Pokój dzieciaków

Akcesoria

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Shattered » 28 cze 2016, 23:07

No pokój wygląda bardzo fajnie po przemeblowaniu. Czyli jak dobrze rozumiem, dziecko wchodzi w ten teatrzyk? Gdzieś znika i prezentuje?
Sky Fits Heaven

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Rai » 29 cze 2016, 10:17

Ojej, specjalnie przeczytałam opis Lilijki, jak słodko. :aww:
Śliiiiczny pokój, Guuki! Bardzo ładny. Widać, że mała dobrze się w nim czuje. ^^

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Kapitan Indra » 29 cze 2016, 18:52

Powiem wam, że zakupiłam pakiet i nawet mnie się spodobał. Na pierwszy ogień poszło oglądanie mebli i tak jak Guuki, przemeblowałam pokój wnuka moich Simek od razu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Denerwuje mnie tylko brak jakichkolwiek zasłon i pokryć ścian oraz dywanów w tym pakiecie. Rozumiem, że w grze podstawowej i w poprzednich dodatkach oraz akcesoriach coś tam dla dzieciaków było, ale za mało tego i nie wszystko do siebie pasuje.
No i łóżko jest tylko jedno, za to w rozmaitych wariantach kolorystycznych.
Ale kalkomanie i ozdoby na ściany mnie się podobają.
Przebrałam młodego - jest dużo ciuszków, przynajmniej dla chłopców, bo jeśli chodzi o dziewczynki, to jeszcze nie sprawdzałam - ale dla chłopców jest chyba z dziesięć ubrań na górę, spodnie co prawda jedne, ale fajne, dwa lub trzy całe stroje, jedne buty, cztery gotowe style i dwie fryzury.
Shattered pisze: Czyli jak dobrze rozumiem, dziecko wchodzi w ten teatrzyk? Gdzieś znika i prezentuje?
Dokładnie tak, Shatt. Dziecko wchodzi do skrzyni z teatrzykiem przez drzwi z boku i potem prezentuje jedną z czterech sztuk.
Obrazek
Rodzina siada przed frontem i ogląda, komentuje...
Obrazek
Może się też zdarzyć mała wpadka - kukiełka zsuwa się z ręki dziecka i wtedy mamy coś takiego:
Obrazek
Uśmiałam się, jak to zobaczyłam po raz pierwszy :D
A wystawiając sztuki kukiełkowe, dziecko podnosi sobie poziom umiejętności społecznych.
Pojawiła się nowa stacja radiowa - Pop dla nastolatków, ale piosenek w niej niewiele. Jest i nowa stacja telewizyjna, nazywa się NaSTO i pokazywane są w niej nakręcane w grze My Sims filmiki o Pustkostworkach oraz ciekawie wyedytowany, nakręcany w TS3 filmik o nastolatkach, mający wyglądać na kreskówkę ;)
Co do Pustkostworków (wszyscy wiemy, że to aluzja do Pokemonów) - dzieci mogą je znajdować w pniakach od szukania żab oraz w śmietnikach, szukając popsutych zabawek - wtedy dostaną te rzadkie. A najłatwiejszym sposobem jest zamawianie przez komputer - tak jak pisał Guuki, jeden pakiet to jedna karta, ale można zamówić od razu pięć pakietów - mój młody tak właśnie zrobił i uzbierał mnóstwo kart, wiele się powtarza, ale dzięki temu, że rodzina jest bogata, stać ich było na kupno ponad stu pakietów i dzięki temu chłopcu brakuje już tylko jednego Pustkostworka - resztę planuję sprzedać w rodzinnym sklepie - zostawić mu tylko po jednym z danego rodzaju.
Tak trenuje się Pustkostworki - walczą z króliczkiem lodówkowym ;)
Obrazek
Jak ugram coś więcej, napiszę :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Shattered » 29 cze 2016, 21:43

Ubrania są największym plusem pakietu.. Świetnie, że zmienili projektantów bo te łachy są naprawdę świetne..
Bluzki wreszcie nie wyglądają jak po młodszym rodzeństwie.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Niebezpieczny » 29 cze 2016, 23:23

Nie podoba mi się sposób w jaki dziecko wchodzi do tego teatrzyku, jakby czarna dziura go pochłonęła od razu, A reszta w sumie wygląda w miarę dobrze ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Kapitan Indra » 30 cze 2016, 0:43

Bo wygląda to tak samo, jak z wchodzeniem do obserwatorium. Tam tez Sim znika w czerni :P Cóż, jedna z wad TS4...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Cain » 30 cze 2016, 3:45

Nie tylko czwórki. :P W trójce też tak jest, np. z namiotem do robienia zdjęć festiwalowych. Byłby to dodatkowy kawał roboty dla ludzi robiących obiekty do gry, robienie wnętrza jakiegoś obiektu, więc lepiej to zastąpić czernią.
W przedmiocie takim jak teatrzyk, wydaje mi się, że Sim jest nienaturalnie wygięty i w ogóle miałby problemy ze staniem tam w naturalnej pozie, wiec woleli zastąpić to czarną dziurą.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Levkoni » 30 cze 2016, 11:38

Co do kart z pustkostworkami to można się też nimi wymieniać z innymi dzieciakami :) Osobiście jeszcze nie zakupiłem akcesoriów, ale była taka informacja w oficjalnym wpisie na blogu.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 Pokój dzieciaków

Postautor: Kapitan Indra » 30 cze 2016, 17:08

Levkoni pisze:Co do kart z pustkostworkami to można się też nimi wymieniać z innymi dzieciakami :) Osobiście jeszcze nie zakupiłem akcesoriów, ale była taka informacja w oficjalnym wpisie na blogu.
O, to super, bo mój maluch ma nazbierane od groma Lilijek i jeszcze innych, może mu się uda wymienić na tego brakującego...
Ale ciekawi mnie, czym się różni wersja holograficzna karty z Pustkostworkiem od tej zwykłej :mysli:... bo wspomniane jest na blogu o tej wersji holograficznej i podczas ładowania w jednym z komunikatów. I jak je znaleźć?
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości