Akcesoria i pakiety rozgrywki

pogawędki ogólne

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: simunia » 26 wrz 2015, 23:35

No podobno tak i to mnie bardzo cieszy bo uzupełnię w ten sposób braki a zapewne wykorzystam to w jakiś sposób w swojej rozgrywce.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 26 wrz 2015, 23:41

A jak ja już mam Ucieczkę w Plener to zainstalowanie pakietu w którego skład wchodzi UwP nie spowoduje jakiś błędów, czy coś?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 27 wrz 2015, 10:09

Nie. Origin wykrywa czy któreś z pakietów już miałeś wcześniej zainstalowane i je po prostu omija w razie czego.
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: KąsaczPL » 27 wrz 2015, 10:55

A tak w ogóle to chyba mając ten pakiet to musimy pobierać i zainstalować każdy osobno dodatek czy to razem się wszystko pobiera i instaluje?

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 27 wrz 2015, 11:35

Pobiera się i instaluje osobno. Automatycznie. Ty musisz tylko kod produktu wbić.
Niestety kod jest jeden, więc jeśli ktoś kombinuje odsprzedać niepotrzebne pakiety, nie da się. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: simunia » 27 wrz 2015, 15:00

Jeden pakiet rozgrywki mam u sb w grze i jestem z niego zadowolona i teraz kupię drugi zestaw z kolejnym pakietem rozgrywki już się doczekać nie mogę. Fajne one są lepsze niż to całe store w 3.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 27 wrz 2015, 16:42

A ja ostatnio kupiłem KnW bo nie chciało mi się czekać na Zestaw, a dzień po moim zakupie zapowiedzieli go xD Ale i tak nie żałuję bo chcę kupić Upiorności, a nie chciałoby mi się czekać do 22 października na bundla :P Cenowo i tak mi różnicy nie zrobi bo UwP i tak mam już. W każdym razie na pewno się opłaca bo wychodzi to tak, jakby 2 pakiety akcesoriów były normalnie, a pakiet rozgrywki gratis :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 27 wrz 2015, 16:50

Dlaczego robią takie świetne pakiety rozgrywki, a akcesoria są takie nijakie? No jeszcze jak zapowiedzą akcesoria nowoczesne w meblami jak na tych grafikach, to chyba się potnę chlebem..

W tym roku powienien być jeszcze jeden pakiet rozgrywki. Mam nadzieję, że w końcu coś o życiu rodzinnym.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: simunia » 27 wrz 2015, 23:33

jak kupię ten drugi zestaw to potem już chyba będę normalnie kupowała te pakiety rozgrywki i akcesoria, ale to jeszcze pomyślę nad tym. Mi się wydaje, że akcesoria nie są wcale takie złe mi się one podobają

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 28 wrz 2015, 1:11

Ja bym chciał kolejny pakiet rozgrywki poświęcony uprawianiu sportów lub karierze politycznej :P Ale taki poświęcony dla dzieci też byłby super.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 30 wrz 2015, 21:45

Skład drugiego Zestawu:

Obrazek

To teraz pozostaje czekać na jakieś sensowne oferty w sklepach internetowych, no i na premierę, oczywiście. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 01 paź 2015, 0:26

Macie jakieś domysły na kolejny pakiet? Bo szczerze mówiąc, ja nie mam pojęcia co mogą nam pokazać :P

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 01 paź 2015, 0:39

Fajnie by było gdyby było to coś o życiu rodzinnym..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 01 paź 2015, 3:19

Ja stawiam na coś związanego ze sportem lub karierą polityczną. Ale nie wiem dlaczego, mam dziwne przeczucie, że możemy dostać znowu coś w tematyce halloween... może cmentarze?
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 04 paź 2015, 11:05

Jakby wydali jakiś pakiet w stylu upiorności albo z jakimiś debilstwami w stylu Abrakadabry czy Nie z Tego świata, to chyba bym wyszła z siebie... To jest symulacja życia, ale nie fantasy..

^ pakiet o karierze politycznej? Ciekawe jakby to wymyślili.. Mogliby dodać coś w stylu hobby. Jakieś kluby, konkursy.. na pewno by to trochę urozmaiciło życie simów.. A jakby jeszcze takie warsztaty jak w dwójce dodali np. kwiatowe, czy wyrabianie z gliny..
No, ale pewnie coś takiego nie powstanie bo poleje się fala, że odgrzewany kotlet. Swoją drogą to i racja, no ale przyznajcie że coś takiego by trochę urozmaiciło życie simów

Tak czy siak, wg mnie pakiet będzie w grudniu
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: ollie » 04 paź 2015, 11:34

Właśnie dodatek w stylu Nie z Tego Świata byłby genialny, bo simsy to nie to nudne życie, które my mamy, tylko bardziej zwariowane. Bardzo bym chciał by takowy powstał, żeby te wszystkie postaci były w jednym dodatku :aww:

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Neonka » 05 paź 2015, 15:40

Shattered pisze:Jakby wydali jakiś pakiet w stylu upiorności albo z jakimiś debilstwami w stylu Abrakadabry czy Nie z Tego świata, to chyba bym wyszła z siebie... To jest symulacja życia, ale nie fantasy..

^ pakiet o karierze politycznej? Ciekawe jakby to wymyślili.. Mogliby dodać coś w stylu hobby. Jakieś kluby, konkursy.. na pewno by to trochę urozmaiciło życie simów.. A jakby jeszcze takie warsztaty jak w dwójce dodali np. kwiatowe, czy wyrabianie z gliny..
No, ale pewnie coś takiego nie powstanie bo poleje się fala, że odgrzewany kotlet. Swoją drogą to i racja, no ale przyznajcie że coś takiego by trochę urozmaiciło życie simów

Tak czy siak, wg mnie pakiet będzie w grudniu
ogółem się zgodzę. Ja nie przepadam za tymi supernaturalnymi dodatkami, jakieś elementy typu duchy i kosmici mi nie przeszkadzają, ale już cała armia wróżek, czarownic i wilkołaków mnie odrzuca. W trójce miałam ich w ogóle wyłączonych.

Ja liczę na game packi (ew pełnoprawne dodatki) o: życiu rodzinnym (mimo wszystko przydałyby się te małe dzieci), hobby i sportach. Fajnie by było też żeby samochody wróciły.

a premiera zestawu wspomnianego przez Guukiego zaplanowana jest na 19 października.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 07 paź 2015, 15:28

Polska okładka drugiego Zestawu:

Obrazek

Premiera 22. października.

Znaleźliście ofertę Zestawu na innych stronach niż Empik? :unsure:
Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Neonka » 07 paź 2015, 15:35

Hm, na amazonie jest już premiera 19, znowu u nas musi być coś później. A w innych sklepach niż empik pewnie się za niedługo pojawi. Ja kupowałam pierwszy zestaw przez allegro wersję cyfrową i pewnie tak samo zaopatrzę się w zestaw drugi.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 07 paź 2015, 15:36

Tymczasem na allegro za 2,90 zł + przesyłka można kupić pudełko Zestawu #1. :)
Oferta dla kolekcjonerów.

http://allegro.pl/the-sims-4-zestaw-dod ... 87295.html
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości