Akcesoria i pakiety rozgrywki

pogawędki ogólne

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 19 paź 2015, 15:18

Ja z niecierpliwością czekam na nowy pakiet lub akcesoria.. Niestety pewnie kolejnymi akcesoriami będą te nowoczesne...
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 22 paź 2015, 13:01

Dziś premiera Zestawu #2.
Ja już mam swój egzemplarz. :)

Obrazek

[spoiler=": tył pudełka"]Obrazek[/spoiler]
Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Neonka » 23 paź 2015, 22:04

Też zakupiłam. Nawet skusiłam się na wersję w pudełku, bo w Saturnie była za 79zł. Właśnie instaluję. :)

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 29 paź 2015, 21:17

Trzeci pakiet rozgrywki w fazie produkcji
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 30 paź 2015, 11:40

Oby to było związanego coś ze sportami albo wypadami na miasto! Ewentualnie kariera polityczna lub wojskowa :aww:
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 30 paź 2015, 12:44

Ja liczę na restauracje z możliwością prowadzenia własnego lokalu. Jakiś czas temu pojawiła się fake grafika niby prosto z gry. Mam nadzieję, że dało to twórcom do myślenia i że prędzej czy później taki pakiet się pojawi. A co może pojawić się teraz? Fajne by było coś ze sportami, jak pisze Levkoni. Ale kariera polityczna? Blee, oby nigdy. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 30 paź 2015, 14:00

Guuki, dlaczego kariera polityczna nie? :P Fajnie by było mieć nową okolicę z ratuszem i możliwość prowadzenia aktywnej kariery politycznej, organizowania balów ze zbiórkami pieniędzy, protestów, przemawiania albo różnych machlojek, a przy tym mieć wpływ na otoczenie wydając różne prawa etc :D

Ale taki pakiet z restauracją też bym chętnie zobaczył. Na pewno byłaby bardziej dopracowana niż w dodatku. No i jeśli kiedyś pojawi się taki to fajnie, gdyby w restauracji oprócz kelnerów i kucharzy pojawili się sprzątacze i babcie klozetowe jak w jedynce :wub:
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 30 paź 2015, 16:50

Z tą polityką to już co kto lubi, mnie to nie interesuje i bym się w to nie bawił :P

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Galcia » 30 paź 2015, 17:14

Ja też bym chciała, żeby dodali karierę polityczną. ^^ Nie musi być aktywna, wystarczyłyby na przykład unikalne interakcje, takie jak "poproś o głos w wyborach" czy coś w tym stylu.
Skoro już o karierach mowa, marzy mi się coś (co się nigdy nie wydarzy) a la pakiet akcesoriów, tylko że z samymi (nieaktywnymi) karierami. :aww: Polityk, żołnierz, nauczyciel, architekt, prawnik, opiekun zwierząt... powiedzmy 10 albo 15 różnych NORMALNYCH zawodów. Bo szczerze mówiąc zaczyna mnie drażnić, że co drugi miastowy jest astronautą albo tajnym agentem. soft2

Ale pakiet rozgrywki poświęcony sportowi tez byłby niezły. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 31 paź 2015, 0:30

Czy tylko ja liczę na to, że nowy pakiet rozgrywki będzie skupiał się na życiu rodzinnym?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 31 paź 2015, 11:14

Shattered taki pakiet też byłby fajny, tylko co to za pakiet o życiu rodzinnym, skoro to życie jest niepełne (brak małych dzieci). Ewentualnie mógłby to być pakiet poświęcony dzieciom szkolnym, bo nimi na prawdę jest mało do roboty. Nie mają za wiele specjalnych interakcji, a i niewiele obiektów im dyktowanych znajduje się w grze. Mógłby to być pakiet z nowymi meblami i zabawkami dla dzieci, z możliwością zbudowania placu zabaw i piaskownicy oraz masą interakcji pomiędzy dziećmi (wyliczanki, ganianki, zabawy w chowanego etc).
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 01 lis 2015, 10:40

Plotki głoszą, że kolejny pakiet pojawi się w lutym, a tematyką będzie hobby
Sky Fits Heaven

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Misiek » 01 lis 2015, 21:35

Hobby? Rozumiem że będzie to mieć związek z The Sims 2- Czas Wolny. Może być fajne. Jednak liczę nadal na coś w sportowym lub dziecięcym stylu.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 01 lis 2015, 21:47

Nie chce mi się wierzyć, że dopiero wydadzą to w przyszłym roku, myślę że listopad jest bardziej realną datą... no chyba, że przesunął premierę dodatku Spotkajmy Się na listopad, bo ponoć już ukończony... Ale w listopadzie jest tyle genialnych premier, że nie byłby to dobry ruch...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 15 sty 2016, 12:23

Jakieś pomysły na nowy pakiet rozgrywki? Ja chciałabym coś co urozmaici życie codzienne simów..
No bo ile razy można latać do SPA lub na urlop
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Stara-Raszpla » 15 sty 2016, 13:11

Tez bym sie z takiego ucieszyla.. gdzie by byly nowe rozgrywki grupowe.. .by przywrocili dzieciom zabawe w policjantow, bicie na poduszki.. pilki i inne gry.. dodatkowo jakies kawaly...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: ollie » 15 sty 2016, 14:16

Życie rodzinne, hobby, jakieś tego typu rzeczy. Przydałoby się też żeby wprowadzili jakiś pakiet z różnymi rodzajami nowych parcel i miasteczko pod nie i koniecznie do takiego zestawu maszynę biletującą.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 15 sty 2016, 14:40

Pakiety rozgrywki to póki co wychodzą im lepiej niż dodatki i akcesoria razem wzięte, więc liczę na kolejne udane rozszerzenie. Nie mam pojęcia czego może dotyczyć, ale chciałbym, żeby było to związane ze spędzaniem czasu wolnego, zabawami rodzinnymi, bo obecnie mamy bardzo mało opcji na spędzanie czasu razem z najbliższymi.

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Mint » 15 sty 2016, 15:37

To widać zespół tworzący pakiety rozgrywki najlepiej się sprawuje. Szkoda, że akcesoria i dodatki nie mają takch twórców. ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 15 sty 2016, 16:08

Ja bym bardzo chciał coś związanego ze sportem. Dodaliby np. tor wrotkarski, siatkówkę, koszykówkę i tym podobne a do tego nową okolicę z obiektami sportowymi, np boisko, sala gimnastyczna czy szkółka baletowa ;p

Albo pakiet poświęcony śmierci simów xd Nowa okolica z cmentarzem, na który składałoby się kilka parcel (w tym krypta, która skrywałaby wiele zagadek i tajemnic). Do tego możliwość urządzenia pogrzebu oraz wyboru za opłatą nagrobka dla sima oraz urny spośród różnych rodzajów xD
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości