Rodzina Bzdurnickich

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Sanageyama » 18 sie 2016, 17:23

Salut.
W związku z tym, że moje wakacje są nudne, to postanowiłam zagrać w The Sims 4, DAM DAM DAAAAAM. Tak wiem, szok i niedowierzanie, zwłaszcza że jestem najwięszką hejterką TS4 na tym forum. Co więcej, postanowiłam zrobić z tego relację, DAM DAM DAAAAM. Kolejny szok i niedowierzanie.
Postanowiłam już w ogóle wszystkich zszokować i swoją relacją rozkręcić karuzelę śmiechu. Tak więc przygotujcie się na porządną dawkę wymuszanych żartów, nieśmiesznych rzeczy, czarnego humoru, tekstów o twojej starej i ŁKS oraz wyśmiewania się z feminazistek, lewaków no i tak w ogóle z ludzi. Na nikim nie pozostawię suchej nitki.
Okej, to chyba tyle słowem wstępu. Usiądźcie wygodnie w fotelu, zapnijcie pasy, przeżegnajcie się i trzymajcie się mocno. Czas rozkręcić karuzelę śmiechu, i to tak mocno, że nawet pasy mogą wam nie pomóc.
Życzę wszystkim miłej lektury.


Obrazek
Mirosława Bzdurnicka
emerytka

Jeśli myślisz, że widziałeś ostatnio emerytowaną pannę lekkich obyczajów z Hamburga, którą stylizował ktoś po LSD, to istnieje 666% prawdopodobieństwa, że widziałeś właśnie ją. Znienawidziła mężczyzn, zanim się jeszcze w ogóle urodziła. W przedszkolu zawsze chciała się bawić w dom, ale kiedy słyszała, że w takim razie będzie tatą, to wolała już bawić się sama w Stalina. A nie wait, przecież on był mężczyzną. A, nieważne, był komunistą, więc nienawidziła go tylko na 99%. Resztę mężczyzn nienawidziła na 100%. Po przedszkolu, każdy z nas chodzi do instytucji, którą tak bardzo kochamy – do psychiatryka dla osób niedorozwiniętych umysłowo bądź opóżnionych w rozwoju TO ZNACZY do szkoły oczywiście. W latach szkolnych Mirosława zainteresowała się sztuką. Uliczną. A konkretniej dekorowaniem komunistycznych bloków pięknymi tekstami typu „ŁKS robi herbatę z wody po kartoflach“. Jej nienawiść do mężczyzn z czasem się pogłębiła (i nadal coraz bardziej się pogłębia). Nasza kochana Mirka interesuje się tylko kobietami, gdyż mężczyźni to jeden wielki plebs i nie są godni życia i w ogóle powinno się ich poddawać eutanazji. Jak zaszła w ciążę? Z Kobietą. Serio. Na szczęście urodziła córkę, bo gdyby miała syna to by się go pozbyła metodą śliskiego kocyka. W wychowaniu swojego dziecka najbardziej liczyło się dla niej odpowiednie wykształcenie, dlatego też czytała swojej córce na dobranoc Manifest partii komunistycznej Karola Marksa.

Obrazek
Jessica Bzdurnicka
Młoda dorosła

Wnuczka Mirosławy. W tym całym wariatkowie Bzdurniaków ma najlepsze wyczucie stylu, dlatego jest też nazywana przez całą rodzinę kreatorką smaku i stylu. Dla niej każdy jest plebsem i nie jest godny jej uwagi. Jeśli w czymś jej przeszkodzisz, natychmiast pojedzie do twojej matki i jej powie, że wymuszałeś od niej zdjęcia w kostiumie lamy, bo masz jakiś dziwny fetysz, szantażując ją, że jak tego nie zrobi, to ją udusisz kablem od odkurzacza. Będzie przy tym histerycznie płakać przez dwie godziny, wystarczająco długo, żeby przekonać twoją matkę. Nie tylko ją przekona, ale również twoją dziewczynę, szefa a nawet psa. Tak, umie przekonać nawet twojego psa, żeby się od ciebie odwrócił. Jest wredna jak przeciętna nauczycielka od angielskiego i fałszywa jak każdy, kto był jednocześnie zarejestrowany na Play With Life i Centrum Simów jednocześnie. Mimo wszystko inteligencją niestety niegrzeszy, więc jak coś chce to załatwia to sobie w... no, inny sposób. Jest typem dziewczyny, która co tydzień ma innego chłopaka oraz typem człowieka, który konturuje sobie nos, mimo że tego nie potrzebuje. Najważniejszą dla niej rzeczą jest jej wygląd oraz stan konta. Pierwsze co robi po obudzeniu się, to przeglądanie się w małym lusterku, które zawsze ma pod poduszką. Eyebrows on fleek. Eyeliner so sharp, she could kill a man with it.

Obrazek
Karyna Bzdurnicka
Nastolatka

Młodsza siostra Jessici i oczywiście wnuczka Mirosławy. W przeciwieństwie do jej babci jest zrównoważona psychicznie i w przeciwieństwie do jej siostry jest inteligentna. Karyna jest osobą zazwyczaj cichą i małomówną, w stosunku do obcych ludzi jest uprzejma oraz miła i nigdy by ich nie skzywdziła. Zazwyczaj po prostu siedzi w pokoju i weltschmerzuje przed komputerem, wpychając w siebie drugą paczkę lodów i oglądając Plotkarę na Netflixie. Ale cicha woda brzegi rwie. Potrafi być wredna tak jak jej siostra, ale zawsze musi być na to jakiś powód. Na przykład jest wredna w stosunku do swojego crusha, bo przez niego nie jest w stanie myśleć jak normalny człowiek i boi się, że pewnego dnia będzie taka szalona jak jej babcia. No, może nie jest wredna, ale go ignoruje. Albo raczej próbuje, bo nadal przegląda jego followingi na Instagramie. Za to jest wredna dla swojej klasy, bo trzeba im wszystko tłumaczyć jak krowie na rowie. Dlatego też wszyscy jej znajomi, z którymi się upija co weekend po wymknięciu się przez okno z pokoju, są spoza jej klasy. W końcu gdyby byli z jej klasy, to wszyscy by wiedzieli, że aż tak bardzo nie różni się od swojej siostry...
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Simwood » 18 sie 2016, 17:38

O! Trash ma własną relację w simsach :O :P
Będzie karuzela śmiechu 8D JEEEEJ! :sweet:
Jak zaszła w ciążę? Z Kobietą. Serio
A może to był Kobiet? soft9
Mirosława jest genialna i liczę na jakieś ciekawe wątki z tą postacią :D Jessica nie lepsza. A Karyna to już odjazd :haha:
Czekam niecierpliwie na pierwszy odcinek i mam nadzieję że będzie mnóstwo karuzeli śmieciu śmiechu soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Lenna » 29 sie 2016, 11:40

Ahahahah, same opisy postaci dostatecznie mnie rozwaliły xD Mirka najlepsza, ten strój, ten makijaż, ten charakter, jaki kunszt i wyczucie stylu :doge: XD
A może to był Kobiet? soft9 [2]
Czekam na pierwszą relację <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Sanageyama » 01 wrz 2016, 13:00

Dziękuję za komentarze. Cieszę się, że wam się podobało :P

No dobra, to lecimy z pierwszą relacją :swelol:
Na początku chciałabym zaznaczyć kilka rzeczy:
1.Większość tekstu ma charakter satyryczny i nie ma na celu nikogo obrażać.
2.Wnętrza ich domu specjalnie są w taki a nie inny sposób urządzone, gdyż jest to dom MIROSŁAWY. Tylko pokoje dziewczyn wyglądają w miarę normalnie.
3. Chciałabym przeprosić za złą grafikę na pierwszych kilku zdjęciach. Dopiero po kilku minutach gry przypomniałam sobie, że ach no tak, dopiero co grę zainstalowałam i grafika jest na niskich ustawieniach ale mogę je zmienić na lepsze, lel.
4. W pierwszych kilku relacjach kadrowanie zdjęć może być takie se, bo niestety byłam bez myszki.
5. Za kryształki w pierwszych relacjach też przepraszam, dopiero potem mi się przypomniało, że jest na to kod :doge:
Dobra, to na tyle.

Tak więc usiądźcie wygodnie w fotelu, zapnijcie pasy, przeżegnajcie się i trzymajcie cię mocno.
3, 2, 1... KARUZELO ŚMIECHU ROZKRĘĆ SIĘ.

I


Obrazek
Dzień u Bzdurnickich zaczął się krzykiem Jessici. Jak co ranek, nasza piękna niewiasta wyjęła lustereczko spod poduszki i rzekła „Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiększniejszy w świecie?“. Na co lustereczko odpowiedziało: „Twoja stara, LOL“. Jessica przeraziła się, co to miało znaczyć, że jakaś stara rura jest piękniejsza od niej?
- Boże, NIE – krzyknęła przerażona królowa piękności i obudziła się. Ach, to był tylko sen, ale jednak przerażenie pozostało. Jessica zerwała się z łóżka (dlaczego jest pościelone, skoro się tak zerwała w panice? OŁ OŁ OŁ ITS MEEEEEEDŻIK), była w takim szoku, że nawet w swoje lusterko nie spojrzała, a robiła to co rano. Jednak w takich momentach krótkie podziwianie swojej twarzy jej nie wystarczyło, musiała iść do łazienki. Tam jest lepsze lustro (i światło).


Obrazek
- Okej Jess, tylko spokojnie, to był tylko sen... pamiętaj, wszelkie negatywne emocje szkodzą piękności. Bo wtedy wykrzywiasz twarz i to powoduje zmarszczki i w ogóle.


Obrazek
- Patrz jaką masz gładką twarz, każda szmatka do wycierania kibli w Willow Creek by ci pozazdrościła. No widzisz, warto było obciąć tej dziewczynie włosy, co ostatnio zabrała ostatnią parę twoich wymarzonych butów w sklepie, i spalić je, żeby potem dodać je do tej maseczki z łzami twoich wrogów.


Obrazek
W międzyczasie reszta domowników również wstała. Mirosława nie chciała tracić czasu na gotowanie sobie czegoś, gdyż życie jest za krótkie na pierdoły, więc zjadła klasyczne płatki z mlekiem. Podczas jedzenie tegoż wytwornego śniadania nasza bohaterka zadała sobie pytanie: Komu powinnam dzisiaj wytknąć, że jego światopogląd dyskryminuje całą ludzkość i powoduje wojny, ataki terrorystyczne, głód w Afryce, AIDS, globalne ocieplenie i śmierć Michaela Jacksona? Może dzisiaj pójdę gdzieś i na kogoś nawrzeszczę, dawno tego nie robiłam...
Kobieta tak się zamyśliła, że aż zaczęła jeść powietrze. No ale kto jej zabroni, może taka dieta powietrzowa dobrze jej zrobi...


Obrazek
Tymczasem w kuchni, z basenową podłogą i ścianą w stylu disco, Karyna postanowiła zrobić sobie na śniadanie jajecznicę. Niestety ją przypaliła, przez co biedaczka się załamała.


Obrazek
Jasny gwint. Nie dość, że dzisiaj znowu idę do tej cholernej szkoły i mam angielski z tą […], to jeszcze przypaliłam jajecznicę. JAJECZNICĘ. Jakim tłumokiem trzeba być, żeby spieprzyć takie proste danie? Czy ja cokolwiek potrafię? Boże. Skoro nie umiem takich łatwych i podstawowych rzeczy, to jak ja sobie w życiu poradzę. Jak ja zdam maturę. Jezu Chryste, JAK JA W OGÓLE ZDAM DO NASTĘPNEJ KLASY??? Jestem zerem, nic nie umiem, moje istnienie nie ma sensu. Jeszcze się pewnie spóźnie na autobus. A co jak będę musiała czekać na następny? Cholera, pewnie się spóźnię z 15 minut na lekcję. I wtedy nie zobaczę crusha. Ale najgorsze, że przegapię te 15 minut, a wtedy mamy matmę. A co jeśli nauczyciel będzie w ciągu tych 15 minut tłumaczył coś trudnego? Coś, co będzie na sprawdzianie? Jezu, JEZU.


Obrazek
Królowa piękności widząc zmagania swojej siostry z jajecznicą i jej załamanie nerwowe, postanowiła pójść na łatwiznę i zjeść po prostu jogurt. Po pierwsze, podczas gotowaniu pewnie też by się załamała, bo nigdy nie wie, czy sól jest słona czy słodka, dlatego też czasami zdarza jej się posłodzić zupę. Po drugie jogurt jest bardziej dietetyczny i w ogóle fancy a jajecznica to danie dla biedaków i plebsu.


Obrazek
Jessica chciała szybko zostawić brudne naczynia w zlewie, żeby ktoś inny pozmywał, bo ona dopiero wczoraj pomalowała sobie paznokcie i płyn do naczyń to w ogóle jest szkodliwy dla rąk blabla pozmywać i iść do swojego pokoju, żeby przez następne 5 godzin podziwiać swoje piękno w lustrze oraz jaki jej pokój piękny, bo w końcu ona go urządziła a ona jest kreatorką smaku i stylu Bzdurnickich. Niestety jej plany pokrzyżowała podekscytowana i nakręcona babcia.
- Słuchaj wnusia! Załóż jakieś porządne ciuchy (w takim stylu jak te, które ma na sobie, czyli jakby dopiero co wróciła spod latarni – przyp. aut.), a nie chodzisz jak jakaś zakonnica!! Pokaż, co masz, wszystkie psy (czyt.:mężczyzn), które będą się na nas patrzeć jak na kawał mięsa chluśniemy krwią menstruacyjną w twarz! Mam nawet cały zapas, więc […]


Obrazek
Paplanina Mirosławy trwała dalej, ale Jessica przestała słuchać po fragmencie z krwią menstruacyjną. Boże, co ona ćpa? Kto normalny urządza cały dom, jakby właśnie przeżywał halucynacje, ubiera się, jakby się właśnie urwał z taniego klubu go-go i zachowuje się, jakby był Führerem feminazistek?
- Taaak babciu, jaasnee... spoko – odpowiedziała blondynka, kiedy Führerka patrzyła na nią z wyczekiwaniem na odpowiedź.
- To świetnie!! Zaraz pójdziemy, tylko niech Karynka do szkoły idzie.


Obrazek
Wtf, dlaczego mieliby czekać aż Karyna pójdzie do szkoły?? I dokąd chcieli pójść? NA CO ONA SIĘ DO CHOLORY ZGODZIŁA????????????
Boże, z kim ja żyję.


Obrazek
- Papa Karynko, baw się dobrze w szkole!! Ale pamiętaj, żeby skopać dupę wszystkim chłopakom z twojej klasy!
- Taaaa, nara.
Kiedy tylko nastolatka przekroczyła próg, uśmiechnęła się. Jezus, chociaż na kilka godzin będzie miała spokój od tej wariatki.


__________________________________________________


C.D.N. :swelol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Simwood » 01 wrz 2016, 14:44

Pierwsza relacja, a ja już zdycham :haha:
- Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiększniejszy w świecie?
- Twoja stara, LOL
:rotfl:
Mirosława mnie przeraża. Że też jakakolwiek kobieta się nią kiedyś interesowała :wacko:
Trochę krótko, ale czekam na więcej.
I na koniec taka mała rada: Umieszczaj opisy nad zdjęciami, bo tak łatwiej się czyta, zamiast na odwrót :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Lenna » 05 wrz 2016, 12:38

Trashtazmani pisze:- Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiększniejszy w świecie?
- Twoja stara, LOL
XDDDDDDDDDDDDDDDDD

O matko, zdycham z Jessici, taka typowa pusta lala <3 Ale cały show wygrywa Mirka ze swoim domkiem (który swoją drogą przypomina mi moją dwójkową patolę) <3
Disco kuchnia Obrazek

Karyna i życiowa załamka przez jajecznicę soft9

I zgadzam się z Simwoodem - dawaj opisy nad, a nie pod zdjęciem.
Czekam na ciąg dalszy <3
Obrazek

Awatar użytkownika
Sanageyama
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 411
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Sanageyama » 27 paź 2016, 21:59

Nie, nie zapomniałam o tym temacie. Tak, żyję.
II
Ta część jest taka głupia, co ja sobie myślałam pisząc to....



Godzinę później, po przygotowaniu krwi menstruacyjnej do straszenia mężczyzn, Führerka i Królowa Piękności pojechały do parku. Oczywiście wnuczka odwiedziła z babcią park tylko dlatego, żeby mieć święty spokój i nie musieć słuchać wykładów, że przecież kobiety powinny trzymać się razem i w ogóle to gdzie jest twoja solidarność z innymi kobietami, a może nie jesteś moją wnuczką tylko szpiegiem mężczyzn?
- Więc wiesz wnusiu, ty zmasakrujesz mężczyzn w tej części parku a ja w tamtej. Wszystko jasne?Obrazek

-Oczywiście babciu.
Mirosława przed tym pytaniem powiedziała o wiele, wiele więcej, ale Jessica tego nie usłyszała. Bo nie chciała. Gdyby zawsze słuchała babci to już dawno by wylądowała w psychiatryku.
Obrazek

Mirosława odeszła gdzieś, a blondynka odetchnęła z ulgą i podeszła do grupki ludzi. Oczywiście nie mogła poderwać jakiegoś faceta, bo od razu by przyleciała jej babcia i na nią nawrzeszczała, że nie ma godności. W sumie to równie dobrze mogłaby wyrwać jakąś loszkę, byleby nie było nudno. Ta ruda może być.
Obrazek

-Wsiada pijany facet do taksówki i mówi: Do domu! A taksówkarz na to: a konkretniej? A on na to: do dużego pokoju! Ha ha ha
Obrazek

A Mirosława? Postanowiła, że zanim chluśnie w jakiegoś samca krwią menstruacyjną to coś zje.
I want someone who will look at me the same way as Mirosława looks at her burgers. Czy coś w ten deseń.
Btw patrzcie jaki seksi biust B)
Obrazek

Dlaczego nasza Królowa Piękności patrzy na tego nieszczęśnika jakby miała zaraz go zlinczować swoim paskiem od spodni? Otóż kiedy Jessica opowiedziała swój niesamowicie śmieszny żart o pijanym facecie w taksówce, tenże mężczyzna zaśmiał się głośniej niż pozostali i powiedział: Nie dość, że wyglądasz jak anioł, to jeszcze jesteś zabawna. Jesteś idealna.
Jak on śmiał się w ogóle do niej odezwać, on, przeciętny Kowalski do niej, Królowej tego całego plebsu Willow Creek? NIECH ON K[...] SPOJRZY NA SIEBIE. CZY TAKI PROSTAK MA PRAWO ROZMAWIAĆ Z NIĄ??? NEIN.
Obrazek

Po udanym posiłku, Mirosława poszła szukać swojej następnej ofiary. Jak widać, była uradowana, bowiem uważała, że jej agresywne przekonywanie do jej światopoglądu oświeca innych ludzi.
Obrazek

I OTO ZNALEŹLIŚMY NASZĄ OFIARĘ.
Obrazek

-DLACZEGO WY SPĘDZACIE CZAS Z TYM SAMCEM, ON JEST NIEGODNY WASZEJ UWAGI, GDYŻ nieważne CO ZROBI, DYSKRYMINUJE NAS. JAKO KOBIETY POWINNYŚMY SIĘ TRZYMAĆ RAZEM, ŻEBY PRZECIWSTAWIĆ SIĘ BANDZIE TYCH NIEDOROZWINIĘTYCH DEBILI. ON POWINIEN ZOSTAĆ PODDANY ABORCJI Z 30-LETNIM OPÓŹNIENIEM […]
Kiedy Mirosława powiedziała, co wiedziała, poszukała sobie następnej ofiary.
Obrazek

-TY SEKSISTO, JAK ŚMIESZ PRZEBYWAĆ W MOIM POBLIŻU, CZY TY MYŚLISZ, ŻE TO SPRAWI, ŻE BĘDĘ CHCIAŁA MIEĆ Z TOBĄ DZIECI?? WSZYSCY SĄ TACY JAK TY, MYSLĄ, ŻE JAK MAJĄ INNY UKŁAD ROZRODCZY TO MOGĄ WSZYSTKO, CO TY SOBIE W OGÓLE WYOBRAŻASZ […]
Obrazek

Przestraszył się. A kto by się nie przestraszył naszej Führerki?
Obrazek

Gwóźdź programu moi kochani uwaga – chluśnięcie facetowi krwią menstruacyjną w twarz, ŻEBY POCZUŁ TĄ KOBIECĄ SIŁĘ. Jesteście ciekawi, skąd Mirosława nagle wytrzasnęła kubek? OŁ OŁ OŁ ITS MEEEEEEEEDŻIIIIK.
Obrazek


~*~


Kiedy Królowa Piękności oraz Führerka wróciły do domu, Karyna siedziała w swoim pokoju. Odrobiła już swoją pracę domową i był wieczór, więc nadszedł czas na stalkowanie swojego crusha na mediach społecznościowych.
Boże, jestem nienormalna. Przecież ja i tak nie mam u niego żadnych szans, on na bank kogoś ma, zresztą ode mnie nawet by nic nie chciał.I jest dla mnie za stary. A ja głupia się w nim zakochałam i stalkuję go na Instagramie, jakbym nie miała własnego życia. Boję się, że to nigdy nie minie, że już tak mi zostanie na zawsze. Czuję się jak Werter. Chociaż nie, u niego to była odwzajemniona miłość, tylko jego Lotta po prostu miała męża i nie mogła z nim być, to co innego. W sumie to na jedno wychodzi. Może ja też dam sobie kulkę w łeb jak on? Może to jedyne wyjście z tej sytuacji, eh... ale skąd ja wezmę pistolet? Nie, to głupi pomysł. Nie mogę się rozkleić przez tego kretyna, nie mogę, nie mogę, nie mogę...
Obrazek

Jessica od razu położyła się spać. Co wy myśleliście, że to przez jakieś kremy, maseczki i inne toniki jest Królową Piękności? Pf.
Obrazek

W pokoju obok (no tak nie do końca Karyna była jego kobiecą wersją, ale musi mieć jakiś pseudonim, a Werter też miał weltschmerz 24/7 heh), Mirosława zainspirowana krwią menstruacyjną w plastikowym kubku postanowiła namalować obraz. Już dawno przestała malować na ścianach komunistycznych bloków teksty typu „Twoja stara ma stragan na Allegro”.
Obrazek

Ale ile można malować jakieś widoczki, portreciki blabla, co za nudna kupa dla nudziarzy. Teksty o twojej starej na komunistycznych blokach są o wiele lepsze, ale nie ma w Willow Creek żadnych bloków, więc Mirosława poszła spać.
Obrazek

Oczywiście Werterka nie zamierzała iść spać, w końcu była dopiero 20, a te idiotki poszły już spać, Jezu, z kim ona żyje. Ze staruszką myślącą, że ma 20 lat i głupią blondynką, która nie rozróżnia soli od cukru.
Obrazek

__________________________________________________
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Simwood » 29 paź 2016, 9:23

Więc wiesz wnusiu, ty zmasakrujesz mężczyzn w tej części parku a ja w tamtej
Taa! Do gazu z mężczyznami! :D
Dobra, Jessica ma tak samo porypane w mózgownicy jak babcia. Chociaż nie, wróć, babcia przebija wszystko soft9
Monologi Karyny - genialne ;)
Już dawno przestała malować na ścianach komunistycznych bloków teksty typu „Twoja stara ma stragan na Allegro”.
Zdycham :haha:
Czekam na dalszą patologię soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Rodzina Bzdurnickich

Postautor: Lenna » 29 lis 2016, 13:47

To jest tak genialne że sikam XD
Mirosława jak zwykle wygrywa, ta masakra mężczyzn w parku soft9
Syrop Klonowy pisze:-Wsiada pijany facet do taksówki i mówi: Do domu! A taksówkarz na to: a konkretniej? A on na to: do dużego pokoju! Ha ha ha
ha ha
Krew menstrualna w kubku znikąd wtf co.
Karyna i jej rozmyślania życiowe :doge:
Czekam na next!!!
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości