Perfekcyjne Patio

Akcesoria

Awatar użytkownika
GamerTR9
Posty: 237
Rejestracja: 15 gru 2013, 14:06

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: GamerTR9 » 11 cze 2015, 11:44

Nawet te 39 zł nie jest warte ani tych ani poprzednich akcesoriów. Ja dałbym za nie max 15 zł, nie więcej, bo tam prawie nic nie ma.
A może, gdy snom zaufam,
To spełnią się pewnego dnia
I świt nie przerwie moich marzeń
A potem się okaże,
Że dobry mój sen wiecznie trwa.


. . .

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Levkoni » 11 cze 2015, 11:49

Cóż, EA to nie instytucja charytatywna jak to ktoś ostatnio na fejsie napisał :D

PS: Guuki zamieściłem tą samą nowinkę dziś, tylko teraz jak zobaczyłem Twoją to zrozumiałem, że pomyliłem tematy i napisałem to w pytaniach :D A co do wykrzykników, to wymyślił je autor notki bo oryginalnie sim guru odpowiadał w normalnym tonie po prostu na pytania: http://simstruelife.pl/News:SimGuru_Gra ... a_11.06.15
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Shattered » 11 cze 2015, 21:46

Premiera 16 czerwca
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Jackob » 13 cze 2015, 17:35

Bardzo podobają mi się nowe obiekty. (Może pojawią się też za jakiś czas w TS2)
Powyższe zdjęcia zachęciły mnie do kupna, ale nie wydam na kilka obiektów 40 zł. soft1 Na zdjęciach wszystko ładnie wygląda, w grze już niekoniecznie.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Levkoni » 16 cze 2015, 15:19

Jacob, tutaj będzie sporo więcej obiektów niż w poprzednich akcesoriach. Z tego co ja zauważyłem: komplet mebli ogrodowych, komplet wypoczynkowy do salonu, nowy bar i stołki barowe, dwie wanny jacuzzi, ogromne szachy dekoracyjne, różne inne obiekty dekoracyjne, nowe blaty kuchenne, grill, nowy płot i brama, jakieś ubrania i fryzruy ^^

Nie no, całkiem sporo obiektów. A jeszcze na poprzednim zdjęciu wypatrzyłem jakąś ozdobę na basen/fontannę. Myślałem wcześniej, że to może taka wodna ślizgawka co doszła w TS3 Pokolenia, ale nie ;p W sumie wszystkie obiekty, które dotychczas zauważyłem na fotach mi się podobają, wszystkie są bardzo współczesne i przydatne do domu czy tam ogrodu :) Nowe ogrodzenie jest bardzo ładne, a te drzewka w doniczkach to na innej focie są w kolorze różowym, więc będzie można zmienić :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Lenna » 16 cze 2015, 18:12

To jakieś żarty? Brak mi słów żeby określić moje zażenowanie... :wat: Ledwo miesiąc minął i już nowe akcesoria? W ogóle, to nawet akcesoriów nie przypomina, tylko jakiś pakiet Store. I co to w ogóle za tematyka - a to jakaś imprezka, kluby, a teraz znowu wymyślili jakiś wypoczynek. Akcesoria w dwójce były różnorodne, każde o czym innym, czyli jedne skupiało się na kuchni i łazience, inne na imprezach, ogrodach itd., a tutaj tworzą jedno akcesorium po drugim, tematyka znowu dosyć imprezowa, dali pare nowych przedmiotów i tyle, wszystko po to by wydusić więcej kasy <_< Czyli jak rozdrobnić coś na mniejsze kawałki i stworzyć oddzielne akcesoria soft1 No i jeszcze te zachwycanie się jacuzzi, śmiać mi się chce XD To prawie jak z basenami. Nie wspomnę już o tym, że to w ogóle powinno być w dodatku... a jacuzzi to nawet w podstawie. I co, teraz żeby mieć jacuzzi trzeba wydać 40 zł? soft1
Przynajmniej obiekty są dosyć ładne, co nie zmienia faktu, że to i tak jest nie warte swej ceny. Czwórka nadal mnie niczym nie zachęca :/
Obrazek

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: lemurek6 » 16 cze 2015, 18:59

Mam wrażenie ze z tymi akcesoriami miały wejść beseny (dla tych co zakupili lub w aktualizacji poprzedzającej je), ale hejt był zbyt duży i dali baseny wczesniej, a to im zostało.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Shattered » 16 cze 2015, 20:07

Lenka! Cóż to za krytyka?
Tematyka tym razem wg mnie dobra. Akcesoria które użyjemy nie raz czy dwa. W sam raz dla simow na weekendowy odpoczynek..
Mało obiektów? To ile byście chcieli? No tym razem sama muszę przyznać ze sporo. A to ze w Polsce tyle kosztuje to nie wincie twórców gry tylko Polski rynek. W Anglii kosztuje to 8 funtów a uwierzcie mi tutaj to grosze..

A kto powiedział ze to powinno być tu a to tam? Niestety nie mam tutaj komputera bo akcesoria naprawdę wg mnie warte zakupu.. No tylko w Polsce to faktycznie drogo..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Jackob » 16 cze 2015, 20:35


youtu.be/kivJgH8212A

Mini przegląd: http://sims.arhn.eu/2015/06/patio-w-grze/

Kupiłbym ten pakiet ze Store akcesoria gdybym tylko grał The Sims 4.
Nie gram, więc mam 40 zł w kieszeni. :doge: Boli mnie trochę, że gdzieś pakiet kosztuje 9.90 i tam to jest nic, u nas 39.90, a to już jakaś suma pieniędzy jest.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Stara-Raszpla » 16 cze 2015, 20:51

Paradox pisze:Ale najbardziej boli to, że to przez debilne kursy walutowe, za granicą to są dla nich grosze :(
Jesli cie to pocieszy.. to nie do konca. Jak kupowalam dodatki we Francji to placilam jednak nieco drozej i to nawet o 20 zl :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Lenna » 16 cze 2015, 21:22

Dlaczego na tym zwiastunie pokazują prawie tylko te jacuzzi? soft9 Jakby ono było jedyną atrakcją XD Naprawdę nie rozumiem, czym oni się zachwycają, to już było... nawet te animacje bara-bara w jacuzzi kojarzą mi się z dwójką.
Ubrania takie nijakie, z fryzur podoba mi się 1, ale meble są fajne. Kupiłabym, gdybym grała w czwórke i kosztowało by to z 10 zł XD
Obrazek

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: diamond5 » 16 cze 2015, 21:36

A mi się podobają te akcesoria :)
Gdybym miała TS4, pewnie bym je zakupiła :)

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Pappy » 16 cze 2015, 22:00

Lenna pisze:nawet te animacje bara-bara w jacuzzi kojarzą mi się z dwójką.
Akurat mi się animacje spodobały, nijak podobne do tych z dwójki.

Te akcesoria chyba kupuję, pierwszy raz od czasów "Luksusowego Wypoczynku" z trójki dają coś uniwersalnego.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Jackob » 16 cze 2015, 22:14

Lenna pisze:Dlaczego na tym zwiastunie pokazują prawie tylko te jacuzzi? soft9 Jakby ono było jedyną atrakcją XD
Tak właśnie jest. Żadnej innej atrakcji nie mamy. Jacuzzi pojawia się nawet na ikonce akcesoriów. :P

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: PoProstuAnia » 16 cze 2015, 22:25

Wytworne Przyjęcie zostało przeze mnie uraczone jedynie pobieżnym przeglądnięciem zdjęć i paroma prychnięciami, na PP postanowiłam jednak poświęcić te 40zł i...
Wszystko ładnie, mimo iż nadal nie uważam, że pakiet do końca warty swej ceny.
Ale animacje bara-bara w wannie są boskie! Nareszcie chociaż odrobina seksapilu w czwóreczce!
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Guuki » 16 cze 2015, 22:35

Obiektów jest mało, ale więcej niż w pierwszych akcesoriach, to na plus. I są lepsze, praktyczniejsze, cieszą oko i miło się prezentują w ogrodzie, a w niektórych wariantach kolorystycznych pasują nawet do domu. Brakuje tylko jakichś lamp ściennych; z oświetlenia mamy tylko świeczkę na stolik.
Ubrania i fryzurę sprawdziłem tylko męskie. Szału tu nie ma.
Jacuzzi, główna atrakcja, wkurza mnie, że jest takie wysokie, po schodkach. Te w TS3, że wbudowane w ziemię, są lepsze. Tutaj mamy jakiegoś wielkiego kloca, przez którego robi się klaustrofobicznie w mniejszych ogrodach.
Obrazek

Awatar użytkownika
PoProstuAnia
Posty: 219
Rejestracja: 30 kwie 2014, 14:06

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: PoProstuAnia » 16 cze 2015, 22:42

Guuki pisze:Brakuje tylko jakichś lamp ściennych; z oświetlenia mamy tylko świeczkę na stolik.
Nie zapominaj o pionkach szachowych :P to też lampy :P
W sumie wykazali się lenistwem, jest tylko pionek i konik, mogli już zrobić całą szachownicę :D ech i nici z udawanej ale jakże epickiej gry Simów w wielkie szachy ;( :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Levkoni » 17 cze 2015, 1:22

A mi się właśnie podoba to, że jacuzzi nie jest wbudowane w ziemię :D Nie wiem dlaczego, ale w trójce mnie to irytowało, że każde jacuzzi takie jest.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Guuki » 17 cze 2015, 9:56

Przegląd od LGR (w języku angielskim):


youtu.be/MK9j7CBrOrQ
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: The Sims 4 Perfekcyjne Patio

Postautor: Lenna » 18 cze 2015, 19:37

O! A jednak na tych zdjęciach animacje w jacuzzi wyglądają świetnie! Na zwiastunie wyglądało mi to bardziej dwójkowo.
Moim zdaniem powinni zrobić 2 typy jacuzzi, wbudowane w ziemię i nie. Tak było w dwójce i było dobrze. Ale te jacuzzi złe nie jest, mnie się podoba ;)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości