Akcesoria i pakiety rozgrywki

pogawędki ogólne

Misiek
Posty: 411
Rejestracja: 07 mar 2014, 19:58

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Misiek » 03 paź 2016, 20:15

Ostatnio gdy mi się nudziło zabawilem się w producenta The Sims 4. Moja zabawa polegała na wymyslaniu pakietów rozrywki. Te które wymyśliłem to:
Pakiety: "Wymarzona Randka", "Sport to zdrowie", "Wampiry i Wilkołaki", "Wakacje na wyspie" "Pokolenia"

Już tłumaczę. WR- więcej miłosnych interakcji z partnerem, więcej miejsc na randki. Rozwinięte wesele, itp.
StZ- więcej dyscyplin sportowych tj. baseball, piłka nożna, pole golfowe, bieganie zawodowe (kariera lekkoatlety)itp.
WiW- dochodzą wampiry i Wilkołaki
WnW- jedziemy na wyspe, mieszkamy w hotelu, plaża, sprzedawca lodów na plaży ( kariera dorywcza) itp. Coś w stylu Sims 2 Podróże
P- więcej interakcji z rodzina, kilkudniowe odwedziny rodzin w innych miastach, takie Pokolenia z The Sims 3 w The Sims 4.

Co o tych pakietach myślicie? Fajnie by było gdyby twórcy stworzyli coś takiego?

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Jhud » 01 lis 2016, 0:38

Dodanie postaci nadnaturlnych do pakietu rozgrywki to w sumie dobry pomysl, ci co marudza na takiego typu simow w simach by nie musieli tego kupować i tyle :P
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 11 lis 2016, 22:14

Mam nadzieję, że kolejne rozszerzenie to będzie pakiet rozgrywki. Chcę już premierę zestawu 4, z pokojami dzieciaków i zabawą na podwórku :(

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Guuki » 14 gru 2016, 18:42

Pakiet z wampirami jest już raczej pewny:

> Sims True Life: Wampirze animacje z dźwiękiem

Po świętach, a przed sylwestrem, ma się pojawić nowy filmik kwartalny. Wtedy pewnie zapowiedzą ten pakiet.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 14 gru 2016, 21:11

Ciekawe w jakich sytuacjach będziemy widzieć tę animację. Bo nie wierzę, że te wampiry będą cały czas się poruszać w ten sposób. Mam nadzieję, że nie będą...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Levkoni » 14 gru 2016, 21:25

Ja myślę, że to będzie po prostu nowy styl chodzenia do wyboru w CAS.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Lenna » 15 gru 2016, 8:24

Omg <3 Same animacje wyglądają trochę tandetnie, ale podoba mi się że wampiry będą mniej "zmierzchowe" a bardziej mroczne, to palenie się w słońcu i te odgłosy przy chodzeniu są genialne :aww: Jak będzie zamiana w nietoperza to mogę umierać xD Mówcie co chcecie ale ja jestem bardziej podekscytowana i bardziej wyczekuję wampirów niż małych dzieci soft9 To chyba pierwsza rzecz w czwórce którą tak się ekscytuję.
Co do samej animacji chodzenia, to zgaduję, że to będzie skradanie się aby kogoś ugryźć :doge: Albo coś jak w dwójce, opcja Podkradnij się tutaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 30 gru 2016, 4:03

http://simscommunity.info/2016/12/29/th ... ures-list/

No i jednak wampiry. Jestem bardzo ciekawy tej nowej okolicy :) Szczerze to liczę na coś z klimatem Moonlight Falls lub Dragon Valley z trójki...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Shattered » 30 gru 2016, 16:03

Ach no tak, nie pamiętam kiedy włączyłam grę, bo tyle z symulacją życia ma na razie wspólnego co nic.
A oni jeszcze planują wydać pakiet z wampirami
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Jhud » 30 gru 2016, 17:34

Bardzo dużo ludzi chce grać wampirami i ogólnie stworzeniami nadprzyrodzonymi. Sorry Shattered, ale każdy gra w simsy inaczej i nikt ci nie każe kupować tego pakietu. :P To nadal jest symulacja życia, nawet jeżeli jest w niej trochę magii. Dla mnie mega realistyczne simsy były by mega nudne tbh. Chcę robić swoje postacie i odgrywać z nimi scenki, a nie robić wielopokoleniowe rodziny i "perfekcyjnych" simów, tak jak naprawdę wielu ludzi zresztą.
Takie Animal Crossing to też symulacja życia a jest się tam jedynym człowiekiem pośród zwierząt np.
Chociaż w sumie nie wiem co według ciebie zalicza się jako prawdziwe życie jak chyba się pytałaś o mod co usuwa ciemnoskórych simów, ale cii

Więc jestem mega podekscytowany nowym pakietem, ale się boję że je rozwalą.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Cain » 31 gru 2016, 15:10

Nie ekscytuje mnie ten pakiet tak bardzo, bo dla mnie czwórka nadal jest okropna. :/ Zawartość w życiu rodzinnym Simów - coś, co powinno być podstawą - kuleje, a oni się biorą za wampiry, zamiast za naprawienie tego. Nie tego do końca gracze oczekują.
Za to same dotychczasowe informacje o pakiecie (patrząc na ten szczególny dodatek, nie całą grę) wyglądają interesująco i cieszę się, że jednak wprowadzą jakąś postać nadnaturalną, bo wcześniej przyzwyczajali nas do jednej w każdym dodatku, a w tej generacji Simow o tym zapomnieli.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: ollie » 31 gru 2016, 15:31

Nie podoba mi się chaos jaki teraz powstał. W Get To Work dostaliśmy kosmitów, a potem... Nic. Kolejne dodatki (zapomniałem nazw) nie wprowadzają już postaci nadnaturalnych. Teraz nagle się okazuje, że będziemy je dostawać w pakietach, a być może później EA wpadnie na pomysł wydania dodatku o postaciach nadnaturalnych soft1

Dlaczego EA zawsze robi gdzieś bałagan soft1

Fajnie, że przynajmniej nowe miasto dojdzie.

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Frosnese » 31 gru 2016, 21:02

A ja się bardzo cieszę z powodu nadchodzącego rozszerzenia. Wampiry zawsze były moimi ulubionymi postaciami nadnaturalnymi. Moim zdaniem dobrze zrobili, że postanowili zrobić osobny pakiet rozgrywki na jedną postać. Dzięki temu (mam nadzieję) postać wampira będzie dopracowana i ciekawsza. Wydaje mi się, że początkowo chcieli dodać wampiry do jakiegoś wcześniejszego dodatku, ale ostatecznie zrezygnowali. I dobrze. Wampiry w TS3 były słabe, trochę sytuację poprawił dodatek Nie z tego świata (ale i tak rewelacji nie było). Fajnie, że w końcu przestali traktować postacie nadnaturalne po macoszemu.

Mam tylko nadzieję, że wampirów nie będzie pełno w grze. W TS3 denerwowało mnie to, że pół (a raczej 90%) populacji miasta stawała się wampirami...

P.S. Nie hejtujcie już tak tej biednej czwórki! :D

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: ollie » 31 gru 2016, 21:50

Sądząc po ilości kosmitów w mieście będzie dokładnie tak jak w Trójce. I to nie hejt.

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Frosnese » 31 gru 2016, 23:26

No to nie za fajnie... ;/
Nie mam porównania do dodatku Witaj w Pracy, więc nie wiedziałam. Pozostaje liczyć, że będzie inaczej (oby!).

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Stara-Raszpla » 01 sty 2017, 0:00

blurry pisze:Nie podoba mi się chaos jaki teraz powstał. W Get To Work dostaliśmy kosmitów, a potem... Nic. Kolejne dodatki (zapomniałem nazw) nie wprowadzają już postaci nadnaturalnych. Teraz nagle się okazuje, że będziemy je dostawać w pakietach, a być może później EA wpadnie na pomysł wydania dodatku o postaciach nadnaturalnych soft1

Dlaczego EA zawsze robi gdzieś bałagan soft1

Fajnie, że przynajmniej nowe miasto dojdzie.
A mi pomysl wampirow w pakiecie sie bardzo podoba.
Nie kazdy lubi grac postaciami nadnaturalnymi. Gdy sa one osobno to daja graczowi wybor.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: adasdelrey » 01 sty 2017, 13:55

Tak samo jak wyżej, lepiej że mamy te postacie nadnaturalne w pakietach, bo nie wszyscy lubią tego typu postacie i nawet im przeszkadzają więc teraz jak nie będą chcieli mieć to nie kupią, proste :P

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Kapitan Indra » 01 sty 2017, 21:36

Ale np. w TS3 można przecież mieć dodatek Nie z tego Świata i wyłączyć sobie w opcjach gry istoty nadnaturalne. Więc i tutaj można by zrobić coś takiego, zamiast pakować wampiry do osobnego pakietu.
Ja pewnie nowy pakiet kupię, dla pełnej kolekcji ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Frosnese
Posty: 34
Rejestracja: 02 sie 2016, 18:52

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Frosnese » 01 sty 2017, 23:11

W teorii tak, ale to trochę bez sensu kupować dodatek poświęcony postaciom nadnaturalnym tylko po to, by je wyłączyć w opcjach. Moim zdaniem lepiej, że będzie to w osobnym pakiecie.

Ciekawa jestem jak nazwą nowy pakiet. :)

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Akcesoria i pakiety rozgrywki

Postautor: Hirooo » 13 sty 2017, 0:06

https://simsvip.com/2017/01/12/gets-bet ... nd-sims-4/

Niespodzianek ciąg dalszy. :) Ciekawe czy zwierzaki pojawiają się jeszcze w tym roku. Mam nadzieję, bo zwierzaki i pory roku to dla mnie dodatki obowiązkowe bez których nie ma dobrego świata The Sims.
Jeśli zwierzaki serio się pojawią, to trochę szkoda, że tylko kot i pies, ale w sumie po co konie w zamkniętym świecie? Pewnie dodadzą też klatki na papugi, chomiki i inne. :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości