Zjedzmy na mieście

Pakiet rozgrywki

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Zjedzmy na mieście

Postautor: KąsaczPL » 28 kwie 2016, 15:05

Trzeci pakiet rozgrywki do The Sims 4

Premiera: 7 czerwca 2016r.

Zbuduj i prowadź własną restaurację w Pakiecie rozgrywki The Sims 4 Zjedzmy na mieście
Mamy nadzieję, że jesteście głodni nowych wrażeń i ciekawych smaków, ponieważ zabieramy Was na ucztę. Zgadza się! Nadchodzi Pakiet rozgrywki The Sims 4 Zjedzmy na mieście!
Chcieliśmy stworzyć ten Pakiet rozgrywki już od dawna i sądząc po komentarzach zamieszczanych przez Was na forum, Twitterze, Instagramie oraz Facebooku i przesyłanych z pomocą gołębi pocztowych, większość z Was cieszy się tak bardzo jak my. W The Sims 4 Zjedzmy na mieście będziecie mogli nie tylko zabierać swoich Simów na smakowite uczty do pięknych restauracji, lecz również wykazywać się kreatywnością i nadawać wyjątkowy styl własnym lokalom.
Ale na tym nie koniec! W The Sims 4 Zjedzmy na mieście będziecie mogli budować i prowadzić własne restauracje, co oznacza, że nadeszła pora, żeby Wasi przedsiębiorczy Simowie zakasali rękawy i poznali ten biznes od kuchni. Sądzimy, że te metafory mówią same za siebie!
The Sims 4 Zjedzmy na mieście to pełnia nowych przeżyć – nowe potrawy molekularne, niezdarni kelnerzy i wiele, wiele więcej. Musimy zwolnić, bo trochę się rozpędziliśmy. W ciągu nadchodzących tygodni będziemy Wam serwować kolejne porcje nowych informacji, więc uważnie śledźcie nasze konta na portalach społecznościowych i regularnie odwiedzajcie naszą stronę.
Czujecie niedosyt? Bez obaw, danie główne wkrótce zostanie podane – Pakiet rozgrywki The Sims 4 Zjedzmy na mieście trafi do sprzedaży już 7 czerwca!


youtu.be/I9iReDQbcZo


youtu.be/gHS_zb-MYz4
Ostatnio zmieniony 25 maja 2016, 20:52 przez KąsaczPL, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Restauracje

Postautor: Levkoni » 28 kwie 2016, 18:03

Najwyższy czas! Od lat czyli od dodatku Nocne Życie do TS2 fani czekają na porządne restauracje, chyba w końcu takie otrzymamy. Bo to co było w TS3 Store to żenada. A skoro jest oddzielna opcja do kupienia restauracji to znaczy, że nie będzie to polegać na sprzedaży jedzenia tak jak w cukierni tylko pełnoprawne prowadzenie lokalu! Superowo :)

Liczę, że pakiet zaskoczy czymś jeszcze np. możliwością występu muzyków czy coś takiego i że będą losowe wydarzenia tak jak w TS2 jak np. kelner wywalał jedzenie na klienta :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Restauracje

Postautor: Shattered » 29 kwie 2016, 11:27

Po poprzednich pakietach liczę, że pakiet będzie dopracowany co do szczegółów.. Że gdzieś tam będzie kuchnia, że kelner będzie zbierał brudne talerze, a nie że będą znikać..
Fajnie by było gdyby wróciły te interakcje przy stole jak zaręczyny itp..

Swoją drogą to ciekawe kiedy zamierzają zapowiedzieć
Sky Fits Heaven

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 Restauracje

Postautor: KąsaczPL » 11 maja 2016, 14:38

Angielska nazwa pakietu to The Sims 4 Dine Out
http://sims.arhn.eu/2016/05/11/zestaw-3-i-dine-out/
Obrazek
Według tej strony zestaw pojawiłby się w tym miesiącu.

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 Restauracje

Postautor: Simwood » 11 maja 2016, 15:26

Chyba skusiłbym się na taką ofertę. Ogród chciałem kupić już dawno temu, a Kino Domowe też się kiedyś może przydać :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Restauracje

Postautor: Shattered » 17 maja 2016, 18:51

czwartek, 12 maja 2016, 11:46
Naprawde czarno widze ten pakiet.. Bedzie taki zmarnowany potencjal i tak wypelniony bugami, ze wszystkim nam sie odechce gry.. Simowie z naszej grupy beda latac jak malpy miedzy stolikami..
Ale pomysl swietny. Np pizzeria, mogliby dodac nowe potrawy..
_________________

Premiera 7 czerwca... Fajnie to wygląda... Ale już po zwiastunie widać jak to bedzie działać... Pracownicy sobie pogawędki urządzają... Będziemy czekać na jedzenie bo oni sobie będą gadali..

Fajnie że wraca stanowisko kierownika sali, kelnerzy kucharze... Szkoda że nie ma jakiegoś grajka, ale i tak usługowo jest chyba dobrze..

Fajnie że jednak dzieci będą mógłby z rodzicami siedzieć.

Ale już widzę to latanie między stołami

Fajnie że pomyśleli o bachach i ze dodali im opcję kolorowania w czasie czekania na posiłek

Nie piszemy posta pod postem. Połączyłem. //Guuki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Simwood » 17 maja 2016, 19:20

Na pewno kupię - zapowiada się świetnie. Jak dokładniej zobaczę zwiastun - napiszę więcej
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Guuki » 17 maja 2016, 19:23

Kupię, gdy wyjdzie w trzecim Zestawie. Zwiastun, jak to zwiastun - wszystko pięknie i kolorowo. Podoba mi się możliwość prowadzenia własnej restauracji oraz ta różnorodność nowych potraw. Mam nadzieję, że pakiet zrówna się z tym co oferowała rozgrywka za czasów TS2.

Co do tego gorączkowego przesiadania się Simów, twórcy są świadomi tego błędu (> klik), więc mam nadzieję, że do premiery pakietu się go pozbędą.

Z obiektów absolutnie powala mnie to wielkie akwarium za barem w 46. sekundzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Lenna » 17 maja 2016, 19:33

Beznadzieja. To co oni oferują jako oddzielny pakiet spokojnie powinno być w dodatku... Czy ich naprawdę pogięło, żeby każdy element gry, który można było zmieścić w dużym, pełnowymiarowym dodatku wartym swojej ceny, rozdrabniać jak się da na tysiąc pakietów, akcesoriów i Bóg wie co jeszcze? Nawet pomijając ich politykę, zwiastun mnie nie zachwycił. Właściwie, ktoś powinien go wstawić:


youtu.be/QWVYbS5Le1I

Jak dla mnie nuda. Zbyt mało, żeby płacić za to tyle kasy. No, sama restauracja prezentuje się ładnie i klimatycznie, ale... no nudno, nic ciekawego. Jakby to było tylko częścią większego dodatku, jednym z elementów rozgrywki, to ok, ale tak...?

EDIT: A, zapomniałam o nazwie. Co to w ogóle ma być: Zjedzmy na mieście? :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Sanageyama » 17 maja 2016, 19:39

Cóż, szczerze? Ten zwiastun mnie nie porwał, sama nie wiem, był taki... nijaki, słaby. Oni serio umieją dobre trailery robić a tu takie o soft1 soft9 A może to dlatego, że w 4 nie mają takich możliwości jak np. w 3? :doge:
Moim zdaniem mogli od razu zrobić cały dodatek, może nie tylko z restauracjami ale też z barami, kawiarenkami itp? Dla mnie to takie dojenie kasy, że wszystko pakują do pakietów rozgrywki/akcesoriów a dodatki mamy dopiero...dwa? Wtf soft9

EDIT: Właśnie zauważyłam, że pan z mojej sygnatury idealnie opisuje moje zdanie o EA i TS4 :swelol:
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: ollie » 17 maja 2016, 19:55

Ehh... Cóż...

Nawet poprzednie zwiastuny zachęcały mnie do rozgrywki. Oglądając ten nie poczułem NIC. Ze zwiastuna to rozszerzenie mi się nie podoba. W dodatku uważam je za skok na nasze portfele (nie pierwszy) ze strony EA. Bo pomyślcie. Czy to wszystko nie powinno się czasem znajdować w dodatku Witaj w Pracy? ;__;

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Shattered » 17 maja 2016, 19:57

No coz. Wszystkich nie zadowolisz..
Są gracze ktorzy twierdza ze pogoda I zwierzaki powinny byc w podstawie... Sa gracze ktorzy twierdza ze restauracje powinny byc w dodatku.. Może to i racja biorąc pod uwagę tematykę ostatniego dodatku, ale sądzę że gdyby je tam dodali, były okrojone jak biznes...

Co do ceny.. Nie wincie EA tylko nasz kraj.. W Anglii 15 funtów to raptem dwie godziny pracy..

Guuki. Co do przesiadania się. Mieli to naprawić przed premierą Spotkajmy się.. I wiemy jak się skończyło.. Chyba raczej nie wiedzą sami już co z tym zrobić.

Pakietu nie kupię dopóki Nie poczytam i zobaczę jak działa.. bo jeśli moja wizja przesiadania się między stołami się spełni to nawet za darmo go nie chce..

Z tego co widze Bedzie mozna tworzyć restaurację różnego rodzaju. Mc Donalda, bary szybkiej obsługi czy chyba nawet bar z sushi.
No ale ciekawi mnie jak będzie działać to siadanie przy stołach..

Nie tutaj wygląda to świetnie :aww:
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Hanka Milanka » 17 maja 2016, 21:06

Ja szczerze mówiąc czekam z wielką niecierpliwością na ten pakiet, z siostrą od dawna marzyły nam się takie właśnie otwarte restauracje. Pewnie wejdę w jego posiadanie, a z racji, że kupuje z siostrą właśnie na spółkę to cena aż tak nas nie boli :D Mam nadzieję, że potencjał dodatku nie będzie zmarnowany i nie będzie to pakiet, z którego jednorazowo się skorzysta :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Galcia » 17 maja 2016, 21:45

Zwiastun jak zwiastun, ładny, ale nic specjalnego. :P Same restauracje też nie są mi do szczęścia potrzebne, bo z łatwością można taką pseudo-restaurację zrobić w podstawce, a z Wytwornym Przyjęciem to już w ogóle banał. ;) Ale pokładam w tym dodatku jedną wielką nadzieję - że pojawi się opcja oświadczyn przy stole. :aww:

Co do naprawiania błędów, nie byłabym taka pewna, że cokolwiek do czasu wyjścia pakietu poprawią. Twórcy gry wiedzą o wielu błędach i w dalszym ciągu nic z nimi nie robią - mój sklep z WwP w dalszym ciągu psuje się po każdym przełączeniu rodziny, całkowicie odbierając sens idei prowadzenia własnego biznesu. Mam nadzieję, że ów błąd nie będzie dotykał również prowadzonych przez moich simów restauracji. <_<
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Levkoni » 18 maja 2016, 0:05

Zwiastun robi wrażenie, ale zwiastuny zawsze robili dobre. Jeśli nie naprawią do premiery kluczowych błędów, w tym ciągłego przesiadania się simów z krzesła na krzesło czy obsługę zajmującą się innymi rzeczami to bez sensu :/ Kupię, jeśli to zrobią. Jeśli nie to poczekam aż naprawią co trzeba.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Simwood » 18 maja 2016, 8:44

Moim zdaniem to powinno być częścią jakiegoś większego dodatku typu "Życie w mieście", ale patrząc na liczbę nowych interakcji i obiektów mogę powiedzieć, że mi się podoba.

Zauważyłem kilka ciekawych rzeczy na zwiastunie:
  • Dzieci dostają specjalne kolorowanki, gdy rodzice zamawiają jedzenie
  • Przy wejściu do restauracji trzeba zapytać o stolik (mam nadzieję, że będzie opcja rezerwacji miejsca przez telefon :D )
  • Kelner może przewrócić tacę z jedzeniem, co rozgniewa szefa kuchni, który może potem przepraszać klientów
  • Chyba ... dostępny będzie nowy blat z pojemnikami na surówki w środku ;/
  • Zakochani mogą podawać sobie jedzenie na widelcu (tak jak Galcia mam nadzieję na oświadczyny przy stole :) )
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Levkoni » 18 maja 2016, 18:16

Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę, ale tutaj:

https://twitter.com/platinumsimmers/sta ... 12/photo/1

Widać, że chyba szykuje się nowe oświetlenie pomieszczeń bo okna rzucają cienie na podłogę ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Guuki » 19 maja 2016, 10:55

Nowe grafiki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


A to oświetlenie, o którym wspomina Levkoni, wygląda naprawdę imponująco!
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: Hirooo » 19 maja 2016, 13:21

Jeśli chodzi o światło, to niżej już wytłumaczono o co chodzi :D
https://twitter.com/platinumsimmers/sta ... 1498322944

Na instagramie The Sims pojawił się filmik na którym możemy zobaczyć nowe stroje i dwie fryzury dla kobiet.

youtu.be/G4TD5kRzyo4

Fryzura blondynki jest prześliczna, dokładnie takiej mi brakowało w obecnej grze :wub:

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Zjedzmy na mieście

Postautor: simunia » 19 maja 2016, 15:38

Wygląda to świetnie na pewno kupię zestaw z tym pakietem.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości