Dzieje rodziny Urban

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Walka pokoleń

Postautor: Simwood » 13 lut 2016, 7:27

Galcia - Holly jest bardzo przywiązana do rodziców i wychowana trochę...staroświecko. Dlatego boi się wziąć cichy ślub ze swoim chłopakiem.
Argon - obawiam się, że Kasia trochę namiesza w życiu Urbanów
Konkurs trwa jeszcze do przyszłego tygodnia. Możecie dawać nawet więcej niż jedną odpowiedź, jeśli chcecie. :D Zachęcam do zgadywania. A teraz...


Relacja 11
Zachęcona słowami Kingi, Holly postanowiła przedstawić swojego chłopaka rodzicom. Kazała mu ubrać się najlepiej jak potrafi i zachowywać się jak najdostojniej potrafi.
Obrazek

Pora chyba, żebyście i wy go poznali. Oto Sergiusz Romeo (w grze znany pod imieniem Sergio) - młody informatyk z Windenburga. Zakochał się w Holly jeszcze zanim dowiedział się, że jest dziedziczką fortuny, więc nie nazwałbym tego miłością dla pieniędzy :wub:
Obrazek

- Cześć kochanie, pięknie dziś wyglądasz.
- Lepiej wymyśl coś bardziej kreatywnego, jeśli chcesz się przypodobać moim rodzicom.
Obrazek

- Zrobię co w mojej mocy.
- Uroczy jesteś.
A któż to czeka już w salonie?
Obrazek

Holly wprowadziła Sergiusza do domu, a tam zastała komisję egzekucyjną.
- /szeptem/ Vita! Ten młody nie wygląda na kryminalistę.
- /szeptem/ Najbardziej jadowite żmije wyglądają najnormalniej.
Obrazek

- Mamo, tato, to jest właśnie Sergiusz.
(Vicie ze zdziwienia opadła kopara :haha:)
Obrazek

- No to opowiedz nam o sobie, Sergiuszu. Skąd pochodzisz? Jesteś spokrewniony z jakimiś szlachetnymi rodami?
- Vita, proszę cię, nie przesadzaj. To tylko zwykły chłopak, niegodzien wejść do rodziny Altów.
Obrazek

- No nie do końca. Wprawdzie żyję jak zwykły człowiek, jestem spokrewniony z wybitnymi włoskimi rodami - Kapuletami, Montekami i kilkoma innymi.
Obrazek

Vita od razu zmieniła podejście do Sergiusza i szybko rozpoczęła pogawędkę z nim (niejednokrotnie wspominając o tym, jak bardzo jest ważne, by Holly znalazła męża. Przecież Kapuleci i Montecy to bardzo BOGATE i WPŁYWOWE rody.)
Bert i Nick mieli jednak problem:
- Mam nadzieję, że nie będzie wkładał nochala, tam gdzie nie trzeba. Nie mam zamiaru likwidować męża mojej bratanicy.
- Spokojnie, Bert. Zadbam o to, żeby jak najszybciej się stąd wyprowadzili.
Obrazek

Po wykręceniu się z propozycji wspólnego obiadu, Sergiusz i Holly szybko wymknęli się na plażę, gdzie cieszyli się swoim towarzystwem.
Obrazek

Okazało się, że na plażę trafiły również dwie staruchy (z czego jedna z nich to pustelniczka)
Obrazek

Młodzi nie szczędzili sobie czułości nawet w altanie Altów (jak to brzmi). Chociaż takie używanie ławki może się źle skończyć.
Obrazek

A nie mówiłem?
Obrazek

Ból jednak szybko minął.
Obrazek

Vita podglądała Holly i Sergiusza, więc szybko odnalazła również pustelniczkę.
- A skąd pani tu się wzięła?
- Leśne skrzaty kazały mi panią śledzić. Wszystko jest takie nowoczesne. Ale w pociągach śmierdzi tak samo, jak w dzieciństwie.
Obrazek

***

Korzystając z wolnej soboty, Krystian zabrał Kingę do Windenburskiego Parku Wodnego. Razem z nimi wybrali się Holly i Sergiusz (który dosyć szybko zaprzyjaźnił się z Krystianem)
Obrazek

Niestety związek Krystiana i Kingi z góry skazany jest na niepowodzenie. Nawet gdy grupa przyjaciół świetnie się bawi na basenie, ktoś im się przygląda. Była to Liliana Behr. A jeśli ona tu była, to znaczy, że Kasia też tu jest.
Obrazek

Ciemnowłosa piękność szybko się zjawiła.
- I jak tam? Co robią?
- Na razie tylko się chlapią.
Obrazek

- No to przechodzimy do kolejnej fazy planu. Ty zaczynasz.
Obrazek

Po kilku minutach, towarzystwo przeniosło się na kanapę, nieświadome zagrożenia.
Obrazek

Które nadeszło po chwili.
- O! Sergi! Jak miło cię widzieć! To pewnie twoja dziewczyna?
- Lili? Tak, to Holly Alto, moja dziewczyna. Holly, to Lili - moja dobra przyjaciółka.
Obrazek

- Holly, mogłabym zabrać ci Sergiego na kilka chwil? Dawno się nie widzieliśmy i mamy sobie dużo do opowiedzenia.
- Nie ma problemu. Weźcie też Krystiana. Ja i Kinga pójdziemy popływać.
Obrazek

Lila szybko spławiła Sergiego i wysłała go po drinki. Gdy ten zszedł na parter, ona zaprowadziła Krystiana na taras i zaczęła się do niego szczerzyć.
Obrazek

Krystian nie zrobił niczego złego, rozmawiał tylko z Lilą na temat życia w Windenburgu. Jednak stojąca za pobliskim filarem Kasia szybko cyknęła fotkę.
- Hehe. Fotkę już mam. Teraz jeszcze trzeba tylko dyskretnie pokazać ją tej idiotce Kindze.
Obrazek

Tak więc Krystian przypadkowo natknął się na Kasię, gdy schodził na dół:
- Co ty tu robisz?! Prosiłem cię, żebyś zostawiła mnie w spokoju!
Obrazek

- Zrobię to z miłą chęcią, jeśli ty zrobisz dla mnie jedną rzecz.
Obrazek

Kasia poprosiła go tylko, żeby poszedł z nią do jacuzzi. Krystianowi nie wydawało się to jakąś straszną zbrodnią, więc się zgodził.
Obrazek

Kinga w tym samym czasie dostała telefon od dyrektora galerii sztuki, który poprosił ją by natychmiast przyjechała, ponieważ znalazł dla niej pracę.
Obrazek

Krystian bawił się całkiem dobrze. Kasia ani razu nie wspominała o ich dawnym związku, więc pomyślał, że w końcu jej przeszło. Nie zauważył jednak koszyczka na szafce obok jacuzzi. Nie zauważył, że znajduje się tam białe pudełko z tabletkami...
Obrazek

Po kilkunastu minutach w jacuzzi zaczął czuć się jakoś inaczej. Nie czuł żadnych zmartwień, liczyła się tylko dobra zabawa. Powoli zapominał kim jest i kim jest jego narzeczona...
Obrazek

I stało się to, co się stać musiało.
Obrazek

A biedny Krystian nie mógł nic poradzić...
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: Walka pokoleń

Postautor: Argonek » 13 lut 2016, 8:09

Fajny ten Sergiusz :D
Dobrze, że Vita go zaakceptowała :)
Co ta Kasia zrobiła :O
Jestem strasznie ciekawy kolejnej relacji :)
and he's blueeee

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Walka pokoleń

Postautor: Lenna » 14 lut 2016, 14:45

Oświadczyny <3 Bardzo się cieszę, lubię ich jako parę ;)
Gdy tylko zobaczyłam Kasię, od razu się wkurzyłam soft9 Źle jej z oczu patrzy, widać że jest jakaś fałszywa :angry:
No nie, co ta wariatka sobie myśli... Dobrze, że Kinga nic nie podejrzewała.
Co ta Kasia kombinuje? -.-
Oby Kinga nie uwierzyła w te kłamstwa...
Ta przyjaciółeczka Kasi też niezłe ziółko...
Ta zagadka ze zdjęciem trochę trudna :mysli: Jako że zdjęcie stylizowane na takie stare, to tak sobie myślę, że może to Wanda w młodości i jej mężczyzna/mąż, co pewnie zginął w pożarze?
Sergiusz wydaje się całkiem w porządku ^^ Cieszę się, że rodzina Holly całkiem dobrze go przyjęła. Przynajmniej tyle Holly ma od życia, to by było za wiele jakby i swoją miłość straciła przez głupie zasady.
Ta pustelniczka :haha:
GRRR, znowu ta Kasia! :angry:
No tego to się nie spodziewałam :O Kaśka przegięła... Biedny Krystian :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Walka pokoleń

Postautor: Galcia » 15 lut 2016, 9:58

Sergiusz ubrał się bardzo elegancko, nie ma co. :D I ten dobór kolorów!
Hahaha, więc jednak pustelniczka zdecydowała się stawić czoła szatańskiej rzeczywistości poza leśną pustelnią. :D Nie no, ta kobieta zdecydowanie zbyt długo żywiła się grzybami, jeśli wiecie, co mam na myśli. :cwaniak:
:O Kasia jest zdrowo rąbnięta! Spalić bździągwę na stosie. :angry: Biedna Kinga...

Lenna dobry pomysł z Wandą i jej ukochanym, że też sama na to nie wpadłam. :P Skoro można obstawiać więcej niż raz, strzelam, że skoro wprowadziłeś do relacji Sergio, na zdjęciu może być ktoś z rodziny Monteków lub Kapuletów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Walka pokoleń

Postautor: Simwood » 17 lut 2016, 16:26

Przede wszystkim nadszedł czas na ogłoszenia parafialne ogłoszenie wyników konkursu. Dum-dum-dum. Zwycięzcą zostaje:
[spoiler]LENNA[/spoiler]
Jednak ponieważ nasza zwyciężczyni nie posiada TS4 mamy mały problem. Dlatego proszę Lennę o skontaktowanie się ze mną na PW i zaprezentowanie mi nowej postaci, która pojawi się w relacji. Oprócz tego ten przywilej dostają wszyscy wierni czytelnicy Walki Pokoleń - Argon, Galcia i Lion, który jeśli chcą, mogą mi podesłać swojego sima bądź simkę i opowiedzieć o tym, jaką rolę ma odegrać ich postać w relacji.
A teraz czas na odpowiedzi na wasze komentarze:
Galcia - ponownie nie zgadłaś :P Nie mam jednak pomysłu jak spalić Kaśkę na stosie (w TS4 niestety brak odpowiednich stosów), ale myślę że po przeczytaniu relacji nr 13 będziesz zadowolona :devil:
Lenna - postać Kasi właśnie miała być taka fałszywa i obłudna.

Oprócz tego zaprezentuję wam coś niezwykłego, co będzie potrzebne do kolejnych relacji - drzewko genealogiczne rodu Urbanów i reszty rodziny. Jest to dopiero pierwsza wersja wykonana w Paincie, na której brakuje m.in. Landgraabów i innych szlachetnych rodów. Finałową wersję zaprezentuję za jakiś czas. Teraz możecie podziwiać B)
Obrazek


Relacja 12
Krystian obudził się rano. Kasi nie było, on nic nie pamiętał i zupełnie nie wiedział, co robił tej nocy.
Obrazek

Okazało się jednak, że była dopiero czwarta nad ranem. Krystian wyszedł na powierzchnię i szybko znalazł Sergiego:
- Stary! Gdzie ty byłeś? Wszyscy cię szukaliśmy. Kinga i Holly już pojechały. Ja tu zostałem i czekałem na ciebie.
- Dzięki. Nic nie pamiętam. Mam pustkę w głowie.
Obrazek

Kasia zwiała z jacuzzi gdy tylko Krystian poszedł spać. Od razu popędziła do Kingi i zrelacjonowała jej co zaszło w nocy.
- Krystian poszedł na taras z Lilą i Sergiuszem. Przypadkowo na siebie wpadliśmy. On zaproponował mi, żebym poszła z nim do jacuzzi. Pochopnie zgodziłam się.
Obrazek

- Potem zaczął mnie macać, zdjął ze mnie ubrania i rzucił się na mnie. Powiedział, że zerwał z tobą i chciałby spędzić tę noc ze mną. Po upojnych kilku godzinach zorientowałam się dopiero, że kłamał. Przyjechałam więc, żeby cię przeprosić.
- Boże drogi! Krystian miałby mnie zdradzić?
Obrazek

- Ciotka miała rację. Oszukał mnie. Jestem naiwną szmatą! /płacz/
- No dobrze. Nie płacz już. Ważne, że w porę się dowiedziałaś.
Obrazek

- Radziłabym ci też zajrzeć do jego szafki z ubraniami. Gdy był ze mną, to właśnie tam znalazłam nagie zdjęcia jego kochanek.
- Mam nadzieję, że nic nie znajdę.
Obrazek

Kinga podeszła powoli do szafki i w szufladzie Krystiana znalazła jakąś karteczkę.
Obrazek

Przeczytała i nie mogła uwierzyć.
Obrazek

Zbiegła do Kasi by jej to pokazać. Niestety podejrzany zjawił się zaledwie kilka sekund po niej.
Obrazek

- Kinga, nie słuchaj jej! Kłamie tylko po to, żeby...
- Ja kłamię? Kinga, zrób coś!
- Krystian. Zostaw ją.
Obrazek

Kinga wyszła na zewnątrz, a Krystian pobiegł za nią. Złapał ją tuż przy furtce, ale usłyszał to, czego tak się obawiał.
- Kochanie, to już chyba koniec. Jeśli kochasz Kasię, po prostu wróć do niej i bądźcie szczęśliwi. Nie musisz mnie okłamywać. Zrozumiem.
- Kinga. To nie tak, przecież...
Obrazek

- Co ja zrobiłem?
- Kochanie, przestań. Spakuj swoje rzeczy. Rozmawiałam już z Kasią. Ona cię przenocuje u siebie.
- Krystian! Chodź! Idziemy!
Obrazek

Kinga pod pretekstem toalety zwiała na górę. Zamknęła się w swoim pokoju i pogrążyła się w rozpaczy.
Obrazek

***

Kasia nie miała domu w Wierzbowej Zatoczce, więc zabrała Krystiana do mieszkania Lili w Windenburgu.
- No nie smuć się tak. Ona nie była ciebie warta.
Obrazek

- To ja nie jestem jej warty.
- Bredzisz. Ona przecież cię zdradzała z Pawłem Dębskim!
- To nieprawda. Nie mogłaby.
Obrazek

- Moja koleżanka widziała ją u niego w domu. Paweł był w samej bieliźnie. Jak myślisz, co to może znaczyć?
- Ona by tego nie zrobiła.
Obrazek

Prawda była taka, że Krystian był zbyt zdołowany, by zrobić cokolwiek. Dlatego Kasia robiła z nim co chciała.
Obrazek
Obrazek

Ale pomimo namiętności i obściskiwania się co pięć sekund, Krystian czuł się samotny. Brakowało mu kogoś, kto mógłby go pocieszyć.
Obrazek

Sam nie wiedział, dlaczego nie walczy o Kingę, ale jeśli ona już go nie chce, nie można się z tym sprzeczać.
Obrazek

Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i wyruszyć do Wierzbowej Zatoczki. Zamiast Kingi spotkał jednak Wandę.
- Witaj Krystian. Czemu się wyprowadziłeś? Znalazłeś sobie mieszkanie?
- Moglibyśmy wejść do środka? Wszystko pani opowiem.
Obrazek

- Mam dziś gościa. Panią Gessler chyba znasz?
- Dzień dobry pani!
- /milczenie/
Obrazek

Krystian opowiedział Wandzie wszystko o tym, jak upadł jego związek z Kingą.
- To...to okropne. Ta Kaśka to musi być niezła jędza.
Tak, tak Wandziu. Ty jesteś wzorową obywatelką Simpaństwa.
Obrazek

- No to damy popalić tej twojej Kaśce. Zapamięta nas raz na zawsze. Bo ze szlachetnym rodem Urbanów się nie zadziera!
Obrazek

- Też się na coś przydam? Kocham takie myszyn imposybul. Bo chyba wiecie, że k...a umiem stawać się niewidzialna.
Obrazek

- Będzie potrzebowali pomocy wszystkiego i wszystkich. Zadzwonię też po inne moje jędzowate koleżanki.
Obrazek

- Ale mogę najpierw coś zeżreć?
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lut 2016, 20:00 przez Simwood, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Walka pokoleń

Postautor: Galcia » 17 lut 2016, 17:14

Ojej, dziękuję za możliwość dołożenia swojej cegiełki patologii do twojego dzieła. :D Do kiedy mamy czas?
Nie ma co, to musi być prawdziwa miłość, skoro Kinga tak łatwo zrezygnowała z Krystiana i oddała go Kasi bez walki. -.- Krystian też idiota, że dał z siebie zrobić seks-zabawkę.
Hahaha, nie mogę się doczekać akcji Wandy i jej jędzowatych koleżanek. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: Walka pokoleń

Postautor: Argonek » 17 lut 2016, 19:46

Kolejna nowa relacja :D
Tak Kasia to niezła kobitka, potrafi manipulować innymi :P
Dlaczego Kinga tak łatwo wierzyła Kasi? :mysli:
Biedny Krysiek :(
Nie mogę doczekaćsię koleżanek Wandzi :curious:
Także jestem ciekawy do kiedy mamy czas :)
and he's blueeee

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Walka pokoleń

Postautor: Simwood » 19 lut 2016, 13:50

Ogłoszenie do wszystkich czytelników: Wasze cegiełki patologii możecie wysyłać mi do końca następnego tygodnia, ale im szybciej, tym szybciej wprowadzę wasze pomysły do relacji.
Galcia - Krystian był w związku z wieloma kobietami (między innymi z Kasią). Nigdy nich jednak nie zdradzał. Dopiero po poznaniu Kingi zrozumiał czym jest prawdziwa miłość, jednak niemalże od razu ją stracił. Cały przybity i przygnębiony nie wiedział co ze sobą zrobić. Ten moment rozpaczy sprytnie wykorzystała Kasia robiąc z niego seks-zabawkę. Kinga natomiast była załamana zachowaniem Krystiana, a że jest osobą, która nie ma zamiaru kłócić się z innymi. Dlatego pomimo miłości do Krystiana, postanowiła go oddać Kasi - uświadomiła sobie, że Krystian jej nie kocha.


Relacja 13
Zgodnie z ustalonym planem Krystian grzecznie powrócił do domu Lilki Behr okupowanego przez Kasię i odgrywał rolę wielce zakochanego.
Obrazek

- Przepraszam cię Kasiu, że na ciebie krzyczałem. Teraz już wiem, że to ty jesteś moją prawdziwą miłością, a nie jakaś nadęta paniusia z bogatego rodu.
Obrazek

Wanda osobiście poinstruowała Krystiana, jak ma się zachowywać po powrocie do Kasi. Co jak co, ale widoki to miał chłop niezłe.
Obrazek

Już po godzinie plan Wandy wszedł w życie. Najpierw dzwonek do drzwi przerwał Kaśce odświeżanie się.
DING-DONG-DING-DONG.
Obrazek

Na progu stał niespodziewany gość.
- Dzień dobry, pani Gessler. Mam nadzieję, że pamięta mnie pani z...
- Skończże k...a pier..ić i wpuść mnie do tej zasranej chałupy!
Obrazek

Gesslerowa szybko zaczęła okradać lodówkę Behrów.
- Ten plan jest całkiem niezły. Nie dość, że mogę nażreć się na friko, to jeszcze mogę być chamska dla wszystkich. Podoba mi się to.
Obrazek

- Pani Katarzyno! Ten telewizor to g.wno! Nie da się nic na tym oglądać. Nie ma TeFałEnu i nie ma Kuchennych Rewolucji! W dodatku gdy tylko chcę wybrać kanał 9, nagle coś zaczyna strzelać. A w dodatku dlaczego zamiast podgłośnika są jakieś przyciski z napisem Pizza i Makaron. I dlaczego ten ekran się otwiera?!
Obrazek

DING-DONG-DING-DONG!
- Boże! Kto znowu?
Obrazek

- Witaj! Wspaniałe wiadomości! Jak zawsze! Koniec świata...trwa! Upadek twojego ego struktury trwa! I budzisz się z hipnozy.
Obrazek

- Kobieto! Co ty gadasz?!
Obrazek

- Twój tekst jest reakcją na upadek twojej ego struktury. Budzisz się z hipnozy.
Obrazek

- Boże, co za wariatka! WON MI STĄD!
Obrazek

- Wszystkie ciała, z którymi się łączysz powodują negatywne wibracje! ZGINIESZ POPRZEZ UPADEK EGO STRUKTUR! ARGHHH!
Obrazek

Obrazek z serii "Barbara Santana musi siusiu"
Obrazek

- Ja pier...e! Co ty robisz świrusko?!
- Wizyty w toalecie są zboczeniem, więc staram się zachować harmonię moich ego struktur.
Obrazek

Magda Gessler tymczasem dawała czadu w środku i zaczęła niszczyć ukochany domek dla lalek Lilki.
- CO PANI ROBI?!
Obrazek

- A masz, ty przeklęta chałupo!
- Boże drogi! Od jednej świruski do drugiej! KRYSTIAN! Chodź tu szybko!
Obrazek

Barbara Santana dała Kaśce koncert gry na skrzypcach:
- Budziiiiiiisz się z hipnooooooozyyyyyyyy! Eeeeegoooooooo struktuuuuuuuryyyyyyy!
- Kobieto, ty chyba jesteś je...ęta!
Obrazek

Wariatka chyba postanowiła nawrócić Kasię, bo wylała jej coś na twarz. Pewnie wodę święconą zmieszaną z krwią :devil:
Obrazek

Znęcanie się nad Barbarą Santaną przerwała jakaś urzędniczka, która w skrócie wyjaśniła Kasi.
- Czy jest pani mieszkanką Windenburga?
- Nie, ale...
- Czy płaci dokłada się pani do rachunków?
- Nie, ale...
Obrazek

W salonie tymczasem rządził DJ Gessler.
- Ale fajne takie fikuśne pokrętła. A co będzie jak to przekręcę? Ooo! Medżik!
Obrazek

Urzędniczka dalej zamęczała Kasię.
- Czy posiada pani kartę stałego klienta w Simdlu?
- Nie, ale...
- Czy ma pani pracę?
- Nie, ale...
Obrazek

- No to masz trzy minuty na opuszczenie Windenburga, ty niedorobiona, szujowata wszetecznico!
Obrazek

Wściekła Kaśka postanowiła posłuchać rad urzędniczki, ale gdy uciekała spotkała...
Obrazek

- Obawiam się, że jako księżniczka krwi i kości muszę panią deportować z galaktyki...
- Eee? CO?! Kolejna nienormalna?
Obrazek

- A jeśli jeszcze raz okłamiesz kogokolwiek, możesz pożegnać się z tym życiem. ZROZUMIANO?!
Obrazek

I niewiele myśląc rzuciła się na Kaśkę.
Obrazek

I krótko mówiąc - spuściła jej niezłe manto.
Obrazek

Kasia uciekła gdzie pieprz rośnie, a księżniczka Leia mogła zdjąć perukę i jednym gestem wybaczyć ukochanemu wszystko co zrobił.
Obrazek

Kindze mogła pogratulować również urzędniczka, która okazała się być Wandą Urban (któż by się spodziewał? :mysli: ).
Obrazek

- Teraz możemy już zacząć planować wesele. A poza tym, dzięki Kinga, że przefarbowałaś mnie. Czuję się jakbym była dużo młodsza.
Obrazek

Tymczasem w Wierzbowej Zatoczce...
Obrazek

- Ojej, jaki ładny!
Obrazek

Chyba niedługo czeka nas podwójny ślub. Albo może potrójny...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 19 lut 2016, 20:04 przez Simwood, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Walka pokoleń

Postautor: Galcia » 19 lut 2016, 16:30

Magda Gessler została obsadzona w idealnej dla siebie roli. :D Nawet nie musiała się zbytnio wysilać, wystarczy, że była sobą. soft1
A propos filmiku, z którego pochodzi ta dziwna zielona pani - co Ty oglądasz?! xD Ja wiem, że na jutubie można czasem dotrzeć w dziwne miejsca, ale to jest już jakaś totalna abstrakcja. :haha:
- Czy posiada pani kartę stałego klienta w Simdlu?
- Nie, ale...
- Czy ma pani pracę?
- Nie, ale...
- No to masz trzy minuty na opuszczenie Windenburga, ty niedorobiona, szujowata wszetecznico!
Kurczę, ja też nie mogłabym mieszkać w Windenburgu. :( Kaszana.
Wow, nie poznałam Wandy w tym kamuflażu. :O Wygląda czterdzieści lat młodziej!
Potrójny ślub? Brzmi obiecująco. Czyżby Paweł spotkał swoją drugą połówkę? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Walka pokoleń

Postautor: Lenna » 20 lut 2016, 12:17

Wybacz że nie skomentowałam, ale nie mogłam ;)
Wow, a więc jednak zgadłam :sweet: Mam pewien ciekawy pomysł, więc zaraz wyślę PW :P
Nienawidzę tej Kaśki :// Zepsuła wszystko! Szkoda, że Kinga tak łatwo uwierzyła w te kłamstwa...
Taaak, Wanda do boju! B)
Hahaha, ta Gessler :haha:
I do tego jeszcze Barbara Santana XDDDDDDDDDDDDDD
Nigdy bym nie poznała Wandy w tym przebraniu :P
Hahahaha, jeszcze Leia Organa na dokładkę :haha:
Ale niezłą szopkę odstawili :P Kasia ma za swoje B)
Super, że Holly też wyjdzie za mąż ^^
Coo, potrójny ślub? Kto jeszcze się żeni? :mysli:
Obrazek

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: Walka pokoleń

Postautor: Argonek » 20 lut 2016, 21:48

Świetna relacja
Dobrze, że Kasia ma za swoje
Wanda wygląda wspaniale
Potrójny ślub ... hmm
and he's blueeee

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Walka pokoleń

Postautor: Simwood » 22 lut 2016, 14:25

Galcia - Barbara Santana została mi przedstawiona na shoutboxie przez kogośtam.
Muszę was niestety uprzedzić, że dzisiejsza relacja jest krótka i jest właściwie przygotowaniem do relacji kolejnych, w których będzie się działo dużo, dużo więcej i pojawią się jeszcze w tym tygodniu.
Ponadto chciałbym podziękować Kapitan Indrze, która pozwoliła mi użyć swojej simki (Marysi) w mojej relacji. Ukłony w jej stronę :indra3: :nod:


Relacja 14
Minęło kilka dni od akcji w Windenburgu. Sprzątaczka w domu Wandy, Julia, złożyła wypowiedznie, ponieważ wychodzi za mąż i wyprowadza się. Dlatego Wanda zadzwoniła do "Miotełki" - największej firmy w Simpaństwie dostarczającej pracowników domowych.
- Halo, chciałabym zatrudnić nową sprzątaczkę. Nie, to nie może być facet. Tak, niech przyjdzie jutro o dziesiątej. Do widzenia.
Obrazek

"Miotełka" to firma założona dziesięć lat temu przez Ignacego Suszyńskiego, który na firmie dorobił się fortuny i został jednym ze stu najbogatszych ludzi w Simpaństwie. Główne biuro mieściło się w Biurowych Apartamentach w dzielnicy biurowej Wierzbowej Zatoczki.
Obrazek

Jednak gdy wszystko dobrze się układa, zawsze coś musi się zepsuć. Tym czymś była Marysia Rumunek. Suszyński przydzielił już ją do trzydziestu sześciu domów i w żadnym nie wytrzymała dłużej niż tydzień. Cały czas wpływały na nią skargi od klientów.
Obrazek

Po telefonie od Wandy wezwał ją do siebie i powiedział:
- Pani Marysiu, ma pani ostatnią szansę. Jeżeli teraz się pani nie sprawdzi, wylatuje pani na zbity pysk. Zrozumiano?
Obrazek

Teraz możecie przyjrzeć się temu wybrykowi natury, stworzonego przez Indrę i wykorzystywanego za jej zgodą.
- Oczywiście. Sphawdzę się jak nikt inny.
Obrazek

Możecie pomyśleć, że skargi wpływają na Marysię ze względu na wygląd. Jednak prawda jest okrutna. Marysia ma wredny i złośliwy charakter, przez co nigdzie nie może zatrzymać się dłużej niż na tydzień.
Obrazek

Kinga i Krystian obudzili się wcześnie i postanowili zrobić śniadanie. Obydwoje mieli dzisiaj wolne i postanowili spędzić ten czas razem.
Obrazek

Śniadanko (Szkoda tylko, że Kinga sobie gdzieś polazła :facepalm:)
Obrazek

Krystian i Kinga pojechali na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego, a Wanda postanowiła porozmawiać z nową gosposią. Obiecała Kindze, że będzie dla niej miła, więc musiała to zrobić.
- Tak więc, jakie są pani wymagania?
Obrazek

- Minimum dwa tysiące simoleonów za tydzień, mam swoją cenę. Ophócz tego dostęp do lodówki, intehnetu i telewizji. Praca w hodzinach od 11 do 14. No i chyba tyle, nie jestem wymagająca. Aha! I pothzebuję jakiegoś pokoiku, bo akthualnie jestem bezdomna.
Obrazek

- Proszę pani, pani wymagania są naprawdę wysokie. Przyjmę panią na okres testowy na tydzień. Teraz muszę wyjść, więc proszę posprzątać w domu.
Obrazek

Z serii "Marysia kontra dom"
- Jezus! Jak naświnili! Czemu ja mam to sphrzątać? Co ja jestem? Służąca?
Obrazek

Krystian i Kinga tymczasem spędzali miłe chwile w Ogrodzie Botanicznym. Nie szczędzili sobie czułości.
Obrazek
Obrazek

Marysia tymczasem...sprzątała
Obrazek

Oprócz tego wzięła kilka starych książek, które wyceniła najwyżej i schowała do swojego plecaka.
Obrazek

Tylko jakby tu wynieść po cichu fortepian?
Obrazek

Aż w końcu Marysia znalazła to, czego szukała. Obraz, który Wanda kupiła za kilkadziesiąt tysięcy simoleonów.
Obrazek

Po chwili obraz bezpiecznie leżał w pokoju Marysi ukryty za jej walizkami.
Obrazek

Wanda wróciła z miasta i przywiozła całą kolekcję sukien ślubnych, które Kinga musiała przymierzyć.
Obrazek

A teraz coś dla was, moi kochani. Oto cztery suknie ślubne, które przyniosła Wanda. Wybierzcie dla Kingi tą najładniejszą. Piszcie numer sukni w komentarzach.
Suknia 1:
Obrazek

Suknia 2:
Obrazek

Suknia 3:
Obrazek

Suknia 4:
Obrazek

A zmęczona Marysia poszła spać -.-
Obrazek

Kinga przebrała się z powrotem w normalne ubranie, po czym usłyszała dzwonek do drzwi.
Obrazek

Na progu zobaczyła dwójkę simów.
Obrazek

- Boże drogi! Co ty tu robisz...?!
Obrazek

Kolejna z simwoodzkich zagadek. Kim są te staruchy?
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: Walka pokoleń

Postautor: MalaMi95 » 22 lut 2016, 14:48

Przeczytałam całą twoją relację i muszę przyznać, że jest świetna! Dawno się tak nie uśmiałam, a gdy pierwszy raz pojawiła się Magda Gessler przyznaję, popłakałam się ze śmiechu. xD

Cieszę się, że Krystian i Kinga znowu są razem i są szczęśliwi :)
Mam tylko nadzieję, że modelka Kasia nie wróci, bo okaże się być z nim w ciąży czy coś… (ale się nie okaże, nie?)

Dziwi mnie, że Wanda od tak zostawiła dom. Krystiana to się czepiała, że ją okradnie, a do nieznanej sprzątaczki, już nie?

Z sukienek, najbardziej podoba mi się nr 4. :)


No nic, czekam na kolejną relację :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Walka pokoleń

Postautor: Galcia » 23 lut 2016, 18:14

To naprawdę smutne, że Marysia nie ma ani ładnego wnętrza, ani zewnętrza. soft1
Śniadanko (Szkoda tylko, że Kinga sobie gdzieś polazła :facepalm:)
Rada na przyszłość: jeśli chcesz robić w tym pomieszczeniu jakieś zdjęcia, usuń te krzesła. Usuń je. Na zawsze.
Haha, Marysia wcale nie przeglądała internetów w godzinach pracy, ona po prostu podeszła bardzo poważnie do kwestii sprzątania i postanowiła wyczyścić również komputer. :D
Niezła skrytka na obraz, prawie go nie widać. soft1 Na pewno nikt nie zauważy jego zniknięcia i nikt nie będzie podejrzewał nowo zatrudnionej sprzątaczki... Eh, Marysi widać nawet inteligencji genetyka poskąpiła. :P

Głosuję na suknię 3. Jedynka też jest ładna, ale będę w tym tygodniu wrzucać relację ze ślubu Ady Landgraab i ma taką samą. xD

Zgaduję, że "te staruchy" to ojciec Kingi i jego nowa partnerka. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Walka pokoleń

Postautor: Simwood » 25 lut 2016, 14:28

Ojej, nowi czytelnicy. Jak miło! :) Witam was serdecznie :hej:
MalaMi95 - Kasia nie jest w ciąży. Wyjechała z powrotem do Simwood i tam cieszy się życiem. Chociaż pojawi się w jeszcze jednej relacji. A poza tym, dziękuję ci za przeczytanie i miło mi, że kogoś rozbawiłem swoimi głupimi pomysłami.
Galcia - czy ty kiedyś coś zgadniesz? Znowu nie trafiłaś ze swoimi przypuszczeniami :P. Krzesła usunięte, twoja postać pojawi się w relacji 17. Możesz się cieszyć :D



Relacja 15
Kinga ze łzami w oczach rzuciła się na swoją matkę.
- Mamo, jak ty... Przecież ty...
- Spokojnie, córeczko. Jestem tutaj.
Obrazek

- Może weszlibyśmy do środka? Mam ci dużo do opowiedzenia.
- Jasne, a ten pan to...?
- Artur, mój dobry przyjaciel. Pomógł mi tutaj trafić.
Obrazek

- Mamo, ale przecież miesiąc temu dostałam list od komendanta policji, który napisał, że autokar, którym jechałaś miał wypadek i wszyscy zginęli.
- Córeczko, przyhamuj trochę. Wszystko ci opowiem. Najpierw jednak muszę ci przedstawić Artura, który tak naprawdę jest...
Obrazek

- ...twoim ojcem.
- CO?!!!
Obrazek

- Przecież całe życie wmawiałaś mi, że ojciec umarł dawno temu, jeszcze przed moim narodzinami.
- Wybacz, ale...
Obrazek

- Kochanie, pozwól że ja jej to opowiem.
Obrazek

- Jeszcze w młodości zacząłem pracę w SSIS (Sim Secret Intelligence Service - simowy oddział służb specjalnych). Jakieś dziesięć lat później spotkałem twoją matkę. Była to najpiękniejsza kobieta jaką kiedykolwiek spotkałem. Zakochałem się po uszy.
Obrazek

- I któregoś dnia Marta oznajmiła mi, że jest w ciąży. Była to jednocześnie najwspanialsza i najgorsza wiadomość w moim życiu. Zawsze chciałem mieć dzieci, ale zrozumiałem, że muszę odejść.
- Ale dlaczego?
- Wiedziałem, że miałabyś ciężkie życie. Gdybym kiedyś dostał na akcji, umarł, byłabyś zrozpaczona. Chciałem tego uniknąć. Poza tym mogłabyś zostać zakładniczką lub zostać porwana przez moich groźnych wrogów.
Obrazek

- Ale nie wycofałem się. Przebierałem się za staruszka i podglądałem cię gdy bawiłaś się na placu zabaw. Gdy miałem wolne, zatrudniałem się w twojej szkole jako woźny, by choć przez chwilę na ciebie popatrzeć.
- Jak to, przecież...
- Cały czas na ciebie patrzyłem. Jako agent potrafię się doskonale maskować. Raz byłem sprzedawcą w sklepie, innym razem kurierem.
Obrazek

- Jakiś miesiąc temu dostałam list od Artura, w którym napisał, że jest w Sunset Valley i przechodzi na emeryturę. Prosił abym nie przyjeżdżała, ale byłam uparta. Autokar był piętnaście kilometrów od Sunset Valley, gdy nagle kierowca stracił panowanie i wpadł do rowu.
Obrazek

- Sama nie wiem, jak przeżyłam. Jakimś cudem po tygodniu odnalazłam Artura. Następnego dnia wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu, ale tam cię nie znaleźliśmy. Dom został sprzedany, moja trumna spoczywała na cmentarzu. Nie wiedziałam co mam robić.
Obrazek

- Wtedy Artur dowiedział się od naszej sąsiadki, że wyjechałaś do Wandy. Dotarliśmy tu i teraz chciałabym cię prosić o wybaczenie.
Obrazek

Kinga i Marta ponownie padły sobie w ramiona, a Artur i Krystian przyglądali się tej scenie z lekkim rozbawieniem.
Obrazek

- Zaraz, zaraz. Co tu się wyprawia?!
Obrazek

Kinga, Krystian i Artur szybko wynieśli się z pokoju, zostawiając siostrzyczki sam na sam.
Obrazek

- Muszę przyznać córeczko, że jestem z ciebie dumny. Samodzielnie załatwiłaś "pogrzeb" mamy, przyjechałaś do ciotki Wandy, znalazłaś sobie chłopaka. Moja krew.
Obrazek

- Jest jeszcze jedna wiadomość. Oświadczyłem się mamie i chcielibyśmy pobrać się podczas waszego ślubu z Krystianem. Co ty na to?
Obrazek

- To wspaniały pomysł! Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę.
- Muszę przyznać, że posiadanie od razu dorosłej córki jest bardzo przyjemne. Zero pieluch, zero stresu.
Obrazek

Kinga zeszła na dół i trafiła w sam środek kłótni obu pań:
- Jakim prawem ty się tak znikąd pojawiasz. W jednej chwili nie żyjesz, w drugiej nagle zmartwychwstajesz! Przyprowadzasz jakiegoś faceta i wmawiasz jej, że to jej ojciec!
Obrazek

- Przynajmniej w odróżnieniu od ciebie, sama wychowywałam swoje dziecko i nie oddawałam go do sierocińca.
- Jakim prawem ty...? Ona nie może się dowiedzieć!
- A właśnie, że jej powiem! Odnajdę ją i pokażę jej prawdziwą matkę!
Obrazek

- Przecież jej tu już nie ma!
- No to pojadę i ją znajdę! Nie chcę patrzeć jak moja siostrzenica siedzi w jakiejś rodzinie zastępczej i nie wie, kim jest jej matka. Chociaż gdybym ja miała taką matkę, nie byłabym z tego dumna!
Obrazek

Kinga tymczasem zaczęła rozmyślać na swój temat. Nagle okazuje się, że jej matka i ojciec żyją. Teraz dowiaduje się, że ma kuzynkę. To za dużo dla niej.
Obrazek

Natomiast na poddaszu Marysia była po prostu WŚCIEKŁA. Gdy się tu zgłaszała, pomyślała że gdy w domu mieszka jedna staruszka można łatwo ją oskubać. A teraz, gdy zobaczyła, że w tym domiszczu są jeszcze cztery inne osoby.
Poza tym w tej rezydencji były tylko dwie sypialnie i goście nie mają gdzie spać.
A skoro brak sypialni, to prawdopodobnie wygonią stąd właśnie ją i każą spać na sofie.
A skoro będą spać tu, zauważą skradzione rzeczy.
A skoro zauważą skradzione rzeczy, wezwą policję.
A skoro wezwą policję, to ona pójdzie do więzienia.
Wniosek: Trzeba korzystać z czystego kibla ile się da (mówiłem, że Marysia nie grzeszy inteligencją)
Obrazek

- Thzeba chyba będzie stąd spiephzać.
Obrazek

***

Krystian od czasu afery z Kaśką, zaprzyjaźnił się z Sergiuszem i dołączył do klubu Ideałów. Trzeba korzystać z wolności przedmałżeńskiej.
Obrazek

Krystian uważaj, bo jak Wanda się dowie, że Afroamerykanka jest przywódczynią twojego klubu, możesz być pewny, że zostaniesz wydziedziczony.
Obrazek

Czy to przyjacielski uścisk, czy...?
Obrazek

"Hmm. Dlaczego oni się ze mnie śmieją?"
Obrazek

Bracia Cudny Sweterek
Obrazek

Jadźka nam się zemeryciała. Nie zwracajcie uwagi na głupotę Krystiana. Zaraził się od Marysi.
Obrazek

Wrócił do domu dopiero wieczorem. Okazało się, że każdy z lokatorów zajął się czymś innym.
Obrazek

Wanda i Marta rozmawiały w salonie.
Obrazek

Kinga malowała.
Obrazek

Artur ćwiczył grę w szachy.
Obrazek

Marysia natomiast wykonała jakiś tajemniczy telefon...
Obrazek

- Halo. To ty Igoh? Ghdzie jesteś? Przhyjedź do Wierzhbowej Zatoczki w czwahtek ze swoją ciężahówką. Oghabimy taki jeden dom.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Walka pokoleń

Postautor: Galcia » 25 lut 2016, 17:54

Haha, fakt, zgadywanie coś kiepsko mi idzie. :D Zbyt logicznie myślę - na początku było powiedziane, że mama Kingi umarła, więc założyłam, że nie żyje i to nie może być ona. xD Chociaż... w pewnym sensie zgadłam, bo to przecież był jej ojciec, a "nowa partnerka", bo spotkali się po latach i dopiero co zaręczyli. :P Dobra, koniec tych wymówek, pogodziłam się z porażką. :D

Artur jest trochę creepy z tym przebieraniem się za innych simów i podglądaniem Kingi. soft9 I co to w ogóle za pomysł, żeby ukraść jej dzień i wziąć ślub w tym samym czasie? -.- Powinni pobrać się kiedy indziej, a w dniu ślubu córki wspierać ją i cieszyć się jej szczęściem.
To Wanda ma dziecko?! :O Ostro.
Oby ktoś udaremnił niecny plan Marysi. W końcu teraz w domu jest tajny agent, niechże się do czegoś przyda. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: Walka pokoleń

Postautor: MalaMi95 » 25 lut 2016, 20:18

Na wstępie, cieszę się, że Kasia nie jest w ciąży :) (Choć dla mnie, byłoby to ciekawe xD)

Czyli dobrze myślałam ostatnim razem, że to jej matka! :D
(Nie napisałam tego w komentarzu, więc nie udowodnię, ale tak myślałam ;))

Artur wydaje się być sympatyczny, ale jakoś mam wrażenie, że małżeństwo jego
i matki Kingi nie będzie takie proste... jakoś myślę, że albo przed ślubem
albo po nim, będą się kłócić.

Na dodatek to jego "Przebierałem się za staruszka i podglądałem cię gdy bawiłaś się na placu zabaw." Creepy...

No i to tajny agent, kto go tam wie? Może tak naprawdę jest tu na misji by śledzić Wandę, czy coś, a nie dlatego, że kocha matkę Kingi?

(Wiem, jestem pewnie zbyt podejrzliwa xD)



Po drugie... jej! Wanda ma córkę! Ale fajnie :D

Wiem, że za bardzo się jej uczepiłam ale... czy to Kasia jest jej córką? xD

Moim drugim typem jest Holly Alto, ale to byłoby raczej zbyt dziwne... no i Wanda powiedziała, że już jej tu nie ma.

Trzeci typ: Jeszcze nie pojawiła się w relacji i nie mogę wiedzieć kim jest.


Co jeszcze? Marysi zbytnio nie polubiłam (Wiem, zaskoczenie xD) ale jestem ciekawa
kim jest osoba do której dzwoniła i czy ją złapią zanim ucieknie :)

No cóż... zobaczę ;) Czekam na więcej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Walka pokoleń

Postautor: Simwood » 28 lut 2016, 15:15

Ojej, nowi czytelnicy. Jak miło! :) Witam was serdecznie :hej:
Galcia - organizowanie trzech ślubów, jeden po drugim to byłby duży wydatek. Wanda jest od zawsze sknerą, więc woli zorganizować jedną wielką uroczystość, niż trzy małe.
MalaMi95 - Kasia nie jest córką Wandy. Nie jest nią też Holly. Wanda nie była do końca szczera z Martą, ponieważ dobrze wie, że jej córka mieszka w Wierzbowej Zatoczce i dobrze jej się powodzi.

DUM! DUM! DUM! Kolejny simwoodzki konkurs! Kim jest córka Wandy? Jak się nazywa?
Mała podpowiedź: Pojawiła się już w relacji na jednym ze zdjęć. Macie czas aż do kolejnej niedzieli i możecie oddać więcej niż jeden głos :P


Relacja 16
Za organizację imprezy weselnej odpowiadały Vita Alto i Wanda Urban więc efekt jest ... całkiem niezły. Zwłaszcza, że żenią się trzy pary z tych obu zacnych rodów (Holly i Sergiusz, Kinga i Krystian oraz Marta i Artur). Na wesele wysłano zaproszenia ogółem do około 50 gości (są to też moi simowie z poprzednich rozgrywek), a impreza ma miejsce w Ogrodach Weselnych w Newcrest.
Obrazek

- I jak myślisz Vitka, co ubierze Gesslerowa?
- Na pewno jakieś szmatki. Hihi. Ale jestem pod wrażeniem stroju Holly. Jest śliczny.
Obrazek

Sergiusz postanowił wykazać się inwencją twórczą i przebrać siebie i Holly w tradycyjny Windenburski strój pary młodej. Czyż nie są uroczy?
Obrazek

Ślub nieco ocieplił relacje u Altów. Nick nieco wzruszył się przed ceremonią.
- Córeczko, jestem z ciebie taki dumny. Ślicznie wyglądasz w tym stroju.
- Dziękuję tato. Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę.
Malcolm II Landgraab wygląda na zadowolonego.
Obrazek

Sergiusz tymczasem zawierał nowe znajomości. Oto Kasandra Król (z domu Ćwir), która razem z ojcem, mężem i córką przybyła na tą uroczystość. Dostała zaproszenie głównie dlatego, że Mortimer przyjaźnił się z Martą (chociaż jego relacje z Wandą i Vitą były dość trudne).
Obrazek

Patrzcie państwo, kto miał czelność zjawić się na weselu (bez zaproszenia w dodatku)
Obrazek

A oto nieprzedstawiona wam jeszcze Iwona Wellinger - przyjaciółka Kingi. Grałem nią przez długi czas i aż łezka mi się w oku kręci soft2
Obrazek

Trójka przystojniaków. Ten po lewej to Ethan Bunch (znany wam pewnie z Sunset Valley), a obok Robert Wellinger (jeden z synów Iwony)
Obrazek

Po prawej Szymon (mąż Iwony, ojciec Roberta), po lewej Wirginia Światowiec (teściowa syna Malcolma II).
Obrazek

Jak już kiedyś mówiłem, Jadźka jest miłośniczką imprez i bywa po prostu wszędzie :banana:
Bert chyba nie jest zbyt zadowolony z jej ubioru (dość ekstrawaganckiego)
Obrazek

Jako pierwsi związek małżeński zawarli Marta i Artur. Kinga, możesz się cieszyć. Artur jest już oficjalnie twym rodzicielem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jednak ani siostra ani córka Marty nie patrzyły zbyt uważnie. Były zajęte pogawędką z Iwoną i Mariolką.
Obrazek

- Kochanie, to trochę dziwne. W jednej chwili sam biorę ślub, a pięć minut później moja córka wychodzi za mąż. Czy to normalne?
- Przyzwyczajaj się.
Obrazek

Teraz dopiero widzimy jakie zainteresowanie wzbudził ślub. Nawet wujek Simwood z kamerą nie może przejść. Nawet sędzina i obrońca Milewskiej przybyli (dziwnym trafem okazało się, że kilka dni po rozprawie zostali parą :wub:)
Obrazek

Kasandra chyba zapomniała wspomnieć kim jest, a właściwie czym jest jej ojciec. Ale są też plusy - Mortimer nikomu nie zasłaniał
Obrazek

I tak grzeczny tłumek zmienił się w dzicz.
Robert: Ała! Kto mnie potrącił?
Magda Gessler: Ojej. Chyba właśnie odbiło mi się po fasolce.
Wirginia: Jaka siara! Ja stąd idę!
Obrazek

Młodym jednak to nie przeszkadzało.
Obrazek

Mamuśka zadowolona.
Obrazek

Kasia chyba przyszła tylko się nażreć, bo gdyby chciała oglądać nie siadałaby na samym końcu.
W dodatku patrząc na zadnią część ciała Jadźki :dotatusia:
Obrazek

Niestety przez natłok dzikiego tłumu nie udało mi się zrobić zdjęcia wymiany obrączek Holly i Sergiusza.
Obrazek

Czyżby Bert znalazł swoją drugą połówkę.
Obrazek

Przy barze straszne zatory. Mariola Landgraab chyba topi smutki w kieliszku. Po lewej przy barze możemy ujrzeć brata bliźniaka Roberta, drugiego syna Wellingerów.
Obrazek

Robert, świetne towarzystwo sobie znalazłeś. Własna matka, ojciec pana młodego i Magda Gessler :facepalm:
Obrazek

Lilka Behr kontempluje nad czipsami razem ze staruchami.
Obrazek

Pani sędzina wdała się w rozmowę z Martą i Holly.
Obrazek

Kasandra ze swoim mężem. Razem zostali parą słynnych naukowców.
Obrazek

A oto końcowy widok na przyjęcie.
Obrazek

Wesele trwało aż do wieczora, a jedyną osobą która nie skorzystała z zaproszenia była Marysia. Postanowiła ona przejść do finału swoich niecnych knowań i gdy wszyscy będą balować, całkowicie ograbić dom Urbanów.
Okazało się, że domownicy wrócili trochę wcześniej niż się spodziewała i zastali kilka mebli oczekujących na transport.
Obrazek

- Co to ma znaczyć, pani Marysiu?
Obrazek

- Ja tyhko, eee..... odkuhrzałam! I musiałam przhenieść kilka hrzeczy.
- Ale wczoraj oddałam odkurzacz do naprawy.
- Eee... kufa, odkhuhrzałam mopem.
Obrazek

- Jak śmiesz, ty mała wszatecznico!
Obrazek

- Hehe! I co mi zrobisz? Twoje obhazy już dawno odjechały, a ja zahaz ucieknę bez kahy! Buahahaha!
Obrazek

Pościg trwa (Marta to musi mieć kondychę. Stuknęła już jej sześćdziesiątka, a ona dalej biega w sukni ślubnej)
Obrazek

- Haha! Nihdy mnie nie złaphiecie!
- Marta! Rzuć czymś w nią!
Obrazek

Tymczasem Marysia wpadła w zasadzkę. Nadciągali już Krystian i Artur.
Obrazek

Maryśka zrozumiała, że przegrała i skorzystała z ostatniej szansy ucieczki.
Obrazek

CHLUP!
Możemy więc pożegnać Marysię, ale nie obawiajcie się. Jeszcze kiedyś ją zobaczymy. Z powodu jej straty chyba nikt nie płacze.
Obrazek

Państwo młodzi po powrocie do domu rozpoczęli noc poślubną
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 lip 2016, 8:46 przez Simwood, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
MalaMi95
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 221
Rejestracja: 20 paź 2015, 20:19

Re: Walka pokoleń

Postautor: MalaMi95 » 28 lut 2016, 22:14

Wesele była bardzo fajne, najbardziej podobała mi się suknia Holly
szkoda, że było trochę mało dialogów w tym odcinku, no ale nic :)

Marysi niestety udało się uciec (czego się akurat nie spodziewałam, myślałam, że ją złapią)
Właściwie, to mogli za nią popłynąć, może nie panie w sukniach ale panowie, czemu nie? ;)

Jestem teraz bardzo ciekawa, czy niedługo Kinga będzie mieć dzieci, fajnie by było :D


Jeśli chodzi o konkurs, to mam kilka typów (skoro moje poprzednie okazały się nietrafione xD)

Numer 1 - Małgorzata Milewska, z jakiegoś powodu Wanda chciała ją na panią burmistrz, więc to by się mogło zgadzać.

Numer 2 - Iwona Wellinger, to twoja simka, która (tak myślę) ma do odegrania jakąś rolę w tej relacji, może właśnie jako córka Wandy?

Numer 3 - Kasandra Ćwir, może dlatego Mortimer nie był mile widziany? Bo miał romans z Wandą? Nie wiem czemu Bella miałaby wychowywać nie swoje dziecko... może tak bardzo kochała Mortiego?

Numer 4 - Joanna Wieprz, prawdopodobnie to tylko jakiś random z jednej z relacji, ale powiedziałeś, że jest modelką i aktorką oraz, że córce Wandy dobrze się powodzi, dlatego uznałam, że jest
to prawdopodobne :)

Numer 5 - Murzynka z klubu ideałów (przepraszam, nie pamiętam jej imienia) wiem, mało prawdopodobne, bo ona nawet nie jest z Wierzbowej Zatoczki, no i to simka stworzona przez grę,
ale w relacji można wszystko zmienić, prawda? ;)

To tyle moich spekulacji, może trafiłam. Czekam na kolejną relację :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Walka pokoleń

Postautor: Galcia » 29 lut 2016, 21:58

Jej, konkurs, tylko nie śmiej się, jeśli znowu niczego nie zgadnę. :D Moje typy to:
1. Joanna Wieprz
2. Sędzina.
3. Któraś z pań z tego zdjęcia.

Wow, nie poznałam Kasandry, wygląda bombowo. soft9
Nie ma to jak przyjść na ślub swojej matki/siostry i nawet nie spojrzeć w stronę łuku weselnego. :D Ja bym się na miejscu Marty trochę obraziła. Z kolei podczas zaślubin Kingi i Krystiana rzeczywiście istna dzicz - łażą, przepychają się, wchodzą w kadr, no co za niewychowańce. :P Ogółem bardzo ładne śluby, stylowe i z klasą. ^^
Hahaha, Marysia nieźle wpadła! :P Te pościgi, te wybuchy chlupoty... Chyba wolałabym, żeby już się więcej w życiu bohaterów nie pojawiała. soft1
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości