Valliere - historia poczatku . R.I.P

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Stara-Raszpla » 01 sie 2015, 22:38

Nie było problemu dajesz bara bara. .sprawdzasz czy jest brzuch i potem idziesz do swojej rodziny :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Lenna » 01 sie 2015, 22:46

Wow! To jest super! :O
Niesamowicie mi się spodobało, bardzo zabawna i ciekawa historia :D Gustave jest bardzo zabawny z tymi swoimi manierami i w ogóle xD I te jego komentarze <3
No i ja również nie mogę się doczekać by zobaczyć tą całą księżniczkę :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Galcia » 01 sie 2015, 23:12

Świetny pomysł na włączenie historii z poprzednich generacji. :yes:
Nie jestem przekonana, czy umieszczanie księżniczki w Willow Creek to dobry pomysł. Mieszka tu wiele osób, które mogą stać się celem ataku, a wtedy może ucierpieć również Marquerrite. :(
Lisa Gothic jest bardzo ładna. :wub: Ma nietypową urodę, ale to właśnie sprawia, że jest piękna.

Ja zawsze po rozmnożeniu simów, którymi nie gram, czekam na poród (czyli włączam trzecią prędkość i idę coś przekąsić :P ), a potem od razu postarzam niemowlaka, żeby móc wybrać dziecku fryzurę, ubrania i cechę charakteru. Nie zajmuje to aż tak dużo czasu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Stara-Raszpla » 01 sie 2015, 23:22

Ja u siebie co jakiś czas jak widze sima na drodze to go edytuje w CAS ale tylko edycje odstawowarobie. .czyli fryzure , ciuchy i makijaż. nie zmieniam rysow twarzy jakie by one nie były... Ewentualnie jak potrzebuje to w edycji rodziny.. ale te same zasady :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Cain » 01 sie 2015, 23:41

:O

W bardzo fajnej formie postanowiłaś prowadzić tę relację. Historia podoba mi się, ale najbardziej zainteresowało mnie to, że chociaż z zewnątrz przebudowywałaś domy innych (by wyglądały bardziej średniowiecznie), to mimo wszystko stworzyłaś dość dziwny świat przedstawiony - Smocza Dolina to odizolowany kraj, a Wierzbowa Zatoczka już nie. Mieszkańcy kraju Gustave'a zatrzymali się w czasie. ^^ Swego czasu miałem podobną koncepcję by napisać coś dłuższego i dzięki, że mi o tym przypomniałaś. :P

Będę śledził, jak nie zapomnę - w razie czego przypomnisz mi o nowej relacji. ^^
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Stara-Raszpla » 01 sie 2015, 23:58

Smocza Dolina to było moje ukochane miasto z trójki... i ono było takie średniowieczne .. i miałam do wyboru albo podróż w czasie.. albo odizolować kulturowo państwo od reszty... i tę drugą drogę wybrałam :) wydała mi się bardziej sensowna ;)

------------------
#14 RANDKA

LIST OD HRABIEGO MIECZA Jean-Jacques VAINQUEUR

Panie,
Z dumą musze przyznać, że jesteś godny imienia swego Rodu. Chwała rodowi Valliere, ja twój uniżony sługa chylę czoła przed Twoją wielkością. Udało Ci się wypełnić pierwsza fazę misji – ROZPOZNANIE. Gratuluje. Czas na drugą fazę PRZENIESIENIE. Niestety Draconicus został pojmany do niewoli i nie jest możliwe aby przeniósł księżniczkę, poza tym magiczna teleportacja jest bardzo ryzykowna .
Gustave : …. Teraz mnie o tym mowi…

Obrazek

Obrazek

Księżniczka przyjedzie do Ciebie tradycyjnymi środkami transportu…
Gustave : oo jaaaaa…..

Obrazek

Spodziewaj się jej niebawem. Chociaż bardzo wyrosła i jest już nastolatką, myślę że nie będziesz miał problemów z jej poznaniem. Jest tak podobna do swojej matki…
Gustave : Królowa <smuteczek>
Obrazek

Czytając twój poprzedni list nie znalazłem w nim wzmianki jednak o Louise.. czy wszystko w porządku ?

Hrabia Miecza Jean-Jacques VAINQUEUR



LIST OD Gustave DE LA VALLIERE


Hrabio,
Z niecierpliwością oczekuję Księżniczki. Niebawem przygotuje domostwo na jej przyjęcie. Tyle się działo ostatnio, misja zajmowała całkowicie mój umysł że nie informowałem Cię o zmianach w moim życiu. Wybacz.
Otóż udało mi się w końcu spłacić kredyt co polepszyło nieco moją sytuację materialnem i udało mi się nieco powiększyć dom.

Obrazek

Wybudowałem sypialnie więc łóżko zniknęło z kuchni.

Obrazek

Jako ze w trakcie badań społeczności znalazłem sporo ciekawych reliktów umieściłem je jako ozdoby

Obrazek

Ciekawe te figurki.. można ich znaleźć naprawdę dużo w tym mieście. Zamierzam zdobyć wszystkie !.
Misja wymagała ode mnie wielu poświęceń. Największym z nich.. nie były wcale spartańskie warunki, ale faktu obcowania z największymi ścierwami ( przestępcami). Jednakże poświęcenie sprawiło, że w końcu zacżałem awansować i nie wiem czy mam z tego powodu czuć dumę, bo pomogło mi to ukończyć misję, czy raczej hańbę, bo kontakty z tymi kreaturami zmusiły mnie do rozwijania wredności, czym zawsze pogardzałem.
Bywało ciężko, nieraz traciłem swoją pozycję :

Obrazek

Niemniej jednak nadszedł taki dzień gdy musiałem dokonać wyboru, którą ścieszką dalej podążać być SZEFEM czy WYROCZNIĄ ??

Obrazek

Jako że zostanie szefem wiązało się z napadami i niewiele przybliżyłoby mnie to do rozwiązania misji, wybrałem karierę Wyroczni. Dziwna to nazwa, niemniej jednak jest to zwyłe przestępstwo w internecie. Chociaż brzydziłem isę tą pracą, pozwala mi ona na naukę umiejętności potrzebnych do przemierzania najgłębszych zakamarków internetu a co za tym idzie, będę miał dostęp do komputera każdego wroga. Mogę śledzić każdą podejrzaną korespondencję aby wyśledzić spisek.
Dodatkowo pozycja ta wydaje mi się mniej hańbiąca. A skoro mogłem na powrót spojrzeć sobie w lustro, postanowiłem zaprosić Louise na randkę. Oh jak ja długo na to czekałem. Miałek okazję zaprezentować jej maniery Vallierów ;

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Louise była tak czarująca, że w końcu odważyłem się po raz pierwszy ją pocałować… to było magiczne..
Obrazek
Obrazek
ZAKOCHAŁEM SIĘ PRAWDZIWIE
Obrazek

Gustave de la Valliere
Ostatnio zmieniony 23 sty 2016, 22:12 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Kapitan Indra » 02 sie 2015, 0:06

Historia jest świetna. Przeczytałam wszystko :)
Teraz ciekawa jestem przybycia księżniczki.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Galcia » 02 sie 2015, 0:37

Wow, co za tempo dodawania relacji. :P
Uwielbiam miny Gustave'a. <3
Przydałaby mu się dodatkowa sypialnia dla księżniczki, chyba że zamierza spać z nią w jednym łóżku. soft9
Louise jest jakaś taka... bez charakteru. Poza tym głosy w mojej głowie mówią, że Gustave'owi pisany jest los męża Marquerrite... :curious:
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Stara-Raszpla » 02 sie 2015, 0:38

Indra.. już tuż tuż :)

------------------

#15 URODZINY I …

LIST OD HRABIEGO MIECZA Jean-Jacques VAINQUEUR


Panie,
Gdy ten list do Ciebie dotrze będzie już po twoich urodzinach. Jednak ja, twój uniżony sługa, pragnę złożyć Ci najszczersze życzenia. Obyś odnalazł szczęście i miłośc.
Doniesiono mi że księżniczka jest w ¼ drogi. Niestety nie zdąży przybyć na twoją uroczystwość. Niemniej jednak i od niej masz najserdeczniejsze życzenia. Mam nadzieję że bawisz się dobrze. Stałeś się dojrzałym mężczyzną, najwyższy czas byś założył rodzinę.
Hrabia Miecza Jean-Jacques VAINQUEUR
LIST OD Gustave DE LA VALLIERE

Witaj Hrabio,
Dziękuję za życzenia. Potwierdzam że zabawa była udana.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gustave de la Valliere


LIST OD HRABIEGO MIECZA Jean-Jacques VAINQUEUR


Panie,
Treść Twego listu wprawia mnie w niepokój, czy coś się stało ??
Nigdy twój list nie był taki krótki…

Hrabia Miecza Jean-Jacques VAINQUEUR
Ostatnio zmieniony 25 sty 2016, 16:46 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Stara-Raszpla » 02 sie 2015, 0:39

Galcia pisze:Wow, co za tempo dodawania relacji. :P
Uwielbiam miny Gustave'a. <3
Przydałaby mu się dodatkowa sypialnia dla księżniczki, chyba że zamierza spać z nią w jednym łóżku. soft9
Louise jest jakaś taka... bez charakteru. Poza tym głosy w mojej głowie mówią, że Gustave'owi pisany jest los męża Marquerrite... :curious:
zaprzeczam plotkom, jakoby Gustave mialby zwiazac się z Marguerite... ale możecie zgadywać
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Lion » 02 sie 2015, 14:25

Część twoich relacji poznałem czytając temat ogólny ze zdjęciami z The Sims 4, a pozostałe właśnie nadrobiłem i niecierpliwie czekam na więcej!

Oryginalny pomysł na prowadzenie relacji, główny bohater ma świetne teksty :D Podejrzewam, że księżniczka oficjalnie będzie jego "siostrą" :P Ciekawe jaka będzie i jak wpasuje się do tego świata...

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Stara-Raszpla » 02 sie 2015, 14:51

Lion pisze:Część twoich relacji poznałem czytając temat ogólny ze zdjęciami z The Sims 4, a pozostałe właśnie nadrobiłem i niecierpliwie czekam na więcej!

Oryginalny pomysł na prowadzenie relacji, główny bohater ma świetne teksty :D Podejrzewam, że księżniczka oficjalnie będzie jego "siostrą" :P Ciekawe jaka będzie i jak wpasuje się do tego świata...
Nawet miałam tak zamiar zrobić na początku..

Inna wersja była że przyjedzie ze swoją służącą, która oficjalnie będzie siostrą.. .
Już niedługo ją poznacie.. .tymczasem ....
Małe wyjaśnienie dlaczego Gustave tak sucho odpowiedział na list Jean-Jacques VAINQEUR

******************************

#16 ZAWÓD

LIST OD Gustave DE LA VALLIERE
Hrabio,
Wybacz mi suchy ton ostatniego listu, ale tak wiele się wydarzyło…
Ja i Louise byliśmy w sobie zakochani. Louise jest taka delikatna i urocza

Obrazek
Obrazek

Traktowałem ją poważnie więc zaprosiłem ją do domu, a było to jeszcze przed remontem, o którym pisałem ci ostatnio.

Obrazek

Było tak cudownie

Obrazek
Obrazek

Chciałem ugościć ją jak najlepiej więc postanowiłem upiec ciasto na tę okazję ;
Obrazek

Gustave : Ale ostatecznie w związku z moimi zdolnościami kulinarnymi ...

Obrazek


zamówiłem pizze :


Obrazek
Obrazek

W trakcie rozmowy wyjawiłem jej czym się zajmuję, że pracuje w branży przestępczej. Oczywiście że nie wyjawiłem wszystkiego, nie wspominałem o księżniczce…. nie mogłem.
Louise powiedziała że rozumie i że nie ocenia mnie. W końcu wie, że jestem dobrym człowiekiem i skoro nie mogę powiedzieć to ona nie będzie nalegać.


Następnego dnia, pod prysznicem
Obrazek

Podjąłem męską decyzję, OŚWIADCZĘ SIĘ.
Spotkałem się z Louise w parku, dokładnie tam gdzie po raz pierwszy się pocałowaliśmy. Dla mnie to miejsce magiczne

Obrazek

DLugo razem rozmawialiśmy..

Obrazek

Aż w końcu odważyłem się … poprosiłem ją o rękę.. .a ona….
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.Odmówiła
Obrazek

Przyznam że załamało mnie to.. i ja.. dumny syn Vallierów.. nie mogłem powstrzymać łez…
Obrazek

Wyjawiła mi powody dla których mi odmawia.

Obrazek

Chodzi o moją prace, ona mnie kocha.. ale jednak nie może żyć z przestępcą, żyć w strachu, że kiedyś mnie aresztują a hańba spłynie i na jej dobre imie…
Probowała mnie pocieszyć.. rozśmieszyć …
Obrazek
Ale jak tu się śmiać w takiej sytuacji ??
Zostaliśmy przyjaciółmi .. to prawda..
A tuż po moich urodzinach dowiedziałem się że ktoś inny złożył jej propozycje małżeństwa.. I ona go przyjęła..
Obrazek
Ślub odbył się w tajemnicy :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Doniesiono mi również że Louise spodziewa się jego dziecka…

Ale teraz jest już dobrze.. dzięki wsparciu przyjaciół znów stanąłem na nogi. Poza tym.. czekam niecierpliwie przybycia księżniczki.
Gustave de La Valliere..



LIST OD HRABIEGO MIECZA Jean-Jacques VAINQUEUR
Panie,
Przykro mi słyszeć o tym co cię spotkało. Jedyne co mogę powiedzieć to nie załamuj się. Znajdziesz niejedną.. godniejsza Ciebie.

Księżniczka przybędzie niebawem.
Hrabia Miecza Jean-Jacques VAINQUEUR
Ostatnio zmieniony 27 sty 2016, 10:41 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 4 razy.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Galcia » 02 sie 2015, 15:22

Biedny Gustave! ;( Tak mi przykro... Ale może tak będzie lepiej dla misji i dla księżniczki.
Jak to Gustave nie będzie z Marquerrite? :P Ja wiem, że jest dla niej trochę za stary i w ogóle, ale mimo wszystko liczyłam na jakiś rycerski romans. .^.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Cain » 02 sie 2015, 21:33

Co ta księżniczka tak długo dojeżdża? :doge:
W głębi serca to jednak mam nadzieję, że będą romansować ze sobą - Gustave i ona. Dobrze w takim wypadku, że nie powiodło się chłopakowi z Louise. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Stara-Raszpla » 02 sie 2015, 22:01

I te plotki dementuje.. Gustave nie tknie księżniczki :D jest dla niej za stary. Ona jest nastolatką, on już w srednim wieku ;D

----------------------------------
#17 MARGUERITE

Hrabio,
W tej chwili wydaję się to nie mieć znaczenia, w obliczu spotkania z Księżniczką. Potwierdzam bezpieczny odbiór księżniczki i bardzo ubolewam nad jej losem. Ona, spadkobierczyni Królestwa Smoczej Doliny, Księżniczka Wielkiego i Dumnego Rodu DE LA LOIRE, właściwie to Królowa po śmierci swych rodziców, nie ma ani jednej służącej do swojej dyspozycji, będzie żyła w ruderze.. podczas gdy zasługuje na pałace.
Aczkolwiek, miałeś rację Hrabio, nie miałem najmniejszego problemu z jej rozpoznaniem. Skóra zdjęta z matki… jedynie oczy… o tak.. w oczach jej szmaragdowych widzę naszego Króla…
Jest urocza i delikatna, zupełnie jak jej Matka :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ale mimo wdzięku i gracji widać że wciąż jest nastolatką.
Obrazek
Starałem się dostosować dom do Jej Potrzeb niestety.. skrone fundusze nie pozwoliły mi na zbyt wiele. Obrazek
Obrazek

Udalo mi się jednak wygospodarować dla Księżniczki największą sypialnie, by miała chociaż odrobinę komfortu.
Obrazek
Obrazek

Jej Wysokość nie mogła również korzystać wychodka.. dołożyłem wszelkich starań by w domu znalazła się łazienka.
Obrazek
Reszta domu jest skromniejsza…
Obrazek
Obrazek
Wiem że nie są to warunki godne Księżniczki ale tylko tyle mogłem zrobić.
Gustave De la VALLIERE

LIST OD HRABIEGO MIECZA Jean-Jacques VAINQUEUR
Panie,
Najważniejsze że jest bezpieczna, tylko to się liczy. Informuj mnie na bieżąco o tym co się dzieje z Księżniczką.
Mam nadzieję, że teraz gdy możemy odetchnąć z ulgą, ty również odnajdziesz spokój… Czy jakaś dama jest bliska Twemu Sercu ??
Hrabia Miecza Jean-Jacques VAINQUEUR
Ostatnio zmieniony 25 sty 2016, 18:27 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 2 razy.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Kapitan Indra » 02 sie 2015, 23:01

Ooo, księżniczka przybyła. Ciekawie wygląda nawet. Mam nadzieję, że nie będzie rozpieszczoną paniusią z fochami.
Biedny Gustave, dostał takiego kosza od wybranki serca...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Galcia » 02 sie 2015, 23:08

Jaka śliczna i filigranowa! ^^ <3 Tylko ma trochę zbyt obfity biust, zaburza proporcje jej ciała. :P
Ciekawi mnie, jak się będą układały relacje Gustave'a z nastoletnia księżniczką. :cwaniak:
Dom zaczyna mieć całkiem ładny kształt, zwłaszcza z tyłu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Bart » 02 sie 2015, 23:36

Ale dużo się tu wydarzyło!

W sumie to nie dziwię się Louise, że nie chciała się związać z przestępcą.., ale też nie musiała od razu wychodzić za innego.. <_<

Księżniczka jest ładna i liczę, że szybko zmieni swoją garderobę, bo w tej wygląda jak babcia :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Stara-Raszpla » 02 sie 2015, 23:44

@Bart bo to księżniczka.. wychowana na Królową .. musi tak wyglądać.. a mnie się podoba ;)
@Indra jest zbyt urocza na to :D ale za dobrze tez nie będzie bo byłoby nudno
@Galcia.. z tym biustem.. hmm bo ja wiem...
************************
#18 KSIĘŻNICZKA W DOMU

LIST OD Gustave DE LA VALLIERE

Hrabio
Księżniczka zadomowiła się w Willow Creek.
Tuż po przyjeździe zabrałem ją do parku w Newcrest, by mogła poznać nieco okolicę i mieszkańców. Tak się złożyło że spotkaliśmy tam Gothików

Obrazek

Księżniczka od razu złapała z dziećmi Vladimira i Sonii dobry kontakt
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Odetchnąłem z ulgą… Księżniczka ma w sobie dużo klasy, potrafi rozmawiać z każdym, ma dobre serce jak jej matka.
Obawiałem się nieco, że warunki jakie mogę jej zaoferować będą nieco zbyt skromne dla Jej Wysokości, niemniej jednak znosi to wszystko bardzo dzielnie.

Gustave : Poza porannym wstawaniem ..
Obrazek

Jestem zdumiony jej siłą i wytrwałością oraz tym iż mimo swego królewskiego pochodzenia, stara się dostosować do realiów. Księżniczka zaszczyciła mnie nawet własnoręcznie przygotowanym daniem
Obrazek


Gustave : Mało nie przypłaciłem tego życiem

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Nie wspominałeś Hrabio że księżniczka gra na skrzypcach

Obrazek

Gustave : Raczej nie ostrzegałeś..


Obrazek

Jako że Marquerrite to młoda dama i potrzebuje edukacji, posłałem ją do szkoły. Nie ma w okolicy prywatnej niestety. Ale może dzięki temu łatwiej uda się wmieszać ją w tłum.
Ku mojej uciesze, Marguerrite jest chłonna wiedzy. Docenia jakie wartości niesie nauka.

Obrazek
Obrazek


Dużo czasu spędza w bibliotece.
Biblioteka Hrabio to wspaniałe miejsce.. otwiera nie tylko umysły ale i oczy…. Coś do mnie dotarło …
Gustave de La Valliere..

LIST OD HRABIEGO MIECZA Jean-Jacques VAINQUEUR


Panie,
Jesteś bardzo tajemniczy … Rozjaśnij Panie moje obawy.
Cieszę się że Księżniczka czuje się dobrze w Willow Creek, również bałem się że zmiana otoczenia wpłynie na nią negatywnie. Uspokoiłeś mnie.

Hrabia Miecza
Ostatnio zmieniony 25 sty 2016, 18:36 przez Stara-Raszpla, łącznie zmieniany 1 raz.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Valliere - historia poczatku

Postautor: Cain » 03 sie 2015, 0:27

Tak właściwie to księżniczce pasowałaby jakaś sukienka, a nie spódniczka i sweterek. :P Z drugiej strony nawet ładnie wygląda w obecnym stroju. Tylko piersi faktycznie za duże jak na jej figurę.

Ciekawe co też do Gustave'a trafiło przy jego liście do hrabiego.

No i prosze, niby pochodzi z odizolowanego królestwa, a smartfona już ogarnęła!
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości