Ucieczka w Plener

Pakiet rozgrywki

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Guuki » 13 sty 2015, 21:55

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Levkoni » 13 sty 2015, 22:23

Fajnie, że te wszystkie obiekty biwakowe kupuje się w uroczej i klimatycznej budce :) Niefajnie, że simowie nie rozbijają sami namiotu tylko stawia się go jak normalny obiekt :( Ale chyba jeszcze nigdy w simsach namiotu sim sam nie rozbijał?
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Crux » 13 sty 2015, 22:29

Bardzo podoba mi się...hmm, jakby to ująć...oprawa graficzna(?) zwiastuna ^^ Może pakiet nie jakiś genialny, ale jednak ciekawy

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 14 sty 2015, 10:32

Ponoć pakiet jest zwyczajnie nudny.. Nic nie ma tam do roboty, tylko rzucanie podkowami i oglądanie nieba czy gwiazd..
A wielka szkoda, bo otoczenie jest przepiękne <3 <3 <3

Nawet na tym Twitchu gra ładuje się wolniej :O tzn. ekrany między parcelami są dłuższe
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Levkoni » 14 sty 2015, 11:16

A to już problem graczy, jeśli spodziewali się nie wiadomo czego :P Od początku było wiadomo, że to tylko pakiet i że nie przyniesie nie wiadomo ile tego wszystkiego. No i przede wszystkim temat - biwakowanie ^^ A co robi się na biwakach? Rozpala ogniska, bawi z przyjaciółmi i śpi pod namiotem :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Guuki » 14 sty 2015, 12:22

Fakt, otoczenie jest przepiękne, obiekty, ciuchy i fryzury też robią wrażenie (i jest tego zaskakująco dużo, w tym niektóre obiekty do odblokowania), ale w sumie po paru godzinach grania już mi się znudził ten pakiet. Klimat czuć, trzeba przyznać, jak z bajek o misiu Yogi, ale czy jest to wszystko warte swojej ceny...? Poczekajcie na promocje. :)

________________________________

Wideo-recenzja od LGR (w języku angielskim):


youtu.be/_7zhfM1H3Eg
Obrazek

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: beldor » 14 sty 2015, 13:38

Pakiet bardzo przyjemny. Brakowało mi właśnie takiego miejsca aby posłać gdzieś całą rodzinę w wolny weekend. Obecne parki były dość małym urozmaiceniem . Wycieczka pod namiot na parę dni - to jest coś :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Jackob » 14 sty 2015, 15:08

Do Ucieczki w Plener jeszcze bardziej przekonały mnie zdjęcia z tumblr.
Obejrzałem również wideo-recenzję od LGR i wygląda zachęcająco. Domki letniskowe oraz okolice jeziora (?) trochę w klimacie Hidden Springs. Tylko było mówione, że na wakacje będzie można wyjechać na zawsze. Na recenzji zauważyłem tylko 7 dni.

EDIT:
Oficjalne zdjęcia z pakietu.

[spoiler]Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/spoiler]

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 14 sty 2015, 15:41

Na zdjęciach to wygląda naprawdę zachęcająco. Przyznam, że gdybym miała możliwość, sama bym kupiła..

To dało mi do myślenia, że może kiedyś zrobią jakiś górski świat ze stokami śnieżnymi albo jakąś tropikalną wyspę :aww:

Ale faktycznie, cena jest okropna. Gdyby była wersja pudełkowa, możnaby znaleźć nieco taniej. A tak, jedynie możemy liczyć na promocje, tylko Bóg jeden wie kiedy ich możemy się spodziewać
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Levkoni » 14 sty 2015, 17:49

A ja widzę, że wynajem tych parcel nie jest taki tani! Fajnie, w końcu w TS4 jest co robić z kasą (w podstawce też pieniądze szybko się rozpływają) :D

Widziałem też na fotkach Pustelnika. Myślałem, że tym NPC będzie ten sim w kostiumie miśka. A się okazuje, że to jakiś bosy, zarośnięty dziadek w łachmanach :D Widziałem, że podlewał ziółka, klimatyczna postać :) W TS3 bardzo mi brakowało NPCów szwendających się po miastach, w TS4 mamy już ogrodnika (dba o zieleń miejską i śmieci) no i teraz pustelnik.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Stara-Raszpla » 14 sty 2015, 18:04

w sumie podoba mi ise ze pakiet wyszedl teraz ... zaczynajac nowe (100000 tne) Legacy Challange, mozna zaczac od sima z namiotem ;)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Levkoni » 14 sty 2015, 20:09

Spora garść ciekawostek z pakietu: http://simstruelife.pl/News:Ciekawostki ... r_14.01.15

Muszę przyznać, że jestem zaskoczony nie tyle nowymi obiektami czy interakcjami, co szczegółami, które doszły w pakiecie! Takie najciekawsze z nich to:

- łącznie pojawiają się 3 postacie NPC: strażnik leśny (pełni rolę informatora), pustelnik (można dostać od niego wyjątkowy przepis) oraz sim w przebraniu (kradnie jedzenie, straszy simów i robi im psikusy);
- pustelnik mieszka na ukrytej parceli
- na grillu można przygotowywać eliksiry (umiejętność zielarstwo)
- można spotkać biegające wiewiórki
- w okolicy latają owady np. motyle, świetliki czy ważki, które można łapać
- w leśniczówce można kupić przedmioty do rozbicia obozu
- okolica biwakowa to największa okolica w TS4
- na biwak można zabrać również przyjaciół
- podczas biwakowania nadal trzeba płacić rachunki za dom
- nowa cecha
- wokół sima mogą latać komary
- sim może zostać zaatakowany przez muchy po wyjściu z toalety publicznej xd
- dochodzą nowe obrazy do malowania oraz figurki do rzeźbienia
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Eq » 14 sty 2015, 20:21

Coraz bardziej przekonuję się do kupna.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Stara-Raszpla » 14 sty 2015, 23:15

Rozwiazali to calkiem ciekawie. Zabierajac simow na wakacje, czas biegnie dalej, tego jeszcze nie bylo w poprzednich odslonach. NIe sprawdzalam jeszcze jak to jest jesli sie zostawi czlonkow rodziny w domu i tylko 1 simem pojedzie ( czy mozna sie bez problemu przelaczac ?? - moze ktos sprobuje ?? )

Fajna opcja jest tez mozliwosc przedluzenia wakacji. Gdy wakacje sie koncza, a m mamy jeszcze srodki na koncie mozemy je przelduzyc o kilka dni :) ciekawe rozwiazanie.

Minusem jest jednak wciaz mala ilosc opcji i mozliwosci rozrgrywki. Simowie panosza sie bez celu wiec ciezko cos ciekawego porobic. A do dyspozycji mamy tylko ognisko, rzut podkowa i stol do kart.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
schwimmen
Posty: 133
Rejestracja: 28 gru 2013, 12:57

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: schwimmen » 15 sty 2015, 8:48

Czytając ciekawostki na temat pakietu natknąłem się na jedną z nich, która mnie bardzo zaciekawiła: W Granitowych Kaskadach znajduje się największe sąsiedztwo w całej grze, łatwo się tam zgubić.
Jak duże jest to sąsiedztwo. Zajmuje całą okolicę? To by było coś :)

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Guuki » 15 sty 2015, 10:14

Jest duże, to fakt. Możemy się poruszać po całym tym podświetlonym na zielono terenie: > zobacz < + wokół tej rzeźby jeleniozająca, więc jest to naprawdę ogromna strefa/dzielnica do grania, w porównaniu z tymi w Willow Creek i Oasis Springs. I naprawdę można się pogubić, sam parę razy musiałem oddalać kamerę, by zorientować się w której części mapy jestem.

I tak narzekałem, że pakiet szybko się nudzi, ale do myślenia dały mi słowa beldora z poprzeniej strony. Przecież Granitowe Kaskady mają być odskocznią od codziennego życia naszych Simów, nie stałym domem, także jako miejsce do wypadów na weekend sprawdzać się będzie znakomicie.

Pograłem wczoraj dłużej i też jestem pod wrażeniem tych wszystkich smaczków. Zupa z żuków przyrządzona nad ogniskiem, zielarstwo, dokuczające komary, nawet parę biwakowych obiektów dostępnych po odblokowaniu. Super sprawa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 15 sty 2015, 10:49

Guuki pisze:Przecież Granitowe Kaskady mają być odskocznią od codziennego życia naszych Simów, nie stałym domem, także jako miejsce do wypadów na weekend sprawdzać się będzie znakomicie.
I dzięki normalnemu upływowi czasu to ma sens, bo wyjeżdzamy w piątek na weekend i po powrocie mamy niedzielę, a nie jak w poprzednich częściach dzień w którym wyjechaliśmy
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
rgx97
Renciści
Renciści
Posty: 218
Rejestracja: 28 gru 2013, 19:48

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: rgx97 » 15 sty 2015, 15:20

Moja wcześniejsza wypowiedź z tego tematu:
Teraz zaciskam pasa, mam inne wydatki, więc 60 zł za wesoły kamping i kostium niedźwiedzia to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

A jednak kupiłem pakiet. :doge: Skorzystałem z nadwyżki budżetowej. Będę żałować później.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Jackob » 15 sty 2015, 15:52

Powtarzam się ale to otoczenie mnie urzekło. :sweet:
Liczę, że pojawi się mod pozwalający na zamieszkanie w nim. Taki domek w środku lasu. :aww:
Na chwilę obecną nie śpieszy mi się do kupna. Nie odczuwam już tego co kiedyś. :/

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Postautor: Shattered » 15 sty 2015, 16:01

rgx97 pisze:Moja wcześniejsza wypowiedź z tego tematu:
Teraz zaciskam pasa, mam inne wydatki, więc 60 zł za wesoły kamping i kostium niedźwiedzia to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

A jednak kupiłem pakiet. :doge: Skorzystałem z nadwyżki budżetowej. Będę żałować później.
No to czekamy na zdjęcia i opinie :P
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości