Kino Domowe

Akcesoria

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Kino Domowe

Postautor: bluekuba » 06 sty 2016, 19:00


youtu.be/zYbOciQ80fY


Do przyjemnego oglądania filmu niezbędny jest wspaniały ekran, a ten, który znajdzie się w grze, jest naprawdę fenomenalny. Ten nowy obiekt to coś znacznie więcej niż przerośnięty telewizor – ma załadowanych dziesięć oryginalnych filmów, od akcji, przez komedie i romanse aż po horrory. Są także dwa filmy rodzinne, na wypadek gdyby Twój Sim chciał coś obejrzeć ze swoimi dzieciakami. Każdy film opowiada wyjątkową historię, która porwie Ciebie i Twoich Simów. Będziecie wstrzymywali oddech z przejęcia, płakali nad tragediami i razem głośno śmiali się z udanego gagu.

Być może najlepiej oglądać filmy w grupie, pod gwiaździstym niebem, ale to nie wyczerpuje możliwości cieszenia się nowymi filmami. Jeśli wolisz nieco bardziej kameralne otoczenie, zawsze możesz wycofać się do swojej prywatnej samotni i obejrzeć te filmy na własnym telewizorze.

Opis - klik.


Ogólnie jestem zawiedziony pakietami wydawanymi w tej generacji przez EA. Kilka ciuchów, okropne meble, powiększony telewizor i popcorn - na to mam wydać 40 złotych? Kpina..

A co Wy sądzicie na temat pakietu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Larissa » 06 sty 2016, 19:03

Przychodzę, zeby pohejtowac. :/

Ale tak na serio, oni naprawdę uwłaczają graczom tej gry myśląc, ze będą nas zachwycać takimi "perełkami".
Meble, ciuchy mi sie nie podobają, nie sa w moim stylu i szczerze nie wiem, kto tak ubiera swoich simow.
Generalnie, akcesoria wyglądają na mało wnoszące i nie warte swojej ceny.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Lenna » 06 sty 2016, 19:07

Akcesoria z.... telewizorem? XDDDDDDDDDD Płacze, EA tym razem pobiło wszystko...
Wiedziałam, że tak będzie. Teraz każdy przedmiot będzie miał oddzielny pakiet/akcesorium, za który każą zapłacić :haha:
Śmiech na sali.
Obrazek

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 06 sty 2016, 19:07

Moim zdaniem te akcesoria są ohydne. Meble/ciuchy/fryzury są straszne. DODALI TELEWIZOR WOW. -_-
Z popcornem, jak z lodami. Raz się użyje i tyle. Tylko tam przynajmniej meble się broniły.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Shattered » 06 sty 2016, 19:08

O matko... I co, ten telewizor będzie działał jak normalny telewizor? :facepalm:
Ciuchy okropne, a te meble... szafki z kwiatkami, jeszcze gorsze.
Ach nie, filmy tylko na nim będą. Ciekawe jakiej długości. Pewnie film się skończy nim wszyscy simowie usiądą albo będą tysiąc razy miejsce zmieniać
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Column15 » 06 sty 2016, 19:24

To nic, że można było już powiększyć telewizor kodem. To nic, że zamiast popcornu możemy wziąć jakiekolwiek inne jedzenie. Kupmy akcesoria za 40 zł!
Szykujmy się na oddzielne akcesoria z gofrownicą, kaloryferem, pralką, dzwonkami do drzwi, mikserem...
Próbuję wstrzymać się od oceny dopóki nie zobaczę, nie zagram - jednak wstępnie nie widzę tego dobrze.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Argonek » 06 sty 2016, 19:30

Oni mają coraz gorsze pomysły na te akcesoria. :facepalm:
and he's blueeee

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 06 sty 2016, 19:36

Column15 pisze:(...)kaloryferem, pralką(...)
Dodać do tego suszarkę i idealne akcesoria <3 I tutaj mówię serio :D

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Kapitan Indra » 06 sty 2016, 19:43

Podobno z tym gigantycznym telewizorem mają dodać nowe filmy. Tylko pewnie nie będą one nowe, a jedynie nowe dla TS4, bo chyba tam widać jakiś kawałek starej reklamy Studenckiego Życia w TS3, wyłapałam fragment z wciągnięciem przez składane łóżko.
Ciuchy i meble też mnie się nie podobają, a jedna maszynka do czterech rodzajów popcornu całego pakietu nie broni...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Levkoni » 06 sty 2016, 19:43

No to teraz pojechali po całości... Chyba pierwszy pakiet którego nie kupię bo mi się nie podoba w nim nic xd
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Sanageyama » 06 sty 2016, 19:53

Co to jest, ja się pytam soft1 Takie duże telewizory to w ogóle niepotrzebne, no bo wcale nie można sobie kodem powiększyć, wcale :doge: Jeszcze te marokańskie meble i ubrania w nie wiadomo jakim stylu, co to ma wspólnego z kinem domowym?
W 3 to byłby pakiet do Store. Ale że teraz nie ma Store, to pakiety bardziej pasujące do Storę będą wpychać do akcesoriów soft9
Jak już chcieli zrobić coś z kinem, to mogli zrobić dodatek a nie akcesoria.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Jackob » 06 sty 2016, 20:05

Kapitan Indra pisze:Podobno z tym gigantycznym telewizorem mają dodać nowe filmy. Tylko pewnie nie będą one nowe, a jedynie nowe dla TS4, bo chyba tam widać jakiś kawałek starej reklamy Studenckiego Życia w TS3, wyłapałam fragment z wciągnięciem przez składane łóżko.
Ciuchy i meble też mnie się nie podobają, a jedna maszynka do czterech rodzajów popcornu całego pakietu nie broni...
Z całą pewnością pojawią się nowe filmy. Widać kilka momentów ze zwiastunów, ale jest też dużo nowych, z którymi nigdy się nie spotkałem. Tylko czemu nie poprawili jakości filmów na dużych ekranach. :facepalm: Obraz został nawet specjalnie pokryty siatką, nie wiem w jakim celu. soft9

Czemu zdecydowali się na taki styl ubrań i mebli w zestawieniu z telewizorem i popcornem? soft1 Z tego wielkiego wachlarza obiektów do użycia nada się garstka.

Zwróćcie uwagę na wygląd popcornu. Strasznie dziwnie wygląda.

Wpadka w zwiastunie. Lampy wiszące w powietrzu :P

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Shattered » 06 sty 2016, 20:09

Lampiony jedynie na tym drzewie fioletowym :facepalm:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Jackob » 06 sty 2016, 20:17

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: ollie » 06 sty 2016, 20:19

Czyli, że są dwa rodzaje telewizorów (równie kiepskie :swelol: ) :) :) :)

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Sanageyama » 06 sty 2016, 20:44

Pamiętam, że kiedyś w Berlinie byłam w takim wielkim namiocie, krótko mówiąc w środku to było praktycznie jak w budynku i to wszystko było w stylu arabskim albo indyjskim (nie znam się, przepraszam). I normalnie na ścianach były dywany, wszystko było w chustach etc
No i właśnie te dwa zdjęcia mi to przypominają XDDDDD

Te firanki i pufy przypominają mi bollywoodzkie filmy. W ogóle te pufy to jakaś tragedia, jedna czarno-różowa (eMoO mArTyNkAa) a druga ma jakieś badziewne wzorki, w ogóle wtf??? Jeszcze mamy jakiś dywan z azteckimi wzorami czy coś w tym stylu. Widzimy jeszcze piękną kanapę, która wygląda, jakby była z kamienia (o, a to mi przypomina te wszystkie grobowce z ostatniego Tomb Raidera). A ta sukienka tej laski, co stoi i je coś z miski to jakaś katastrofa, to miało być jakieś futurystyczne??? Btw czy mi się zdaję, czy ten film na telewizorze jest z Pokoleń?
Już nie wspomnę o tym, że te plakaty z filmów to w ogóle tu nie pasują. CO JA GADAM, TU NIC DO SIEBIE NIE PASUJE. Mamy kamienne kanapy z Tomb Raidera, pufy emo i z bollywoodu, aztecki dywan, a na dokładnie to wszystko jest w arabsko-indyjskim namiocie!!! Czy coś w tym stylu.

Drugie zdjęcie. Na telewizorze od razu rozpoznaję intro z 3 soft1 Simowie mają na sobie jakieś hipiskie ubrania?? Tzn ta jedna laska ma przynajmniej takie spodnie, a ten facet ma jakiś badziewny sweter, ZNOWU W AZTECKIE WZORY. Ta kanapa to nie wiem jaki styl, marokański bodajże ale nie wiem, nie znam się. Ten fotel obok to też pasuje, nie powiem co. Kanapa z zielonej plecionki i obok masywny, drewniany fotel w kiczowate wzorki. Popcorn jest żółty, zawsze myślałam że jest biały, całe życie w kłamstwie. Oczywiście te miski od popcornu pięknie komponują się z resztą. Ja nie mówię, że mają mieć wzory pasujące do wszystkich mebli w tych akcesoriach, ale mogli zrobić jakieś neutralne barwy. Biały, szary, beżowy, cokolwiek, byle nie biało-czerwony cukierek.
Ale muszę powiedzieć, że te lampiony na tym drzewie mi się podobają i ładnie to wygląda. Ale i tak muszę się przyczepić: o ile dobrze widzę, to są na nim azjatyckie wzory? Mogli zrobić neutralne barwy.

Tl;dr: Moim zdaniem nic tu do siebie nie pasuje i tyle, jakieś wielkie telewizory a zaraz obok marokańskie-indyjskie-arabskie-niewiadomoco meble, do tego żółty popcorn w biało-czerwonym cukierku. A te nowe filmy to zwiastuny gier do trójki, tzn przynajmniej tak to widzę.
Super akcesoria, nie powiem, że nie :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: adasdelrey » 06 sty 2016, 20:54

Właśnie na yt zobaczyłem zwiastun tego pakietu... O mało z łóżka nie spałem przez ten tytuł! Twórcy na serio poszaleli... Akcesoria dotyczące telewizora :facepalm: Co prawda, zauważyłem tam pojedyncze fajne obiekty... Tylko że ilość tych fajnych obiektów można policzyć na palcach jednej dłoni.

EDIT: Zapomniałem dodać, że oni chyba z akcesorium próbują zrobić takie pakiety ze store, a pakiety rozgrywki to bardziej akcesoria, ale rozbudowane ;_;

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: ollie » 06 sty 2016, 21:02

Ale serio: nie. Te akcesoria są koszmarne... NIE NIE NIE. Jak oni mogli wydać takie coś, nie wiem, może komuś się to podoba, ale... To jest koszmarne ;__;

Ja rozumiem modę na hipsterstwo, ale EA, why? Mam wrażenie, że celowo chcą zabić The Sims... No ok maszynka do popcornu, jakieś wielkie telewizory, ale takie coś... Nie mam siły ;__;

Zwiastuję porażkę pakietu :/

A pokładałem takie nadzieje w tej generacji...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Shattered » 06 sty 2016, 21:15

Czytając niektóre komentarze zastanawiam się czy ja mam coś z głową w to grając czy ci ludzie...
Nie wiem co trzeba mieć w mózgu, aby pytać ile będzie kosztować albo czy będzie w pudełku..
A komentarz, że EA jest wspaniała ponieważ wydaje nową zawartość do gry, mnie po prostu rozwala..
No nie wiem, jak bym zwolniła tych wszystkich zgrzybiałych guru .. Niech idą wieść swoje nudne amerykańskie życie na przedmieściach i niech swoje tandetne pomysły realizują w swoich życiach.
Wg mnie ta seria potrzebuje młodej grupy, a nie 40 latków.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Guuki » 06 sty 2016, 21:16

Ale wymyślają...
Wielki telewizor i maszyna do popcornu, plus jakieś zupełnie niezwiązane z tematem mebelki w stylu meksykańskim (podobny zestaw jest w 'trójkowym' Store).
Jestem rozczarowany i zażenowany, tak jak całą generacją. soft2

Przynajmniej w komentarzach na YT dużo hejtu; grające 8-latki nareszcie ogarnęły, że EA chce tylko i wyłącznie ich pieniędzy... pieniędzy ich rodziców.

Za to Amerykanie zachwyceni. Dla nich 10 dolców to żaden wydatek, więc zachwycają się czymkolwiek co EA wyda.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości