Modern Barn

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Modern Barn

Postautor: Lunon » 11 paź 2014, 17:38

Obrazek


Obrazek



Modern Barn to dom jednorodzinny o dużej przestrzeni.
Bez problemu pomieści pięcioosobową rodzinę.
Minimalistyczna bryła współgra z jednorodnym wnętrzem.
Moim zamiarem było stworzenie protego domu z charakterem,
gdzie każdy element jest do siebie dopasowany.
Spójna całość- taki pomysł na dom miałem.


Wartość Parceli- 133,167 §
Ilość łazienek- 2
Ilość sypialni- 4


Niestety na zdjęciach pomieszczeń nie widać kolumn, które dodałem tu i ówdzie.
Nie rozumiem, dlaczego gra w trybie tab usuwa drzewa, latarnie, kolumny itp...



Prezentacja


Obrazek


Obrazek


Obrazek



Parter:


Obrazek

Obrazek

Obrazek




Obrazek

Obrazek

Obrazek




Obrazek




Obrazek




Obrazek




Piętro:


Obrazek




Obrazek

Obrazek




Obrazek

Obrazek




Obrazek

Obrazek




Obrazek

Obrazek



Rzuty:


Obrazek

Obrazek




Pobieranie:

Modern Barn
Po rozpakowaniu paczki, należy wkleić pliki do folderu Documents\Electronic Arts\The Sims 4\Tray

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Modern Barn

Postautor: smisiv » 11 paź 2014, 17:55

Ten dom jest po prostu cudowny. Szczególnie z zewnątrz i w układzie pomieszczeń wygląda, jak projekt jakiejś dobrej pracowni, która włożyła wiele w pracy w stworzenie parceli nowoczesnej i jednocześnie dopasowanej do wybranego modelu rodziny. Bryła, panele, okna, kolory, z zewnątrz domku wszystko jest poprawnie dopasowane. Udało ci się też wywołać wrażenie, jakby budynek był mały i miał zmieścić parę simów. Oczywiście tak nie jest, widzę mnóstwo miejsca dla wielu osób. Ale jednak muszę się do czegoś przyczepić. Ogród po prawej stronie jest lekko przeładowany roślinnością. W porównaniu do minimalizmu reszty, jak i pustej przestrzeni w koło, tworzy nieprzyjemny dla oka chaos skumulowany na tych kilku metrach. No i jeszcze nie dociągnąłeś żwirku do samego chodnika, to też trochę razi.

A wnętrza? Hm, na początku, w głównej części dziennej, jest super. Bardzo. Przechodzisz do sypialni, również ładnie, estetycznie, elegancko. Ale dalej, czyli w pokojach dziecięcych/warsztacie oraz łazience, jakby zabrakło pomysłu. Boazeria i jakaś betonowa donica? Skąd to się tam znalazło? I czemu po wspaniałym początku troszkę zepsuło tak pozytywne wrażenie?

Za ogół daję ocenę liczbową, 8,5/10
Z zewnątrz na prawdę jest super. Chciałbym bardzo zobaczyć dziesiątką w Twoim wykonaniu <3 Czyli środek tak piękny jak bryła.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Modern Barn

Postautor: Kasim Hazim » 12 paź 2014, 23:14

No, no, no Lunonku! Jest świetne. ^^ Zewnątrz wszystko ładnie dopasowane, bryła ciekawa, nie oklepana. Wewnątrz też wszystko do siebie pasuje, pomieszczenia ładnie urządzone. Jestem na tak! xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Modern Barn

Postautor: Kapitan Indra » 12 paź 2014, 23:43

Dom jest naprawdę super, ta prosta bryła, tylko tak jak Smiś przyczepię się do ogrodu. Fajny pokój dziecinny :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Modern Barn

Postautor: aesthetea » 13 paź 2014, 8:38

Pierwsza rzecz co mi się rzuciła w oczy co mi trochę przeszkadza, to dość wysoki dach(nie wiem jak narzędzia budowy działają w czwórce xd). Ogólnie dom mi się bardzo podoba, wszystko wydaje się w miarę proste i estetyczne, ale to chyba cecha większości tworów z TS4. :P Kolory w pierwszej sypialni są bardzo ładne. ^^
Obrazek


Awatar użytkownika
exodus
Posty: 167
Rejestracja: 20 gru 2013, 17:23

Re: Modern Barn

Postautor: exodus » 13 paź 2014, 17:34

Ten dom jest biały? :doge: Jeśli tak to powiem ci że świetnie dobrana kolorystyka biel z drewnem, widać dużą nowoczesność co uwielbiam (szczególnie kombinowanie w simsach). Duże szklane okno podkreślają tą nowoczesność. Ogród nie jest jakiś wielki i bardzo dobrze, świetnie się komponuję, rośliny/drzewka/krzewy idealnie dobrane. Każde wnętrze idealnie dopracowane, nawet najmniejsze szczegóły. Perfekcyjnie dobrane kolory ścian z podłogami, meblami i dodatkami. No same plusy, zero wad. Grałabym moją rodzinką w tym domu 24/7. Nie zaprzepaść wyobraźni, kreatywności. <3
KasimEdit: No bez przesady...

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Modern Barn

Postautor: Shanzo » 13 paź 2014, 17:40

Ładnie, ale nie pasują mi te blaty w kuchni rózne. Na zewnątrz faktycznie lepiej wygląda. 8/10
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Modern Barn

Postautor: Guuki » 05 lis 2014, 10:11

Uwielbiam modernistyczne budowle i ta od razu zdobyła moje serce. Tak jak pisze Smiś, prezentuje się jak projekt jakiejś profesjonalnej pracowni. :)
We wnętrzach zmieniłbym tylko drobne elementy, wprowadził małe poprawki według swego uznania i byłoby ok.
Widać ogrom pracy, jaki włożyłeś, gratuluję.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Modern Barn

Postautor: Shattered » 03 gru 2014, 11:48

Zastanawia mnie jedna rzecz....... mianowicie.. Czemu wcześniej tu nie zajrzałam...
Ten dom jest genialny! Nie lubię nowoczesnych stylów, ale w takim mogłabym zamieszkać.

Zmieniłabym może dach na ciemniejszy..
Te dywaniki spod fotela obok kominka mogłyby zostać zastąpione przez jeden dywan. I zabrałabym ten dywan z łazienki..
A tak, no po prostu bosko. Dom jest taki ogromny, ale nie czuć w nim pustki.
Jak dla mnie: 10/10
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość