Akcesoria i pakiety rozgrywki

pogawędki ogólne

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 21 lip 2015, 14:54

Ja zamówiłem na Muve ale raczej nie boję się o zamówienie. To duży, popularny i sprawdzony sklep. Na pewno mieli jakiś powód zdjęcia tego :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: KąsaczPL » 23 lip 2015, 0:38

Nowa paczka gier pojawi się w Październiku, będzie zawierać The Sims 4 Ucieczka w Plener i nowe akcesoria The Sims 4 Cool Kitchen.
http://sims.arhn.eu/2015/07/23/trzecie- ... -w-drodze/

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 23 lip 2015, 9:44

Nareszcie coś do kuchni. ;0
I fajnie, że znowu łączą pakiety z akcesoriami. Będzie kolejne pudełko do kolekcji, i tym samym kolekcja będzie pełna z "Ucieczką w plener".
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Bart » 23 lip 2015, 9:48

Miałem to już wrzucić kilka dni temu, ale zapomniałem. Zazwyczaj na takie pytania EA nie odpowiada i już kilka dni temu wydawało mi się to podejrzane, a teraz chyba wszystko wydaje się jasne. Sokowirówka zawartością specjalną?

Obrazek
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 23 lip 2015, 11:41

Yay, w końcu coś do kuchni! Zawsze najwięcej uwagi przykładam przy budowie kuchni, zastanawiałem się czy dadzą kiedyś coś do samej kuchni i proszę, będzie ^_^ Zestawu pewnie nie kupię bo UwP już mam, więc będę musiał zadowolić się wersją cyfrową.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Veis » 23 lip 2015, 12:21

Jeśli pojawią się też zmywarki i zgniatarki do śmieci to Młoteczka przewidziała przyszłość tbh.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 23 lip 2015, 12:43

O ile uważam, że jacuzzi nie musiało koniecznie być od razu w podstawie, jak to niektórzy mówili, to jednak zmywarki powinny być w aktualizacji. Więc jak dodadzą je w pakiecie to już będzie nie fair, bo to sprzęt podstawowy :/ Ale mam nadzieję, że nawet jeśli dojdą zmywarki to w aktualizacji przed pakietem dostaną je wszyscy ;p

A co do zgniatarek śmieci to nie wiem czy wiecie, ale one są już w podstawie... tylko, że nie wyglądają tak jak w poprzednich częściach. Wyglądają jak zwykły niebieski kosz na śmieci, tylko że ma pokrywkę. I jak simowie tam wrzucają śmieci to on się włącza i je mieli czy co tam z nimi robi :P Wydaje przy tym odgłos mechanizmu i jak dobrze pamiętam to podryguje.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Bart » 23 lip 2015, 12:52

Levkoni pisze:O ile uważam, że jacuzzi nie musiało koniecznie być od razu w podstawie, jak to niektórzy mówili, to jednak zmywarki powinny być w aktualizacji. Więc jak dodadzą je w pakiecie to już będzie nie fair, bo to sprzęt podstawowy :/ Ale mam nadzieję, że nawet jeśli dojdą zmywarki to w aktualizacji przed pakietem dostaną je wszyscy ;p

A co do zgniatarek śmieci to nie wiem czy wiecie, ale one są już w podstawie... tylko, że nie wyglądają tak jak w poprzednich częściach. Wyglądają jak zwykły niebieski kosz na śmieci, tylko że ma pokrywkę. I jak simowie tam wrzucają śmieci to on się włącza i je mieli czy co tam z nimi robi :P Wydaje przy tym odgłos mechanizmu i jak dobrze pamiętam to podryguje.
Zresztą zawartość specjalna ma nam jakoś urozmaicać rozgrywkę, jak jacuzzi, czy ten stół z jedzeniem. W sumie to zmywarki są już niepotrzebne, skoro brudne talerze można po prostu przesunąć nad zlew i wszystko gotowe. Jeżeli one będą "tym specjalnym przedmiotem" to to będzie śmiech na sali.. soft1

Osobiście liczę, że EA nas zaskoczy i da trzy przedmioty specjalne - sokowirówkę, maszynę do lodów i frytkownicę soft9
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Stara-Raszpla » 23 lip 2015, 13:07

ja bym cciala aby dodali.. chocby w pakiecie ten piec do pizzy z monte vista oraz kuchenke do wekowania :) takie mile dodatki. Poza tym, żeby w koncu mozna bylo tworzyc prawdziwe restauracje, jako lokale jak bar czy dyskoteka.. Chcialabym, zeby moi simowie mogli wyjsc cos zjesc :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 23 lip 2015, 14:39

Ja w sumie nie wiem, co bym chciał jako obiekt specjalny w tym pakiecie. Sokowirówki i te małe maszynki są niby fajne, ale czy aż tak przydatne? Nie wiem czy mnie jara stanie i patrzenie się jak sim smaży frytki albo wyciska soki :D

Wolałbym coś jak właśnie piec do wypiekania chleba i pizzy, albo jakiś warsztat do obróbki owoców i warzyw gdzie można będzie robić przetwory, soki i będzie można to sprzedać. Choć z drugiej strony kiedyś to wszystko już było, więc może coś nowego? Np. stoisko do robienia lodów, które można zabrać ze sobą na miasto i sprzedawać np. w parku robione na miejscu lody w różnych rodzajach ^_^ A dla dzieci powrót stoiska do lemoniady ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Mint » 23 lip 2015, 14:57

Pytanie tylko, jaki nowy obiekt można dać do tych akcesoriów, który nie pojawił się w żadnej generacji?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Bart » 23 lip 2015, 15:08

Mint pisze:Pytanie tylko, jaki nowy obiekt można dać do tych akcesoriów, który nie pojawił się w żadnej generacji?
Czy w grze był kiedykolwiek toster? :wat: soft9
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Mint » 23 lip 2015, 15:42

Bart pisze:
Mint pisze:Pytanie tylko, jaki nowy obiekt można dać do tych akcesoriów, który nie pojawił się w żadnej generacji?
Czy w grze był kiedykolwiek toster? :wat: soft9
Nie wiem, chyba nie.


O! Mam pomysł! Opiekacz do grzanek i gofrownica! A to było?

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 23 lip 2015, 16:57

Ale co można by było zrobić na tosterze oprócz tostów? :D Niezbyt to imponujące ;p No chyba, że daliby kilka takich małych sprzętów na raz: toster, frytkownica, sokowirówka etc... wtedy spoko. Ale tak pojedynczo to nie widzę zbytnio sensu :P

Dla mnie najlepsze by było takie stanowisko, o który napisałem wcześniej, przy którym można by było robić różne rzeczy z wyhodowanych przez nas owoców i warzyw. Bo obecnie ogrodnictwo sprowadza się tylko do szukania roślin i ich sadzenia, nie ma większego celu. A tak stanowisko to łączyłoby kilka funkcji - tworzenie konfitur, soków, jogurtów i tak dalej.

Albo coś takiego: dodaliby nową roślinkę do hodowania - kakaowiec. A do tego stanowisko do wyrobu czekoladowych łakoci :D Można by było tam tworzyć czekoladki, cukierki czekoladowe, bombonierki, czekolady, kremy czekoladowe :D Można by było to zapakować i dawać w prezencie innym simom ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Bart » 23 lip 2015, 17:39

Levkoni pisze:Dla mnie najlepsze by było takie stanowisko, o który napisałem wcześniej, przy którym można by było robić różne rzeczy z wyhodowanych przez nas owoców i warzyw. Bo obecnie ogrodnictwo sprowadza się tylko do szukania roślin i ich sadzenia, nie ma większego celu. A tak stanowisko to łączyłoby kilka funkcji - tworzenie konfitur, soków, jogurtów i tak dalej.
No tak, ale wątpię żeby w akcesoriach, które mają dotyczyć kuchni dodawaliby rzeczy, które idealnie nadają się do dodatku, albo pakietu rozgrywki o farmie. Co jak co, ale EA nigdy nie odpuszcza sobie okazji na kolejny zarobek.. <_<
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Galcia » 23 lip 2015, 17:47

Uwielbiam dodatki do kuchni. ^^ Osobiście nie tęsknię za zgniatarkami do śmieci :P za to marzą mi się wspomniane już: piec do chleba/pizzy oraz stacja do produkcji przetworów. <3 Czy ja wiem, czy przetwory aż tak bardzo kojarzą się z farmerstwem? Skoro uprawa roślin jest w podstawie, to stół do kiszenia ogórów może być w dodatku o kuchniach. :D
Jeśli miałabym wymyślić coś zupełnie rewolucyjnego, czego nie było w żadnej dotychczasowej odsłonie, to poddałabym pomysł... wolnostojącej zamrażarki, w której jedzenie nigdy się nie psuje (tzw. deep freezer). :P
Dziwi mnie tylko, że nie poczekali z kolejnym zestawem, aż wyjdą jeszcze jedne akcesoria, żeby zrobić taki sam zestaw, jak teraz (2 x akcesoria i pakiet rozgrywki).
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 23 lip 2015, 19:34

na pewno wróci ten mikser czy blender..
Liczę na jakieś staromodne szafki kuchenne, a nie tylko w nowoczesnym stylu
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 23 lip 2015, 20:34

A ja właśnie liczę na coś klasycznego. Nie nowoczesnego ale też nie staromodnego. Coś co przeciętny człowiek ma u siebie w domu ^_^
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 23 lip 2015, 20:37

Miejmy tylko nadzieję, że to nie bedzie jedyna nowosć na Gamescom, te nowe akcesoria
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Mint » 23 lip 2015, 20:46

Ale patrzcie: mamy już 2 pakiety rozgrywki, 2 akcesoria (a 3 w drodze) i tylko 1 dodatek. To musi być dodatek! Nie ma bata. Albo i te akcesoria i ten dodatek zapowiedzą na Gamescom.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości