Ucieczka w Plener

Pakiet rozgrywki

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: KąsaczPL » 19 gru 2014, 18:15


Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 19 gru 2014, 18:27

Zwiastun to masakra, krótki jak nie wiadomo co.
Piękne niebo takie czarne, księżyc, gwiazdy

Cena to tragedia, to ile będzie dodatek kosztował?

Nowe zdjęcie
Obrazek

Premiera w styczniu, ale dokładnej daty nie podali
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: ollie » 19 gru 2014, 18:40

Jak dali takie piękne plaże oczekuję możliwości kąpania się w nich. Jak już ustawiają takie ceny, żądam: domków letniskowych, hoteli (i żeby dało się tym samemu zarządzać, tylko trudniej niż w Trójce), sklepów z pamiątkami, pomnika drwala, możliwości mieszkania w Granitowych Kaskadach (pierwsza nazwa polska, która mi się podoba), łódek, ukrytej parceli, niedźwiadka niejadka, wyrobu miodu, nowych NPC, knajpek z jedzeniem i co najważniejsze: grywalności soft11111111111

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Niebezpieczny » 19 gru 2014, 18:42

Hi Bartek, na pewno tego nie dostaniesz. 60 to przystępna cena, poza tym nikt nie każe Ci tego kupić, to Twój wybór :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 19 gru 2014, 18:43

Bartek, nie łudź się..
Mieszkanie w tym mieście? To byłaby największa głupota. Taka sama jak w Rajskiej Wyspie. Jaki sens hoteli i pól biwakowych jak można mieszkać w tej okolicy..
No jeżeli te miasto będzie okolicą mieszkalną to na prawdę nie wiem kto tam pracuje..
Na pewno nie będzie żadnych łódek, ani kąpania się w jeziorze
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Cain » 19 gru 2014, 19:03

No z ceną to pojechali... Co generację cena akcesorium bądź dodatku jest wyższa. To ja już się boję, ile będą kosztowały akcesoria do czwórki z mniejszą ilością obiektów niż w trójce... soft1

Możliwość kąpania się w jakimkolwiek zbiorniku wodnym poza basenem w trójce nadeszła tak jakby pod koniec serii, więc myślę, że tutaj też się tak szybko nie pojawi. :P No chyba, że w ogóle się nie pojawi - to już co innego. Bo przecież silnik gry nie pozwoli. soft9

Zdjęcie z Granitowych Kaskad piękne. :) Nawet sama nazwa, jak wspomniał Bartek, nie jest najgorsza. O wiele lepsza od Oazy Zdrój i Wierzbowej Zatoczki.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Niebezpieczny » 19 gru 2014, 19:26

Chcieliśmy nowy świat i duże dzielnice, mamy to! :D Patrzcie na to zdjęcie, z obu stron jest ogromny teren do biwaków, a co jest za zdjęciem!? ^^ Świetnie, cena nie jest zła, 5 nowych fryzur nie wspominając o ubraniach, nareszcie fajne tło a nie wycinane w paincie! Lubię to :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Levkoni » 19 gru 2014, 19:29

Ej nie przesadzajcie, cena nie jest wygórowana! Może nie niska, ale nie ma tragedii. Pakiety akcesoriów kosztowały po 40 zł i były tam tylko meble, cichy i fryzury. To będzie kosztować 20 zł więcej, a oprócz ubrań i obiektów dostajemy nowe funkcjonalności do rozgrywki, interakcje, teren, owady do kolekcjonowania, nową karierę i ogólnie jakiś cel ma ten pakiet. Moim zdaniem nie jest źle, bałem się że zaśpiewają z siedem dych. Nie wiem jak to będzie sprzedawane, ale pewnie na allegro jeszcze taniej uda się dostać.

Co to trailera - krótki i nie pokazuje właściwie nic.

Co do hoteli to nie sądzę, to raczej będzie działać jak pola biwakowe, czyli spanie pod namiotami lub wynajmowanie domków letniskowych przez telefon lub komputer. Taki kemping, w takich miejscach hoteli raczej nie ma. O kąpaniu się raczej nie ma mowy ;p W TS4 nawet jak dojdzie pływanie w wodzie to będzie to baaardzo okrojone... Już teraz dostęp do wielu zbiorników wodnych w Wierzbowej Zatoczce czy Oazie zdrój jest bardzo ograniczony. Ale i tak czekam na ten pakiet bo właśnie tego brakowało mi w simsach, takiego zwykłego biwakowania, wyjazdu na łono natury pod namiot :) Co prawda moja Celina pewnie już nie dożyje tego pakietu, ale jej wnuki albo prawnuki... =)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 19 gru 2014, 19:32

What sort of destination/area is Granite falls, exactly? is it a new public lot? will sims be able to set up houses there, or anything like that? can you build buildings there, regardless of what sims (if any) live there, or is it more wilderness focused? will you be able to mess around with any of the geographic features in build mode at all?

EA: Granite Falls is a brand new destination in The Sims 4. When you arrive you'll be in a Campground neighborhood where your Sims can set-up camp among the trees or rent a fully furnished cabin. Your Sims will only have what they bring with them – any additional supplies they'll need they'll have to purchase at the Ranger Station – but players may edit the Campground lots through Manage Worlds and build whatever they like on them.

Czyli to nie będzie okolica mieszkalna?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Niebezpieczny » 19 gru 2014, 19:37

Z tego wynika że nie :P Ale dobrze że świat będzie modyfikowalny, już widzę te brzydkie wnętrza domków :D Poza tym na zdjęciu, za drzewem widać bardzo ładny domek, rodem z amerykańskich campingów :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Cain » 19 gru 2014, 19:48

W sumie racja, ale nie wiadomo też, ile tych obiektów dostaniemy. :P

Jeśli pakiety rozgrywki miałyby zastąpić akcesoria, to byłbym za. Dodaje się wtedy nie tylko tematyczne meble, ale też tematyczne... no wszystko, świat, czynności. Jednym słowem - fajnie.
Gdyby tak co każdy pakiet rozgrywki dodawali nowe otoczenie... :curious:
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Levkoni » 19 gru 2014, 20:21

No właśnie, ciekawe ile obiektów dojdzie. W sumie ja wolę więcej nowych funkcji niż obiektów, bo obiektów będzie jeszcze masa w tych wszystkich dodatkach, akcesoriach i innych ;P A i tak już widać, że będę tu obiekty wyjątkowe bo nie jakieś ozdobniki a funkcjonalne ognisko, lodówka przenośna czy ta mata, na której mogą leżeć simowie.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Levkoni » 19 gru 2014, 20:32

No to stolik do szachów, kanapę i fotele oraz deski podłogowe są nowe ;p Ta gitara chyba też.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Cain » 19 gru 2014, 20:33

Fajne to krzesło. :)

Tak, liczą sie niby funkcje, ale obiektów powinno być przynajmniej tyle co w trójkowych akcesoriach. Nie przyjmuję wytłumaczenia, że jeszcze będzie tyle mebli w dodatkach albo innych pakietach... :P Nie wszyscy kupią wszystkie do kolekcji. Poza tym - 60 zł piechotą też nie chodzi i chyba klienci (czyli gracze) mają prawo wymagać. A więcej mebli to chyba nie jest taki wielki wymóg. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Guuki » 19 gru 2014, 20:34

Cena optymalna, a zawsze można poczekać na jakąś przecenę w Origin, a przeceny i różne promocje są tam często, to już w ogóle pakiet będzie wart kupna.
Patrząc na nowe zdjęcie czuję małe rozczarowanie, bo już widzę, że Granitowe Kaskady nie do końca będą odpowiednikiem Trzech Jezior. I szkoda, że dopiero w styczniu to wydadzą. Miałem cichą nadzieję, że jeszcze przed świętami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 19 gru 2014, 20:38

^ to samo pomyślałam, te zdjęcie z ogniskiem miało taki klimat, nie wiem czy to przez porę dnia czy przez coś innego, Ale te ogólne zdjęcie już tego klimatu nie ma
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Levkoni » 19 gru 2014, 20:40

To jak jesteśmy przy tym zdjęciu to mi nie pasuje jedynie kolor trawy, taki soczysty, w lesie powinna być ciemna :P A jak się bliżej przyjrzeć zdjęciu to przy tych dróżkach są ławki w kształcie wyciętego pnia. W oddali po lewej widać jakby dużą głowę z porożem, tak jakby rzeźba jakiegoś łosia czy coś, a za domami widać jakieś barierki na wzniesieniu :P

Mam nadzieję, że czas simom się nie zatrzyma podczas pobytu w GK i będą normalnie się starzeć :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 19 gru 2014, 20:41

^ tak jak w miastach z Wymarzonych Podróży. Sim robił w podróży dziecko, to te dziecko rosło mimo powrótu do otoczenia domowego.

"Wymarzonych Podróż" a nie "Podróż"! Język ojczysty się kłania! :facepalm: /Indra
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Guuki » 19 gru 2014, 20:43

Tak jeszcze co do ceny, czytam tweety od Granta i on tam pisze, że czwórkowe pakiety rozgrywki będą kosztować w dolarach tyle co trójkowe akcesoria. Dlaczego więc u nas wychodzi drożej o 20 zł? :unsure:
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Niebezpieczny » 19 gru 2014, 20:52

Na pewno w niektórych marketach będzie taniej a w innych drożej :P
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości