Kat bawi się "czwórką"

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Kat bawi się "czwórką"

Postautor: Kat » 11 cze 2017, 21:14

Indra, to że Domi jest od Przema o wiele starsza zauważyłem dopiero po ich ślubie. W TS4 nie da się odróżnić pomiędzy nastolatkiem, młodym dorosłym a dorosłym. Masakra to jakaś jest!

Dzieciuchy grzecznie jedno z drugim lekcje odrabiają. Szkoda tylko że mają tylko jedno biurko w pokoju i muszą na zmianę na nim lekcje odrabiać.
Obrazek

Tatuś wrócił z roboty, a tu nieprzyjemna niespodzianka. Mała się zesrała. Do dzieła!
Obrazek

[CENZURA] Krychę chyba zatrudnili w roli niańki, bo ciągle u nich przesiaduje, ale widać że dzieciaki ją lubią, także o tyle dobrze.
Obrazek

Starość nie radość, ale chyba do takiego stanu nie doprowadza. A jednak :( Niestety, dni Dominiki zostały policzone. Spoczywaj...
Obrazek

...nie no jeszcze za wcześnie. Co prawda zmarszczek nagle przybyło, a czas zasuwa do przodu, ale na nią jeszcze nie czas. Klaudia dorosła i stała się ładną blond dziewczynką.
Obrazek

pomimo starczego wieku Domi interesuje się technologią na tyle, by uszczęśliwić swoje dzieci. Tutaj pozuje z córką do selfie ;)
Obrazek

Niestety, czasem małe smyki doprowadzą matkę do szału.
Obrazek

I niełatwo im później z tego wybrnąć
Obrazek

Do domu przybyła Bella i od razu między nią a Przemkiem zaiskrzyło. Niestety, były to iskry ze zgrzytami.
Obrazek

Co tu się wydarzyło?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Kat bawi się "czwórką"

Postautor: Kapitan Indra » 14 cze 2017, 19:03

Jedno biurko w domu, żenada :facepalm:
Dobrze, ze Dominika tylko zemdlała, a nie oddała ducha.
Klaudia jest fajna.
Mam nadzieję, że nie będzie bójki na linii Przemo - Bella?
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kat
Posty: 141
Rejestracja: 21 lut 2017, 19:51

Re: Kat bawi się "czwórką"

Postautor: Kat » 18 cze 2017, 17:16

Dzieciarnia odrabia lekcje. Z powodu kłótni o jedyne biurko w ich pokoju, matka kazała im odrabiać lekcje przy stole. Od tej pory żadnych kłótni nie ma, nawet o to, kto na którym krześle ma siedzieć.
Obrazek

Mama w pracy nie zwalnia tempa, a dorabia w klubie opowiadając kawały. Towarzyszy jej jakaś babka w obcisłym stroju ze spódnicą w kropy rzępolącą na skrzypcach. Coś czuję, że to towarzystwo zostanie zaraz pogonione widłami, bo gości odstrasza xDD :D
Obrazek

Domi skończyła opowiadania dowcipów i postanowiła nieco rozkoszować się driknkiem z wielką kostką cukru w środku.
Obrazek

Przemo przywitał swoją koleżankę, która coraz częściej ich odwiedza. Broń Boże, bym coś sugerował. Póki nie ma dowodów, nie wolno oskarżać. Trochę nabrał masy ten Przemcio, czy oby nie przesadził?
Obrazek

No dobra, selfie można sobie zrobić z każdym i to nie powód do niepokoju. W końcu na Simbooka lepiej wygląda zdjęcie z młodą laską, niż ze starą babą hehe. Wiem, okrutny jestem xDD
Obrazek

Dorósl najstraszy syn Przema i Domi, Dawid. Kurteczkę dopasowałem do koloru oczy. Wygląda całkiem pozytywnie, na mój wzgląd.
Obrazek

Dawid maże ołówkiem po podręczniku, a przecież napisane czarno na białym "Podręcznik wieloletni. Nie pisać w nim". Domi opowiada po raz setny ten sam kawał w stylu "Poszła baba do lekarza...", a koleżaneczka Przema z dziwną miną ugniata niewidzialne ciasto. Klaudia szczerzy się jak zwykle bez powodu.
Obrazek

Mina Klaudii przywołała mi na myśl bardzo śmieszny obrazek, boki zrywać.
Obrazek

Sielanki ciąg dalszy, ale mnie nadal nurtuje jedno pytanie. Dlaczego nastolatkowie wyglądają jak dorośli? Pogięło ich do reszty?
Obrazek

W TS4 mam wrażenie, że z wiekiem simowie tyją w takim zastraszającym tempie, że wyglądają jak balerony. Nie ominęło to Przema, z tym że on jeszcze wyciska sztangi, więc w połączeniu z tyciem stał się naprawdę ogromnym bykiem.
Obrazek

Sympatyczna rodzinka żegna się z wami na dobre. TS4 nadal do mnie nie przemawia, reaguję na nią alergicznie, ale mimo to z przyjemnością podzieliłem się swoimi wrażeniami sprzed laty kilku :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Kat bawi się "czwórką"

Postautor: Kapitan Indra » 18 cze 2017, 17:44

Ach, czyli to ostatnia relacja? :huh: Cóż...
Dobrze, że dzieciaki wreszcie przestały się żreć o biurko.
Dominika chyba w tym "dowcipkowaniu" olśniewającej kariery nie zrobi, coś tak czuję...
Aż ten Przemo, jak tak może za plecami żony obfotografowywać się z młodymi laskami? Świntuch jeden!
Dawid podobny do tatusia, tylko z cery ciemny jak mamunia.
Faktycznie, Przemo nabrał cielska...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Kat bawi się "czwórką"

Postautor: Dodo » 18 cze 2017, 18:21

Uuu, szkoda, że tak szybko i koniec. Ale rozumiem, bo TS4 jest mocno irytująca i ograniczona, nie każdemu może się to podobać. Liczyłam na jakiś gorący romans Przema z którąś z miastowych Simek, a tu lipa :(
Swoją drogą, nieźle - złapał żonę na herbatkę z kurzu, żonę starszą od siebie jak się okazuje i do tego jeszcze trójkę dzieciaków z nią miał. I to jakich dzieciaków.
Dawid skórka zdjęta z ojca...
Ale faktycznie, Przemo upasł się niemożebnie.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości