Wytworne Przyjęcie

Akcesoria

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Levkoni » 14 maja 2015, 16:17

Galcia, bo to typowe ubrania na celebryckie imprezy i jakieś wystawne przyjęcia, nie do noszenia na co dzień ;p Taki jest właśnie temat akcesoriów. Ale zgadzam się, w sumie ozdób i barów jest już w podstawce całkiem sporo. Wolałbym pakiet akcesoriów z meblami do kuchni albo do salonu czy sypialni. Bo jeśli chodzi o sypialnię i salon to stanowczo za mało jest klasycznych łóżek i kanap, głównie takie bardzo nowoczesne albo bardzo staroświeckie. A mebli do kuchni nigdy za wiele ^^

A co do różnic między akcesoriami a pakietem rozgrywki to jeszcze za mało info żeby mówić. Ale raczej na razie różnice rysują się wyraźni:

Akcesoria: nacisk na nowe meble, elementy cas i obiekty specjalne (z nowymi animacjami i funkcjami);
Pakiet rozgrywki: nacisk na rozgrywkę, czyli nowe interakcje, zajęcia i opcje rozgrywki (np. możliwość wyjechania za miasto, rozbicie biwaku lub wynajęcie chatki).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Galcia » 14 maja 2015, 16:49

Levkoni, wiem, że taki jest temat, tylko zastanawiam się, jak często przeciętny sim na takie celebryckie przyjęcia chodził. :P Pierwsze akcesoria mogłyby być bardziej uniwersalne, np. zaproponowane przez Ciebie kuchnie.
Jeśli chodzi o różnice, to jedno i drugie zawiera nowe ubrania i przedmioty, a opcja wyjazdu na urlop to tak naprawdę czasowe przeprowadzenie sima do innego domu, przecież tam nawet nie ma żadnego hotelu z obsługą, tylko ten nieszczęsny leśniczy, który nic nie robi i leśniczówka, która w zasadzie też jest zwykłym domem. ;) Może w następnych pakietach rozgrywki pojawi się więcej opcji i różnice między nimi a akcesoriami staną się wyraźniejsze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Levkoni » 14 maja 2015, 21:47

Oho no i czar prysł - pakiet przyniesie 40 obiektów do CAS i 12 obiektów do trybu kupowania... Nie no, to jest ledwo wielkości pakietów ze Store, a nie Akcesoriów pokroju trójki czy dwójki...

Źródło: http://simstruelife.pl/News:Wszystkie_o ... w_14.05.15
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Pappy » 14 maja 2015, 21:58

EA pls.

Co to ma być .-.

Chociaż w sumie nie jest tego aż tak mało skoro podobno akcesoria mają kosztować 29,90. (Taniej niż do dwójki i trójki)

EDIT: Jestem ciekaw, czy kiedy już wydadzą pakiety i akcesoria w wersji pudełkowej to czy każdy kto zakupił wcześniej przez Origin może zamówić pudełko za darmo. Podobnie było z SimCity, kiedy były problemy z serwerem to każdy dostał grę za darmo. xD
Ostatnio zmieniony 14 maja 2015, 22:15 przez Pappy, łącznie zmieniany 1 raz.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Levkoni » 14 maja 2015, 22:04

No jeśli cena by była 29 zł to jeszcze nie ma tragedii. Do inny gier różne DLC dodające tylko parę nowych zbroi i broni kosztują też tak. Chociaż uważam, że za 52 obiekty to i tak dużo...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: lemurek6 » 14 maja 2015, 22:21

Dla mnie to wygląda jak zestaw do store do trójki. Baardzo wąska tematyka. O ile ciuchy wydają się być spoko, to z meblami słabo. Zresztą miasta są takiej wielkości że nie byłoby gdzie dostawić klubu z nowymi obiektami. Ale cena dobra. Bardzo mi się to ze storem ts3 kojarzy.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Guuki » 14 maja 2015, 22:44

To chyba jakiś żart... 12 obiektów trybu budowania, serio? :O
Naprawdę, niektóre zestawy w TS3 Store zawierały więcej obiektów.
Masakra. A dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z simsami, będą zachwycone...
Pappy pisze:Chociaż w sumie nie jest tego aż tak mało skoro podobno akcesoria mają kosztować 29,90. (Taniej niż do dwójki i trójki)
Do dwójki kosztowały 29,90 zł właśnie i zawierały o wieeele więcej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Levkoni » 14 maja 2015, 23:20

Guuki ale akurat tutaj nie powinniśmy porównywać dodatków do dwójki sprzed wielu lat bo ceny wszystkiego podskoczyły od tamtej pory :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Guuki » 15 maja 2015, 10:46

Gdyby im naprawdę zależało na starych graczach, a nie tylko na 7-letnich dzieciach, to by się wysilili i stworzyli tych parę obiektów więcej, by zawartość była optymalna za niemal tę samą cenę co kiedyś. Po raz kolejny widać u nich, że pieniądze są na pierwszym miejscu, nie prawdziwi fani serii.

> nowe zdjęcia <
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Jackob » 15 maja 2015, 14:07

40 nowych obiektów w trybie stwórz sima. -.- 1/4 to makijaże. Makijaż nie powinien być nawet liczony, to praktycznie nic nowego. Zabrali stwórz styl i teraz każdy makijaż z inną wersją kolorystyczną uznają za coś nowego, coś amazing. soft9
Cena 9,90 za 52 obiekty (włącznie z makijażami), za oceanem jest dobra. Dla nich to takie nasze 10 zł, które normalnie wydaliby na słodycze. Cena u nas będzie zawyżona. Nie powinni tego przeliczać co do grosza. Prawdę mówiąc, z każdym nowym rozszerzeniem mniej mnie to rusza. Wiem, że i tak nie kupię. :P Pozostaję przy 2/3 generacji, a sama podstawa do The Sims 4 mi wystarczy. ;)

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: JamesSinatra » 15 maja 2015, 19:10

Przecież to powinno być częścią jakiegoś dodatku w stylu Gwiazda albo Nocne życie -,-

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Jackob » 19 maja 2015, 18:43

Dzisiaj premiera The Sims 4 Wytworne Przyjęcie!


youtu.be/YGUxgb9G-KA

Szału nie ma. :v

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: bluekuba » 19 maja 2015, 19:14

Trzymajcie mnie.. cena to 39 zł..
No proszę ja was! Za takie coś to ja bym 20 nie dał!
Ktoś w ogóle to kupi?! :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Guuki » 19 maja 2015, 19:16

Bardzo ciekawie i kreatywnie zrobiony zwiastun, chyba jeden z najlepszych tej generacji. ^^
Cena to trochę przegięcie, tyle co za obwite w zawartość akcesoria do "trójki" - 39,00 zł - tyle że tym razem mamy o wiele mniej obiektów... No ale nic, kupię i potem podzielę się wrażeniami.
Obrazek

Piszczac
Posty: 98
Rejestracja: 10 sty 2014, 7:30

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Piszczac » 19 maja 2015, 19:16

39zł, to jednak chyba na ten moment zrezygnuję... Z dychę mniej, to jeszcze bym przebolała.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Guuki » 19 maja 2015, 20:26

Kupiłem, sprawdziłem, oceniłem...
Obiekty i ciuszki robią wrażenie, w tym stroju na przykład mój Sim wygląda jak milion dolarów, albo ta sukienka - super, ale tego wszystkiego jest tak mało, tak bardzo mało, że zdecydowanie odradzam wydania 39 zł. Imprezy Waszych Simów mogą być równie wytworne i bez tych akcesoriów.

Parę zdjęć. Piwnica mojego Sima przed i po:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

(nie wszystkie obiekty pochodzą z "The Sims 4 Wytworne Przyjęcie - Akcesoria")
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Pappy » 19 maja 2015, 21:56

pomimo że nie lubię zwiastunów które nie przedstawiają prawdziwej rozgrywki (niestety każdy taki jest : /) to ten mi się bardzo spodobał. Bardzo przypomina mi zwiastun do The Sims 2: Szyk i Elegancja.

40 złotych. :haha:
Wstrzymam się z kupnem, nie warto.
Guuki, świetnie urządzona piwnica. xD
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Levkoni » 19 maja 2015, 23:09

Dlatego nie ma Store :p Bo pod przykrywką akcesoriów tak na prawdę wydano pakiet z zawartością porównywalną do pakietów ze store i z ceną akcesoriów :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Cain » 20 maja 2015, 0:00

Levkoni pisze:Dlatego nie ma Store :p Bo pod przykrywką akcesoriów tak naprawdę wydano pakiet z zawartością porównywalną do pakietów ze store i z ceną akcesoriów :P
TO. Dokładnie tak samo pomyślałem, jak zobaczyłem zawartość, a potem cenę. :P Z tym, że akcesoria będą wydawane rzadziej niż pakiety do Store.

Męczy mnie to, jak się wszyscy zachwycają tymi akcesoriami czy nawet dodatkiem, a potem tak naprawdę okazuje się, że nie ma wiele do zachwytu. OK, dodali dobre obiekty w tych akcesoriach, ale w takiej ilości nie jest to akceptowalne. ['] Zawsze mam nadzieję, że EA się jakoś ogarnie i wyda coś, co będzie miało zawartość porównywalną do jakości wykonanych obiektów z tego akcesorium. Niestety na razie tylko jakością powalają, a nie ilością (chociaż z jakością też bym uważał :P).
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Guuki » 20 maja 2015, 10:31

Amerykańce są zachwyceni, bo cena akcesoriów, jak dla nich, jest bardzo niska. O połowę tańsza niż akcesoria do TS3, więc mniejsza ilość obiektów jest wytłumaczalna.
U nas cena taka sama jak za czasów TS3, a obiektów mniej - co niestety boli. :(
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości