***Rodzinka Porzeczka***

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: severuska » 06 lut 2016, 13:55

Dziękuję :P
Dzieciątko będzie za jakiś czas, na razie będzie spokojnie, później trochę namieszałam pod wpływem emocji, ale to już sami zobaczycie :cwaniak:

Dzisiaj trochę dłuższa relacja:

+16 :curious:
[spoiler]"I jak tam? Gotowy?"
"Czekaj, zaraz sprawdzę...gotowy!" :dotatusia:
Obrazek[/spoiler]

Pogaduszki w skromnym ogródku za domem, pałaszowanie zapiekanki i trochę czułości w postaci wierszy miłosnych .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czas tak szybko zleciał Julce i Pawłowi na robieniu niczego, że zanim się obejrzeli nastał wieczór - trzeba teraz po sobie posprzątać.
Obrazek

Poranek u Porzeczków - Paweł znowu coś gotuje, zaś Julia zmywa naczynia...
Obrazek

...i spodziewa się dziecka :wub:
Obrazek

Ukochany mężuś zabrał swoją ukochaną na basen, by oboje się odprężyli i trochę odpoczęli.
Obrazek
Obrazek

Przytulanki <3
Obrazek

Jak się już jest na basenie to trzeba się troszkę powygłupiać w wodzie.
Obrazek
Obrazek

Paweł niestety musiał już iść do pracy. Julia postanowiła jeszcze zostać i upichcić sobie coś do zjedzenia dla niej i jej maleństwa.
Obrazek

Niespodziewanie jakiś staruszek zaczął się topić i tak zakończył swoje simowe życie.
Obrazek

Oczywiście przybył nasz Pan i Władca. soft9
Obrazek

Julia jakby nigdy nic przyglądała się ceremonii i zajadała się jedzeniem.
Obrazek

Dziewczyna po całej akcji miała pretensje do Pana Śmierci, że takie rzeczy nie służą jej dziecku xD
Obrazek

Jednak później oboje się dogadali i Julcia dostała błogosławieństwo od Śmierci :haha:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: Lenna » 06 lut 2016, 18:16

Ledwo ślub, już dziecko :P Naprawdę są szybcy xD Ale ja tam się cieszę, że będzie maluszek :curious:
Błogosławieństwo od Śmierci :haha: Chyba tak nie powinno być, teraz strach o te dziecko, jak je już Śmierć pobłogosławiła soft9 Oby Mroczny Kosiarz zbyt szybko się o nie nie upomniał XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: Lion » 06 lut 2016, 19:42

Na nicnierobieniu czas zawsze leci najszybciej :P
Jestem ciekawy wyglądu maluszka, ale podzielam obawy Lenny - błogosławieństwo od Mrocznego Kosiarza to prawie jak przekleństwo :D

Niecierpliwie czekam na zapowiedziane "namieszanie" ;)

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: Galcia » 07 lut 2016, 15:45

Szybcy są, piata relacja i już ślub. :D Gratulacje dla młodej pary.
"Dziecko będzie za jakiś czas" - 8 zdjęć później Julka jest w ciąży. 8D Naprawdę niezłe tempo. A tunika powinna być w porzeczki, a nie w truskawki. :P
Hahaha, śmierć na basenie i te pretensje, że może zaszkodzić dziecku! :haha: A ja właśnie myślę, że takie błogosławieństwo zapewni mu dłuuugie życie. Mroczny nie będzie się przecież spieszył po swojego "chrześniaka". ;)
Obrazek

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: brightmoon » 08 lut 2016, 13:23

Oooo, błogosławieństwo od Mrocznego, nieźle :D
Faktycznie szybko się postarali o dzieciątko :P
Też się zastanawiam, Paweł przejął nazwisko Porzeczka? :)

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: Lunon » 08 maja 2016, 14:56

Antena stoi :doge:

Jaka fantastyczna bluzka z truskawkami *-*
Ktoś umiera? E tam, zjem kanapkę xDD
Czekam na dzidziusia i kolejną relację.
Mam nadzieję, ze powróci ^^

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: severuska » 18 paź 2016, 17:42

Czas odkopać temat :P

Już dawno miałam to zrobić, ale jest ze mnie strasznie leniwa bestia...zdjęć się niestety tyle nazbierało, że szkoda ich nie pokazywać nadal, bo rodzina mi się tak powiększyła, że hohoho!
Wiem, że 4-ka jest strasznie nudna, ale wytrwale w nią gram i się nie poddaje :)
Zdjęcia są też przerobione i rozgrywka jest z CC - na szczęście na dzień dzisiejszy gra jest już wyczyszczona, więc później będzie już "normalna".

Pawełek wyznaje swoją nieprzemijającą wieczną miłość do swojej małżonki...ale romantyk :)
Obrazek

Przyjaciółka Liberty często odwiedzała Julkę w czasie ciąży, troszcząc się o nią i dotrzymując jej towarzystwa, kiedy nie ma Pawła w domu.
Obrazek

Niestety często bolał brunetkę krzyż, to i dziewczyna leżała i dużo drzemała na łóżku.
Obrazek

Porzeczki jeszcze nie zdążyli wyremontować pokoju dla dziecka, a on już przyszedł na świat....
Obrazek

...raczej ona, bo dziewczynka Tereska<3
Obrazek

No tutaj już leży maleństwo w swoim łóżeczku :)
Obrazek

Pokoik też już wyremontowany, jasny i kolorowy, by Tereska się dobrze w nim czuła.
Obrazek

Młody tatuś pomagał w opiece nad dziewczynką jak tylko mógł, chociaż dziennie wracał po północy :/
Obrazek
Obrazek

Julia nie czekała długo i poszła do siłowni...trzeba zrzucić ten nadmiar kilogramów ;p
Obrazek
Obrazek

Bartosz i Liberty, przyjaciele naszej Julki i Pawła, często odwiedzali ich w weekendy.
Obrazek

Chociaż przyjaźń pomiędzy facetami to normalna rzecz Julka aż się zadławiła oglądając razem swojego męża w gorącym uścisku z przyjacielem.
"Hola, hola...co to jakieś gejowskie romanse na żywo czy co?! Ja tu telewizję oglądam! Wiadomości!" - pomyślała lekko zszokowana brunetka xD
Obrazek

Paweł chwali się swoją śliczną córeczką przed Liberty.
Obrazek

Umiejętności tatuśka-rudzielca.
Obrazek
Obrazek

Julia wzięła kilka dni wolnego, by zając się Tereską.
Obrazek
Obrazek

Dziewczyna dziękowała Bogu za tak wspaniałego męża-kucharza w domu za każdym razem, kiedy zajadała się daniami Pawła.
Obrazek

No ale niestety jeśli chodzi o wynoszenie śmieci, to Julia musi się tym zajmować. Coś za coś ;)
Obrazek

Kolejna próba pozbycia się zbędnych kilogramów.
Obrazek

No i Teresa urosła! <3
Obrazek

Rozmowy z tatusiem, jak to jego córeczka chce zostać najmądrzejszą dziewczynką w szkole.
Obrazek

"Ach ty głupia lalko!"
Obrazek

Już nie taka mała pociecha woli odrabiać zadania domowe, niż się bawić "głupimi" lalkami xD
Obrazek

CDN

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: cue » 19 paź 2016, 17:51

Bardzo sympatyczna rodzinka. Cieszę się, że nadałaś tempa, choć mam nadzieję, że to tylko tak na początku szybko wszystko. Nie lubię, jak niektórzy prezentują życie jednego sima w tysiącu relacjach :P a tu już mamy rodzinkę, więcej mordek - no fajnie :)
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: ***Rodzinka Porzeczka***

Postautor: Lion » 23 paź 2016, 11:42

Fajnie znów widzieć tę rodzinkę :)
Ciekawe jak małżonkowie poradzą sobie z wychowywaniem Tereski :P
O rany, ta reakcja Julii na uścisk przyjaciół :haha: A generalnie to super, że rodzinka utrzymuje kontakt z przyjaciółmi, zaprasza ich do siebie itd.
Widzę, że Teresa będzie raczej typem mózgowca ;) Nie mogę się doczekać jej późniejszych przygód!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości