Akcesoria i pakiety rozgrywki

pogawędki ogólne

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Smustle » 28 paź 2017, 16:10

Ciuchy są beznadziejne. Podobają mi się za to półeczki i te pierdółki zmiotka i szufelka.
I tak pewnie nie kupię w najbliższym czasie, cc które mam za darmo wystarczą mi teraz w zupełności, wolę kupić psy i koty (y)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 28 paź 2017, 16:21

Mam nadzieję, że jak wyjdzie ten pakiet to od razu wypuszczą Zestaw 6 z fitness, małe dzieci i właśnie praniem :/

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: ollie » 28 paź 2017, 20:38

Półki nad pralkami i same pralki wyglądają jeszcze jakoś, ale reszta obiektów to jak żywcem wyjęte z tak 50 lat temu. Chyba tylko ciuchy brzydsze.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Lenna » 28 paź 2017, 22:43

brtk na tym właśnie polega stylistyka pakietu. Mieliśmy do wyboru klasyczną lub nowoczesną, gracze wybrali klasyczną i jak dla mnie jest to strzałem w dziesiątkę, brakowało czegoś takiego przy multum ultranowoczesnych obiektów w czwórce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 29 paź 2017, 12:09

Jezu, ile można tego nowoczesnego i kanciastego szataństwa? Wreszcie coś dla mnie, te dekoracje <3
Jednak fakt, pralka wygląda trochę jak zabawka..
I ta kamizelka jest okropna
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Kapitan Indra » 19 lis 2017, 23:16

Ale sukienka jest fajna.
Szkoda tylko, że te żelazka i inne deski do prasowania to będą jedynie dekoracje :(
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: cue » 07 gru 2017, 11:55

Planuję zakup zestawu. Nie mam jeszcze żadnego.lze ktoś mi doradzi które akcesoria i pakiet rozgrywki jest najlepszy? :)
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 09 gru 2017, 0:33

Ja osobiście polecam albo zestaw z pakietem Wampiry albo ten z pakietem Być Rodzicem. Jeśli nie przepadasz za postaciami nadnaturalnymi to ten z drugi bo dodaje fajną rozgrywkę do codziennej gry. Dodatkowo w tym zestawie są moim zdaniem jedne z fajniejszych akcesoriów, choć niekoniecznie ciekawe (bo oprócz toru do kręgli nie dodają zbyt przydatnych obiektów specjalnych, ale zawierają bardzo fajne meble.)

Wampiry natomiast to moim zdaniem najlepszy jak dotąd pakiet rozgrywki bo jest bardzo dopracowany. Akcesoria z nim też są spoko, choć te ze ślizgawką mi się nie podobają (obiekty specjalne są spoko, ale meble są powtarzalne).

Osobiście lubię też zestaw ze SPA. Ten z Ucieczką w plener ma ciekawe akcesoria, ale sama UwP jest nudna (co prawda jest biwak, ale nie ma tam wiele do roboty oprócz zbierania nowych roślin). Odradzam natomiast zestaw z restauracjami, ponieważ one ciągle są zbugowane i nie działają jak trzeba.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 03 mar 2018, 19:56

A ja właśnie najbardziej polecam "Ucieczkę w Plener". Simowie mogą się wyrwać z miasta, spędzić czas na łonie natury, biwakować, odkryć sekretu tajemniczego lasu, przyrządzać zioła, i wiele więcej! Pamiętam mój zachwyt podczas pierwszego odpalenia gry po zainstalowaniu pakietu. Akcesoria dołączone do Zestawu zawierającego ten pakiet rozgrywki też są warte uwagi, zwłaszcza "Kuchnia na wypasie" ze względu na ciekawe meble kuchenne i możliwość przyrządzania różnorodnych lodów.

Ale właśnie. Co forumowicz to inna opinia, dlatego najlepiej sama zdecyduj co najbardziej Ci odpowiada. Pooglądaj zwiastuny, przeglądy, recenzje, itd.
__________________________

Zestaw #6 zawierający pakiet Przygoda w dżungli oraz akcesoria Fitness i Małe dzieci pojawi się na sklepowych półkach 16.03:

Obrazek
mediamarkt.pl/gazetka
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: ollie » 03 mar 2018, 21:22

Mimo losowości grobowców, wydają się one zbyt proste + brak możliwości tworzenia własnych obrzydziły mi ten dodatek, co prawda okolica jest piękna, ale dla mnie to zdecydowanie za mało zawartości.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 05 mar 2018, 23:49

Co się dzieje z tą serią? Jutro zwiastun akcesoriów z tańczącą myszą i .. nowymi ubraniami dla psów i kotów
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Jhud » 05 mar 2018, 23:58

Ten tańczący szczur to chyba było przebranie dla sima, ale niby będzie można mieć inne zwierzątka, a przynajmniej zwierzątko. Czyli tak jak myślałem, że podzielą zwierzaki na pakiety...
No cóż, tak jak kiedyś mówiłem jestem bardziej fanem klatkowych/terrariowych zwierząt, więc nie narzekam, i mam nadzieję że jeśli dochodzą w oddzielnym pakiecie to będą jakieś dopracowane.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Bart » 06 mar 2018, 15:39

No tak, akcesoria do dodatku - tego jeszcze nie było soft2 Z drugiej strony Zwierzaki w każdej generacji (no może z wyjątkiem Jedynki) były traktowane w trochę wyjątkowy sposób, więc nie dziwi mnie jakoś to, że EA wpadła na ten genialny pomysł. Ważne by zarobić gdzie się tylko da.. -_-
Ehh, i pomyśleć że po 3,5 roku od premiery trójki mieliśmy już praktycznie kompletną grę z porami roku, zwierzakami, itd.
A teraz co? Gadający kibel i tańcząca mysz :brawo2:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Jhud » 06 mar 2018, 18:43

Pamiętam jak jeszcze za czasów dwójki nie rozumiałem jak dodatki działają i nie wiedziałem o co chodzi że mi sprzedawcy nie chcą sprzedać Zwierzaków "bo nie mam podstawki" (później już zrozumiałem o co chodzi ofc), teraz ciekawe jak to będzie jak będą akcesoria do których nie tylko potrzebujesz podstawki ale i zwierzaków.... Może będą jako online only.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: adasdelrey » 16 mar 2018, 17:51

Co do nowych akcesoriów - powoli odzyskiwałem wiarę w czwórkę. Ale po ostatniej wzroście cen za rozszerzenia i właśnie tych ostatnio wypuszczonych w świat akcesoriów straciłem na nowo... Nie wiem czy wrócę gry.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 16 mar 2018, 18:02

Dziś premiera Zestawu 6.


youtu.be/Ia5WV4dEC4g

Kupiłem. Selvadoradę odkrywam, zachwyca na każdym kroku. :brawo2:
Akcesoria "Fitness" mają boskie obiekty, szczególnie lampy sufitowe w moim ukochanym stylu! :h:
A "Małe dzieci" pozwolą urozmaicić i ubarwić życie mojego maluszka w grze, więc też spoko.
W Zestawie wyszło zdecydowanie taniej. Dałem 89,90 zł, podczas gdy kupując wszystko osobno w Origin zapłaciłbym 169,70 zł.
Jestem zadowolony. :yes:
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: simunia » 21 cze 2018, 7:13

Jak dobrze pójdzie to będę mogła w sierpniu kupić sobie wszystkie zestawy które, do tej pory wyszły plus jeden dodatek. Co prawda do 4 wrócę gdzieś tak w grudniu jak kupię nowy laptop. Ale przynajmniej uzupełnię kolekcję do tego czasu.
Ja kupuje dodatki i zestawy w saturnie naprawdę się opłaca.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 08 cze 2019, 21:25

Doczekaliście się pakietu magicznego.. Dla mnie nuda, ale na pewno wiele się ucieszy.
Dodatkowo akcesoria z tymi tandetnymi łachami i jakąś nudną karierą. Także wygląda na to, że poza dodatkiem nic ciekawego - dla mnie - w tym roku do gry nie dojdzie
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: blakhart » 14 cze 2019, 10:19

A ja się cieszę ta te akceoria boję się jednak, żete ostacie nadnaturalne nie będą tak dopracowane jak wampiry :/

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 14 cze 2019, 10:49

Myślę, że raczej nie ma co liczyć na "postaci nadnaturalne" tylko po prostu na możliwość uprawiania magii. Mnie martwi, że to pakiet a nie dodatek - liczyłem, że jeśli pojawi się to w dodatku to może zrobią osobne miasto, które będzie pełnić funkcję takiego simowego Hogwartu, do którego nasi simowie będą wysyłani na naukę magii (jako, że ostatnio Harry Potter znowu stał się modny przez nową serię filmów). W pakiecie raczej można o tym zapomnieć.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości