Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Verion » 26 maja 2016, 1:42

Za zgodą Kasima, postanowiłem poprowadzić spin-off jednej z najbardziej lubianych relacji na forum. Wkrótce powstanie tu obszerniejsza notka, a na razie zapraszam na pierwszy odcinek Zwariowanego życia Mariolki :D.

Odcinek 1 - Przeszłość puka do drzwi

Jak pewnie wiecie Mariolka opuściła dom Bzdetów, by razem z Emilem Kawką - dawnym przyjacielem Beatki i synem byłego męża Marioli - zająć się nowo narodzonym Stefkiem. Ich życie od tamtej pory nabrało sporego rozpędu...
Obrazek

Cała rodzina wyjechała do Simwoodu (pozdrowienia dla Simwooda ;) ), by Mariola mogła spełnić swoje marzenie o byciu sławną. No i jak to mówią - blondynka ma zawsze szczęście... czy jakoś tak ^^
Obrazek

W ciągu kilku lat zyskała dość duży rozgłos. Największą sławę przyniosła jej przełomowa rola Baby - "Matki Lenny" - Jagi w gwiazdorskim sequelu "Powrót Mamy Lenny"
Obrazek

Ostatnio nawet pojawiła się na okładce magazynu...
Obrazek

- ...ogrodniczego? Kochanie, dlaczego akurat ogrodniczego?
Obrazek

- Oj misiu, nie mogłam odpuścić takiej okazji, zawsze to okładka! Poza tym od dziecka mi powtarzano że inteligencją mi bliżej do kapusty, co chyba było komplementem bo z kapusty jest świetna maseczka na cerę. No i teraz widzą, że mi palma nie odbiła od tej sławy!
Obrazek

W międzyczasie Rysiek - ojciec Emila - zdążył odejść z tego świata (na zawał) i przepisał synowi swoją fortunę (mimo iż uwiódł jego małżonkę i zrobił z nią dziecko ^^). Emil nie miał za bardzo pomysłu co zrobić z tymi pieniędzmi, więc wydawał je na zachcianki swojej żony. Sam postanowił wrócić do dawnej pasji którą było tworzenie muzyki.
Obrazek

Kawkowie osiedlili się niedaleko Simwood (znów pozdrawiam ^^), w małym miasteczku zwanym Newcrest. Emil wybudował dla ukochanej skromny, nowoczesny domek. Mariolka do teraz ubolewa że dom ma tylko trzy łazienki i pięć sypialni...
Obrazek

Mały Stefek - który stał się dzieckiem - miał w nim wszystko co najlepsze. Kochających rodziców, własny pokój i tyle zabawek ile tylko chciał :D.
Obrazek

Choć pomysł żeby Mariolka dekorowała mu pokój nie był zbyt dobrym pomysłem...
Obrazek
Obrazek

Bycie celebrytką nie było wcale łatwe dla Mariolki. Musiała rozdawać autografy, udzielać wywiadów - to bardzo męczące zajęcia. Dlatego w wolnych chwilach uwielbiała spędzać czas w SPA ze swoją najlepszą przyjaciółką for-ewa, Dżesiką
Obrazek

- Ach, nie ma to jak masaż stóp po ciężkim shoppingu!
- Tak...
- Dżesi, co się dzieje? Coś smutno wyglądasz, znowu zapomniałaś gdzie jest wejście do wanny?
Obrazek

- Nie, ale... SPAM mnie dzisiaj rzucił
- O mój tipsie! To straszne! Co się stało?
- Sama nie wiem, nie zanosiło się na to. Wysyłał mi takie romantyczne maile - do tej pory pamiętam jego poemat o promocji na środek przeczyszczający. A dzisiaj wysłał mi ofertę adwokatów rozwodowych. Nawet się nie zaręczyliśmy a ten już planował ze mną rozwód, drań!
- Nie ma co nad nim rozpaczać Dżess, najwyraźniej nie byliście sobie pisani
Obrazek

- Przepraszam, drogie panie...
- Proszę nie przeszkadzać, jesteśmy bardzo zajęte
- Ale ja...
- Słyszała pani moją psiapsiółę, proszę nam nie przeszkadzać, mam tu bardzo ważny masaż dłoni
- Ale SPA jest zamknięte od 4 godzin. Proszę stąd iść, muszę tutaj posprzątać
Obrazek

Można powiedzieć że życie Mariolki popłynęło z nurtem niczym zegarek wrzucony do rzeki przez blondynkę. Jednak wkrótce pod jej drzwiami mieli pojawić się dawno niewidziani goście
- To na pewno tutaj, tato?
- Tak, Błażej podał mi dokładny adres. Ale od razu widać że to dom Mariolki...
Obrazek

Mariola właśnie miała się kłaść spać, gdy usłyszała dzwonek do drzwi
- Przepraszam, z kim mam przyjemność?
- Mariolu! Nie poznajesz nas?
- Chwila, czy jesteście z tego reality-show "Mamy cię"? Czy jestem w ukrytej kamerze?
- Ani trochę się nie zmieniłaś...
Obrazek

Czego się dziś nauczyłaś Mariolu - nigdy nie zapominaj o facetach z którymi miałaś kiedyś dziecko ^^.
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Simwood » 26 maja 2016, 7:51

Na początku dzięki za pozdrowienia :D
A teraz czas na moją reakcję - WOW 8D
Verion - masz fantastyczny pomysł. Masz już we mnie pierwszego i najwierniejszego czytelnika ;)
Dżesika :haha:. Pierwsza relacja, a ja już zdycham ze śmiechu :rotfl:
Wieśmopolitan :haha:
Czekam na więcej :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Kasim Hazim » 26 maja 2016, 15:00

Wiedziałem, że świetnie to poprowadzisz!
Okładka gazety wygrała :haha:
Dżesika <3 Co prawda u mnie była tylko wspominana, więc fajnie, że postanowiłeś ją wprowadzić :D
Czekam na więcej
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Kapitan Indra » 26 maja 2016, 16:36

Super pomysł. Charakterek Mariolki oddany wiernie w stu procentach. Verion, jesteś mistrzem :yes:
Wieśmopolitan :haha:
Dżesika i SPAM :haha: Naprawdę, blondynki są super... niemądre.
Spa zamknięte od czterech godzin... dziwne, że pracownicy jakoś dalej prowadzili zabiegi pielęgnacyjne bez protestów po godzinach... :wat:
No, nie mówcie tylko, że Mariolka poza Brajankiem i Stefkiem miała jeszcze jakieś inne dziecko.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Galcia » 26 maja 2016, 21:29

Relacja o życiu Marioli? Tego to się nie spodziewałam. :D
Aż bym obejrzała ten serial o mamie Lenny, załączony kadr wygląda zachęcająco. :haha:
"Myślałam, że to redakcja Simspolitanu" i wyrywanie "chwastów" - tarzam się ze śmiechu. :rotfl:
Więc Rysiek w końcu dostał tego zawału. Przykra sprawa. :|
W pierwszej chwili pomyślałam, że tajemniczy panowie to Wiesław i Enrique, ale żaden z nich nie wygląda z pleców na emeryta. :D Z kolei wzmianka o dziecku sugeruje, że to jednak oni. Ciekawe, ciekawe, czekam na więcej (wiesz, kiedy skończyć odcinek ;) ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Kapitan Indra » 27 maja 2016, 0:12

A może to Enrique i dorosły Brajan? Albo Brajan nastolatek? :mysli:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Lenna » 29 maja 2016, 9:07

Ooo, spin-off relacji Kasima, tego się nie spodziewałam :doge:
A więc Mariolka spełniła swoje marzenia... no ok, może nie do końca - Wieśmopolitan? :haha:
Verion pisze:W ciągu kilku lat zyskała dość duży rozgłos. Największą sławę przyniosła jej przełomowa rola Baby - "Matki Lenny" - Jagi w gwiazdorskim sequelu "Powrót Mamy Lenny"
Kadr z filmu najlepszy :haha:
Wow, poznaliśmy Dżesikę <3
Goście to pewnie Brajanek i Enrique :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Verion
Posty: 170
Rejestracja: 15 gru 2013, 22:58

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Verion » 07 cze 2016, 17:31

Dziękuje wszystkim za komentarze :D. Przepraszam że tak długo to zeszło, ale teraz mam trochę wolnego przed ostatnim egzaminem, wiec pora na kolejny odcinek Marioli ;D. I czas żebyście poznali kto zawitał do rodziny Kawek.

Odcinek 2 - Cegła w dom, chaos w dom

Mariola pozwoliła Enrique i Brajanowi przenocować jeden dzień (choć nadal była pewna że to faceci z Mamy Cię i że zaraz kamerzyści wyskoczą zza krzaków, by ją sfotografować bez makijażu). Następnego dnia z rana Mariola zebrała gości na kanapie.
- Brajanku, jak ty wyrosłeś! Znowu o Tobie zapomniałam, ale wiesz jak to w showbiznesie - matki, które zapominają o swoich dzieciach są na pierwszych stronach gazet! Co was tutaj sprowadza?
Obrazek

-A wiesz mamo, od kiedy dziadek Wiesiek wykitował, to tato nie mógł sobie poradzić ze spłatą kredytu na mieszkanie, które razem kupili. No i wczoraj nas wyeksmitowali. Nie mieliśmy gdzie się podziać, a że wujek Błażej pochwalił się, że jesteś bardzo bogata to pomyśleliśmy, czy byś nas nie mogła przygarnąć do siebie?
Obrazek

Stefek w tym czasie ekscytował się faktem, że ma brata. Do tego starszego!
- Ach! To wspaniale! Nareszcie będę miał kogoś, kto mnie będzie nosił na rękach, zabierał w różne miejsca, pomagał w zadaniach domowych, sprzątał za mnie, może pożyczy mi też trochę kasy?
Obrazek

Mariolka też w tym momencie odpłynęła.
- No nie wierzę! Dawno zapomniany syn i były narzeczony-gej przeprowadzają się do domu celebrytki - toż to idealny materiał na paradokument!
Obrazek

- Dziękujemy ci za przenocowanie, ale nie musisz się zgadzać...
- Oj daj spokój. Możecie tutaj zamieszkać. I tak robię to tylko dla sławy
Obrazek

- Nawet nie wiesz jak jestem ci wdzięczny. Wciąż nie mogę pogodzić się z tym, że mój Wiesio umarł...
- Chwila! To mój ojciec nie żyje?!
Ach Mariolka - mistrzyni błyskotliwości ^^
Obrazek

- A zresztą - żył już tyle lat - dzięki niemu mam teraz przepustkę do jeszcze większej popularności. Dzięki tato!
- Z kim ja mam dziecko...
Obrazek

Mariolka zapomniała, że całej rozmowie przysłuchiwał się Emil
- Chwila moment, zapomniałaś chyba że to JA zapłaciłem za ten dom. Nie możesz tak po prostu wprowadzać jakiś obcych ludzi do naszego mieszkania!
Obrazek

- Emilku, jeśli się zgodzisz, wtedy wiesz co cię czeka w nagrodę ;)...
Obrazek

- Hmm... chociaż po dłuższym zastanowieniu... niech zostaną. Chyba nic złego się nie wydarzy, jak pomieszkają z nami trochę?
Emilu, gdybyś tylko wiedział ^^
Obrazek

Kawkowie pokazali Cegłom ich nowe pokoje. Brajan dostał pokój niedaleko pokoju Stefka. Gdy został sam, chłopak wykonał bardzo "ważny" telefon
Obrazek

- Hej słodka! Mam tu coś specjalnego dla ciebie. Masz ochotę wpaść do mojej nowej chaty na małe co nieco?
Obrazek

W międzyczasie Stefek bawił się w szafie swojego brata i niechcący podsłuchał jego rozmowę
- Wiedziałem, że przyniósł ze sobą coś słodkiego! Jak mógł to przede mną ukryć?! Mam nadzieje, że podzieli się ze mną tym "małym co nieco"...
Obrazek

Brajan przez wiele lat był dość naiwnym dzieciakiem. Jednak gdy wkroczył w wiek nastoletni, całkowicie się zmienił. Został kapitanem drużyny piłkarskiej, która nie grała meczy bo w Simsach nie ma piłki ze względu na brak boiska szkolnego, ale to wystarczyło by zyskał sporą popularność ;).
Obrazek


Na jego "transformację" wpłynęła poniekąd Berenika, z którą do tej pory utrzymuje kontakt. Razem wspólnie szantażują pierwszoklasistów, płatają psikusy nauczycielom i chodzą na melanże.
Obrazek

Każda dziewczyna w szkole jest zachwycona Brajanem i pragnie z nim być. Cóż, która nastolatka by nie chciała chodzić z kapitanem (niedziałającej) drużyny. A Brajan uwielbia dziewczyny...
Obrazek

...ach jak on uwielbia dziewczyny. Ale cóż się dziwić - mieszkał pod jednym dachem z erosomanem i hiszpańskim uwodzicielem-gejem xD
Obrazek

Następnego dnia po przeprowadzce Brajana i Enrique wizytę Kawkom złożyła Dżesika, która chciała zabrać swoją psiapsiółę na manicure. Niestety Mariolka w tym czasie udzielała najnowszego wywiadu na temat nowych gości w jej domu, więc postanowiła poczekać.
- O em dżi! Nie przypuszczałam że Mariolka ma jeszcze jedno dziecko oprócz Stefka. I że jest takie wyrośnięte!
- Mała! Niech cię nie zmyli moja masa! To są same mięśnie!
- W ogóle Enrique! Jak cię dawno nie widziałam. Dlaczego tak nagle zniknąłeś z Simwood?
Obrazek

- A wiesz jak to jest - w jednej chwili jesteś hiszpańskim alvaro za dychę, a w drugim uwodzisz ojca narzeczonej, która do tego jest w ciąży i próbuje cię zabić za zdradę w małej łazience z dużym oknem na parter.
Obrazek

- Hej, laleczko. Czy ktoś ci już mówił że wyglądasz jakbyś spadła z nieba?
- Skąd wiedziałeś?! Raz moja matka miała za śliski kocyk i wypadłam jej ze statku... to znaczy z prywatnego odrzutowca! Dobrze że spadłam wtedy na jakiegoś Sima, który zamortyzował upadek. I po wszystkim nawet nie chciał przyjąć żadnej zapłaty od mojej mamy za uratowanie mnie. Ani drgnął, taki był przejęty!
Obrazek

Od momentu kiedy Cegłowie wprowadzili się do Kawków życie rodzinne zostało wywrócone do góry nogami. Ciągle coś się psuło, wszędzie walały się śmieci, a z pokoju Brajana często dobiegały dziwne dźwięki... muzyki oczywiście (chłopak ma dziwny gust muzyczny). Pewnego dnia Enrique zastał Mariolkę w jadalni.
- Hej Mariolka, jesteś jakaś przybita. Ostatni raz tak wyglądałaś, kiedy powiedzieli ci w solarium, że nie możesz się opalać, kiedy jesteś w ciąży. Coś ci dolega?
Obrazek

-A wiesz, Emil kazał mi z tobą porozmawiać na temat zachowania twojego i Brajana. Ponoć jesteście zbyt nieznośni, hałaśliwi i że "nie macie wy rozumu i godności człowieka". Nie wiem o co mu chodzi, pewnie ma okres czy coś. Ale zaszantażował mnie że jak was nie poproszę o uspokojenie się, to mi zabierze swoją platynową kartę kredytową. Więc... co ty na to?
Obrazek

- Ależ trzeba było tak od razu powiedzieć! Oczywiście spróbujemy być spokojniejsi, nawet nie zauważycie że jesteśmy w domu! Przecież znasz mnie, jestem Enrique!
Obrazek

- Ach, uspokoiłeś mnie! No to lecę, mam jeszcze trzy wywiady, a potem idziemy z Dżesiką do solarium i na shopping!
Obrazek

Najwyraźniej jednak Enrique (a tak naprawdę Marian) nie posłuchał się Mariolki i już chwilę później zepsuł kran ;)
- A co tam, stać ich to sobie wymienią na nowy, fiu fiu fiu...
Obrazek

Emil poszedł sprawdzić czy Mariolka załatwiła sprawę z Enrique...
Obrazek

- Ech, to jak walić głową w Ceglany mur...
Obrazek

Czego się dziś nauczyłeś Emilu - nigdy nie pozwalaj swojej żonie przeprowadzać poważnych rozmów z Cegłami
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Kasim Hazim » 07 cze 2016, 18:11

Zepsuty kran wygrał XDDDD
Mariolka jak zwykle zapomniała o Brajanku : / Matka roku wg. CKM
Berenika demoralizuje Brajana! Pewnie Adam także dodaje swoje 3 grosze - patolodżi
Hmm, u mnie w relacji Brajan mówi na Wieśka per tato, a tu dziadku XD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Lenna » 07 cze 2016, 19:37

Zgadłam, że to Enrique i Brajanek xD
Mariolka jak zwykle rozwala XDDDDDDDDDDDDDD
Verion pisze: - Wiedziałem, że przyniósł ze sobą coś słodkiego! Jak mógł to przede mną ukryć?! Mam nadzieje, że podzieli się ze mną tym "małym co nieco"...
O nie XDDDD :haha:

Historia Dżesiki mnie powaliła soft9
Wiedziałam, że z pobytu w ich domu na pewno nie wyniknie nic dobrego soft9 Czekam na więcej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Simwood » 07 cze 2016, 19:41

Indra miała rację - Enrique i Brajanek :yes:
Wyczuwam kłopoty (niuch, niuch). Wątpię by Mariola przyjęła ...
Albo jednak nie, przyjęła ich (kto by się spodziewał)
Brajanek całkiem przystojny jest :dotatusia: Matka celebrytka, kapitan drużyny - po prostu idealny chłopak dla każdej pustej baby. No proszę, jest też Berenika :D
Czekam aż Emilowi żyłka pęknie i wyrzuci dwóch panów z domu :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Plastik is fantastik - czyli Zwariowane życie Mariolki

Postautor: Galcia » 09 cze 2016, 12:14

- Brajanku, jak ty wyrosłeś! Znowu o Tobie zapomniałam
Zaczyna się z grubej rury! :haha:
Mariolka chyba planuje zostać drugą Kim Karaczan Kardashian. soft9 Może być z tego niezłe kino, oglądałabym. :D
Mam nadzieje, że podzieli się ze mną tym "małym co nieco"
O rety. :haha: Drugi odcinek i już dzieci demoralizujesz.
- A wiesz jak to jest - w jednej chwili jesteś hiszpańskim alvaro za dychę, a w drugim uwodzisz ojca narzeczonej, która do tego jest w ciąży i próbuje cię zabić za zdradę w małej łazience z dużym oknem na parter.
Hahaha! :rotfl:
To było genialne, czekam na kolejny odcinek! :P
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości