Polaroid by GlasgowSmile

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 15 paź 2016, 23:32

Inspirowane serialem Lucifer

Obrazek


Moje pierwsza relacja będzie opowiadać o nadnaturalnej rodzinie Lux, w która powili staję się coraz większą, a każde pokolenie przynosi nowe niespodzianki.


Ta relacja będzie miała trochę inny wygląd - chcę być tutaj bardzo aktywna, a mając już doświadczenie z wattpada, dobrze wiem, że wymyślanie dialogów, które będą jeszcze odpowiadać charakterowi postaci, jest dosyć wyczerpującą i długotrwałą pracą. O wiele szybciej jest mi wymyślić fabułę i szybko ją zrealizować w grze niż siedzieć nad dialogami. Nie mówię, że nie będą one się pojawiać w ogóle..., ale będzie to chyba raczej rzadkością ;) Sama do końca nie wiem jak to wszystko wyjdzie xD


Przedstawienie postaci (może zawierać spoilery)

[spoiler]
Lucifer Morningstar
Rasa: Pan Piekieł, szatan we własnej osobie
Cechy: Śmiały, Zły, Porywczy
Aspiracja: Dusza Towarzyska
Obrazek

Cloe Decker
Rasa: Istota ludzka, człowiek
Cechy: Towarzyska, Porywcza, Geniusz
Aspiracja: Duża, Szczęśliwa Rodzina
Obrazek

Mazikeen "Maze" Lux
Rasa: Istota nadnaturalna, demon
Cechy: Porywcza, Samotniczka, Śmiała
Aspiracja: Bajecznie Bogata
Obrazek
Obrazek

Leo Morningstar
Rasa: Istota nadnaturalna, demon
Cechy: Snob, Zły, Porywczy
Aspiracja: Wróg Publiczny
Obrazek
Obrazek
[/spoiler]

Ten wstęp będzie idealnie odwzorowywał jak beznadziejna jestem w ich pisaniu, ale spokojnie. Moja polonistka stwierdziła kiedyś, że moje praca się beznadziejne tylko na początku, ale potem jest już wyśmienicie. Trzymajmy się tego teraz xD

Simowie, o których opowiada ta relacja posiadają już dwa posty na tym forum, gdyby ktoś był zainteresowany z chęcią podam wytyczne do nich ^^

No to zaczynamy ^^
Ostatnio zmieniony 30 paź 2016, 12:54 przez GlasgowSmile, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 16 paź 2016, 0:11

Mazikeen Morningstar


Cała historia rozpoczyna się od Lucifera Morningstar i Cloe Decker. On, Pan Piekieł na emeryturze, prowadził luksusowy klub Lux, w samym sercu Los Angeles. Ona, była gwiazda filmów klasy B, dziś pani detektyw LAPD. Spotkali się przez przypadek, podczas jednego z śledztw, ale od razu nawiązała się między nimi specyficzna więź. Cloe była pierwszą prawdziwą przyjaciółką Lucifera, a on był pierwszą osobą, której ona tak na prawdę zawierzyła. Byli nieodłączną parą detektywów, którzy dzięki zdolnością Lucifera do wyciągania z ludzi ich najskrytszych pragnień, byli w stanie rozwiązać każde śledztwo.

Obrazek

Obrazek

Z biegiem lat zrodziło się miedzy nimi głębsze uczucie. Jego owocem był Leo - pół człowiek, pół Upadły. Dziecko cud, które wstrząsnęło niebem i ziemią. Jednak prawdziwym zdziwieniem było pojawienie się drugiego dziecka - Mazikeen.

Obrazek

W tej sytuacji góra postanowiła zadziałać. Dano ultimatum - życie za życie. Lucifer postanowił wrócić do piekieł, żeby jego rodzina mogła żyć bezpiecznie na ziemi. Opuścił ich niedługo po narodzinach Maze (Leo był wtedy w podstawówce).

Obrazek

Maze nie miała żadnych wspomnień związanych ze swoim ojcem, ale jej mama codziennie snuła opowieści o Panie Piekieł, który pewnego dnia postanowił założyć rodzinę na ziemi.

Obrazek

Obrazek

Jednak pewnego dnia ich świat się załamał. Podczas jednej z akcji Cleo została postrzelona i niedługo potem zmarła. Rodzeństwo zaczęło się od siebie oddalać. Maze, będąca wtedy nastolatką, nie potrafiła odnaleźć w Leo oparcia, a on, będąc już dorosłym, pragnął znaleźć kogoś podobnemu sobie, z kim mógłby spędzić resztę życia. O dziwo ich świat był pełen podobnych stworzeń, a nawet posiadał te idealne dla Leo, Samael. Dwa potworki już po pół roku postanowiły się pobrać. Tuż po ślubie Maze zmieniła nazwisko na Lux i wyjechała do Wierzbowej Zatoczki szukać szczęścia.
Ostatnio zmieniony 30 paź 2016, 12:55 przez GlasgowSmile, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 16 paź 2016, 13:53

Mazikeen Morningstar 2.0

Kilka zdjęć do wczorajszego postu ^^

Jedna z pierwszych randek Samael i Leo

Obrazek

Obrazek

Pogrzeb Cloe; zrozpaczona Mazikeen płacze w pierś Leo

Obrazek

I tutaj jeszcze zdjęcie nastoletniej Maze; ścięła włosy po pogrzebie, miało jej to psychicznie pomóc odciąć się od dawnego życia

Obrazek

Niech moc będzie z wami~
Ostatnio zmieniony 30 paź 2016, 13:00 przez GlasgowSmile, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: Hanka Milanka » 16 paź 2016, 15:15

Z racji, że Lucifera oglądam historia mi się bardzo podoba :D Maze na ostatnim zdjęciu mnie urzekła :wub:
Z pewnością będę tutaj zaglądać :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: Simwood » 16 paź 2016, 15:18

Lucifer - dziwne imię :wacko:
Leo mnie przeraża ;(
Trochę za szybko jak dla mnie, ale na pewno będę zaglądał ;) Czekam na więcej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 16 paź 2016, 15:59

Hanka Milanka pisze:Z racji, że Lucifera oglądam historia mi się bardzo podoba :D Maze na ostatnim zdjęciu mnie urzekła :wub:
Z pewnością będę tutaj zaglądać :D
Ooooooo, będę miała z kim pisać na tym forum o 2 sezonie <3
Dziękuję za miłego słowa i zapraszam na więcej :D
Maze pozdrawia i dziękuje za komplement ^^

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 16 paź 2016, 16:03

Simwood pisze:Lucifer - dziwne imię :wacko:
Leo mnie przeraża ;(
Trochę za szybko jak dla mnie, ale na pewno będę zaglądał ;) Czekam na więcej :D
Przepraszam za tempo, ale musimy nadrobić troszeczkę, ponieważ osobiście jestem już, na którymś pokoleniu tej rodzinki :< Postaram się troszeczkę zwolnić jeśli to problem ;)
Leo to taki mały diabełek, ale na nie jest aż taki straszny na jakiego wygląda ^^ Samael go utemperowała xD
Też tak uważam, niestety nic nie miałem do gadania jak mi je dawali :< ~Lucifer z głębin Piekieł

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 16 paź 2016, 21:59

A wrzucę lekki przedsmak najbliższych dni ^^

[spoiler]
Obrazek
[/spoiler]

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: cue » 16 paź 2016, 22:10

Baaardzo mi się podoba, będę tu często zaglądać :) Lucifer jest bardzo przystojny :)
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 20 paź 2016, 23:02

cue pisze:Baaardzo mi się podoba, będę tu często zaglądać :) Lucifer jest bardzo przystojny :)
Przepraszam, że tak późno odpowiadam :( Bardzo się cieszę, że spodobała ci się moja reakcja *^* To dużo dla mnie znaczy

Dla mnie też, powiedziała, że jestem przystojny :^) ~Lucifer aka Lucy

Ps: Postaram się coś wrzucić jutro jak znajdę chwilę ^^

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 21 paź 2016, 16:04

Amadielle Laufeyson

Część Pierwsza


Newcrest zawsze było ostoją istot nadnaturalnych, a jego wschodnia część należała do starego rodu Elfów Leśnych, Laufeyson. Jego najnowszymi władcami byli Lordaeron i Kallisto, którzy byli potomkami najstarszych rodów w klanie. Ich ród był bardzo specyficzny i ściśle powiązany z tradycjami, więc z trudem przychodziło im wprowadzać jakiekolwiek zmiany. Mieszkali oni wśród natury, z dala on większych ośrodków miejski, w budowanych przez siebie osadach złożonych z małych domostw przypominających altanki. Ważnym również było, że Przewodniczący Klanowi może mieć tylko jednego potomka. Było to uwarunkowane nie tylko ze względu na tradycję, ale także ze względów genetycznych. Tylko pierworodni dziedziczyli wszystkie elfie zdolności.

Obrazek

Obrazek

Niedługo po ślubie w ich małej wiosce pojawiła się następczyni - Amadielle. Nazywano ją cudem, ponieważ posiadała ona nie tylko cechy elfie, ale też wszystkich istot, które wchodziły kiedyś w skład jej rodziny. Nikt nigdy wcześniej w klanie nie spotkał się z kimś równie wyjątkowym. Jednak niektórzy z nich uważali, że jest ona przeklęta i przyniesie klanu zgubienie.

Obrazek

Obrazek

Mieli oni częściowo rację, ponieważ nic nie jest idealne na tym świecie. Amadielle była wyjątkowa pod różnymi względami, ale nie każdy z nich był czymś dobrym dla klanu. Elfka uświadomiła sobie, że nigdy tak na prawdę nie była cudem w momencie, gdy spotkała Sue i, gdy zapragnęła dzielić z nią resztę swojego życia.

Obrazek

Sue była, tak jak Amadielle, tylko nastolatką szukającą swojego miejsca na ziemi. Zajmowała się one pielęgnacją Elfiego Ogrodu. Dziewczyny ukrywały się ze swoją relacją, ale z czasem stała się ona na tyle poważna, że trudno było im być z dala od siebie.


UWAGA: Treści przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia!
[spoiler]Obrazek
Obrazek[/spoiler]
Ostatnio zmieniony 30 paź 2016, 13:02 przez GlasgowSmile, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GlasgowSmile
Posty: 27
Rejestracja: 06 paź 2016, 11:39

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: GlasgowSmile » 30 paź 2016, 12:53

Amadielle Laufeyson

Część Druga


Pewnej nocy władcy Elfiego Gaju dowiedzieli się o tajemnicy Amadielle i postanowili ją ukarać. Mimo protestów Kallisto, Lordaeron wygnał swoją córkę z elfich ziemi. Młoda elfka próbowała jeszcze ubłagać swoją matkę, żeby darowała Sue i pozwoliła jej zostać w Gaju, ale Kallisto była głucha na jej prośby. Amadielle była załamana, ponieważ wygnanie było dla Sue równoważne ze śmiercią. Żadna z nich nie przeszła jeszcze Rytuału Ziemi i opuszczenie granic Gaju było dla nich śmiertelnie niebezpieczne.

Obrazek

Obrazek

Amadielle szukała Sue tygodniami, ale nigdzie nie potrafiła jej znaleźć. Sue po tamtej nocy przepadła jak już na zawsze. Młoda Laufeyson postanowiła opuścić Gaj sama licząc, że jednak kiedyś ją odnajdzie. W noc swoich urodzin, gdy powinna przejść Rytuał Ziemi, utraciła ona wszystkich swoje elfie atrybuty i zdolności.

Obrazek

Obrazek

Rankiem wyruszyła w stronę niedalekiej ludzkiej osady, gdzie postanowiła zacząć swoje życie na nowo, z dala od elfów, Sue i otaczającej jej dotychczas magii.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Polaroid by GlasgowSmile

Postautor: Lenna » 29 lis 2016, 13:57

Ajajaj, uwielbiam takie historie, ma to swój urok <3 Świetna relacja, wszystko szybko się dzieje ale nawet podoba mi się taka forma. Czekam na kontynuację, jeśli takowa będzie ;)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości