Miłowo... A raczej New Crest!

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Miłowo... A raczej New Crest!

Postautor: Rai » 29 sty 2018, 22:59

Jako, że bardzo kocham Miłowo i rodziny z niego, postanowiłam część z nich odtworzyć w The Sims 4! Brakujących Simów pościągałam z Galerii i trochę poprzerabiałam. Chciałabym pokazać Wam, jak potoczyły się ich losy w mojej grze. :) Na początek będą szybkie i krótkie opisy, aż dojdę do teraźniejszości.

Najpierw chciałabym zacząć od jednej z moich chyba najbardziej ulubionych rodzin.

Rodzina Biedak


Po śmierci ukochanego męża i ojca - Sławka Biedaka - rodzina długo nie mogła dojść do siebie, choć Balbina starała się jak mogła dbać o swoich chłopców.
Obrazek

- Damian, nie możesz ciągle wszczynać bójek w szkole, Twoje oceny też się pogorszyły, a do tego...
- Mama, weź nie zanudzaj już.
Obrazek

- Mamusiu, znowu miałem koszmal...
- Już dobrze, kochanie...
Obrazek

Damian nie mógł się pogodzić ze stratą ojca.
Obrazek

- Chcę do taaaaaaaaatyyyyyyyy...
Obrazek

Oprócz bójek, Damian pogrążył się też w grach komputerowych i na konsole.
Obrazek

- Sławku... Kochany mój... Czemu odszedłeś akurat teraz, gdy nasza rodzina ma się znowu powiększyć...
Obrazek

Damian mógł udawać, że nic go nie obchodzi, ale nie mógł ukryć, jak bardzo kocha swojego małego braciszka, Błażeja, i często wstawał do niego w nocy, gdy chłopiec płakał.
Obrazek

Wszak Damian mógł liczyć na ciepłe wsparcie swojej dziewczyny - Andżeliki Przyjemniaczek.
Obrazek

Rodzina starała się trzymać razem.
Obrazek

Błażejek rósł na dobre dziecko.
Obrazek

- Mama, bąbelki!!
- Tak, tak, ale nie chlap...
Obrazek

Niam niam... Kaczucha!
Obrazek

Związek Damiana i Andżeliki z każdym dniem się umacniał.
Obrazek

Z jakiegoś powodu wampir Vladislaus Straud upatrzył sobie Damiana i wpadał niezapowiedziany do domu, by go otumanić i wyssać jego krew... Zupełnie nie wiem czemu. soft1
Obrazek

Gdy Damian pilnował braciszka, dokarmiał go niezdrowymi rzeczami, np. czipsami. :D
Obrazek

W końcu przyszedł dzień porodu - Balbina jak zwykle w moim przypadku urodziła synka. :aww: Ona zawsze rodzi mi jako trzecie dziecko syna...
Obrazek

Chłopiec jak zawsze dostał na imię Adam.
Obrazek

To by było na razie na tyle. :) Chcielibyście, bym pisała, o kim będzie w następnym poście czy zostawiała to jako niespodziankę? :D

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Miłowo... A raczej New Crest!

Postautor: Kapitan Indra » 30 sty 2018, 2:29

Rai, jakie super odwzorowanie Biedaków i jednej z sióstr Przyjemniaczek! Aż się nie mogę doczekać innych rodzin. Błażej jest ślicznym maluchem.
Andżelika podobna do tej rudej Simki z okładki Spotkajmy się :D Ale to pewnie przez fryzurę.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Miłowo... A raczej New Crest!

Postautor: Stara-Raszpla » 30 sty 2018, 8:56

Super :) Uroczy bobasek :) Hmm moze Blazejek wpadnie w zle towarzystwo z tymi z Windenburga, co to jeden ma chyba pomalowane oczy :D Wolfgang czy jaos tak ... nie pamietam nazwiska
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Miłowo... A raczej New Crest!

Postautor: Galcia » 31 sty 2018, 13:46

Ja tez uwielbiam dwójkowe rodziny i ich historie, więc pomysł z przeniesieniem ich do czwórki baaardzo mi się podoba. ^^
Cieszy mnie, że w tej alternatywnej rzeczywistości Balbina wreszcie mieszka z dzieciakami w normalnym domu, a nie w jakiejś przyczepie kempingowej. :D
Damian może i trochę rozrabia, ale widać, że dobry z niego chłopak. ;) Super, że troszczy się o młodszego brata, w pewnym sensie będzie musiał zastąpić mu figurę ojca.
Andżelika ma zdecydowanie za krótki nochal. :P Pamiętam te kinole bliźniaczek z dwójki, wyglądały jak Steve Martin w "Roxanne". xD
Popieram wiosek Raszpli odnośnie Wolfganga, a w następnym odcinku chętnie poznałabym losy Przyjemniaków. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gunia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:59

Miłowo... A raczej New Crest!

Postautor: Gunia » 12 lut 2018, 10:23

O rany, Miłowo <3 powiem Ci że właśnie teraz w ramach relaksu sobie pykam w Dwójkę :D i też zawsze zaczynam od Biedaków, bo u nich można najwięcej zdziałać. To dla mnie najciekawsza rodzina w całym Miłowie ;) Też miałam swoich "dwójkowych" bohaterów w relacji. Pojawili się Biedakowie, Marzycielowie <3 i Przyjemniakowie. Także całe Miłowo :D generalnie fajnie, że mieszkają w lepszych warunkach, ale mam jakiś sentyment do tej przyczepy... :P Czekam na więcej!

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Miłowo... A raczej New Crest!

Postautor: Lion » 12 lut 2018, 23:22

Jak fajnie zobaczyć dwójkowych Biedaków w czwórkowych realiach! ^^ Wyglądają świetnie! Super, że ciągniesz oryginalną dwójkową historię. Balbina jest piękną simką, mam nadzieję, że znajdzie jeszcze szczęście. Jestem też bardzo ciekawy kolejnych rodzin. Chyba wolę mieć niespodziankę odnośnie tego, o kim będzie kolejny wpis. ;)

Awatar użytkownika
blakhart
Posty: 50
Rejestracja: 27 kwie 2018, 16:16

Miłowo... A raczej New Crest!

Postautor: blakhart » 02 maja 2018, 10:15

Fajny pomysł z odwzorowaniem rodzin z dwójki :D Zawsze lubiłam Biedaków i znajdowałam Balbinie jakiegoś dobrego, kochającego męża który pomagał jej wychować dzieci. Mam nadzieję, że tutaj losy Balbiny i jej synów potoczą się równie dobre :)
Jetem bardzo ciekawa o kim będzie kolejny post. Mam cichą nadzieję na Przyjemniaczków :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości