo » 11 sty 2017, 0:12

Muszę przyznać, że wampiry zapowiadają się naprawdę bardzo dobrze.
Bardzo mi się podoba, że nie są takie super urocze, miłe, tylko mają charakter i robią wrażenie.
Te walki między wampirami wyglądają interesująco.
Nie mogę się doczekać aż wyjdzie ten pakiet. :)
stanowi świetne miejsce do życia dla wampira, jako że trwa tam wieczna noc. Posiada jeden blok konstrukcyjny z pięcioma parcelami zbudowanymi wokół wewnętrznego placu noszącego imię Vlada
Czyli świat będzie jak Promenada Magnolii, szkoda :P

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Wampiry

Postautor: Levkoni » 11 sty 2017, 2:10

Myślałem, że może zrobią świat wzorowany trochę na ulicy Śmiertelnego Nokturnu z HP :D Ale mimo wszystko okolica bardzo klimatyczna, taki wampirzy azyl (swoją drogą nazwa Forgotten Asylum byłaby ciekawsza i bardziej adekwatna ^^).

Na zwiastunie można wyłapać całkiem sporo nowych, ciekawych obiektów. W oczy mi się rzuciły szczególnie: bluszcze ścienne, 3 rodzaje trumien, kaloryfer, ozdobniki ścian symulujące zniszczenia (dziury i pęknięcia, które ponoć nie są przypisane do tapet tylko można je nałożyć na każdą ścianę, świetnie nada się do obskurnych mieszkań w San Myshuno), 4 rodzaje uzębienia wampirzego, nowe opcje w CAS dotyczące szczegółów twarzy, wielki pomnik Vlada na placu w Forgotten Hollow, nowe gzymsy w trybie budowania, pajęczyny (na jednej nawet było widać pająka), brak odbicia w lustrze u wampirów, kilka rodzajów nowych podłóg (w tym przynajmniej dwie drewniane) oraz tapet, nowe ozdobniki dachu, nowa toaleta i łóżko.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości