Świat Według Beaty

Czyli Beatka Bzdet podbija Willow Creek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 16 lut 2015, 0:17

Świat Według Beaty

Beata Bzdet, to dosyć nietypowa simka, o pulchnych kształtach, która wprowadza się do Willow Creek, gdzie sieje zamęt wszędzie gdzie się pojawi. Dla Beatki nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te, które ciężej wykonać. Jeśli myślicie, że to kolejna relacja o samotnej simce, która szuka miłości i pragnie założyć rodzinę, to muszę Was zmartwić. Beatka nie szuka miłości - jedyne co kocha, to jedzenie. ;)


Informacje o Simce:
Imię i Nazwisko:Beata Bzdet
Pragnienie życiowe: Przyjaciółka całego świata
Cechy: Infantylna, wesoła, smakoszka
Zdjęcia simki:
Obrazek
Obrazek

__________________________________________________
Nie jestem w stanie powiedzieć co ile będą pojawiać się relacje. Bardzo mało gram w simsy przez brak czasu i w sumie dzisiaj od pół roku wzięło mnie na grę i to w czwórkę, za którą szczególnie nie przepadam. Dodam, że pierwsze dwie relacje będą w baaardzo kiepskiej grafice, gdyż grałem na najniższych ustawieniach zapominając je zmienić. :swelol:
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Świat według Beaty

Postautor: Pappy » 16 lut 2015, 18:53

Oj, coś czuję że może być zabawnie z kochającą jedzenie Beatką o3o
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Świat według Beaty

Postautor: Eq » 16 lut 2015, 19:21

Mam nadzieję, że relację będą ciekawe, chociaż w 4 ciężko o to :P
No i troszkę nie podoba mi się Beatka, wygląda jak zrobiona z gotowców, ale ważne, by Ci się nią dobrze grało. ^^

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 16 lut 2015, 21:06

Tak jak mówiłem - pierwsze dwie relacje będą kiepskie pod jakością grafiki w grze, z kolejnymi będzie lepiej. :P

Relacja I - Przeprowadzka

No więc (Kasim human zaczyna zdanie od "więc" soft9) moi drodzy poznajcie Beatkę, która właśnie przyjechała do Willow Creek, by rozpocząć nowe życie w tym spokojnym miasteczku. Póki co, Becia zamieszkała w małym i bezgustownym skromnym i biednie urządzonym domu. (Planuję tam generalny remont, ale pierw Beata musi znaleźć bogatego męża muszę znaleźć chęci i czas do umeblowania tego zacnego miejsca.)
Obrazek
Beatka natychmiast po pojawieniu się w nowym domu zgłodniała i postanowiła sobie przyrządzić jedzenie. Ale cóż, nie wychodziło jej to za dobrze. Nawet krojenie okazało się być dla niej zbyt skomplikowanym zajęciem. : /
- Ała! Od początku mówilam, że lepiej kupić plastikowe noże! Kto mądry wymyślił te normalne?
Obrazek
Uh, mieszanie sałatki okazało się być łatwiejsze. Nawet Bećka zaczęła cieszyć ryjca do miski. soft9
Obrazek
Chyba ją Bóg opuścił... Albo wgl. nie przyszedł. soft1
Beata! Ty weź kobieto uważaj jak to przekładasz do drugiej miski, bo zapaćkasz cały blat przy okazji! <_<
Obrazek
Po zjedzeniu sałatki, Beata postanowiła wybrać się pobiegać. Dobra bądźmy szczerzy, jej bieganie skończyło się po kilku minutach, gdyż był to zbyt duży wisiłek dla niej. xD
Obrazek
Beata poznała nowego przyjaciela. :swelol: Był to Emil Kawka! Wreszcie jakiś człowiek z którym porozmawia na jakimś poziomie.
Obrazek
Po powrocie do domu, Beata postanowiła poczytać swoją ulubioną książkę - "Pisiont twarzy Grodzkiej".
Obrazek
Wieczorem Bzdetowa postanowiła wybrać się do miejscowego baru, by napić się drinka. Przy barze znalazła miejsce przy pięknej simce zwanej Beatą Paliwodą. (Beatki, Beatki wszędzie! xD)
Obrazek
Jednym z marzeń Beci jest zostać międzynarodową gwiazdą muzyki, więc postanowiła zaśpiewać coś w klubie, widząc mikrofon.
Obrazek
Stan zdrowia umysłowego Beaty pogarsza się. :curious:
Obrazek
- Też Was kocham moi fani!
Beata dziecko, ty nie masz fanów. :facepalm:
Obrazek
Beata taka szalona. :bunny:
Obrazek
Obrazek
- Cześć przystojniaku, lubisz może ziemniaczki z mielonym? :dotatusia:
Obrazek
Podryw się nie udał. Załamana Beatka wróciła do domu.
Obrazek
Postanowiła położyć się spać. To był baaaardzo męczący dzień.
Obrazek
I'm sexy and i know it! :bunny:
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Eq » 16 lut 2015, 21:30

Ja Cię prisze Kasim, co to za strój sportowy i pidżama :))
Mam nadzieję, że Beatka nie zostanie pedofilką. A i nie wiąż jej z tym żółto-włosym!

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Levkoni » 16 lut 2015, 22:04

Nie wierzę, Kasim ma relację z TS4 :) Relacja super, humorystyczna, a takie lubię najbardziej, więc będę śledził :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Guuki » 16 lut 2015, 22:54

Ten sam domek, w którym też obecnie gram. Pozdro. :doge:
Królicze papucie wymiatają, hah.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Pappy » 16 lut 2015, 23:02

Sałatka, bieganie - czyżby Beatka przeszła na dietę? :P
Ten podryw mnie zniszczył, super relacja. XD
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 18 lut 2015, 19:57

Relacja II - Zabawa W Plenerze

Beata postanowiła wybrać się ze swoim jedynym przyjacielem - Emilem, do parku. Czy ona serio nie może znaleźć sobie znajomych w swoim wieku? xD
Obrazek
- Wiesz Beata, mama mówi, że nie mogę się z tobą spotykać bo jesteś wariatką.
- A weź przestań, przecież nie trzeba słuchać we wszystkim rodziców, telewizji nie oglądasz?

Obrazek
W ubikacji Becia spotkała ogrodnika, który zajmował się parkiem. Zaczęła mu o czymś opowiadać, ale
po minie sima stwierdzam, iż nie miał zielonego pojęcia o czym ta do niego gada. xD
Obrazek
No cóż, ogrodnik okazał się być mało rozmowny, więc Beata spotkała na zewnątrz pana Wieśka, z którym zgodziła się pooglądać chmury. W sumie lepiej mieć za przyjaciela starego dziadka, niż dziecko. : / xD
Obrazek
- Patrz pan jakie mam piękne usta!
Obrazek
Pan Wiesiek chyba polubił Beatkę trochę bardziej niż się mogło wydawać i wręczył jej różę, którą nosił w kieszeni zerwał specjalnie dla niej.
Obrazek
Beata postanowiła sprawdzić jak pachnie Wiesław, gdyż kręcą ją męskie perfumy. :dotatusia:
Obrazek
Wiesiek źle to zinterpretował i zaczął obmacywać i całować Beatkę. : / Co to za czasy, że ledwo się poznają a już obściskują? -.-
Obrazek
Wkrótce pan Wiesiek poszedł do domu, a Beacie przypomniało się, że przecież przyszła do parku z Emilem. Odnalazła go na placu zabaw i sama postanowiła się pobawić. soft9
Obrazek
Zabawa z Emilem zmęczyła simkę, więc postanowiła sobie pogrilować. Ofc. składniki na hot-dogi miała w kieszeni kupiła w miejscowym sklepiku. XD Ale cóż, jeść lubi, lecz gotować to za bardzo nie umie. Spowodowała prawie pożar i musiała go gasić. Ah, ona sobie kiedyś krzywdę zrobi, bez kitu!
Obrazek
Najedzona Beatka to szczęśliwa Beatka. :)
Obrazek
Drzemka po jedzeniu to obowiązek. Beata i tym razem owy obowiązek wypełniła... usypiając na ławce niczym bezdomna. soft1
Obrazek
Po powrocie do domu Bećka pograła sobie przed domem w jakąś dziwną grę o pokręconej nazwie, której nie pamiętam.
Obrazek
Gra okazała się za dużym wysiłkiem, więc simka wróciła do domu, by zrobić coś pożyteczniejszego - pooglądać telewizję. Akurat leciał jej ulubiony serial - M jak Moda.
Obrazek
A cóż to?! Przed domem Bećki rozgrywały się właśnie nielegalne zawody w łowieniu ryb! :O Co więcej! Jednym z uczestników był Wiesiek i jego żona! Tak, okazało się, że Wiesiek jest żonaty. A to z niego oszust i podrywacz! <_< Ale cóż, to nie przeszkodziło Beatce w dołączeniu do zawodów. xD
Obrazek
Beata przegrywała, więc postanowiła pozbyć się konkurencji. Zaczęła od jakiejś dziwnej czarnuli. xD
- A pani to czego tutaj szuka?! Proszę stąd się wynosić, to mój teren!
- Ale ja biorę udział w zawodach...
- Żaden udział w zawodach, powiedziałam chyba - pani tutaj nie ma!

Obrazek
Beata się wkręciła w udawanie wrednej i niemiłej, wszystko by zmniejszyć konkurencję. : /
- Jeśli zaraz pani stąd nie wyjdzie to wrzucę panią do tej rzeki! A niech pani wie, że nie z takimi sobie
radziłam!

Obrazek
Dzisiejszy dzień mocno zmęczył Beatę. Dzień w parku, flirtowanie ze starszym Wieśkiem, nielegalne zawody w łowieniu ryb i kłótnie z współzawodnikami - na pewno Beata go na długo nie zapomni. A teraz niech Beata się wyśpi. Jutro czeka ją kolejny dzień pełen patologii przygód! :hej:
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lunon » 18 lut 2015, 20:07

Dużo tej Beatki do kochania i jeszcze ten biust ^^
Bardzo romantyczne chwile z Wiesławem- szanuję.
A jeśli chodzi o tego młodego człowieka. Czy to nie jest pedofilia? xD
Ile ludzi łowi ryby .-. Ryby zdrowe, więc niech im na zdrowie wyjdzie :*

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Bart » 18 lut 2015, 20:18

Zabawna babka z Beatki :D Mam nadzieje, że szybko znajdzie kogoś 'na poziomie'.
Czekam na jej dalsze perypetie :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Świat Według Beaty

Postautor: msreckless » 18 lut 2015, 20:21

Najedzona Beatka to szczęśliwa Beatka. - no dla mnie to motto na całą wiecznosc.
relacja z Beatką Bzdet to na szczęscie nie kupa bzdet. B|

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Świat Według Beaty

Postautor: severuska » 18 lut 2015, 20:47

Świetna relacja, uwielbiam Beatkę <3
Fajnie, że ma przyjaciela dzieciaka z podstawówki - przecież tyle sie mówi, że wiek nie gra roli xD
Dziadek Wiesiek - drugi Don Lotario czy co :P? Żonaty na dodatek, flirtuje z niewinnymi dziewicami (?) i daje im plastikowe róże...
Zawody w łowieniu ryb - Becia rozwijała chyba charyzmę, a nie wędkarstwo hahah :D
Czemu bidulka sie tak wszystkim męczy....jeszcze padnie z przepracowania i mroczny kosiarz przyjdzie!
Czekam na next ;)

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Pappy » 18 lut 2015, 22:41

Nielegalne zawody w łowieniu ryb, staruszek casanova i pedofila - kocham <3
Beatka moim mistrzem, super, czekam na dalsze relacje. xD
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Levkoni » 19 lut 2015, 12:04

Beka z Beatki :D Fajna babka z niej, można się pośmiać czytając relację :) Jakoś tak mi się ona kojarzy z Lucky Mamą z relacji Indry ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 21 lut 2015, 21:32

Bardzo się cieszę i mi miło, że relacja z życia Beaty przypadła Wam do gustu. ^^ To wiele dla mnie znaczy. xD Jeszcze dzisiaj pojawi się ankieta, w której będziecie mogli oddać głos i pomóc mi w wymyślaniu dalszych losów tej simki.

Relacja III - Cztery Twarze Beaty
Beata dostała spadek od siostry szwagra kuzynki ciotecznej babki, dzięki czemu mogła wyremontować sobie dom (a potem gra mogła mi się wyłączyć bym mógł go wyremontować raz jeszcze :swelol:). W nocy Beata zgłodniała i wpadła na pomysł zrobienia grilla. (Grill o 3 w nocy... Tylko Beata ona mogła wpaść na coś tak głupiego. XD) Niestety, pomysł był zły, gdyż zamiast usmażyć jedzenie, Bećka usmażyła siebie. :facepalm:
Obrazek
Rano Beata była jeszcze w silnej traumie. Wolała trzymać się z daleka od ognia, więc śniadanie zrobiła w mikrofali. xD
Obrazek
Bzdetówna przeczytała w gazecie, że jacyś ludzie w skale znaleźli szczątki dinozaurów. Beata wpadła na pomysł, że też takowe znajdzie, więc zaczęła stukać młotkiem w skały... Tak Beata, tak, na pewno Ci się uda i będziesz super sławna. :////
Obrazek
Beata wybrała się na siłownię by zadbać o siebie. Niestety, był to dla niej ogromny wysiłek i szybko zrezygnowała z ćwiczenia na maszynach. : /
Obrazek
No cóż, w siłowni jest jeszcze wiele innych rzeczy do zrobienia. Beata postanowiła nauczyć się boksować!
Obrazek
- Cholera, ale ze mnie sportsmenka! Myślę, że straciłam ze dwa kilogramy, więc śmiało sobie mogę pozwolić na jakąś zapiekankę!
Obrazek
Po przebraniu się i nadrobieniu straconych kalorii po zjedzeniu zapiekanki, Beata postanowiła wstąpić do muzeum, by podziwiać sztukę. Artystyczna dusza z niej normalnie. :dotatusia:
Obrazek
Tymczasem w muzealnej ubikacji rozgrywały się niespodziewane i zadziwiające wydarzenia. Pan Wiesiek załatwiał się, a obok niego przyglądała mu się murzynka. Kto by pomyślał, że ubikacje w muzeach skrywają takie tajemnice. soft9 XD
Obrazek
Za muzeum był fortepian, więc Beatka postanowiła po raz kolejny pokazać światu swój talent i zagrać na nim. (Mówiłem, że Beci się marzy zostać międzynarodową gwiazdą. :* ).
Obrazek
Tymczasem akcja w ubikacji nabierała coraz większego tempa. Do murzynki przyłączyła się czarno włosa simka i... Emil! To już się nazywa patologia na skalę światową. soft1
Obrazek
Beata spotkała kolejnego kandydata na męża :dotatusia:
- Ej, przystojniaku! Jesteś taki ładny, jak kotleciki mamuni w niedzielny obiad !
Obrazek
Po powrocie do domu, Beata postanowiła przeglądnąć na tablecie swoje ulubione forum - Kuchenne Igraszki, zalożone przez tą kulinarną personę. Niestety, wejście na forum zepsuła Beacie humor/ ;/
- No nie wierzę! Na smażone ziemniaczki babuni! Zbanowali mnie! No nie wierzę! I to za co? Że niby piszę jak pokemon?! Ja im teraz pokażę!
Obrazek
Beata długo się zastanawiała co zrobić w tym wypadku i wpadła na plan idealny. :curious: Postanowiła założyć nowe konto i zostać typowym internetowym trollem, mszcząc się na userach.
Obrazek
No więc jak pomyślała, tak Becia zrobiła. Ah, nie dość, że z Beci artystyczna dusza, podrywaczka, archeolog, to jeszcze internetowy troll! :evil:
Obrazek
- Buahahaha! Ale im pojechałam! Niech wiedzą, że z Beatą Bzdet się nie zadziera!
Tak, tak Beatko! Troluj sobie, troluj, bo jutro cię czeka kolejny dzień pełen przygód.
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Levkoni » 22 lut 2015, 19:51

Jak zwykle świetna relacja, liczę że nie znudzisz się zbyt szybko czwórką i będziesz kontynuować :) W ankiecie zaznaczyłem, że partner Beci powinien być tak samo postrzelony ;p A akcja w kiblu mistrzowska - w muzeum podziwiają na co dzień eksponaty, a w WC obnażają prawdziwą twarz i podziwiają starszego pana na klozecie :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 22 lut 2015, 22:01

Przez akcję w toalecie mało nie oplułam monitora XDDDD
Świetna relacja, można się uśmiać :D
Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Świat Według Beaty

Postautor: msreckless » 22 lut 2015, 22:09

zaznaczyłam w ankiecie opcje, żeby była wiecznie sama, bo co, jakis chłop będzie rozbijał tą miłosc do jedzenia. :grumpy:

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Postautor: Kasim Hazim » 24 lut 2015, 19:00

Jeszcze kilka dni do końca ankiety, zapraszam do głosowania! :P A tymczasem przedstawiam kolejną relację z życia Beaty.

Relacja IV - Sąsiadka z Piekła Rodem
Był dosyć upalny dzień i Beatka szukała wszelkich sposobów by się ochłodzić. W końcu dostrzegła coś, co wzbudziło jej zainteresowania i jednocześnie stało się obiektem pożądania...
Obrazek
Otóż to! Sąsiedzi mieszkający obok mieli basen! Beatka od razu poczuła dzikie żądze, by wskoczyć do niego, ale cóż, co jeśli ją ktoś przyłapie? Czy warto tak ryzykować?
Obrazek
Beacie jednak żadne ryzyko niestraszne! W domu szybko przebrała się w kostium kąpielowy (seksowne bikini must be :dotatusia:), zorientowała się, że sąsiadów nie ma i szybko dała nura do basenu.
Obrazek
Po wymoczeniu się (dobrze, że nie zmoczeniu XD) Beata wpadła na kolejny pomysł. Nie zdążyła jeszcze poznać swoich sąsiadów, więc nie wie czego może się spodziewać po nich, ale cóż, głowa Beci pomysłów pełna, więc postanowiła pogrzebać w śmietniku sąsiadów i dowiedzieć się czegoś ciekawego o nich. B)
Obrazek
UPS! Wyczuwam kłopoty... soft9
Obrazek
To wcale nie jest Katrina Caliente...
- Przeprasza bardzo, ale co pani robi z tymi łapami w moim śmietniku? I dlaczego pani kąpała się w moim basenie? Czy pani dzisiaj nie sikała? Toż to skandal! Ja dzwonię na milicję i to w tej chwili!
- Ale milicji już od dawna nie ma, a poza tym...
- Mnie nie interesują żadne pani "poza tym"!

Obrazek
Beata się wkurzyła :///
- Oezu! Zluzuj majty stara, a nie szukasz problemów!
Obrazek
Beata wpadła na kolejny pomysł, z kieszeni w majtkach wyciągnęła kubek z wodą, wyczarowała kubek z wodą i oblała nią twarz sąsiadki. (kolorowa woda, ah te simsy!) soft1
Obrazek
- Hahaha! Niech pani wie, że z Beatą Bzdet się nie zadziera!
Obrazek
Emocje sięgnęły zenitu! Pani Jadwiga rzuciła się na Beatę z pięściami!
Obrazek
Okazało się, że Jadwiga zna kung-fu i pokonała Beatę. : / Co więcej, całemu zajściu przyglądał się nastolatek (któremu chyba zamykają lodówkę w domu, bo taki chudy...).
- Ah te kobiety! Nigdy ich nie zrozumiem...
Obrazek
- Ja tej starej kobyle z domu starców jeszcze pokażę...
Obrazek
Po powrocie do domu, Beata, postanowiła zrobić to co uwielbie - coś zjeść. :swelol:
Obrazek
Jedz, jedz sobie Beatko! Jutro czeka cię kolejny dzień pełen przygód. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości