Perfekcyjne Patio

Akcesoria

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Perfekcyjne Patio

Postautor: bluekuba » 10 cze 2015, 18:53

Wstaw do domu swoich Simów wanny z hydromasażem, by stworzyć doskonałe miejsce do wypoczynku pod gołym niebem. Tylko z The Sims 4 Perfekcyjne Patio Akcesoria! Rozpal nowego grilla i upiecz coś smakowitego. Przebierz swoich Simów w modne stroje w niezobowiązującym stylu. Twoi Simowie mogą pozbyć się stresu i wypocząć w całkowicie nowej wannie z hydromasażem, spędzając relaksujący dzień na słońcu.

• Relaks w całkowicie nowej wannie z hydromasażem

• Idealny grill przy basenie

• Garderoba na słoneczny dzień


youtu.be/kivJgH8212A
:facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 10 cze 2015, 19:05

Nie za szybko? .3.

Cóż, na pewno tematyka lepsza niż poprzednie akcesoria...
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 10 cze 2015, 19:19

2 pakiety akcesoriów pod rząd :wat: Tego jeszcze w simsach nie było. Mogli zrobić pakiet z kolejna dzielnica wakacyjna i dać do patio jako pakiet rozgrywki. Już chyba wolałbym store niż co chwila akcesoria.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Bart » 10 cze 2015, 19:33

Patrząc od innej strony to przecież w TS3 Store nowa zawartość pojawiała się co miesiąc..
W 4 sklepu nie ma, więc trzeba było to czymś zastąpić, a cena 40zł jest porównywalna do cen zestawów ze Store..
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 10 cze 2015, 19:41

Tylko store nie było tak nachalne a tu co miesiąc będą trąbić o tym że nowe akcesoria? soft1
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: ollie » 10 cze 2015, 19:51

Gdyby tak wydali pakiet rozgrywki Życie na Przedmieściach z jakąś nową okolicą i możliwością robienia hoteli (na co powstał już mod) i w tym dali to to by było spoko, ale tak to przesadzają :facepalm:

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 cze 2015, 20:57

Store nie było nachalne? Jak nie, też o tych pakietach trąbili wcześniej :P W czwórce najwyraźniej pakiety akcesoriów zastępują store. Cóż, nie wypowiem się głębiej bo już o tym pisałem. Ma to swoje wady i zalety. Tylko to wszechobecne jęczenie wszystkich jest irytujące, przecież nikt do kupienia tego nie zmusza :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 10 cze 2015, 21:08

Nowe zdjęcie znalazłem w sieci.
https://www.flickr.com/photos/simsvip/18490133058
A co do akcesoriów to kupię a co! :P

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Mint » 10 cze 2015, 21:09

Ale może być, że to wszystko naraz jest zrobione po to, aby określonym stylem i określonymi funkcjami przyciągnąć określonych graczy, nie wszystkich. Może chcą zrobić tak, aby każdy znalazł coś dla siebie? Chociaż i tak zawartość tych akcesoriów jest śmiesznie mała.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Cain » 10 cze 2015, 21:10

^ Ta kanapa nawet mi się podoba. :) I fryzura Simki przy barze też fajna.

Przeanalizujmy oficjalną notę EA. B)
W przyszłym tygodniu Wasi Simowie dostaną właśnie to w nowym pakiecie akcesoriów The Sims 4 Perfekcyjne Patio* zawierającym nowe dekoracje, obiekty i – oczywiście – wanny z hydromasażem!
Ojej, Boże, wanny z hydromasażem, cóż za rewolucja.
Perfekcyjne Patio – Akcesoria da Waszym Simom wszystko, czego potrzebują, by stworzyć niesamowite miejsce do odpoczynku pod otwartym niebem. Jest tam nowy grill i bar na patio, by Simowie mogli zjeść coś pod chmurką, a także nowe meble i elementy wystroju, dzięki którym ogródek Simów będzie wyglądał świeżo i stylowo. Znajdziecie tam także nowe kostiumy kąpielowe, fryzury i swobodne stroje dla Simów, którzy chcą odprężyć się w blasku popołudniowego słońca.
Ile razem będzie strojów i fryzur? 20, nie wliczając dzieci? Pewnie mniej. Ano i oczywiście strojów będzie więcej dla Simek.
Jej, nowy grill, jej, nowy bar, to takie ekscytujące. Tylko po jednym obiekcie pewnie. :P
Ale najbardziej ekscytujące jest wprowadzenie całkowicie nowych wanien z hydromasażem!
Sikam z tej ekscytacji!
Jednocześnie w wannie z hydromasażem może przebywać do ośmiu Simów (wliczając w to dzieci – po raz pierwszy w historii The Sims!).
Rewolucje, rewolucje. Dzieci wcześniej nie mogły, a teraz mogą, coś emejzing.
Pewnie, pluskanie się w gorącej wodzie to fantastyczna sprawa, ale co dopiero, gdy jednocześnie można słuchać świetnej muzyki i wdychać przyjemne aromaty? To dopiero jest życie!
No OK, powiedzmy, że same wanny z hydromasażem (powinny być tego typu obiekty wprowadzane w aktualizacjach) nie są czymś zupełnie łał, no ale jak już tę aromaterapię dali, to jestem ciekaw, jak to będzie wyglądało. :P
Chcieliśmy sprawić, by wanny z hydromasażem w The Sims 4 były najlepsze w całej serii i myślimy, że Wy (i Wasi Simowie) będziecie nimi zachwyceni.
Boże święty, to ich tłumaczenie mnie tak śmieszy. :swelol: Chcieli sprawić, żeby wanny z hydromasażem były najlepsze w całej serii, no i co mi z tego, dodaliby je bez funkcji aromaterapii i nic by się nie stało. Ale niech się nimi tak nie ekscytują. ;_;

Nie, żebym narzekał, tematyka taka zawsze mi się podobała, ale EA zwykło ekscytować się czymś, czym ekscytować raczej zbytnio się nie powinno. :P Dobrze, że nie dodali na końcu, że dodają DARMOWĄ aktualizację z DARMOWĄ okolicą czy coś.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Shattered » 10 cze 2015, 21:16

Ja tam się cieszę .. :) szkoda ze nie myślą o małych dzieciach.
Tematyka podobna. Ciekawe co dostaniemy poza jacuzzi i nowymi ciuchami. Ale fajne te zdjęcia z postu z Dotki, jakieś takie inne. Bo wywnioskowałam że jedyną atrakcją będą te wanny :unsure:

Co do cen. To w Polsce mamy tak porąbanie. Uwierzcie mi, gdybyście byli np. w Anglii to byście na narzekali. Tyle co kosztują tutaj akcesoria czy pakiet rozgrywki, to ja czasem więcej w pracy na jedzenie wydaje.. Podczas jednego dnia..
Nawet na ikonce jest .. wanna. Czyli jednak główną atrakcją będzie wanna..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Guuki » 10 cze 2015, 21:21

Podobają mi się pierwsze akcesoria i te też będą oferowały ciekawą zawartość, z tego co widzę. Szkoda tylko, że znowu dostaniemy śmiesznie mało obiektów za śmiesznie wysoką cenę...

Jacuzzi, nareszcie, super. :)
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: KąsaczPL » 10 cze 2015, 21:33

Tak prawdopodobnie będzie wyglądać okładka.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Pappy » 10 cze 2015, 21:58

A na okładce oczywiście wanna z hydromasażem...

Czemu oni się tak jarają czymś co było w podstawie do jedynki, dwójki i wielu dodatkach do trójki? .3.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2015, 22:34 przez Pappy, łącznie zmieniany 1 raz.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: PoProstuAnia » 10 cze 2015, 22:23

Czyli co, czyli jak nie kupię tego osobnego pakietu za CZTERDZIEŚCI ZŁOTYCH to nie będę miała nigdy jacuzzi, hmm? Nie ma już tak, że taka wanna po prostu znajdzie się wśród wielu innych przedmiotów w normalnym dodatku, teraz jest to zawartość ekskluzywna, za którą trzeba dopłacić, tak? FML.
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: KąsaczPL » 10 cze 2015, 22:51

PoProstuAnia pisze:Czyli co, czyli jak nie kupię tego osobnego pakietu za CZTERDZIEŚCI ZŁOTYCH to nie będę miała nigdy jacuzzi, hmm?
Za pewnie pojawi się w kolejnych dodatkach i pakietach rozgrywki tak jak było w The Sims 3.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Galcia » 10 cze 2015, 23:33

Jeśli chodzi o ceny akcesoriów, to za granicą rzeczywiście są one śmiesznie niskie - ostatnio zapytałam siostrę, która mieszka w Stanach, co może kupić za 10 dolarów, odpowiedziała, że 3 butelki mleka <_< - ale taka teraz moda wśród wydawców gier, że przelicza się ceny po kursie walut, a nie dostosowuje do rynku. Ludzie i tak kupią.

Podniecanie się wannami z hydromasażem przez EA jest zabawne. "Patrzcie, dzieci mogą korzystać z jacuzzi, ale super, co nie? A teraz wyskakiwać z forsy".
Aromaterapia byłaby bardziej interesująca, gdyby komputery przekazywały zapach. :D Co mi po wyobrażaniu sobie, że mojego sima otacza przyjemna woń? :P

A żeby nie było, że tylko narzekam, to napiszę, że nowe obiekty (przynajmniej te widoczne na zdjęciu) są bardzo ładne. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Levkoni » 10 cze 2015, 23:56

Ciekawe tylko czy cena będzie ta sama co w poprzednim pakiecie, bo na pierwszy rzut oka obiektów będzie więcej. Chociaż w CAS pewnie będzie mniej rzeczy. Ale już widać cały komplet wypoczynkowy (fotele, kanapa i stół), nowy bar z krzesłami (co oni mają z tymi barami? xD), nowe obiekty dekoracyjne, grill, 2 wanny do jacuzzi, przynajmniej 2 fryzury dla simek i jedna dla simów. Widzę też nowe szorty dla sima, koszulkę polo, ubranie z fartuchem kuchennym (nie wiem czy nowe) i nowa bluzka dla simek. Jak dla mnie zapowiada się lepiej niż poprzedni pakiet i o ile nie podwyższą ceny to powinno być spoko :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 - Pogaduszki

Postautor: Piszczac » 11 cze 2015, 10:41

lemurek6 pisze:2 pakiety akcesoriów pod rząd :wat: Tego jeszcze w simsach nie było. Mogli zrobić pakiet z kolejna dzielnica wakacyjna i dać do patio jako pakiet rozgrywki. Już chyba wolałbym store niż co chwila akcesoria.
Jak to nie było? Przecież store wychodziło raz w miesiącu :D Zresztą widać i tak przystopowali, bo pamiętam, ze jak wystartowało ts3 store, to były od razu 3 zestawy

Mam nadzieję, że rzeczy do CAS będzie można policzyć na placach jednej dłoni... B)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Guuki » 11 cze 2015, 11:39

Levkoni w temacie z pytaniami pisze:Fejsbukowa strona Simowy Brukowiec podaje następujące informacje prosto z twittera producentów:

"Kilka ciekawostek na temat kolejnego pakietu akcesoriów do gry #TheSims4 pt. #PerfekcyjnePatio! Producenci już odpowiadają na setki pytań od fanów, które zadają im za pośrednictwem Twittera. Zobaczcie!

Pakiet będzie kosztował tyle samo co poprzedni, czyli ok. 39 złotych.

#JACUZZI

- Są dwa typy dużej wanny. Pierwsza jest plastikowo-drewniana, druga nowoczesna, kamienna.
- W jacuzzi Simowie będą mogli uprawiać bara-bara!
- Simowie w jacuzzi mogą brać kąpiel nago!
- Teraz zmieści się więcej Simów! Nie czterech jak dotychczas - tylko 8!

#TRYBY #GRY

- Jest zdecydowanie więcej obiektów budowania i meblowania, aniżeli w poprzednich akcesoriach.
- Większość nowości w Stwórz Sima dotyczy dorosłych.

#INNE #NOWOŚCI

- Jest nowa stacja radiowa - bardzo zabawne - "Podwórkowa"!"
Te wykrzykniki... Wszystko takie nowe, wszystko takie wspaniałe!
Bara-bara w jacuzzi, wow! Kąpiel nago, wow! Ale to już było... Jedynie ta 8 Simów robi wrażenie.
Jeżeli obiektów faktycznie będzie więcej, to te 39 zł będzie w miarę warte wydania. To co dostaliśmy w "Wytwornym przyjęciu" to jakaś żenada, tak tego było mało.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości