Akcesoria i pakiety rozgrywki

pogawędki ogólne

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 03 kwie 2016, 0:28

Już sobie wyobrażam restauracje gdzie simowie tysiąc razy się przesiadają między stołami i krzesłami...
Pomysł może byłby dobry gdyby naprawdę naprawili to przesiadanie się, bo u mnie jak było tak i jest.
Sim potrafi wstać od stołu, aby chwilę postać, po chwili znów siada i zaczyna dopiero rozmawiać z simem.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 03 kwie 2016, 3:02

Rozumiem, że przeszkadza Ci to, ale serio, raczej nie musisz o tym wspominać w każdym poście jaki tylko napiszesz w dziale The Sims 4 :P

Twój post nie wnosi całkowicie nic do tematu. Proszę następnym razem wstrzymać się z takimi komentarzami. Jeśli masz wątpliwości bądź podejrzenia, że dana osoba np. spamuje, zamiast zwracać jej uwagę, zgłoś jej post do moderacji. Pozdrawiam. /Rai

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 03 kwie 2016, 16:27

Może w tym tygodniu coś zapowiedzą.
Wg Simsvip następne Game Bundle ma zostać wydane 10 czerwca
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 10 cze 2016, 16:30

Zestaw #3 już w moich łapskach.
W ogóle śmiesznie, bo zdrapuję kod i pierwsze trzy znaki to GUUX-XXXX-XXXX-XXXX. :haha:

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Simwood » 10 cze 2016, 16:39

Planuję dziś zakupić i pomęczyć simów żarłem miejskim, popcornem i fontannami :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 13 cze 2016, 23:52

http://sims.arhn.eu/2016/06/13/wampiry-jako-pakiet/
:facepalm:
Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie i jeszcze raz nie.
Ludzie, ludzie. Gdzie u licha życie rodzinne? Jeszcze tego brakowało, cały pakiet z wampirami, aby się po mieście jak duchy kręciły .. O kryste panie
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 14 cze 2016, 5:00

Zawsze ktoś napisze mądre "nie chcesz, nie podoba się, to nie kupuj", ale dla mnie, fana, który chce mieć całą kolekcję, taki pakiet byłby niepotrzebną zapchaj-dziurą. Nic mi po takim pakiecie. Kolejna niezła próba odwrócenia naszej uwagi od tego, co tej grze jest naprawdę potrzebne. Czy tak trudno dodać coś normalnego i praktycznego? Wymyślają, kombinują, ech, co się dzieję z tą serią...
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: ollie » 14 cze 2016, 14:57

Wampiry w grze - jak najbardziej, ale żeby o nich robić pakiet? :facepalm:

Chyba, że to będzie pakiet ze wszystkimi postaciami nadnaturalnymi, w sumie byłoby to lepsze rozwiązanie, ci co nie chcieliby - nie mieliby, a dodatki byłyby bogatsze o inną treść. Póki co jednak nie wiem co o tym myśleć .-.

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Halpuria » 14 cze 2016, 16:50

Wampiry mogą być, tylko byleby dodali jeszcze do nich jakieś fajne, prawdziwie mroczne wyposażenie. Bo Upiorności za dobrze pod tym względem nie wyszły.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 14 cze 2016, 17:00

Ja akurat z tego pakietu się cieszę, bo dla mnie wampiry w poprzednich seriach nie były jakoś bardzo interesujące, a je lubię. Pakiet daje nadzieję, że ich temat będzie znacznie rozbudowany. Aczkolwiek też uważam, że to trochę zapchajdziura i odciąga uwagę od braków gry. Zamiast zrobić to, czego chcą fani to wymyślają, a przydałoby się coś porządnego, co rozbuduje życie rodzinne i możliwości relacji pomiędzy simami.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Lenna » 14 cze 2016, 18:25

O TAK WRESZCIE WAMPIRY OMG TAK
Zaraz, chwila... że niby jako pakiet rozgrywki?! Czy ich pogięło?! Wampiry to dla mnie jeden z najważniejszych elementów gry i najbardziej na nie czekam, ale kurde, PAKIET ROZGRYWKI?! Przecież... postacie nadnaturalne to powinien być tylko jeden z elementów dodatku. I co teraz, pakiety rozgrywki o mumiach, wilkołakach, zombie, wróżkach, syrenach, wielkiej stopie, yeti, i Bóg wie co jeszcze? :facepalm: Kolejne wyciąganie kasy. Plus jest jeden: jeśli ktoś nie lubuje się w postaciach nadnaturalnych, to nie będzie musiał narzekać że jakiś dodatek który mu się podoba zawiera wampiry które mu będą po mieście łazić, teraz może po prostu nie kupić pakietu i tyle. Jeśli zrobią ten pakiet porządnie i oprócz postaci nadnaturalnej dodadzą wiele ciekawych opcji, to jestem w stanie im to wybaczyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Simwood » 14 cze 2016, 18:28

Lenna - czyżbyś miała zamiar kupić czwórkę jeśli dadzą wampiry? :P

Koszmarnie głupi pomysł. Czyli zamiast "Nie z Tego Świata" otrzymamy pakiety rozgrywki z wampirami, wróżkami i innymi postaciami nadnaturalnymi (każda z 59,99 zł :facepalm: ). Nie zdziwię się jeśli podobnie potraktują zwierzaki :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Lenna » 14 cze 2016, 18:38

No tymi wampirami to zrobili mi chętkę, ale głupia nie jestem i nie polecę kupić tylko z ich powodu :/ Najbardziej martwi mnie czy serio zamierzają robić pakiety z każdą postacią nadnaturalną czy to taki wyjątek... bo jak nie to się po prostu nie opłaca, czyste dojenie kasy ze strony EA.
Co do zwierzaków - już to sobie wyobrażam :haha: oddzielny pakiet rozgrywki z kotami, oddzielny z psami, oddzielny z końmi, jaszczurkami, ptakami, chomikami itd., itd. :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 14 cze 2016, 18:42

Lenna pisze: Kolejne wyciąganie kasy
Ależ oni tylko dają wybór. Nic na siłę nie wyciągają ^^
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Lenna » 14 cze 2016, 18:50

Teoretycznie tak, ale za czasów trójki czy dwójki kupowało się jeden obszerny dodatek ze wszystkim z postaciami nadnaturalnymi włącznie, a tutaj rozdrabniają wszystko jak się da i każdy element trzeba kupić w oddzielnym pakiecie rozgrywki/akcesorium, co sprawia że zapłacimy dużo więcej niż za jeden pełny dodatek soft1 Jeśli ktoś chce mieć pełną kolekcję to to się zaczyna robić chore.
Obrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: adasdelrey » 14 cze 2016, 20:12

Lenna pisze: Co do zwierzaków - już to sobie wyobrażam :haha: oddzielny pakiet rozgrywki z kotami, oddzielny z psami, oddzielny z końmi, jaszczurkami, ptakami, chomikami itd., itd. :haha:
Tak samo to widzę :haha: Ale co jak co podoba mi się pomysł z wampirami. Jest to moja druga ulubiona postać nadnaturalna w grze i jeżeli ten pakiet będzie mocno rozbudowany to jestem jak najbardziej na tak. I szczerze mówiąc pasowałoby mi gdyby zrobili osobny pakiet dla każdej postaci nadnaturalnej, ponieważ będą one bardziej rozbudowane a jak np. nie jarają mnie czarodzieje to nie będę musiał ich mieć :yes: Jedynie boję się jak to będzie z tymi zwierzakami... Ale chyba byłoby to głupie, bo w poprzednich częściach było wszystko razem i teraz stworzenie osobnego pakietu dla każdego zwierzątka byłoby głupie + nie ma aż tyle rzeczy do robienia ze zwierzętami żeby robić osobny pakiet dla nich. soft9
Też fajnie by było gdyby rozdrobnili też tak okolice wakacyjne. Bo skoro zrobili już Ucieczkę w plener, to mogą też dodać coś z Azją, tropikalnymi wyspami itd. i wtedy sam wyjazd jest ciekawszy, bo tak to zazwyczaj nudno było :P

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 23 wrz 2016, 18:38

Trwają prace nad nad upiorną muzyką do gry, która pochodzi z "nowego, strasznego pakietu".
Myślicie, że chodzi o pakiet rozgrywki z wampirami? :unsure:

Obrazek

źródło: Sims True Life: Nowa zawartość w The Sims 4
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Simwood » 23 wrz 2016, 18:46

W sumie nie zdziwiłbym się gdybyśmy otrzymali go na Halloween, ale guru potwierdzili,że nie będzie nowych rozszerzeń przed 3 listopada :mysli:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 23 wrz 2016, 18:47

Normalnie brak mi słów. Gracze wprost wyją o więcej rozgrywki rodzinnej, a oni najpierw transy, teraz to..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Lenna » 23 wrz 2016, 18:54

A ja tam czekam z niecierpliwością na ten pakiet i mam ogromną nadzieję, że to będą wampiry. Chyba jeszcze nigdy od premiery czwórki tak bardzo się czymś nie ekscytowałam soft9 Oby tylko tego nie zepsuli.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości