Przygody Wojtusia Kołodzieja

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Przygody Wojtusia Kołodzieja

Postautor: Lenna » 17 kwie 2016, 9:55

Iwo jest straszny soft9 Ale dobrze, że chociaż zaprzyjaźnił się z tym chłopakiem... (który swoją drogą wygląda jak dziewczyna XD).
Wojtek :facepalm: No ja naprawdę nie wiem, jak mógł zdradzić taką wspaniałą kobietę jak Morgan z jakąś Jane? :/
I potem te kłamstwa, jak wrócił do domu -.-
Pani na zdjęciu to może jakaś kuzynka Wojtka czy coś, albo zaginiona siostra bliźniaczka.
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: Przygody Wojtusia Kołodzieja

Postautor: MalaMi95 » 20 kwie 2016, 21:04

Pomyślałam, że pokrótce skomentuje każdy rozdział po kolei.
Tak więc zaczynam: :)

#1 Wprowadzenie

Na wstępie spodobał mi się motyw romansu Wojtusia z dwoma siostrami.
Myślałam, że ciekawie będzie poczytać jak kłócą się o niego albo reakcje matki dziewczyn, gdy odkryje, że jedna córka jest z nim w ciąży, a druga zaraz wychodzi za mąż :D

Niestety nie pociągnęłaś tego wątku i ostatecznie Siobhan Fyres (czyli jak dla mnie ta bardziej pasująca do głównego bohatera dziewczyna) zniknęła z relacji no ale cóż i tak było fajnie ;)

Zastanawiam się też jak Wojtuś może mieć taki dobry kontakt z córką skoro poświęcał jej tylko 4 godziny tygodniowo, a na dodatek ojciec jej nie chciał… No ale z drugiej strony simów nie zrozumiesz :D

#2 Nowe Życie

Rozmowa matki z córką xD
Czy mama Morgan nie była na tym weselu, że już zapomniała kto jest ojcem? xD

Skoro Morgan tak się zachowuje w ciąży, to coś myślę, że Wojtuś niezbyt szybko zdecyduje się na kolejne dzieci ;)

Iwo to fajne imię ^^

#3 Śmieci przeszłości...

Iwo wyrósł na naprawdę ładne dziecko. Już się nie mogę doczekać jak będzie wyglądać, gdy będzie nastolatkiem.
Skoro jest taki ”dojrzały” w tym wieku, to aż boję się pomyśleć co będzie wyrabiał jak będzie starszy xD
Może nie wdał się w tatusia jeśli chodzi o wygląd, ale charakterek zdecydowanie ma po nim ;)

#4 Mama?

Ta mama xD W jakiś sposób skojarzyła mi się z Magdą Gessler z relacji Simwooda, ale ja już chyba wszędzie ją widzę :D

Właściwie to nie miałam problemu z uwierzeniem, że to jego matka. Może jestem zbyt łatwowierna, ale jakoś tak nie miałam przeczuć w stylu „To nie ona” albo „Wyczuwam jakiś podstęp”

Za to wydaje mi się, że mamusia przybyła do synka po pieniądze. Jakoś nie wydaje mi się, że poczuła instynkt macierzyński, albo chciała naprawić błędy przeszłości.

Ten Enryczek xD
Ej, 19 lat to i tak lepiej niż np.14. Przynajmniej już pełnoletnia była :)
Dlaczego babcia zachowała wnuki? Chciała ukarać córkę czy coś?
I co zrobiła z wnuczką?

Ach ta przyjaźń między synową, a teściową xD

#5 Młodość nie wieczność...

Faktycznie ten kolega Iwo wygląda jak dziewczynka :D
Ciekawe czy ta przyjaźń będzie mieć jakiś dobry wpływ na zachowanie naszego rudzielca

Dobra, wiem, że to chora teoria, ale jak tylko zobaczyłam Jane pomyślałam, że to może być jego siostra bliźniaczka xD
To że razem wylądowali w krzaczkach byłoby najmniej odpowiednim sposobem poznania rodzeństwa no ale cóż, w tej rodzinie i tak były już różne dziwne sytuacje xD

Teraz tylko czekać co zrobi Morgan, gdy odkryje zdradę… No, chyba, że nie odkryje, ale to się rzadko zdarza ;)

Kim jest nowa mieszkanka?
Jeśli Jane faktycznie jest tylko koleżanką z pracy, to obstawiam, że ta pani jest siostrą Wojtka.
Ewentualnie przyszłą kochanką ;)


To by było na tyle moich przemyśleń ;)
Miło mi się czytało i postaram się wpadać częściej :)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości