Kino Domowe

Akcesoria

Awatar użytkownika
Sachiko
Posty: 106
Rejestracja: 08 lut 2014, 13:29

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Sachiko » 06 sty 2016, 21:17

Te akcesoria to śmiech na sali XDDD
Bo wcale nie mogę sobie już powiększyć telewizora, nie, w ogóle.
Jedyne co mi się podoba tutaj to drzewko z lampionami i pufy z pierwszego zdjęcia z postu Jackoba. Ubrania i reszta mebli to jakaś porażka. Maszynki do popcornu użyłabym pewnie z raz i tyle, ewentualnie wstawiałabym ją do kuchni jakbym miała za dużo miejsca na blatach.
EA tak bardzo celuje w grupę wiekową "mame kup mi szimszy" że to aż boli. Nie mogę patrzeć na te komentarze na fp The Sims Polska, niedobrze się robi, serio. Z czwórki naprawdę wiele można by było wycisnąć, ale lepiej wymuszać kasę od rodziców dziesięciolatków akcesoriami co miesiąc. Ehhhh...
blackpink in your area

Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: smisiv » 06 sty 2016, 21:17

Mogli zrobić dodatek filmowy, zamiast Kino Domowe to Świat Kina, czy coś podobnego.. Dodaliby nową karierę, otoczenie z kinami i planem filmowym i każdy gracz by się ucieszył. Ale musieli to zepsuć i kazać zapłacić 40zł na duży telewizor i podgrzewacz kukurydzy XD

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Halpuria » 06 sty 2016, 22:20

Tym razem odpuszczę sobie zakup. Nie ma tam nic ciekawego dla mnie i kompletnie nie widzę idei tego telewizora. Pakiet z jacuzzi rozumiem, ale telewizory przecież są i jak najbardziej można ich używać na zewnątrz. A te nowe filmy to niby atrakcja, ktoś je ogląda?
Poza tym obiecałam sobie, że nic nie kupię dopóki nie będzie jakichś nowych karier.

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: lemurek6 » 06 sty 2016, 22:26

Hym, meble kojarzą mi się z jednym z pakietów ze store do the sims 3 i nie są złe, ale nie pasują do tematyki domowego kina. Jeśli już chcieli dodać ten telewizor, to mogli stworzyć nowy typ parceli - kino i dodać pasujące do niego obiekty. A jeśli koniecznie chcieli zostać w domu, to mogli dodać kamerę do nagrywania jak w trójce, a potem te filmy mogliby oglądać na telewizorze. Albo może jakiś mechanizm kupowania filmów w tym TV (taki simowy Netflix)? Ale mamy to co mamy, czyli maszynę do popcornu, simom niedługo miejsca w kuchni nie starczy na wszystkie maszyny.

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Simwood » 07 sty 2016, 14:35

Mam pomysł. Przeanalizujmy sobie reklamę pakietu krok po kroku. No to zaczynamy.
Do przyjemnego oglądania filmu niezbędny jest wspaniały ekran, a ten, który znajdzie się w grze, jest naprawdę fenomenalny.
Taa, jasne. Czyli zamiast powiększyć telewizor kodem, zakupmy nowy za 40 zł, którego będziemy pewnie używać raz na simowy tydzień.
Ten nowy obiekt to coś znacznie więcej niż przerośnięty telewizor – ma załadowanych dziesięć oryginalnych filmów, od akcji, przez komedie i romanse aż po horrory.
Łaaał! Dziesięć filmów. I czego tu możemy chcieć od EA. Tacy są hojni - dostaniemy aż dziesięć filmów (zresztą nawet nie wiadomo czy dostaniemy, czy będą to po prostu filmy ze zwykłego TV).
Każdy film opowiada wyjątkową historię, która porwie Ciebie i Twoich Simów. Będziecie wstrzymywali oddech z przejęcia, płakali nad tragediami i razem głośno śmiali się z udanego gagu.
Tylko gdy będziemy płakać nad tragediami, to nasz sim dostanie nastrójnik szczęśliwy z ładnego pomieszczenia i zaraz zacznie się śmiać bez powodu.
Być może najlepiej oglądać filmy w grupie

Być może, ale cała grupa rozlezie się, żeby nerdzić na kompach, więc co? Jakaś nowa interakcja będzie?
zawsze możesz wycofać się do swojej prywatnej samotni i obejrzeć te filmy na własnym telewizorze.
Owszem, można. Ale co z tego, jak zaraz wejdzie współlokator i zacznie grać na komputerze?

Podsumowując - "Wytorne Przyjęcie" i "Perfekcyjne Patio" jeszcze trzymały poziom. Przy "Upiornościach" zaczęła się jazda bez trzymanki. "Kino Domowe" to jedno wielkie nieporozumienie. Lamerskie fryzury, lamerskie ubrania, dziadowsko wyglądająca maszyna do popcornu, meble kompletnie niepasujące do kina domowego, brak możliwości nagrywania filmów. Ja wychodzę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Jackob » 07 sty 2016, 15:49

Obronię trochę akcesoria i powiem, że filmy pokazane na telewizorach, na zwiastunie nie pochodzą ze zwiastunów rozszerzeń do gry The Sims 3. Jestem tego w 90% pewny. :P Myślę więc, że nagrali coś fajnego. Lubię oglądać te simowe mini filmy, programy telewizyjne. :P

Powiedziałbym, że akcesoria fajne, gdybym mieszkał w części świata, gdzie kupno akcesoriów odczułbym jak stratę naszych 10 polskich złotych. Na tumblr widać to bardzo dobrze. Traktują akcesoria jako małe rozszerzenie i odpowiada im, że dostaną za niską cenę kilka obiektów, które pozwolą stworzyć nowy scenariusz dla simów na jeden dzień grania. Narzekają tylko na styl w jaki poszło EA, ale z narzekaniem na ilość się nie spotkałem. Jak widać inne realia i wiele osób nie ma problemu z dokupywaniem co miesiąc nowych mebelków do swojego domku dla lalek.

Jednak wszyscy się zgadzamy, że pomysł na akcesoria słaby i mogli wymyślić dwa inne, ciekawsze 'super obiekty' za 40 zł.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Shattered » 07 sty 2016, 15:55

Dla mnie mieszkając w Anglii, cena również nie stanowi problemu.
Nie podobają mi się jedynie te meble i ubrania. Takie do niczego, brzydkie i tyle
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Stara-Raszpla » 07 sty 2016, 15:58

Po prostu te mini akcesoria pelnia funkcje dodatkow z the sims 3 Store. Tam tez wychodzily pakiety mebelkow, ktore byly w podobnej cenie co zestawy akcesoriow. To jest dokladnie cos takiego samego

Mysle ze tworcy poszli jednak droga ( zrobmy pakiet rozgrywki / akcesoria).. aby w pewien sposob wytwrzec presje na graczach. Bo o ile cos co jest pakietem, i ma okladke, wiekszosc fanow pewnie kupi.. o tyle to samo, ale wrzucone jako zwykle store, czyli cos co moze byc ale nie musi juz nie.. Wiecie o co mi chodzi ?
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Jackob » 07 sty 2016, 16:04

^ Rozumiem o co Ci chodzi. ;) Ludzie poważniej traktują rzeczy, dla których powstały zdjęcia promocyjne, rendery, zwiastuny, ikonki niż zestaw ze store, w którym kończyło się na zdjęciach promocyjnych. Pamiętam, że przy otoczeniach również powstawały zwiastuny oraz wersje pudełkowe, co na pewno zwiększało wyniki sprzedaży oraz zyski. Swoją drogą zwiastuny to zło. Pokazują jakie wszystko może być piękne, a gdy już dokonamy zakupu i będziemy chcieli odtworzyć ukazaną sytuację, rozczarowują.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Hirooo » 07 sty 2016, 16:43

Obiecałem sobie, że w TS4 będę kupować wszystkie dodatki jakie wychodzą, ale poczekam aż Kino Domowe pojawi się w trzecim zestawie rozszerzeń. Jakoś łatwiej mi wydać 80zł i dostać dwa akcesoria i jeden pakiet rozgrywki niż wydać 40zł za same akcesoria :P
Trochę zawiedziony jestem, bo w sumie nie wiem czemu ma to służyć. Podobnie jak z Upiorności, tym pakietem pogra się raz może dwa i nigdy więcej nie użyje

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Guuki » 07 sty 2016, 17:05

10 zapowiadanych filmów zostało specjalnie nagranych dla tych akcesoriów, każdy trwa ok. 2 minuty i opowiada kompletną historię.

Więcej informacji w serwisie DOTsim.

Akcesoria nie podobają mi się w ogóle, ale kupię, gdy pojawią się w Zestawie nr 3 (oby z czymś o wiele lepszym).
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Larissa » 07 sty 2016, 17:18

Dla mnie cena tez nie stanowiłaby problemu. 10 euro to nie majątek przecież ale uważam, ze te akcesoria są po prostu zbędne. EA jakby sie nie stara. Mogli chociaż stworzyć bardziej stylowe ubrania i meble, pasujące do tematyki.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: dzejan » 07 sty 2016, 18:51

Strasznie podobaja mi sie pufy ktore dochodza w tych akcesoriach :D
A tak, to zapowiada sie strasznie, ale jak juz mówiliscie - w takich Stanach to dla nich nic, tyle kasy dostaja dzieci na śniadanie do szkoły...

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Halpuria » 07 sty 2016, 19:55

Dzięki za przypomnienie, że pewnie znowu zrobią pakiet zbiorczy. Tym bardziej warto poczekać.
Najgorsze w tych wszystkich akcesoriach jest to, że sam temat nie jest zły tylko nie wykorzystują go do końca. Zarówno samo Halloween jak i szeroko pojęte kino w domu dają znacznie większe możliwości niż to co nam oferują. Np pijama party i bitwa na poduszki ;)

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Levkoni » 08 sty 2016, 10:13

Halpuria, ale w założeniu pakiety akcesoriów to zwykły zbiór nowych obiektów i nic więcej. Więc nie ma mowy o jakiejś nowej, głębszej rozgrywce ;p Podejrzewam, że te obiekty interaktywne, które dodają do akcesoriów są tylko po to, żeby nikt nie pomyślał "a po co mi pakiet akcesoriów skoro mogę sobie nowe meble pobrać z neta" :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: diamond5 » 08 sty 2016, 13:57

Hmm, niby coś fajnego a zarazem głupiego...
Mam mieszane uczucia ;/

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Jackob » 11 sty 2016, 15:50

W temacie ucichło, a premiera już jutro.
Nowe zdjęcie, prezentujące fryzury simek:

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Shattered » 11 sty 2016, 17:43

Pierwsza brzydka, ale to moze przez ten ohydny kolor. Druga fajna, ale podobna do obecnych ktore juz mamy w grze
Ktos zamierza to kupic? :swelol:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: ollie » 11 sty 2016, 17:46

A powiedz kto kupować nie zamierza :swelol:

Mam inne odczucia, pierwsza fantastyczna (kolor fakt ohydny), a ta druga brzydka i powtarzająca się lel

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Argonek » 11 sty 2016, 19:09

W sumie ja też pewnie kupię, ale dopiero jak będzie w jakimś zestawie.
and he's blueeee


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości