Zabawa na podwórku

Akcesoria

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Zabawa na podwórku

Postautor: Kapitan Indra » 12 lip 2016, 19:42

Ósmy pakiet akcesoriów do The Sims 4.
Premiera: 19 lipca.


youtu.be/XBjeLKxJJMQ

Stwórz w swoim ogródku przestrzeń, w której Simowie będą mogli się zrelaksować i ochłodzić, z The Sims 4 Zabawa na podwórku Akcesoria.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Shattered » 12 lip 2016, 19:48

Totalna porażka, że dodali tą beznajdziejną ślizgawkę.... Gdzie takie wielkie gówno wsadzić? Jak ktoś ma domy jak wille to może, moje wszystkie ogrody są małe i te diabelstwo tam się nie zmieści..
Karmnik super.. Ale ptaki takie kanciste, że aż strach jak będą wyglądać zwierzaki
Ubrania i meble ładne, aczkolwiek te kwiatki i motyle są tandetne.
No nic, wg mnie zmarnowane miejsce przez tą ślizgawkę..
Czyli po tym nic do września nie wydadzą?
Ostatnio zmieniony 12 lip 2016, 19:49 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Simwood » 12 lip 2016, 19:49

Bo rozumiem, że do dodatku z porami roku nie można tego wsadzić, tak jak w TS3? :wall: :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Shattered » 12 lip 2016, 19:51

Niech Bóg błogosławi tego co projektuje ubrania

Obrazek

Ten koleś po lewej tak świetnie wygląda :aww: że nie potrzeba ubrań CC
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: ollie » 12 lip 2016, 20:06

Muzyka przyjemna - tyle mam do powiedzenia w sprawie tych akcesoriów. Pomysł oklepany i już były takie akcesoria, specjalny obiekt jakoś mi tu nie pasuje. Karmnik super i widzę, że znów jarmarkowe meble. Ubrania ujdą nawet. Eh

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Simwood » 12 lip 2016, 20:06

Ubrania są rzeczywiście świetne. Mebelki też nienajgorsze, ale niesamowicie wnerwia mnie fakt, że nie można tego dołączyć do jakiegoś dodatku, tylko wydawać jako osobne akcesoria. Bo tak trudno byłoby wydać Patio, Romantyczny Ogród, Zabawę na podwórku i jeszcze jakieś nowości jako jeden dodatek, a nie pierdyliard akcesoriów :wall:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Cain » 12 lip 2016, 20:27

Również twierdzę, że muzyka ze zwiastuna przyjemna. Sposób prezentacji także mi się podoba, ale wiadomo, że to zwiastun, wiec wszystko będzie świetnie wyidealizowane.

Ubrania i fryzury (a te drugie - pomimo swojej formy) naprawdę ładnie wychodzą twórcom w tej generacji, więc do nich nie mam zastrzeżeń także i w tym pakiecie. Widziałbym jednak wszystko z tych akcesoriów w dodatku o porach roku, ale, no właśnie, po co napakować tam przedmiotów...

Kolejne akcesoria, podczas, gdy ostatni dodatek wyszedł ponad 7 miesięcy temu, jakoś mi się nie widzą... Może byłoby to dla mnie bardziej akceptowalne, gdyby w tej grze było co robić, a akcesoria i obiekty w nich zawarte byłyby obiektami, które uzupełniają rozgrywkę i czynią ją bardziej barwną - tymczasem, stają się one jej główną atrakcją. soft1
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Galcia » 12 lip 2016, 20:39

Czyli takie bardziej kolorowe patio. Nieco rozczarowujące. :P Obiekt specjalny do użycia raz, może dwa, ewentualnie do wstawienia do parku wodnego czy innej parceli publicznej. Bardzo podobają mi się ubrania, ale to tylko ubrania - za mało jak na 40 złotych.

Ale tym karmnikiem dla ptaków mnie kupili. *-* Wstawię to do każdego, dosłownie KAŻDEGO ogrodu. <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Shattered » 12 lip 2016, 20:48

Co by nie mówić, to bardziej opłaca się kupować czwórkowe akcesoria niż obiekty specjalne z trójkowego Store
Tutaj mamy nieco rozgrywki i nowych obiektów
Nie lubię tego gadania, że to powinno być tu albo tam..

No mnie też ten karmnik i te ładne ubrania i obiekty kuszą i to strasznie
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Kapitan Indra » 12 lip 2016, 20:55

Z nowości, których jeszcze nie było, to tylko karmnik i te kwiatki - wiatraczki, cokolwiek to jest. Bo przerabialiśmy już dzwonki wiatrowe i ślizgawkę wodną w The Sims 3 Store - chociaż tutaj ma opcję piany. Meble, przyznaję, są podobne do tych z Kina domowego, a ubrania i fryzury naprawdę fajne :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Lenna » 12 lip 2016, 21:16

Matko, co to jest XD
Kolejne akcesoria o NICZYM. Znowu jakaś zabawa na podwórku, ogród, patio, Boże, przecież to już było. Ile jeszcze? Nawet nie potrafię wyliczyć i nie pamiętam, ile akcesoriów wydano do czwórki. Jeden głupi temat wałkowany 8264635 razy. Bo tej ślizgawki NA PEWNO nie mogli dać w dodatku o porach roku. A właśnie, gdzie pory roku? A po co nam one, trzeba zrobić nowe akcesoria o ślizgawce :haha: Z tym karmnikiem to ja już kisnę - mówiłam, że każdy zwierzak, który powinien być w Zwierzakach, będzie miał oddzielne akcesorium/pakiet! :haha:
Przynajmniej fryzury i ciuchy całkiem niezłe, no ale ile można...
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Guuki » 12 lip 2016, 21:23

Ciekawe, nie powiem. Ale ta ślizgawka? Za duża, chyba do żadnego ogrodu naszych Simów się nie zmieści. :P
I znowu odgrzewany kotlet, bo pierwotnie obiekt ten pojawił się w 'trójkowych' "Pokoleniach". "Pokój dzieciaków" wyróżnia się oryginalnością obiektów specjalnych. Meble, faktycznie, są uzupełnieniem "Kina domowego".
Denerwuje mnie to rozdrabnianie zawartości na milion akcesoriów, niemniej te zapowiadają się całkiem interesująco. Tym razem jednak wstrzymam się z kupnem zaraz po premierze, i poczekam na Zestaw #4.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Galcia » 12 lip 2016, 21:42

Co do pór roku, to zaczynam się zastanawiać, czy kiedykolwiek się pojawią. :curious: Jak do tej pory akcesoria (oprócz tych typowo "domowych" jak pokój dzieciaków czy kuchnia) kojarzą się z aktywnością na świeżym powietrzu, jaką podejmujemy głównie latem, a lato to tylko 1/4 roku. Przez całą jesień, zimę i wiosnę simowie będą siedzieć w domu i oglądać telewizję? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Cain » 12 lip 2016, 22:02

Spokojnie, jeśli pojawią się pory roku, to będą dochodziły pakiety i akcesoria z zawartościami przeznaczonymi na daną porę. ;)

Właśnie, ta ślizgawka jest za duża - ale EA jakoś niespecjalnie się przejmuje chyba tym, przecież oni wszystkie parcele robią takie rozległe, z małą ilością obiektów (że niby gra chodzi świetnie!!!! to gracze stawiają za dużo obiektów i się tnie), więc taka ślizgaweczka zmieści im się wszędzie. :P Szkoda. Bo ja nie lubię robić wielkich ogrodów.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Misiek » 12 lip 2016, 22:16

Zdecydowanie można by było połączyć patio z tymi akcesoriami i stworzyc pakiet rozgrywki. Narazie spoko ale czekam na dodatek.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Levkoni » 12 lip 2016, 23:29

Zamiast tych wielkich ślizgawek mogli dać jakieś huśtawki i zjeżdżalnie do basenu lub słup do gry w kosza. Tzn podobają mi się ale faktycznie są wielkie i zajmą dużo miejsca w ogrodzie.

Same meble i ciuchy są fajne. Dobrym znakiem jest też to, że oprócz dwóch obiektów specjalnych (karmnik z ptakami i zjeżdżalnie) dostaniemy również drobniejsze obiekty - dzban z lemoniadą (fajnie, że będą simowie nalewać z niego napoje), dzwonki na wietrze (z wpisu na blogu wynika, że będą ich 3 warianty, będą ruchome i w pewien sposób modyfikowane), obrotowe wiatraczki do ogrodu oraz duży stół okrągły na 6 miejsc. Oby w kolejnych akcesoriach więcej było takich elementów prócz samych obiektów specjalnych.

Ja nic nie miałbym do wydawania tak dużej ilości akcesoriów gdyby nie to, że dodatki są okrojone. Mi się to podoba, lubię jak jest wciąż coś nowego do gry. Teraz wiele firm wypuszcza takie DLC do swoich tytułów. Ale jeśli kolejne dodatki będą takie skromne jak SS czy WwP to będę miał pretensje, że zamiast wkładać siły w pełne rozszerzenia to rozdrabniają je na pakieciki.

Ciekaw jestem czy aktualizacja (która zapewne będzie w czwartek) wprowadzi jakieś ciekawe elementy do gry.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Guuki » 13 lip 2016, 9:02

Obrazek

Wiedzieliście, że prototyp ślizgawki z rekinem pojawił się już parę lat temu w The Sims™ 3 Store?

Obrazek

Twórcy nawet się nie wysilili, by wymyślić coś nowego. :curious:
Chociażby jakąś ośmiornicę. Tyle jest morskich stworzeń...

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Levkoni » 13 lip 2016, 11:41

Bo większość tych obiektów specjalnych w akcesoriach czwórkowych to tak na prawdę odgrzewane kotlety z poprzednich części :P Jacuzzi, duże telewizory, rzeźbienie dyń, duże interaktywne fontanny, studnia życzeń, fontanny czekoladowe... to wszystko już było. Ślizgawki były w dodatku Pokolenia i w Store. Dobrze, że chociaż nie są kropka w kropkę kopiami tego co już było, a ulepszonymi wersjami (bądź co bądź mają więcej różnych opcji te obiekty niż w poprzednich częściach).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Guuki » 16 lip 2016, 10:00

Wczorajszy pokaz na żywo:


youtu.be/CrqQwl0jQYU
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Zabawa na podwórku

Postautor: Levkoni » 16 lip 2016, 10:55

Podobają mi się animacje na zjeżdżalni! Jest ich na prawdę całkiem sporo! Różne tricki oraz animacje nieudanego ślizgu - są zabawne :D

Karmniki też wyglądają całkiem spoko, fajnie, że wciąż latają przy nich ptaki. Tylko nie bardzo wiem, po co tak na prawdę te karmniki s. W zasadzie oprócz popatrzenia na ptaszki nie przynoszą żadnych większych korzyści dla gracza :<

Żałuję, że od dawna nie dostaliśmy żadnych nowych skilli do gry.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości