Kuchnia na Wypasie

Akcesoria

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Kuchnia na Wypasie

Postautor: Guuki » 29 lip 2015, 18:49

Obrazek


youtu.be/NQwRVDcmeHA

Czy Twój Sim spędza swój czas wolny, przygotowując obfite śniadania, przepyszne obiady i wspaniałe kolacje? Dobre wieści: nadeszła pora na deser! Gra The Sims 4 Kuchnia na Wypasie Akcesoria* zostanie opublikowana 11 sierpnia. To idealny pakiet dla wszystkich Twoich simowych smakoszy!

Akcesoria Kuchnia na Wypasie mają wszystko, czego potrzebujesz, by ulepszyć kuchnię swojego Sima – nowe, eleganckie urządzenia i elementy wyposażenia, za pomocą których dodasz kuchni nowoczesnego stylu. Od stylowych szafek z drzwiczkami z matowego szkła, po nowe urządzenia ze stali szlachetnej – pakiet wypełniony jest nowymi, fantastycznymi obiektami, które pomogą Ci całkowicie odnowić kuchnię. Twoi Simowie będą świetnie wyglądali podczas przygotowywania nowych smakołyków, dzięki nowym fryzurom i doskonałym strojom dla każdego ambitnego kucharza.

W kuchni łatwo robi się gorąco, ale możesz w niej także znaleźć trochę ochłody. Korzystając z nowej maszynki do lodów, Twój Sim może robić lody lub sorbety! Jeszcze lepsze jest to, że Twoi Simowie będą mogli dodawać do swoich lodów różnego rodzaju polewy i dodatki. Plasterki banana, bita śmietana, kolorowe posypki i nie tylko – Twoje łakomczuchy będą zadowolone. Możesz przygotować 30 smaków lodów, a niektóre z nich obdarzą Twojego Sima... niezwykłymi umiejętnościami.

A zanim zaczniesz martwić się o stosy brudnych naczyń, jakie zostaną po przygotowaniu tych nowych dań, dowiedz się czegoś jeszcze. Na tydzień przed publikacją akcesoriów The Sims 4 Kuchnia na Wypasie do The Sims 4 zostanie dodana zmywarka do naczyń, w darmowej** aktualizacji dla wszystkich graczy!

Gra The Sims 4 Kuchnia na Wypasie Akcesoria zostanie opublikowana na całym świecie 11 sierpnia – czy Twój Sim jest gotowy do kręcenia lodów?

*WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ ODDZIELNIE) I WSZYSTKICH JEJ AKTUALIZACJI.

**WYMAGANE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM.


źródło: The Sims Polska
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Bart » 29 lip 2015, 18:57

Ta kuchnia na obrazku jest świetna.. :aww:
Szczerze to liczyłem, że się szarpną i dadzą nam więcej obiektów specjalnych, no ale nic - maszynka do lodów i zmywarka też spoko :P

btw. Guuki co na tym zdjęciu robi Twój Samuel? :D
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Levkoni » 29 lip 2015, 18:58

Te meble wyglądają super! Czyli jednak wybrali styl nowoczesny. Pewnie wielu będzie zwiedzonych bo niektórzy tego nie lubią. Ale mi te meble bardzo odpowiadają! Są śliczne, nowoczesne i proste bez zbędnych udziwnień.

Martwię się tylko o ilość zawartości. Wygląda na to, że oprócz maszynki do lodów nic wielkiego tu nie dojdzie, ale za to zmywarka w darmowej aktualizacji jest miłym gestem :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Mint » 29 lip 2015, 19:04

Nowe zdjęcie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Guuki » 29 lip 2015, 19:07

Kuchnia z pierwszego obrazka zajeżdża tą kuchnią z "dwójkowych" akcesoriów o podobnym motywie. Nawet podłoga jest niemal identyczna.

Zmywarka za darmo, spoko. Maszynka do lodów jako obiekt premium, też fajnie, chociaż wolałbym jakąś sokowirówkę czy frytownicę. :P
Bart pisze:btw. Guuki co na tym zdjęciu robi Twój Samuel? :D
Haha, faktycznie! Całkiem podobny Sim. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Cain » 29 lip 2015, 19:13

Fajnie wyglądają nowe fryzury i obiekty, tylko mam nadzieję, że oprócz nowoczesnego designu blatów i szafek pojawi się coś bardziej tradycyjnego. Tęsknię trochę za zestawem Zatoka (?) do trójkowych kuchni.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Stara-Raszpla » 29 lip 2015, 19:19

spoko :) chociaż ja tam nie narzekałam na brak mebli kuchennych, ale podobnie jak Cain tesknie za czyms bardziej tradycyjnym

ale spoko będzie maszyna do lodow :) a stad już dość blisko do por roku .. ( marzenia...)
Ostatnio zmieniony 29 lip 2015, 19:20 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Mint » 29 lip 2015, 19:20

Kolejne zdjęcie.
Obrazek
Wow, paczajta, w tej chmurce jest samochód, to na pewno coś znaczy. soft9
Tak btw. to szukając i dodając tutaj te wszystkie zdjęcia, czuję się jak jakiś newsman :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Cain » 29 lip 2015, 19:29

Fryzury Simek - rudej i czarnowłosej ^^ Ubolewam nad faktem, że Simów jakoś tak zawsze olewają. ;_;
Koszula i dżinsowa kurteczka u Blondynki są świetne. Ale te rożki do lodów mogliby stonować - są zbyt żółte. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Shattered » 29 lip 2015, 19:34

Na trzech zdjęciach ten sam zestaw szafek kuchennych..
No ja mam nadzieję, że będą jakieś tradycyjne a nie tylko nowoczesne..


Szybko premiera.

Szkoda tylko, że te łachy i kudły są okropne.. soft2

Maszynka do lodów? No cóż, ja jestem zawiedziona :|
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Lenna » 29 lip 2015, 19:47

Fryzury fajne, ubrania takie sobie, a kuchnia spoko. Meble są proste, ładne, uniwersalne, podoba mi się ^^ Tylko mam nadzieję że jest tego trochę więcej niż ten jeden styl :wat: Bo tak to trochę słabo XD
No i maszynka do lodów, super ;) Tylko też mi się trochę nie podoba kolor tych rożków XD Za to fajnie że będzie duużo kolorów i smaków ;)
Ale tego, w jakim tempie oni wydają te akcesoria to nawet nie skomentuję XD
A teraz zachwycajmy się zmywarką, bo czegoś takiego jeszcze w Simsach nie było!!! <_< Jakie te EA dobre i hojne soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Jackob » 29 lip 2015, 20:31

Pierwsze zdjęcie przypomniało mi akcesoria Kuchnia i Łazienka do The Sims 2. Trochę ciekawych obiektów do kuchni w naszej grze się pojawi i tym razem. ^^
Co nowsza fryzura do TS4, to bardziej mi się podoba! :P Simowie płci męskiej dostaną max jedną fryzurę i parę ubrań.
Hm, mogliby zrobić jeszcze jeden rodzaj szafek dopasowany do wysokości lodówek.
Czemu desery i lody wyglądają jak plastikowe zabawki dla dzieci? ;;

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: simunia » 29 lip 2015, 21:38

Zapowiadają się ciekawe akcesoria tylko coś szybko je wydają ledwo pakiet wyszedł a tu akcesoria.
Bo w 4 wszystko jest jak z plastiku.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Levkoni » 29 lip 2015, 23:28

Ehh bo akcesoria zastąpiły store, przyzwyczajcie się, że będziemy dostawać je pewnie co miesiąc... ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Shattered » 30 lip 2015, 0:18

Po ilości obiektów w poprzednich akcesoriach, dochodzę do wniosku, że to będzie chyba jedyny zestaw szafek, ponieważ na zdjeciach jest wiele innych obietków i nowych ubrań oraz fryzur.

Jak dla mnie mogą wychodzić co miesiąć. Nikt nikomu nie każe ich kupować.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: simunia » 30 lip 2015, 7:00

Szkoda, że tak mało obiektów dają do tych 4 akcesoriów bo to widać, że jednak akcesoria z 2 a nawet z 3 miały więcej.
No ale fryzury są fajne tylko niektóre ubrania mi się podobają.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Stara-Raszpla » 30 lip 2015, 10:20

jeszcze nie wiemy do konca co wchodzi w sklad calego zestawu. W sumie nie wiem czy az tak malo... ale cieszy mnie ze wychodza stosunkowo czesto. Dzieki temu co chwie dostaje cos nowego do gry do przetestowania. Wieksza roznorodnosc. Ale bardziej od akcesoriow to chcialabym jakas nowa lokacje wypadowa
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Guuki » 30 lip 2015, 10:27

Musimy się przestawić na to, że akcesoria to teraz coś na wzór comiesięcznych pakietów z TS3 Store. Nie ma co porównywać ich do akcesoriów z poprzednich generacji. :P

Podobno w październiku ma wyjść kolejny Zestaw, z "Ucieczką w Plener", "Kuchnią na Wypasie" i jeszcze jednymi akcesoriami. Wtedy kupię, mimo że kuchnia moich Simów potrzebuje odświeżenia jak najszybciej. :D

Ikonka:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Levkoni » 30 lip 2015, 10:34

W październiku bo pewnie wtedy wyjdą też 3 akcesoria więc szykuje się znowu Zestaw ;p W sumie jak jego ceny będą sięgać nadal ok 80 zł to też kupię, mimo że Ucieczkę w plener mam, ale te 80 zł to i tak tyle samo co by zapłacić za 2 pakiety akcesoriów.

Co do częstotliwości ukazywania się akcesoriów - Shattered ma rację, nie powinno to nikomu przeszkadzać bo przecież jak ktoś nie chce kupować to nie musi.

Poza tym akcesoria to fajna sprawa - przede wszystkim wychodzą taniej niż pakiety ze Store do trójki. A dzięki temu, że zawierają nowe elementy rozgrywki to nie trzeba kupować pełnych dodatków za stówę, żeby cieszyć się nową zawartością. Więc na pewno dziecku, który jest na pastwie kasy rodziców łatwiej namówić mamę na kupno pakietu za 40 czy 60 zł niż dodatku za 100-120 zł.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Kuchnia na Wypasie

Postautor: Cain » 30 lip 2015, 15:55

Nie wiem, jaką ikonkę mogliby dać zamiennie za loda, ale to mnie rozśmiesza - dali taką, a równocześnie mogłaby ona być przypisana do akcesoriów związanych z latem. :P No ale widać, że "obiekty specjalne" w akcesoriach są czymś, czym EA chce się szczycić.

Mimo wszystko nadal czuję pewien niedosyt, obiekty są fajne - odczuwam przez to, że jest ich tak tragicznie mało. :( I będzie mnie bardzo bolało, jeśli pojawi się tylko jeden styl blatów/szafek. Kiedyś lubiłem nowoczesność, teraz bardziej pcha mnie w innym kierunku. :c
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości