Wytworne Przyjęcie

Akcesoria

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Wytworne Przyjęcie

Postautor: Niebezpieczny » 02 maja 2015, 10:30

Akcesoria powracają do The Sims 4. Chyba każdy miał już z nimi styczność więc nie trzeba wyjaśniać co to jest ;)

Przedwczoraj został ogłoszony konkurs The Sims Polska. Do wygrania są między innymi pakiet akcesoriów, o którym nic na razie nie wiadomo. Był pakiet rozgrywki, dodatek teraz czas na akcesoria. Moim zdaniem dodając pakiety rozgrywki mogli z nich zrezygnować. W The Sims 3 posiadały one kilka obiektów, fryzur i były potwornie drogie. Jestem na nie.

Urządź luksusowe przyjęcie, korzystając z szerokiego wyboru ekstrawaganckich dekoracji. Uzupełnij garderobę swoich Simów oszałamiającymi sukniami i eleganckimi strojami wizytowymi. Mając całkiem nowy stół bufetowy, możesz decydować, jakie smaczne potrawy podasz swoim Simom. To będzie gwóźdź programu każdej imprezy.

• Zachwyć się nowym stołem bufetowym

• Oszałamiające suknie i stylowe stroje wieczorowe

• Eleganckie wyposażenie i ozdoby


youtu.be/YGUxgb9G-KA
Obrazek

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Akcesoria

Postautor: bluekuba » 02 maja 2015, 10:38

Idealnie się składa, ponieważ twórcy zaczynają zmieniać awatary na Twitterze na bat-gnoma i teraz wzmianka o akcesoriach, więc lada dzień czeka nas właśnie ich zapowiedź.
Spekulację mówią iż tematyka będzie albo letnia albo będziemy mogli doposażyć nasze kuchnie i łazienki.

Mimo że w ogóle nie kupowałem ich w trójce to jak ich tematyka mnie porwie to może się skuszę. 40 zł - więcej za nie nie zapłace :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Akcesoria

Postautor: Bart » 02 maja 2015, 11:02

Ja mam nadzieje, że dostaniemy akcesoria podobne jakie powstawały prze 2-ce. Każde z nich były praktyczne i rzeczy z nich można było używać przez cały czas.

W 3-ce akcesoria to była jakaś pomyłka. Te pierwsze to jeszcze jakoś uszły w tłumie, ale tragedia się zaczęła od wydania Słodkich Niespodzianek, a każde kolejne zawierały w sobie rzeczy, które można było użyć raz na jakiś czas, albo w ogóle..

Liczę, że teraz EA wróci na dobrą drogę i najlepiej by było jakbyśmy jako pierwsze akcesoria dostali jakiejś firmowe, np. Mode z H&M? ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Akcesoria

Postautor: Niebezpieczny » 02 maja 2015, 11:11

Bardzo liczę na H&M. W 4 ubrania mogą wyglądać świetnie! Poza tym lookbooki w H&M też są niczego sobie :P Mam ogromną nadzieję że powstaną takie akcesoria!
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Akcesoria

Postautor: Pappy » 02 maja 2015, 12:52

Niestety, znając EA akcesoria będą schrzanione. : / Czwórką próbują uderzyć w młodszych ludzi co widać od podstawy - nie liczcie więc na H&M. xD

Jeszcze nigdy nie użyłem żadnego obiektu z akcesoriów Słodkie Niespodzianki i wzwyż, są totalnie nieużyteczne... :unsure: Za to akcesoria do dwójki to strzał w dziesiątkę, wszystko pasowało do każdego domu. ;)

EDIT: Myślę że mówiąc akcesoria w konkursie mieli na myśli duperele typu przypinka. XD
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria

Postautor: Guuki » 05 maja 2015, 10:06

Jest już niemal pewne, że pierwszy pakiet akcesoriów to The Sims™ 4 Wytworne Przyjęcie:

http://sims.arhn.eu/2015/05/the-sims-4- ... przyjecie/

Oficjalna zapowiedź prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.
Obrazek

Awatar użytkownika
deepblue
Posty: 47
Rejestracja: 08 lip 2014, 19:56

Re: Akcesoria

Postautor: deepblue » 05 maja 2015, 10:21

Przyjęcia to jedna z niewielu rzeczy, która bardzo udała się twórcom. Miejmy nadzieję, że akcesoria będą warte swojej ceny + nie będą oferować w porywach do 35 obiektów i 4 strojów...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria

Postautor: Levkoni » 05 maja 2015, 17:29

Jeśli będą jakieś obiekty specjalne, dodające nowe aktywności to kupię :) Ale dla samych kanap, blatów i ozdób to pomyślę :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Eq » 06 maja 2015, 19:52

Myślałem, że to 3. :O
No, ciuchy wyglądają świetnie. Tylko ciekawe, jak będą wyglądać w grze :P

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Atax » 06 maja 2015, 22:08

Ja nie wytrzymam! Jak oni to robią!?
Gdy spojrzałem na ubrania, pomyslałem o The Sims 3, natomiast twarze simów od razu przywiodły mi na myśl The Sims 2...
To niesamowite, ile miłych wspomnień z poprzednich części potrafi wywołać czwórka, EA to czarownicy!

Jeżeli chodzi o akcesoria, to zależy od ceny.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Jackob » 06 maja 2015, 22:24

Pamiętajmy, że powyższy obrazek to render, na nich wszystko ładnie i idealnie wygląda za sprawą photoshopa. :P
Czekam tylko na informację o cenie. Spodziewam się 40 zł, ale nie zdziwię się jak będziemy zmuszeni zapłacić 60 zł soft1

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Guuki » 06 maja 2015, 23:29

Akcesoria też tylko w wersji cyfrowej? Że co? :facepalm:

Render przerenderowany. :P Za mało w nim Czwórki, ja tu bardziej Trójkę widzę. Za dużo Photoshopa.

Czekam na więcej info. Jeśli faktycznie będzie to coś na wzór dwójkowego "Szyku i elegancji", to jestem za. Były to moje ulubione z tamtej generacji.
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: KąsaczPL » 13 maja 2015, 18:42


Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Jackob » 13 maja 2015, 19:11

Nie podoba mi się to. Za tydzień premiera, a my nic o akcesoriach nie wiemy. :bored:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Guuki » 13 maja 2015, 20:50

Jakieś to takie wszystko bez szału w tej generacji. Kiedyś na akcesoria czekało się równie długo jak na dodatek, czyli jakieś parę miesięcy, a ekscytacja też była nie mniejsza. A teraz? O, zapowiadają akcesoria, których premiera za 6 dni, wow. Bez szału. I, co jeszcze bardziej beznadziejne, tylko w wersji cyfrowej...
Sam motyw wytwornego przyjęcia całkiem ciekawy. Połączenie dwójkowych "Szyku i elegancji" oraz "Imprezy!". Do tego dwa obiekty premium. Kupię i byłoby miło, gdyby cena nie była zbyt wygórowana...
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Levkoni » 13 maja 2015, 20:55

Guuki to akurat chyba syndrom gracza, który długo już gra w serię. Tak jak poczytasz na fejsie wypowiedzi dzieciaków, dla których to pierwsza generacja, to oni wciąż robią "wow" ;p Pamiętam, jak byłem sam dzieciakiem i wołałem mamę zawsze, kiedy testowałem nowy dodatek do pierwszych simów. Jarałem się niesamowicie i musiałem pokazać jej wszystkie nowe obiekty z gry ;p W przypadku dwójki też się jarałem, choć już byłem za duży na wołanie mamy (więc jaraliśmy się z siostrą xD).

Co do samej nowinki, to pewnie kupię bo bądź co bądź lubię nadal simsy, a dzięki nowatorskim aktualizacjom wierzę, że jeszcze ta gra wyjdzie na ludzi ^^ (choć mi osobiście i tak gra się spoko). Jeszcze mało ujawnili, czekam na jakieś info ile obiektów dojdzie, ale na razie to co widzę na zdjęciu całkiem dobrze wygląda, no i ta kobieca fryzura na renderze jest super.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Pappy » 13 maja 2015, 21:59

Levkoni pisze:Guuki to akurat chyba syndrom gracza, który długo już gra w serię. Tak jak poczytasz na fejsie wypowiedzi dzieciaków, dla których to pierwsza generacja, to oni wciąż robią "wow" ;p
A kiedy widzą zdjęcie z TS1 to piszą "co to za simsy bo grafika jakas taka brzydka ?" ;(

Wracając do akcesoriów, cieszę się że dodają obiekty które powinny być w podstawie. I powrót pączu z jedynki <3 TYLKO DLACZEGO PREMIERA JEST ZA TYDZIEŃ MATKO BOSKA, ja chcę czasu żeby uzbierać pieniądze, bo dotychczasowe oszczędności wydałem na dodatek! xD

Przyjęcie w czwórce urządzałem tylko raz (wesele) i nie podoba mi się jak to funkcjonuje. Ale z pewnością zacznę je robić częściej jak tylko pobiorę akcesoria. ;w;
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Niebezpieczny » 13 maja 2015, 22:09

Podoba mi się jak na razie. Niestety nie ma wikiego boom i te akcesoria są na końcu mojej listy zakupów. EA nie przekonuje do tego rozszerzenia, 0 promocji więc mało zainteresowania
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Levkoni » 13 maja 2015, 23:46

Pappy pisze:A kiedy widzą zdjęcie z TS1 to piszą "co to za simsy bo grafika jakas taka brzydka ?" ;(
Oni nie zrozumieją hehe ;p Ale przyznam szczerze, mimo że kocham jedynkę, mam do niej ogromny sentyment, to grać się w to obecnie prawie nie da bez kodów ;p Simom tak trudno zaspokajać potrzeby, że aż to męczy, a jeszcze jak gramy simem pracującym to już robienie czegokolwiek poza zaspokajaniem potrzeb i pracowaniem graniczy z cudem (tym bardziej że tam nie ma czegoś takiego jak dzień wolny od pracy). To samo z urządzeniem domu - urządzenie chaty bez mebli z neta to koszmar architekta :D

A ten poncz, który pojawia się teraz to w sumie było coś podobnego w TS3 Store tylko że tam chyba tylko czekolada płynęła ;p

PS: SimsVip podało cenę akcesoriów: 9,99 dolarów czyli ok 40 zł.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: The Sims 4 Wytworne Przyjęcie

Postautor: Galcia » 14 maja 2015, 13:39

Z tego, co widzę, pakiet rozgrywki różni się od akcesoriów tylko obecnością nowego otoczenia (do którego i tak zaglądam raz na ruski rok), więc po co to w ogóle rozdzielać, skoro jedno i drugie, cytuję, "wprowadza nowe elementy rozgrywki"? -.-
Co do samego Wytwornego Przyjęcia: o ile stroje i dodatki dla kobiet są dosyć uniwersalne (niektóre simki mogą się stroić jak divy na co dzień, no i sukienka rudej simki z okładki skradła mi serce <3), o tyle cekinowe marynarki dla facetów - serio? :D Są świetne, ale ile razy w życiu nadarzy się okazja, by je założyć? Poczekam na dłuższą listę obiektów, które się tam znajdą, ale na razie nic mnie nie zachwyciło (w każdym razie nie za taką cenę :P). Szeroki wybór barów jest już w podstawie, stół z przekąskami można zastąpić zwykłym stołem, na którym poustawiamy potrawy, a fontanna z ponczem kusi mnie tylko przez sentyment do jedynki (do dziś pamiętam tego mima, który psuł mi każde przyjęcie :D).
Uwielbiam urządzać imprezy w czwórce, więc na pewno kiedyś ten pakiet zakupię, ale poczekam na jakąś promocję. ;)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości