Upiorności

Akcesoria

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Upiorności

Postautor: KąsaczPL » 24 sie 2015, 17:22

Czwarte akcesoria do The Sims 4

Premiera: 29 Września 2015r.
Ozdób dom swojego Sima, korzystając z upiornie zabawnych dekoracji, włącznie ze strasznymi obrazami, pajęczynami i wszelkiego rodzaju podniszczonymi meblami. Chcesz tymczasowo (albo… na zawsze) zmienić dom swojego Sima w prawdziwy pałac strachu? Zrób to.
The Sims 4 Upiorności Akcesoria zawierają dwa nowe obiekty interaktywne: psotną upiorną misę słodyczy i nowy warsztat rzeźbienia w dyni. Twoi Simowie mogą tworzyć upiorne rzeźby, a także wyciąć latarnię z dyni, – dokładnie taką, jaką sobie wymarzyli. Simowe duchy mogą założyć na głowę gotową dynię z zapaloną świeczką i straszyć przez całą noc!

youtu.be/uKgv3HuG1UE
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2015, 19:52 przez KąsaczPL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Column15 » 24 sie 2015, 17:42

Może i powinienem się przyzwyczaić, ale cóż, i tak się zaśmiałem. :haha:
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Neonka » 24 sie 2015, 17:47

spooky to będzie oczywiście cena i ilość dodatków zawartych w tych akcesoriach

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Sanageyama » 24 sie 2015, 17:47

Omg serio EA :doge: Wolałabym już, to Store jak w 3, gdzie wsadzili wszystko co możliwe i zawyżyli ceny, niż jakieś badziewne akcesoria XD W Store przynajmniej można było kupić obiekty osobno i to był wielki plus, a teraz trzeba kupować całe akcesoria soft2
Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Column15 » 24 sie 2015, 17:50

Btw, ciekawe co będzie obiektem specjalnym. Krąg z pentagramem do wywoływania duchów? xDDDD
Spooky to będzie oczywiście cena i ilość dodatków zawartych w tych akcesoriach [2]
Tak w ogóle dziwne, że nie wychodzą w październiku - przecież 31. października to Halloween. (No chyba że wychodzą, w końcu nie są oficjalnie zapowiedziane).
I na pewno świetnie będzie wyglądać okładka - Simowie w czarnych strojach, emo, goth, punk i co tam jeszcze, mroczność i takie tam, a do tego pikny zielony kolorek :P
Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 17:56 przez Column15, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Pappy » 24 sie 2015, 17:56

W trójkowym Store Halloweenowe obiekty były za darmo, czemu tutaj trzeba płacić? ;_;
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Lenna » 24 sie 2015, 18:09

Serio? Oddzielne akcesorium na halloween? soft1 Dlaczego za czasów dwójki dostaliśmy jedne akcesoria o świętach, halloween, nowym roku a teraz wszystko rozdrabniają? soft9 Może jeszcze zrobią akcesoria o dniu dziecka, sylwestrze, dniu matki, walentynkach, dniu ziemi itd., oczywiście wszystko w oddzielnych pakietach soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Cain » 24 sie 2015, 21:11

Spooky to będzie oczywiście cena i ilość dodatków zawartych w tych akcesoriach [3] - od razu pomyślałem też o polityce EA (że jest straszna) z tymi akcesoriami :swelol:
No nic, zobaczymy jak to się będzie prezentowało. Ciekawe co będzie obiektem specjalnym tego pakietu akcesoriów.

+ moim zdaniem nie powinni sobie na DOTce pozwalać na takie tłumaczenia i loga i w ogóle, ktoś nie doczyta i będzie w błędzie że to oficjalne logo i nazwa. :doge: Wystarczyło tylko wyjaśnienie, na czym prawdopodobnie takie akcesoria miałyby polegać.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Kasim Hazim » 24 sie 2015, 21:28

Akcesoria na haloween? Co dalej, akcesoria na święta? :doge: Kompletnie pozbawiony wyobraźni pomysł, jak dla mnie. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: KąsaczPL » 24 sie 2015, 22:32

Może jako obiekt specjalny dodadzą kościldę? :D

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Niebezpieczny » 24 sie 2015, 22:37

Jakby dodali Kościldę zastanowiłbym się nad kupnem, bo bardzo ją lubię ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Hirooo » 24 sie 2015, 23:13

A może postać nadnaturalną dodadzą? Halloween trochę zbiega się z premierą TS4: Spotkajmy się, a tam podobno ma nie być istoty nadnaturalnej, więc postanowili ją dodać w innym pakiecie... Wampir idealnie pasuje do takiej tematyki. Chociaż znając EA, to nie ma co liczyć na to.

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Cain » 24 sie 2015, 23:48

Hirooo pisze:A może postać nadnaturalną dodadzą? Halloween trochę zbiega się z premierą TS4: Spotkajmy się, a tam podobno ma nie być istoty nadnaturalnej, więc postanowili ją dodać w innym pakiecie... Wampir idealnie pasuje do takiej tematyki. Chociaż znając EA, to nie ma co liczyć na to.
Spokojnie, to nadal stuff a nie game pack, dopiero gdyby to było to drugie to może być dodali postać nadnaturalną, ale co do tego nigdy nie byłbym pewien. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Hirooo » 24 sie 2015, 23:52

Niby masz rację, ale jedna postać nadnaturalna, jedna dynia, trzy koszulki i akcesoria gotowe :P

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 25 sie 2015, 18:52

IMO Takie stuffy nie są złe. Lubię taką wersję Store, tylko jak ktoś wyżej wspomniał, szkoda, że nie można kupić tylko jednego obiektu. :(

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Neonka » 25 sie 2015, 19:54

Akcesoria na halloween czy różne święta powinny być albo za darmo w aktualizacji albo w dodatku typu CPR. Ew. jedne duże akcesoria ze wszystkimi świętami.
Jak widać po ostatnich akcesoriach cena nie jest adekwatna do jakości, gdyby było inaczej na pewno nie byłabym tak sceptycznie nastawiona do nowych akcesoriów, nawet o tej tematyce.

Kościlda byłaby ciekawym obiektem specjalnym, ale nie sądzę by EA na to wpadło. Postaci nadnaturalnej na bank nie będzie, bo to jednak akcesoria.

Ja nie przepadam jakoś za "mhrocznymi" klimatami halloween, więc akcesoria musiałby być zacne by mnie zainteresować na poważnie.

Lepiej by było gdyby zrobili akcesoria w stylu TS2 Ikea albo H&M, to były dobre akcesoria.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Levkoni » 25 sie 2015, 20:49

Ale jeszcze nawet nie wiecie co będą zwierały akcesoria, a już piszecie, że to POWINNO być w dodatku CPR soft1 Nie rozumiem jak w ogóle można na tym etapie niewiedzy o tym pisać w ogóle coś takiego, to mnie boli. Dziecinne podejście.

A co do tego czy te pakiety są słabe to bardzo obiektywna opinia. Mi się podobają bo:

- są wielkości lub większe niż obiekty ze Store
- są tańsze niż obiekty ze store
- są uboższe niż akcesoria z dwójki czy trójki (nie porównywałem liczby obiektów, opieram się na tym co inni mówią) ale za to wprowadzają nowe obiekty specjalne, które dodają jakieś animacje i więcej.

Poza tym ciekawe ile osób z Was, którzy krytykujecie te pakiety, na prawdę je kupuje i samemu wypróbowuje. Oczywiście mi nie musicie odpowiadać na to pytanie bo ja nie potrzebuję takiej odpowiedzi, ale zapytajcie się sami, czy Wasza krytyka jest uczciwa ;) Nie to żebym bronił EA czy TS4 bo wad mają dużo! Ale cenię krytykę, która jest czymś podparta.

Dobra tylko nie uznajcie, że Was atakuję albo coś, bo i tak mam tu chyba opinię wrednego! :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: dzejan » 25 sie 2015, 21:00

Przecież to może być za darmo, tak samo jak te akcesoria świąteczne z tamtego roku...

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Pacyfka » 25 sie 2015, 23:26

Że się tak wtrącę - Nie widzę żeby ktoś kogoś tu obrażał, ale to tak na marginesie.
Ja sama w czwórkę właściwie nie gram, ale czytam z ciekawości newsy, jak ta generacja się rozwija i rozumiem uzasadnioną krytykę itd., bo sama czwórce mam sporo do zarzucenia, ale momentami wydaje mi się że te narzekanie/krytyka, podchodzi już pod taki typowy hejt w rozumieniu jechania czegoś dla samej zasady. Bo trochę nie rozumiem marudzenia typu: "Co znowu jakiś pakiet? Powariowali? Co tak często?" No serio? To ja myślałam że ludzie raczej się cieszą że często wychodzą jakieś nowe rzeczy do gry :P I teraz też nie bardzo rozumiem krytykę tych akcesoriów czy tam pakietu, który nie wiadomo jak dokładnie jeszcze będzie wyglądał ani o czym będzie itd. ...

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Spooky Stuff

Postautor: Guuki » 06 wrz 2015, 14:49

Mam nadzieję, że to będzie darmowy pakiecik, tak jak ten świąteczny z zeszłego roku. Na zestaw akcesoriów 'spooky' to zdecydowanie nietrafiony motyw.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości