Strona 1 z 1

Adaś Klipsiewicz - The Sims 4 edyszyn!

: 07 kwie 2015, 15:07
autor: Annorelka
Drodzy simsomaniacy, zastanawialiście się może czego najbardziej Wam brakuje w The Sims 4?
Małych dzieci? Prawdziwie otwartego świata? Narzędzia Stwórz Styl, albo chociaż większych możliwości wyboru koloru włosów czy ubrań?
A może po prostu ADASIA KLIPSIEWICZA?
Obrazek
Ulubiony simowy polityk przynajmniej pięciu osób, oaza spokoju, bohater narodowy, król dżińjalności, fan nr1 sienkiewiczowskiej Trylogii, persona non grata w zbyt wielu kręgach, wzór cnót wszelakich, mistrz trollingu oponentów politycznych i samozwańczy poszukiwacz przygód POWRACA!
Przejdźmy może do materiału zdjęciowego.
Nie jest idealnie. Choć starałam się odtworzyć bohatera jak najwierniej, na podstawie dokumentacji fotograficznych, własnych wspomnień oraz sekcji zwłok gołębia, silnik i grafika czwórki nie pozwoliły na w 100% identyczną kopię.
Obrazek
Profil co prawda krzyczy „Adaśko jak żywy”…
Obrazek
… ale, pomimo starań, w ujęciu en face, gościu wydaje mi się z twarzy podobny zupełnie do nikogo. Może też kwestia fryzury, która z boku prezentuje się zacnie, ale z przodu wygląda na zbyt „ulizaną”.
Obrazek
Również garderoby nie udało mi się zadowalająco skompletować . Pomijając już, ze ikoniczne okulary Pana Adama, w czwórkowej odsłonie nie mają przezroczystych szkiełek i ogólnie wyglądają tak jakoś niewyględnie, brak nieśmiertelnej, szarej kamizelki. Biedak musi się zadowolić samą koszulą.[*]
Obrazek
Cechy charakteru: szalony, towarzyski, ambitny.
Cechy w The Sims 3: Odważny, Neurotyk, Wygadany, Rodzinny/Poszukiwacz przygód (zmienione w Wymarzonych Podróżach), Ambitny
„Szalony” ma zastępować „neurotyka”, bo Adaś bez wahań nastroju to nie Adaś, a nic mi bardziej nie pasowało. Trudno mi stwierdzić jak te cechy wychodzą „w praniu” i na ile pasują, bo gry nie posiadam, jedynie demo CAS.
Pragnienie życiowe: Udany rodowód.
Pragnienie życiowe w The Sims 3: Przywódca Wolnego Świata
Od biedy już chyba najbardziej pasuje – w trójce Adaś miał cechę rodzinny, no i ambicje, by rodzina stała się kimś w rodzaju drugich Kennedych, pasują do polityki.
Obrazek
Jeśli macie lepsze sugestie, to śmiało, po to podaję informacje o trójkowych cechach! :) Pomijając to, że sposób prowadzenia narracji w moich relacjach z gry dużo „dodawał” do postaci i tego, jak była odbierana... Sim był robiony w demo CASu, wiec okrojonej wersji gry! Jeżeli w pełnej (lub dodatkach) dochodzą inne, bardziej pasujące cechy charakteru, pragnienia lub ubrania, to zachęcam do edycji Adasia i podzielenia się zdjęciami. Jestem też ciekawa ogólnej prezencji Pana Adama w grze poza CASem. ^^

LINKI (Galeria TS4):

http://www.thesims.com/pl_PL/gallery/br ... icz&max=25
http://www.thesims.com/pl_PL/gallery/F9 ... ads&max=25
http://www.thesims.com/pl_PL/gallery/F9 ... icz&max=25

A teraz trochę bardziej na poważnie.
Do uruchomienia dema gry (pierwszy raz od września) zainspirowała mnie moja koleżanka z dA, Koral, która całe Święta torturowała simów na rozmaite sposoby. Ogarnęła mnie nostalgia i pojawił się pomysł, by w posiadanym demie stworzyć rodzinkę, spróbować przesłać ją przez Galerię i męczyć Koral by ją pobrała, po czym zdawała mi relację jak się gra. Całość mnie wciągnęła na tyle, że przyszło olśnienie: „Zrobię Pana Adama w czwórce i go dam na forum!!! Może ktoś pamięta?”.
Bo jak nie teraz to kiedy? Czekają nas wybory prezydenckie, a jednocześnie mija pięć lat od (wątpliwej) największej świetności moich relacji.
Mam nadzieję, że ten mały prezent po-Wielkanocny, choć u kilku osób wywoła uśmiech na ustach. :)

Pozdrawiam,
Ann

Re: Adaś Klipsiewicz - The Sims 4 edyszyn!

: 07 kwie 2015, 21:34
autor: Kapitan Indra
O rany, Ann, on jest świetny! Pewnie, że "ktoś" go pamięta, mam Adasia i całą rodzinkę w TS3 u siebie w grze, bo sama mnie ich przesłałaś na gorącą prośbę :) A relacje czytałam z przyjemnością. Co ty opowiadasz, że niepodobny, skoro jest podobny jak najbardziej się tylko da (szkoda tylko, że kamizelki brak).
Mam TS4 i to, co dotychczas doń wyszło, więc spróbuje pobawić się Adasiem i upodobnić go strojem oraz cechami :)

Re: Adaś Klipsiewicz - The Sims 4 edyszyn!

: 10 kwie 2015, 21:17
autor: Annorelka
Dzięki za miłe słowa i przepraszam, że odpisuję z małym pojazdem. :)
Serio, ciągle masz ich w grze? :D Nie umarli czy coś?
Co do samego Adasia - osobiście uważam, że, gdy jest z profilu lub półprofilu wygląda OK, ale z przodu wciąż coś nie gra. Albo w sims 4 simy mają po prostu inną strukturę twarzy, i nie da się stworzyć identycznej lub kwestia za mało potarganej fryzury.

Czekam na zdjęcia! :D Myślisz, ze możesz je dać tu w temacie czy lepiej PW?

Re: Adaś Klipsiewicz - The Sims 4 edyszyn!

: 10 kwie 2015, 21:34
autor: Kapitan Indra
Jeśli pozwolisz, zedytuję czwórkowego Adasia i wrzucę do swojej Galerii, a tu dam kilka zdjęć :)

Re: Adaś Klipsiewicz - The Sims 4 edyszyn!

: 10 kwie 2015, 21:53
autor: Annorelka
Nie mogę się już doczekać! :D

Re: Adaś Klipsiewicz - The Sims 4 edyszyn!

: 11 kwie 2015, 1:53
autor: Kapitan Indra
Więc tak:
Cech mu nie zmieniłam, bo praktycznie nie było nic nowego do wyboru. W pełnej wersji gry, nie w demo, jest możliwość zakupu eliksirów i cech dodatkowych, więc... Za to znalazłam idealną, dżińjalną kamizelkę w sam raz dla Adasia :) Co prawda nie w kratkę, jak w oryginale, bo takowej wersji tam nie było, ale chyba do tegoż oryginału najbardziej zbliżoną.
Obrazek
Obrazek
Lepiej? ^^

I wyedytowany, przebrany, z odpowiednią adnotacją, Adam jest w mojej Galerii.

Re: Adaś Klipsiewicz - The Sims 4 edyszyn!

: 21 kwie 2015, 20:49
autor: Dodo
Też miałam okazję poznać pana Adama z relacji na starym forum i po prostu kocham jego i jego rodzinkę, dlatego pozwolę sobie go pobrać z Twojej Galerii, Annorelko i pograć nim sobie.Chocaż przydałaby mu się też Bianka i obie urocze córeczki. Uważam, że wyszedł Ci całkiem udany w wersji "czwórkowej" :) No,w ciuchach od Indry wygląda lepiej, nieco bardziej "Adasiowo", aczkolwiek nie ma krawata, no ale to chyba raczej dłobiazg :)

Re: Adaś Klipsiewicz - The Sims 4 edyszyn!

: 20 sie 2016, 12:06
autor: Lunon
Niestety u mnie z pamięcią jest kiepsko i nie pamiętam relacji ;_;
Smutno mi Boże.
Sim jest bardzo zabawny, ma ciekawą urodę.
Gangsta w tych okularach, hehe