Życie simów według Irbis

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Argonek » 10 sty 2016, 18:56

Hej, twoją relację czytałem już na innym forum. Jest świetna :). Teraz postaram się ją sobie przypomnieć. :)
Pozdrawiam :hej:
and he's blueeee

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Lenna » 11 sty 2016, 10:53

Sympatyczna i ładna Simka, podoba mi się ^^
Haha, do kuchni to się ona nie nadaje :P Czeka ją duużo pracy, żeby stać mistrzem w gotowaniu ;)
Antoni jest bardzo fajny i dobrze razem wyglądają jako para ^^
A niech tam się rozmnażają! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Galcia » 11 sty 2016, 10:55

Podczas lektury przypomniały mi się początki mojej relacji. ^^ Ach, słodkie wspomnienia...
bo obie nie lubimy nadmiaru gotówki z nieprawego źródła :P
Nadmiaru nie lubicie, ale mała sumka zawsze się przyda, co nie? :D
Aww, uwielbiam mieszane pary, wyglądają razem tak uroczo. :aww: Swoją drogą, niezłe ciacho z tego Antoniego. ;)
Kaźmirz! To imię zawsze kojarzy mi się z filmem "Sami swoi". :P Na pewno wyrośnie na ślicznego chłopca.
Bardzo mi się podoba Twój styl pisania. ^^ Czekam na kolejne odcinki i mam cichą nadzieję na odrobinę patologii, bo patologia to to, co tygryski w simsach lubią najbardziej. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Jackob » 11 sty 2016, 16:07

Brakowało mi na forum rodzinnych relacji. ^^ Rodziną simki grasz do dnia dzisiejszego? Jeśli tak, to podziwiam za wytrwałość i zazdroszczę wielopokoleniowej simowej rodziny.
Powiem tak, Patrycja nie wybrała najpiękniejszego domu w okolicy, po dopływie gotówki z niewiadomego źródła mogła pomyśleć o wybudowaniu domu od podstaw, ale widzę, że remont wystarczył. Simka w końcu mogła rozwijać swoją pasję w ładnej kuchni. ^^ Łowienie ryb to moje ulubione zajęcie w czwórce. Zawsze gdy simowie zajmują się łowieniem, pstrykam mnóstwo widoczków dookoła nich. :D
Ze współlokatorem to wiedziałem, że tak będzie. Niezręczne spotkanie, a za chwilę oświadczyny i ślub. Zaskoczyła mnie tak szybka ciąża, nie zdarza się często w czwartej generacji. Zabrali nam jedną grupę wiekową więc nie ma sensu starać się o potomstwo, skoro zaraz stanie się dorosłe. :D Domyślam się, że na ostatnim przyciasna kiecka nie jest skutkiem obżarstwem. :P

Awatar użytkownika
Argonek
Posty: 99
Rejestracja: 01 wrz 2015, 14:03

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Argonek » 11 sty 2016, 18:30

Zapomniałem jakie szybkie tempo jest w tej relacji :) Co ile będziesz dodawała nowe relacje? ;)
Świetna relacja ^^
and he's blueeee

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Simwood » 11 sty 2016, 19:14

Zamiast wspominać o motherlode mogłaś po prostu napisać, że wygrała w simlotka B)
A co do relacji - bardzo fajna
Fragment o gosposi po prostu Ś.W.I.E.T.N.Y.
Obrazek

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: severuska » 11 sty 2016, 19:23

Yey Irbis i rodzinka Wichura ^^
Ale fajnie, że będziesz ją tu pokazywać, ciesze się niezmiernie. Patrycja bidulka rodzi dzieci, tyje, ćwiczy, żeby znowu zrzucić, a tu kolejne dziecko i kilogramy haha :D
Kazimierz skradł me serce, jest cudowny <3
Gosposia mnie rozwaliła, pracownica pierwsza klasa...Zuzanna z pewnością wyrośnie na śliczną simkę po mamusi.

ps: Irbi masz wszystkie dodatki do ts4?

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Galcia » 11 sty 2016, 19:32

A ja właśnie uważam, że Gustaw jest ładniejszy od Kazimierza, chociaż muszę przyznać, że Kazimierz ma bardziej oryginalną urodę, a to też się ceni. :P
Hahaha "synu, jesteś brzydki, ale i tak cię kochamy". :haha: Jakbym słyszała swoją mamę. :D
O rety, kolejne dziecko? Niezłe tempo. soft9
Wówczas rodzina Wichura finansowo radziła sobie całkiem dobrze i stać było ich na wynajęcie gosposi, jednak były to te czasy w simowym świecie, gdy pokojówka przychodziła i stała przy skrzynce na listy, a po kilku godzinach odchodziła pozostawiając dom w takim stanie, w jakim go zastawała.
Patrycja ze łzami w oczach marzyła o aktualizacji, która to naprawi.
Genialny tekst! :haha:
Zuzia jest zdecydowanie najładniejsza z całego rodzeństwa. ^^ Biedny Gustaw będzie musiał się pogodzić z faktem, że już zawsze będzie najbrzydszym dzieckiem w rodzinie. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Jackob » 11 sty 2016, 20:44

O tym mówiłem. Nawet nie odczułem, że twoi simowie byli niemowlakami. Wydaje się jakby wyskoczyli jako dzieci z brzucha mamy. :doge:
Szczerość w rodzinie to podstawa, trzeba od samego początku jasno powiedzieć kto jest najpiękniejszy w rodzinie. Dom nieposprzątany, tonie w śmieciach, a tu nawet sprzątaczka nie pomoże. :P Pogaduchy z Diną, krótko opisały jakie braki ma czwarta część w porównaniu z poprzedniczkami. No i wymarzona przez rodziców, córeczka. ^^

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Lion » 11 sty 2016, 20:47

Świetnie było zobaczyć, że pojawiłaś się tu z tą relacją ;) Skoro w tej chwili liczy ona ponad 20 odcinków, to znaczy, że znam mniej więcej połowę - chętnie ją sobie przypomnę, wyczekując nieznanych mi części :)
Bardzo lubię twoich Wichurów!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Stara-Raszpla » 11 sty 2016, 20:52

Hej :) bardzo sympatyczna rodzinna :D biedny tatus, w sumie zadne dziecko nie wdalo sie w pelni w niego ;D ja bym podejzewala jakiegos bocznego strzelca :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: severuska » 13 sty 2016, 23:36

Uuuuu widzę akcja szybko się toczy, a dopiero co mój śliczny Kazimierz był szkolnym dzieckiem :( Ale ten wąs! Nie pasuje mu w ogóle! :"( Niech się go pozbędzie, a sio sio!
Ciekawe czy Gustaw znajdzie jakąś fajną, dobrą dziewczynę. Patrycja biedna poświęcała własne ciałko, by mąż dał jej spokój hahaha! xD Teraz wygląda jak taka prawdziwa kobieta z dodatkowymi kilogramami i dodają jej tego matczynego uroku. W końcu ma dorosłe dzieci. Zuzka wyrosła na śliczną dziołszkę, może zostanie ogrodniczym naukowcem :D hihi.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Lenna » 16 sty 2016, 11:20

A moim zdaniem to Gustaw jest bardziej przystojny od Kazimierza. Kazikowi nie pasuje ten wąs, dziwnie z nim wygląda ;_;
Ewa jest bardzo ładna, chłopak dobrze wybrał :P
Ale licze, że Gustaw też sobie kogoś znajdzie :doge:
No, no, malunki Antoniego coraz lepsze ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Lion » 16 sty 2016, 17:59

Podziwiam Patrycję, że ma siły spędzać czas na pielęgnacji ogrodu, ale skoro to jej pasja, to super, że może sobie na nią pozwolić ;)
Kazimierz i Ewa to świetna para! Biedny Gustaw, posądzony przez brata o takie świństwo... Dobrze, że wszystko się wyjaśniło.
Zuzanna ma bardzo ciekawą urodę :)

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Galcia » 16 sty 2016, 22:50

Kazik, zgól ten koper, błagam! soft1
Dopiero teaz, gdy dorośli, widać, ze rodzeństwo nie jest w ogóle do siebie podobne. :P A zwłaszcza Kazik, który absolutnie nie wygląda jak syn ciemnoskórego sima.
Kazimierz, choć świadomy swej urody, bał się, że jego ukochana, tak jak on, może patrzeć na wnętrze sima
Hahaha, ten tekst strasznie mnie rozbawił, chociaż w rzeczywistości jest trochę smutny, bo Kazimierz przyznaje tu sam przed sobą, ze jego wnętrze pozostawia wiele do życzenia. :P
Sądziłam, że wyprowadził się, żeby móc zamieszkać z dziewczyną i założyć własną rodzinę, a nie kontynuować kawalerski żywot z młodszym bratem. soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Galcia » 24 sty 2016, 11:55

Hahaha, ale się wkopał! :D Dlaczego zgodził się na mieszkanie z teściową? Na jego miejscu już bym chyba wolała gnić w obskurnej chatynce. soft9
Uuu, Gustaw gustuje w starszych kobietach. :P
Starsza pani odrzuciła Gustawa nie dlatego, że jej się nie podobał, ale dlatego, że miała już młodszego kochanka i nie chciała sobie robić w życiu większego bałaganu niż miała do tej pory.
:haha: No to nieźle! Dobrze, że miała na tyle przyzwoitości, żeby nie spotykać się z dwoma kochankami na raz. :D
Don Lotario jak zawsze wie, co powiedzieć. :D
Ewa porzuciła dla niego męża (oraz licznych kochanków: Antoniego Kawkę, Mateusza Pawlacza, Mitchella Kalani, Miłosza Szpilkę, Piotra Piskorza oraz Sebastiana Pawlacza)
A to rozpustnica. soft9 Podzielam obawy Patrycji i Antoniego, simowie się zmieniają i nie można nikogo z góry skreślać, ale mimo wszystko... Słyszałam kiedyś takie powiedzenie: stare wilki nie zmieniają skóry. Chyba coś w tym jest. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Lion » 26 sty 2016, 18:19

Bardzo lubię nowe mieszkanie Ewy i Kazimierza! Fakt, że z teściową, ale przynajmniej prezentuje się okazale :)
Miło, że młoda para urządziła Gustawowi przyjęcie urodzinowe ;) Dobrze też, że solenizant poznał smak prawdziwej miłości (mimo iż jego związek może sprawiać wrażenie ryzykownego).
Irbis pisze:Na szczęście dla Gustawa i jego żony, staruszka nie cieszyła się już dobrym zdrowiem i wkrótce Mroczny Kosiarz zapukał do drzwi jej sypialni.
To zdanie brzmi bardzo niefortunnie, ale przynajmniej szczerze oddaje odczucia zakochanych :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Lenna » 01 lut 2016, 10:49

Gustaw chyba gustuje w starszych paniach xD Trochę szkoda że ona go tak potraktowała, ale w sumie dobrze że tak wyszło - staruszka i tak szybko umarła... xD
Szkoda, że Ewa tak bardzo nie chce mieć dzieci :/
Fajnie, że Gustaw sobie ułożył życie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Simwood » 09 mar 2016, 14:19

Mam nadzieję, że szybko twoje życie wróci do normy :) i twoje relacje szybko wrócą Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Życie simów według Irbis

Postautor: Lunon » 08 maja 2016, 15:17

Zabrałem się do przeczytania całej relacji ^^
W sumie podzielam zdanie niektórych, ze Gustaw jest przystojniejszy od Kazimierza xD
Przez ten wąs, wygląda jak wujek Zygmunt.
Bardzo ciekawy wątek miłosny Gustawa z panią Zuzanną, na dodatek ten kochanek .-.
Liczę na to, że poukładasz sobie swoje spawy i wrócisz do relacji :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości