Styl dawnych lat

Akcesoria

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Levkoni » 02 gru 2016, 23:15

Obiekty i tapety są świetne. No i znowu nowe łóżka, których nigdy za wiele :D Szkoda tylko, że nie pokusili się o nowy zestaw mebli kuchennych ;(
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Guuki » 03 gru 2016, 9:34

A tu nagranie z pokazu:


youtu.be/hGa2RGQhu_A
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Levkoni » 03 gru 2016, 10:50

Ja nie oglądam! Żadnych przedpremierowych materiałów nie mam zamiaru już czytać i oglądać, tylko zwiastuny i zdjęcia :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Hirooo » 06 gru 2016, 20:32


youtu.be/HyrLBkC89K4

Deligracy zrobiła przegląd tego pakietu.
Przyznam, że te meble są absolutnie niesamowite. Mega mi się podobają!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Styl dawnych lat

Postautor: Kapitan Indra » 07 gru 2016, 19:44

Kupiłam. Jak na razie trochę przemeblowałam dom moich Simów, obiekty są świetne oraz zatrudniłam tego lokaja. Jest on określony jako służba, trzeba mu przydzielić w domu łóżko albo w ogóle pokój i zablokować wtedy drzwi, żeby tylko on miał dostęp. Najlepiej wtedy zrezygnować z usług sprzątaczki, bo lokaj posprząta. Trochę jest uciążliwe przydzielanie mu zadań (bo nie wszystko zrobi sam, niektóre rzeczy trzeba kazać mu zrobić), ale co tam. Można go też pochwalić, zganić... Ciekawe jest to, że lokaj może też zajmować się dzieckiem, więc w razie jakiegoś wieczornego wypadu nie trzeba będzie wzywać niańki, tylko po prostu wydać odpowiednie polecenie i z głowy :)
Moi Simowie wypróbowali na razie też barek w globusie (można tam przyrządzić trzy drinki wzorowane na tych z "dawnych lat"), toaletką się nie bawiłam, chociaż ustawiłam ją u moich Simek w pokoju.
Martwi mnie tylko to, że lokaj zatrudniony u moich Simów to staruszek. A co będzie, jak umrze? :mysli:
Zauważyłam też nowe tapety ze starodawnymi wzorkami.
Jeśli chodzi o CAS, to dzieci znowu są potraktowane po macoszemu, bo mają tylko po jednej fryzurce dla każdej płci i po jednym ciuszku na całe ciało, a butów wcale. Bo dla dorosłych Simek to są dwie fryzury, dwa stroje na całe ciało, jedna spódnica, dwa stroje na górę i chyba trzy pary butów. Panowie na dół nie dostali nic, na całe ciało trzy stroje i dwa na górę oraz jedną fryzurę. Są też dla obu płci jedne okulary, jakieś dwie ozdoby na rękę, dla pań kolczyki... no i można też w CAS ubrać naszego Sima albo Simkę w strój lokaja w różnych kolorach, bo jest normalnie dostępny.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Styl dawnych lat

Postautor: Shattered » 12 cze 2018, 21:34

Mam pytanie odnośnie barku. Czy można tam przygotować tacę drinków czy trzeba osobno robić każdy drink jak w barze?
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości