Kino Domowe

Akcesoria

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Levkoni » 11 sty 2016, 20:45

Irbis, masz rację. Mi się te akcesoria nie bardzo podobają ale fakt, każdy ma inne gusta i może należy docenić to, że EA zamiast dać jakieś klasyczne meble dało coś, co trafi w gusta mniej licznej grupy ;) Przecież nikt nam nie każde kupować tego.

Boli mnie tylko, że można było lepiej wykorzystać ten temat bo jakoś do stylu boho bardziej pasowałaby mi już maszyna do puszczania baniek i np. nie wiem... stacja do robienia bukietów ;p Ten popcorn i TV to jakoś tak od pyty są.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Lenna » 11 sty 2016, 23:18

A mnie się wyjątkowo nowe fryzury bardzo podobają. Gorzej z wszystkim innym - tutaj totalnie nic do siebie nie pasuje! Nawet lubię taki styl, ale gdyby zrobili to porządnie, tematycznie... A tu taki misz-masz. Chyba sami nie wiedzieli, jaki styl tutaj upchnąć, żeby pasował do telewizora soft9 No i w efekcie mamy akcesoria o niczym. Z jednej strony telewizor - gwiazda akcesoriów, z drugiej jakieś nie wiadomo co, aby było. Naprawdę to zepsuli - mogli zrobić coś znacznie lepszego w tym temacie, zamiast telewizora - kino, i wtedy by to mogło być w dodatku, a do tego stylu pasuje mi chociażby, jak Levkoni napisał, ta maszyna do puszczania baniek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Jackob » 12 sty 2016, 17:43

Nowy render:

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Guuki » 12 sty 2016, 17:48

Naprawdę, do tego całego stylu boho o wiele bardziej pasowałby obiekt z 'dwójkowego' "Na studiach", ale wtedy to nie byłyby już akcesoria "Kino domowe". soft9
Mogli dać jakieś eleganckie obiekty z hollywoodzkim motywem, skoro to akcesoria filmowe.
A tak to się wszystko w ogóle kupy nie trzyma...
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Lenna » 12 sty 2016, 17:49

Ciekawi mnie ten stół na renderze. Czy on nie jest czasem rozkładany? Wygląda, jakby się dało go składać i rozkładać. Fajny pomysł... No chyba, że to tak tylko do ozdoby :facepalm: W każdym bądź razie, i tak jest brzydki, bo do niczego nie pasuje ;/ Za to ubrania Simów mi się podobają nawet, są fajne xD Te pufy też ^^ Gdyby tylko rozwinęli tą tematykę, a nie, jak wcześniej wspomniałam - upchnęli ten styl do telewizora... W ogóle po co to wszystko, skoro można sobie zwykły telewizor powiększyć... kupować akcesoria dla popcornu? Nie, dziękuję soft1 W poprzednich generacjach taka sobie maszynka do popcornu czy maszynka do lodów byłaby tylko jednym z wielu obiektów w dodatku, a tutaj robią z tego wielkie halo, żeby tylko móc wcisnąć kolejne akcesoria.
Obrazek

Awatar użytkownika
Larissa
Posty: 383
Rejestracja: 05 sty 2014, 0:08

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Larissa » 12 sty 2016, 21:54

Ja dalej nie mogę znaleźć wytłumaczenia dla wyboru tego stylu i zestawienia go z kinem domowym.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Shattered » 12 sty 2016, 22:48

Po obejrzeniu first looka stwierdzam, że w pakiecie są świetne ciuchy. Szkoda, że pominęli dzieci, dali im tylko 3 czy 4 ubrania. Ale stroje dla simów i simek są świetne..
Co do mebli. Zbyt kolorowo, zbyt wzorzyście..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Halpuria » 12 sty 2016, 23:07

Shattered pisze:Szkoda, że pomineli dzieci, dali im tylko 3 czy 4 ubrania. Ale stroje dla simów i simek są świetne..
Do tej pory w każdym dodatku/pakiecie dzieci są traktowane po macoszemu. Może zbierają siły na dodatek w całości poświęcony dzieciom?

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: KąsaczPL » 12 sty 2016, 23:17

Jest jedna koszulka dla chłopców i jedne spodnie dla chłopca. A dziewczyny dostały jedną nową koszulkę i drugą taką samą jak chłopcy i jedne spodnie takie same jak u chłopców.
No i wreszcie mamy dopracowane kino a nie takie jak w 3. ;D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Levkoni » 12 sty 2016, 23:54

Kąsacz a co w nim dopracowanego? Przecież to zwykły telewizor tylko fajniej wygląda xd
We built this city, we built this city on rock an' roll!

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: KąsaczPL » 13 sty 2016, 0:37

Dla ciebie i dla innych "niegrających w te akcesoria" to może być zwykły czarny kwadrat powiększony przez shit i ] xD ale według mnie to dobrze dopracowali bo mamy 10 filmów fajnie zrobionych i nawet dość długich. Zresztą i tak nie musisz oglądać na tym dużym czarnym kwadracie bo te filmy można oglądać na każdym telewizorze. ;P Zresztą co widziałem w innych filmikach z Youtube, że w The Sims 3 po prostu były to filmy z telewizora nawet nie zrobili nowych.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Guuki » 13 sty 2016, 0:45

Przegląd od Młoteczki:


youtu.be/VKDC9YniZJA

"W końcu jest coś brzydkiego w simsach!" :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Cain » 13 sty 2016, 0:59

Nie wypowiedziałem sie, wiec to zrobię :P

Ogólnie, tematyka tego akcesorium powaliła mnie na łopatki i zakopała żywcem na niepoświęconej ziemi. :doge: Coraz absurdalniejsze wymyślają tematy kolejnych DLC, no bo serio - robić akcesoria o kinie domowym? To przeciez mogłoby byc częścią czegoś większego, a tak mamy powiększony telewizor z paroma filmami, jakies stroje od czapy i prosze, wszystko gotowe. Strasznie mi się to nie podoba. Juz faktycznie taki styl pasowałby do studenckiego dodatku, nawet taki telewizor mógłby sie tam zmieścić. No ale polityka EA nie zaskakuje mnie od dzisiaj - szkoda, ze jest coraz gorzej. Szkoda, ze te wszystkie rozwydrzone dzieciaki się cieszą z byle czego i szkoda, ze to właśnie one sa grupa docelowa Elektroników. Sprzedaż im nie spadnie, bo przeciez "mame, kup mi" <_< Dodatkowo dla nas 40 zł to jest cos, 10 euro, dolarów czy funtów zagranicą to naprawdę wielkie pieniądze nie są. Dla mnie jest bez sensu przeplacanie w naszym kraju za takie coś.

Inną sprawą jest to, ze obiekty z tego dodatku sa całkiem ładne. :grumpy: Takie typowo simowe, estetycznie wyglądają. Jest wesoło. Nie wyobrażam sobie urządzania domu moich Simow w takim stylu, ale jesli kiedykolwiek akcesoria te wpadną w moje łapki, to te obiekty znajda u mnie zawsze zastosowanie. Boli tylko jak zwykle to, ze dzieci zostały olane zarówno pod względem ubrań jak i interakcji, zawsze i wszędzie sa ograniczane. :( Fryzury ze zdjecia, które wrzucił Jackob, podobają mi sie. Z tym, ze nie tylko na tym zdjęciu, ale tez na zwiastunie, zauważyłem ta druga fryzurę i od razu skojarzyła mi sie z poprzednimi, które mamy i w podstawie, i w paru dodatkach. Oni chyba ciagle bazują na tym samym meshu, co muszę przyznać robi sie dość śmieszne, ale cóż. :doge: Włosy, choc takie klocowate (w koncu taki styl gry), w tej generacji wychodzą im nadzwyczaj ładnie. :wub:
+ podoba mi sie prezentacja całych akcesoriów, mam na myśli jakies poprawione interakcje jesli chodzi o oglądanie filmow, no i rozmowy o obejrzanych dziełach. Tylko to akurat powinno byc w podstawie albo w jakiejś aktualizacji, bo to jest juz serio podstawowa rzecz, nie tak jak zwierzaki czy nawet ta pogoda. No chyba, ze zrobiliby cały dodatek kinowy, to co innego.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Levkoni » 13 sty 2016, 11:22

Wow, o dziwo Młoteczka oceniła akcesoria pozytywnie :O

Ja przeliczyłem dziś, że w tych akcesoriach płacimy ok 63 grosze za jeden element... w tym kontekście ta cena wcale nie wydaje się wygórowana, bo dostajemy jakieś 62 obiekty łącznie z CAS (jak ktoś inny wyliczył).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Jackob » 13 sty 2016, 18:28

Jestem ciekaw, czy 62 to liczba nowych obiektów liczonych pojedynczo. Ponieważ licząc, można uznać te same ubrania dla dziewczynek i chłopców jako coś innego. Tak samo z fryzurą dla kobiet. Dwie identyczne, różnią się wariantami kolorystycznymi. Jedna z pasemkami, druga w naturalnych kolorach.

63 grosze za element nie wyglądają strasznie. Szkoda, że nie ma możliwości pojedynczego kupowania obiektów, ale to może dobrze. Wymyśliliby sobie nową wersję 'Store', w której za obiekt życzą sobie 2 złote. :P

Z tego co zobaczyłem na filmiku z serii First Look, ubrania nadadzą się do codziennego użytku. Całe szczęście, że posiadają kilka neutralnych wersji kolorystycznych. Gorzej z NPC, którzy będą wyglądać jakby uciekli z Meksyku. Niestety, ale inteligentne ubieranie nie istnieje w simsach. Źle wyglądają za to meble, które ciężko dopasować do zwykłego domu z przedmieść.

Urzekły mnie filmy, choć zobaczyłem tylko dwa to absolutnie się zakochałem. :D Opowiadają krótką historię, która może nam przypomnieć filmy jakie sami kiedyś oglądaliśmy na dużym ekranie. Nie ukrywam, że tymi filmikami EA strzeliło sobie w kolano. Pokazując na filmach jaka trzecia generacja jest ładna i dopracowana. :P

Liczę, że ktoś nagra wszystkie 10 krótkich filmików i wrzuci jako jedno video na yt, chętnie obejrzę. ^^

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Kapitan Indra » 13 sty 2016, 18:54

Kupiłam, zagrałam i... obejrzałam z moją Simką jeden filmik (na razie), i to w zwykłym telewizorze, bo te wielkie póki co nie mają zastosowania w domu, w którym obecnie gram. Historyjka jest fajna i popieram Jackoba:
Urzekły mnie filmy, choć zobaczyłem tylko dwa to absolutnie się zakochałem. :D Opowiadają krótką historię, która może nam przypomnieć filmy jakie sami kiedyś oglądaliśmy na dużym ekranie. Nie ukrywam, że tymi filmikami EA strzeliło sobie w kolano. Pokazując na filmach jaka trzecia generacja jest ładna i dopracowana. :P

Liczę, że ktoś nagra wszystkie 10 krótkich filmików i wrzuci jako jedno video na yt, chętnie obejrzę. ^^
Meble są takie sobie, nie bardzo pasują do tego, co lubię, ale może kiedyś mnie najdzie na stworzenie jakiegoś baru/sklepu/kawiarni o takiej tematyce, wtedy upchnie się te meble tam.
No, jeden wyjątek to pufy. Jak się weźmie białe, wyglądają jeszcze jako tako i można je w salonie upchnąć.
Włączyłam CAS i obejrzałam na moich Simach ciuszki i fryzury dla obu płci wyłączając dzieci, bo jakoś tę grupę ominęłam przez niedopatrzenie :P poza tym w rodzinie, którą gram jest tylko dziecko chłopiec, dziewczynki się póki co nie dochrapali ^^ Trochę mało tego, jedna fryzura dla Simek ma dwa warianty i jest liczona jako dwie osobne, poza tym o ile jeszcze pojedyncze stroje na górę i dół ciała jakoś się prezentują, to od sukienek dostałam oczopląsu, takie toto kolorowe :P Nie mówię, że brzydkie, tylko tymi barwami trochę za bardzo wali po oczach.
No i na koniec maszynka do popcornu. Nawet fajna, ale na cały zestaw to trochę za mało. Świetne są animacje jedzenia - Sim podrzucał sobie kawałki popcornu i łapał ustami. Można przygotować smakołyk z solą, z masłem z karmelem i z serem. Animacja prażenia też jest dopracowana, dźwięk strzelania podczas prażenia również.
Podsumowując - fajne filmiki, fajna maszynka, fajne pufy i ze dwa-trzy ładne ciuszki to ciapkę za mało by uratować cały zestaw. Mogli to dać do jakiegoś większego zestawu, dodatku... ktoś wspominał o studenckim - jak najbardziej to widzę.
A tak to mam trochę odczucia jak swego czasu w The Sims 3, gdy wyszły Słodkie Niespodzianki Katy Perry. Wtedy kupiłam to tylko dlatego, żeby mieć całą kolekcję i tak samo jest z tym Kinem Domowym do The Sims 4.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Guuki » 13 sty 2016, 20:14

Pracując nad tymi akcesoriami twórcy chyba więcej czasu spędzili w TS3 niż w TS4, nagrywając tak dopieszczone filmowe historyjki. soft9
_________________

Na oficjalnym blogu The Sims opublikowano krótkie opisy każdego z 10 filmów:

Obrazek

NOC PÓŁŻYWYCH SIMÓW
Zombi! Martwi powstają – i są głodni. Czy da się ich zatrzymać? Klasyczny wątek horroru „ożywa” wraz z klasycznym zwrotem akcji w stylu Simów.

Obrazek

MASAKRA O PÓŁNOCY III
Kto nie lubi kempingów? Ten obraz wykorzystuje styl wizualny i wątki klasycznych horrorów dla nastolatków. Weekend zabawy w lasach Moonlight Falls wypełnia stare, dobre wymachiwanie piłą łańcuchową.

Obrazek

SIOSTRY SIMSONIANKI
Ten niemy film slapstickowy przedstawia trzy siostry Simsonianki, które przejmują kuchnię 5-gwiazdkowego hotelu. Personel hotelu nie ma pojęcia, że za siostrami ciągnie się pasmo katastrof, niczym swąd przypalonego dania.

Obrazek

KUJONY Z KAMPUSU
Na tym kampusie nic nie idzie zgodnie z podręcznikiem, od pierwszego roku, aż po ostatni (a nawet jeszcze dłużej). Tę studencką komedię wypełniają biegające golasy, bara-bara i walczące maskotki.

Obrazek

DIAMENTY SĄ SIMECZNE
Najlepszy na świecie włamywacz bierze na cel międzynarodową organizację przemytników klejnotów. Odkrywa, że kieruje nią szalony przemysłowiec, który zamierza stworzyć monopol na życie i siać zamęt wśród mieszkańców świata... Czy coś takiego. W filmie są eksplozje i scena pościgu na głębokim morzu! Po co zawracać sobie głowę szczegółami fabuły?

Obrazek

PRZYGODY W SYMULATORZE RAKIETY
Oto podróże w symulatorze rakiety... Tę kosmiczną operę wypełniają SimBoty, żaboludzie oraz walki kung-fu (i cała masa efektów flary).

Obrazek

WIETRZNE WZGÓRZA
W świecie Roaring Heights ożywa romans. Ale kiełkujące uczucie przerywa zaskakujące aresztowanie. Czy miłość przetrwa wyrok dożywocia? Jedyna nadzieja w przepustkach za dobre zachowanie.

Obrazek

SIMDER
Szukając miłości za pomocą aplikacji randkowej, nasza bohaterka znajduje wreszcie swoją drugą połówkę. Interwencja sił nadnaturalnych nie pozwala, by ta komedia romantyczna skończyła się tragedią.

Obrazek

POWRÓT ZAGINIONEGO PSA
Szczeniak oddala się od domu, ścigając swojego kociego arcywroga – i gubi się w wielkim świecie. Tęskniący za panem psiak pokona wszelkie trudności, by wrócić do domu i swojego kochanego właściciela.

Obrazek

SUPERDZIECIAKI: KATASTROFA MÓZGU
Nikczemny superłotr zwiększył siłę ziemskiego przyciągania grawitacyjnego! Deszcze meteorów sypią się na wszystkie zakątki Ziemi! Nie bójcie się – przybywają Superdzieciaki! Czy zdołają ocalić planetę przed pewną zagładą?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Kapitan Indra » 13 sty 2016, 21:13

Świetne! A każdy z filmików to aluzja do jakiegoś realnego filmu :) Ja obejrzałam Wietrzne Wzgórza - historyjka naprawdę na wysokim poziomie :) Chyba najlepsza rzecz w tych akcesoriach to te filmy właśnie :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kino Domowe

Postautor: Levkoni » 17 sty 2016, 17:52

Oczywiście to było do przewidzenia, że SimsVip znowu oceni wysoko pakiet... KD dostało 4.4/5. Masakra, oni są chyba najbardziej stronniczym portalem simowym w necie xD Nie widziałem, żeby coś źle ocenili, przynajmniej z czwórki :P

http://simsvip.com/2016/01/14/the-sims- ... -review-2/
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Jackob » 21 sty 2016, 18:18

15 sekundowy filmik od ea promujący nowe akcesoria:


youtu.be/Om-t4RGmqWs
Źródło: DOTSim


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości