Świat Według Beaty

Czyli Beatka Bzdet podbija Willow Creek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Bart » 24 lut 2015, 19:10

Nie wierze, że Katrina tak nisko upadła i wylądowała w tym najtańszym starterze w Wierzbowej Zatoczce :wat: :P
Ach, Beatka i jej pomysły. Ciekawe co wymyśli w następnej relacji ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lunon » 25 lut 2015, 11:45

Coś mały ten basenik.
Beatka pewnie szukała resztek kebaba w śmietniku XD
Jedzenie na pocieszenie po trudnym dniu <3

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Levkoni » 26 lut 2015, 16:59

To czekamy aż Beatka swoją miłość do żarcia przekuje czy raczej przesmaży w karierę >:) Z tego co pamiętam ostatni etap na ścieżce kulinarnej to Kucharz Celebryta - jak ulał pasuje Beci ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 27 lut 2015, 20:39

Ankieta została zakończona, wszystkim bardzo dziękuję za głosowanie w niej (nie spodziewałem się, że zagłosuje aż 14 użytkowników :wub:). Oto wyniki ankiety:
Powinna być z panem Wieśkiem 2 głosy
Powinna się zakochać w równie stukniętym simie jak ona. 5 głosów
Niech sobie znajdzie męża, który będzie jej przeciwieństwem. 3 głosy
Nie, niech będzie wiecznie sama. 4 głosy
Najwięcej z Was głosowało na to, by znalazła sobie równie stukniętego męża jak ona, więc bardzo możliwe, że wkrótce u jej boku ktoś się pojawi. ;)

Tyle ze spraw organizacyjnych. Teraz zapraszam na kolejną relację z życia Beaty!

Relacja V - Wakacje Niemarzeń Beaty Bzdet
Higiena jamy ustnej bardzo ważna rzecz, nawet dla Beatki. xD
Obrazek
Beacie powoli nudziło się samej w domu, chciała zobaczyć coś nowego. Wpadła na genialny pomysł i postanowiła... wykupić sobie wakacje. :swelol:
Obrazek
Z prawej drzewa, z lewej drzewa... Beata nie miała pojęcia, że oferta biura podróży z której skorzystała okazała się oszustwem i wywieziono ją w las... : ///
Obrazek
Beata zabrała ze sobą wszystko co mogła. Nawet łóżko i przenośną lodówkę. soft1 Chyba była przygotowana, że hotel w którym rzekomo miała spać nie będzie luksusowy. XD
Obrazek
Zaraz po przyjeździe Beata znalazła rzekomy hotel, który okazał się polem namiotowym. Biedna się zmartwiła, że wydała dużo pieniędzy i została oszukana, że postanowiła coś zjeść. Niestety, z tych nerwów coś jej się przyjarało. (Tym razem nie ona XD).
Obrazek
Coś utknęło jej w zębie, więc Beata postanowiła to wyciągnąć... widelcem! :facepalm:
Obrazek
Beata spotkała miejscowego gajowego. Od razu włączył jej się tryb podrywaczki i zaczęła go uwodzić. soft9
Obrazek
- Cześć pulpeciku
Obrazek
- O co chodzi tej babie? Rozumiem, że ostatnio utyłem, ale by od razu nazywać mnie "pulpetem"?
Obrazek
Becia wybrała się na spacer. Po drodze skręciła parę razy w lewo, parę w prawo w efekcie czego zgubiła się. :hug:
Obrazek
Bećka wpadła na pomysł by zadzwonić po pomoc, ale niestety, przypomniała sobie, że jest w środku lasu i zasięgu tu nie ma. I co ty teraz Beata poczniesz?
Obrazek
Tak szwendając się po lesie i szukając wyjścia, Bzdetówna trafiła nad jakieś jeziorko.
Obrazek
Beata nie miała sił na dalsze szukanie wyjścia. Co postanowiła? Ah, okazało się, że ma ze sobą strój kąpielowy i postanowiła się poopalać. soft1 Każdy chciałby mieć chyba tak beztroskie życie jak ona. xD
Obrazek
Po nabraniu sił na dalsze szukanie wyjścia z lasu, Beata ruszyła w drogę. Widoki w lasku były momentami niesamowite.
Obrazek
W końcu Beata odnalazła swoje obozowisko, ale to co tam zobaczyła zmroziło jej krew w oczach. Nieustraszona Beata zmieniła się w tym momencie w przestraszoną Beatę... Otóż jedzenie z jej lodóweczki było wyjadane przez... niedźwiedzia!!!
Obrazek
Beata od razu zaczęła uciekać. Niestety, niedźwiedź ruszył za nią. Swoją stroną jaki to niesamowicie mądry misiek byl z niego! Okazało się, że umie chodzić na dwóch łapach. :swelol:
Obrazek
Bećka postanowiła schować się w łazience. :curious:
Obrazek
Niestety, niedźwiedź, jak mówiłem, jest geniuszem - postanowił na nią spokojnie poczekać na ławeczce.
Obrazek
W ubikacji Beata znalazła czyjeś ciuchy. Postanowiła się przebrać z nadzieją, że niedźwiedź jej nie rozpozna i zostawi w spokoju. soft9
Obrazek
Ups, plan nie wypalił. Beata musiała stoczyć bitwę na śmierć i życie.
Obrazek
Wkurzony misiek przegrał i oddalił się w stronę lasu. Beata wygrała!
Obrazek
Beata wyszła z walki cało! Jedynie jej fryzura zmieniła się w dzikie afro. xD Ah, odpoczywaj sobie Beatko, odpoczywaj. Jutro cię czeka kolejny dzień pełen przygód.
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lunon » 28 lut 2015, 8:53

Przecież ten gajowy nie był gruby ;_;
Haha co za przebranie po wyjściu z łazienki.
Prawie jak Kejti Perry w Krakowie.
Powinna stłuc tego miśka od razu, jak tak można kraść jedzenie .-.

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Bart » 28 lut 2015, 13:55

Fajny pomysł z tym opalaniem się, nawet nie pomyślałem, że teraz można tak pokombinować. :P
Już nie mogę się doczekać jak będzie wyglądała miłość Beatki.. ^^
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Hanka Milanka » 28 lut 2015, 14:40

Hahaha, świetna jest Bećka :D chociaż najbardziej w tym wszystkim do tej pory zastanawia mnie co się działo w tej ubikacji.... :wat: czuję, że świat stoi przed nią otworem i któregoś dnia będzie tak sławna jak jej się marzy :D i romansów po drodze też pewnie trochę będzie... ^^ czekam na dalsze relacje od Bećki :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Levkoni » 01 mar 2015, 20:32

Uwielbiam te Twoje zakończenia, gdzie zwracasz się bezpośrednio do Beatki :D "Odpoczywaj sobie Beatko, odpoczywaj" ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 03 mar 2015, 20:24

Relacja VI - Pustelnik W Damskich Portkach

Wakacje Beaty trwały dalej. Późnym wieczorem zrobiło się zimno, więc Beata postanowiła rozpalić ognisko. Niestety, nawet to Beatka robi źle. ;/
Obrazek
Ups, Bećka chyba powinna zacząć bardziej uważać na ogień, to już drugi raz jak się zaczęła palić soft9
Obrazek
Ani za duży ogień, ani spalona skóra nie straszna jej! Beata postanowiła mimo wszystko dalej próbować rozpalać ognisko. Wytrwała z niej babka! xD
Obrazek
Beata zgłodniala i postanowiła usmażyć piankę. Ah, głód Beatę dopadnie wszędzie.
Obrazek
Tymczasem z krzaków ktoś ją obserwował. :swelol: Nawet tutaj się roi od zboczeńców. ;/
Obrazek
Akcja nabrała tępa i pustelnik (kij, że to las nie pustynia XD) wyskoczył nagle zza krzaczorów! Beatka się wystraszyła i postanowiła uciec. Ah, najpierw niedźwiedź, teraz zboczeniec. Co jeszcze w tym lesie spotka Bećkę? soft2
Obrazek
Bzdetówna schowała się za drzewo, będąc pewna, że jej nie widać. xD
Obrazek
Okazało się, że zboczeńca ani trochę nie interesuje Beata, a jedynie jej pełna żarcia lodówka. soft9
Obrazek
Ktoś obcy grzebiący w lodówce Beaty? Tak być nie może! Beata od razu sie zdenerwowała, wyszła zza drzewa i rzuciła się do bezdomnego.
- Ty zarośnięty, śmierdzący kurduplu! Jeszcze raz zobaczę, że grzebiesz w mojej lodówce, to Ciebie zaczną grzebać, ale w ziemi!
Obrazek
- Co to trzeba być za człowiekiem, by z cudzej lodówki jedzenie wyjadać?! Że też istnieją takie jełopy!
Obrazek
Beatka okazała się mieć miękkie serce i przyjęła przeprosiny bezdomnego, który opowiedział jej swoją baaardzo smutną historię.
- Bo widzi pani, ja tutaj jakiś czas temu przyjechałem z żoną Walentyną i przyjacielem, z kółka misjonarzy kościoła św.Monitora, Bożydarem. Miałem spędzić tu tylko kilka tygodni, ale pewnego razu wstałem wcześniej by odmówić koronkę, gdy zauważyłem, że Walentynki nie ma! Okazało się, że moja Walentyna baraszkowała w sąsiednim namiocie z Bożydarem! Nie mogłem w to uwierzyć! Moja Walentyna, która codziennie zapierniczała śpiewać w scholi w kościele na każdej mszy i takie grzechy, wobec swojego ślubnego! Zdenerwowany poszedłem na spacer do lasu i się zgubiłem! Błąkałem się przez kilka dni i nocy, a gdy wróciłem okazało się, że moja żona i Bożydar wyjechali i mnie zostawili! Nie miałem jak wrócić, dokumenty zgubiłem, pieniędzy nie miałem, nawet książeczka z modlitwami gdzieś znikła! Wtedy zrozumiałem, że nie mam po co wracać do domu, a moim powołaniem jest zostać Tarzanem!
Obrazek
- Fascynujące! A powie mi pan wreszcie, czemu nosi damskie spodnie?
Obrazek
Ten las kryje sobie wiele tajemnic - nie tylko są tu dzikie zwierzęta, pustelnicy, ale także beznożne duchy. : /
Obrazek
Jestę śmietnikię.
Obrazek
- Ło ja cię zeżrę! Tutaj straszy!
Obrazek
Przygody wakacyjne jeszcze się nie skończyły. Beata po opowieści pustelnika zgłodniała i postanowiła coś usmażyć na grillu. Jednak jak mówiłem - Beata powinna od ognia trzymać się z daleka. soft9 Wybuchł pożar i to na dużą skalę. Niestety, jedną z ofiar był... pustelnik. ;(
Obrazek
Beata odnalazła nowe życiowe powołanie - ratowanie świata!
Obrazek
Dementor Mroczny Kosiarz przybył zabrać ze sobą duszę pustelnika. Ah, tyle czasu udawało mu się przeżyć samemu w lesie, a gdy tylko spotkał Beatkę to umarł śmiercią tragiczną. Kolejny dowód, że gdzie Bećka tam kłopoty. ;/
Obrazek
Beata chciała jakoś poprosić Mrocznego by oszczędził pustelnika, którego w tym samym momencie podeptała swoimi szpilkami. xD
- Mroczuć, nie bądź taki i oszczędź staruszka w damskich portkach! Przecież to nie jego wina, że ten grill był zepsuty i spalił mięso... i prawie pół lasu, choć to mało istotne.
Obrazek
- Ale jak to jestem niezrównoważona i nie masz zamiaru mnie słuchać?
Obrazek
Mroczny to nowoczesny facet! Listę zmarłych prowadzi na tablecie. :sweet:
Obrazek
- W sumie masz rację Mroczuś! I tak by zginął w tym lesie!
Obrazek
- A swoją drogą nie mam tu zasięgu, więc mógłbyś pożyczyć mi swój tablet? Sprawdzę tylko Kuchenne Igraszki, czy odpowiedzieli coś na moje trollowanie!
Obrazek
- Ciebie chyba Bóg opuścił i panienka Maryja! Nie dostaniesz żadnego tabletu, a ja nie mam czasu z tobą rozmawiać! Mów do ręki!
Obrazek
Po wydarzeniach z ostatniej nocy, Bećka od razu się spakowała i wróciła do domu. Na pewno zapamięta ten wyjazd na caaaałe swoje życie! A teraz idź do domku, Beatko, idź! Jutro czeka cię kolejny dzień pełen przygód.
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Shattered » 03 mar 2015, 20:38

Świetny wyjazd :haha:

Ale, ale, ale myślałam że coś ją połączy z tym pustelnikiem ;(

Tak to jest, takie kościelne to czasem gorsze niż te co nie chodzą do Kościółka. To udowodnione naukowo..

Aj, nie powinna się kąpać w cudzym baseniku, nie może swojego zbudować :swelol:

Uwielbiam jej miny

Ten gejowy jest niczego sobie :cwaniak: Może niech do niego przedzwoni i powie, że korki wysiadły :curious:

Cudowne widoczki z lasku :aww:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lunon » 03 mar 2015, 20:50

Też chciałbym wyjechać do lasu i mieć takie przygody.
Co te zboczeńce w tych lasach :doge:
Kradzenie jedzenia [*]
W mnie też obudziłby się pierwotny instynkt obrony upolowanej zwierzyny.
Ta co profesjonalnie ugasza te płomienie- jeszcze ten przenikliwy wzrok.

Obrazek daj boczuś, albo chociaż goloneczkę ;_;

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Levkoni » 03 mar 2015, 21:48

Najlepsza część ze wszystkich :D A że śmiech to zdrowie to czekam na więcej! Co prawda szkoda pana bezdomnego, ale cóż... Beatka ^^
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 08 mar 2015, 1:52

Relacja VII - Tajna Misja
Beata po ciężkim weekendzie w lesie, gdzie wydarzyło się bardzo dużo postanowiła wziąć relaksującą kąpiel podśpiewując sobie swoje ulubione hity. ;)
Obrazek
Niespodziewanie wizytę Beatce postanowiła złożyć... jej matka! Tak, poznajcie mamę naszej Bećki - Apolonię Bzdet!
Obrazek
Bećka ucieszyła się z wizyty matki. Od czasu przeprowadzki nie widziała się z nią. Ale z drugiej strony... czy to nie dziwnie, że Apolonia tak nagle przypomniała sobie o córce?
Obrazek
(Teraz zdjęcie, które miało być całkiem inne, ale nie zapisało się, więc muszę dać to)
Co w rodzinie to nie zginie - Beata i Apolonia postanowiły porozmawiać przy posiłku. ^^
- No więc co mamusię sprowadza w te moje skromne progi?
- A no wiesz mój mały pulpeciku, stęskniłam się za tobą! Ja w tym Sunset Valley od śmierci twojego ojca, Eugeniusza, taka samotna, to żem myślę, spakuję się i po wieczornym różańcu wsiądę w pekaesa i przyjadę zobaczyć jak się ma moja kruszynka! I dobrze zrobiłam, bo widzę, że strasznie zmizerniałaś od wyprowadzki.

Obrazek
Beata poszła do kuchni pozmywać naczynia po obiedzie, zastanawiając się co jest prawdziwym powodem odwiedzin jej matki.
- Ona coś planuje... Ona na bank coś planuje!
Obrazek
Chwilę później Beata wraz z Apolonią siadły przed telewizor, gdyż leciała właśnie transmisja mszy świętej w telewizji Trwam.
- Mamo, ty chyba nie chcesz oglądać takich rzeczy...
- Beata, dziecko, nie bądź bezbożnikiem! Przez podróż nie byłam na mszy, muszę odpokutować!

Obrazek
Bećkę postanowił odwiedzić jej wierny przyjaciel - Emil. Niestety, Apolonia, która lubi wiedzieć wszystko postanowiła otworzyć mu drzwi i uciąć sobie z nim pogawędkę.
Obrazek
- A na porannej mszy i u spowiedzi żeś był? Pewnie jesteś ateistą co?
Obrazek
Bećka chyba miała już dość swojej matki.
- Ja rozumiem, że ona się stęskniła, że jestem jej jedyną córką. Ale już mnie zobaczyła, pogadała to niech wraca! Nie dość, że kazała mi oglądać telewizję Trwam, to teraz sobie ucina pogawędki z Emilem!
Obrazek
W końcu Apolonia nie wytrzymała i postanowiła powiedzieć córce co tak serio ją sprowadziła tutaj.
- Widzisz pulpeciku, ja już mam swój wiek i swoje potrzeby, a jedną z tych potrzeb jest nie tylko śpiewanie w chórze kościelnym i pielgrzymki do Częstochowy, ale także chciałabym wreszcie mieć wnuka. Ja wiem, że ty chcesz być nowoczesna i być wolna, ale nie po to Bóg zesłał kobietę! Skoro ty masz problem ze znalezieniem sobie chłopa, to postanowiłam, że ja ci go znajdę.
- Mamo, ty chyba nie chcesz mnie swatać? Joz wystarczy jak mnie w liceum umówiłaś na randkę z ministrantem, który zaprosił mnie na randkę na drogę krzyżową...
- Oj, tym razem to będzie świetny mężczyzna! Moja przyjaciółka z Stowarzyszenia Służebnic Najświętszej Panny Marii ma syna, który właśnie zamieszkał w Willow Creek. To jest przeuroczy młodzieniec, na pewno Ci się spodoba!
- No dobra, niech Ci będzie, ale pójdę na tą randkę tylko dlatego, że nie mam nic innego do roboty...

Obrazek
- Halo?! Jadźka?! Mówiłam, że to załatwię! Dzwoń do tego swojego Błażejka i mu powiedz, że jutro ma randkę z moją Beatką! A my się lepiej módlmy do Boga, by ich połączył. Nasz plan wtedy wypali i będziemy rodziną!
Obrazek
- Widzisz, Emil, dlatego ciągle powtarzam by nie słuchać rodziców. Ty się od nich wyprowadzisz by mieć spokój i własne życie, a tu ci wpadnie taka Apolonia i będzie próbować je układać po swojemu...
Obrazek
Apolonia nie jest jeszcze taką spróchniała staruszką. Ona nie tylko jeszcze się maluje by podkreślić swoją urodę, którą cieszy się każda kobieta z rodu Bzdetów, ale także codziennie wieczorem uprawia jogging.
Obrazek
Następnego dnia, Bećka zaczęła szykować się na randkę. Skoro już ma na nią pójść to postanowiła jakoś wyglądać. Eh, szykuj się Beata, szykuj! Za kilka godzin czeka cię randka marzeń!
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Levkoni » 08 mar 2015, 9:32

Bećka faktycznie zmizerniałą, gdzieś ten jej brzuszek się chowa!A Apolcia ma ciekawą twarzyczkę, taka pulchna, dobrotliwa staruszka ^^ To czekamy, aż ujrzymy Błażejka >:)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lunon » 08 mar 2015, 9:53

Haha no ta mama Apolonia rozbawiła mnie bardzo.
Klasyczny moherek <3
Aż się boję pomyśleć, co się na tej randce będzie działo ;_;

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Pappy » 08 mar 2015, 13:34

Apolonia to wspaniała kobieta xD

No, ciekawe jaki będzie Błażejek. B)
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 14 mar 2015, 17:53

Relacja VIII - Randka W Ciemno
Beata przygotowała się na randkę, a żeby bardziej przekonać do siebie sima, z którym umówiła ją matka założyła na siebie prowokujący strój. :onajego:
Obrazek
Apolonii to się nie spodobało. ;/
- Matko Święta! Beata, dziecko, czy ciebie Bóg opuścił?! Coś ty na siebie włożyła?! Ty idziesz na randkę z porządnym katolikiem, a nie do domu publicznego! Natychmiast marsz mi się przebrać!
Obrazek
O dziwo nikt z mieszkania nie wyprosił Emila, który sobie siedział w salonie i oglądał kreskówki. Chociaż jego mina mówi, że to chyba jednak nie były kreskówki...
- Są tak zajęte ciuchami, że nie zauważyły co oglądam! Dobrze, że tu nie ma kontroli rodzicielskiej...
Obrazek
Apolonia postanowiła sama wybrać odpowiedni strój dla córki, by wyglądała prawilnie
- Mamo, przecież teraz to ja wyglądam jak zakonnica, albo własna matka! Jak tylko mnie zobaczy, to ucieknie gdzie frytki sprzedają.
Obrazek
- A daj spokój, teraz to wyglądasz jak człowiek i na pewno Błażejkowi oczy wyjdą z orbit!
Obrazek
Bećka wybrała się do parku, gdzie matka umówiła ją z Błażejem. Ale świat jest mały i okazało się, że w parku jest właśnie pan Wiesiek. Na szczęście nie zauważył Bzdetówny, gdyż był zbyt zajęty uprawianiem bardzo ciężkiego sportu, jakim są szachy. W zdrowym ciele - zdrowy duch!
Obrazek
Błażejek, lekko spóźniony, przybył do parku i od razu w oczu rzuciła mu się Beata! Czyż Błażej nie jest piękny? No sami powiedzcie - idealny partner dla Bećki!
Obrazek
- No siema mała! Jaki masz procesor w komputerze? :dotatusia:
- Y... to może pójdziemy na pulpeciki?

Obrazek
A cóż to?! Apolonia postanowiła mieć na oku córkę i syna swojej przyjaciółki i także przybyła to parku, gdzie z ukrycia obserwowała młodych randkowiczów.
- Wiedziałam, że oni sobie od razu przypadną do gustu.
Obrazek
Po zjedzeniu pulpecików obje usiedli sobie w parku na ławce i oddali się bardzo mądrej dyskusji.
- A oglądałaś może dzisiaj na STV "Roboty Przyszłości"?
- Nie miałam czasu, akurat wtedy konsumowałam dwa mielone na śniadanie.

Obrazek
Młodzi postanowili się wyszaleć i wybrali się do klubu. Ah ci młodzi i gniewni! :swelol:
Obrazek
Przebiegła Apolonia śledziła ich całą drogę i przyglądała im się zza rogu ulicy. Ale z niej ninja! B)
Obrazek
Młodzi weszli do klubu "Totalne bezguście" i na rozruszenie zamówili sobie po drinku.
- Wiesz Beata, jak się tak tobie przyglądam to przypominasz mi Jennifer Lopez...
- Błażej!Bo się zarumienię! Ale ja tam bardziej uważa, że mam urodę po Angelinie Jolie.

Obrazek
Apolonia to świetny tajniak. Żeby nikt jej nie rozpoznał postanowiła udawać, że jest pianistką... Już chyba wiemy po kim Beata ma poranione pomysły. soft9
Obrazek
Beata i Błażej chcieli sobie porozmawiać przy jednym ze stolików. Wszystko szło wspaniale, dopóki nie dosiadła się do nich nieznajoma simka.
- Nie, nie! Nie przeszkadzajcie sobie, ja tylko wypiję drinka i spadam! Nie zwracajcie nawet uwagi na mnie. A tak swoją drogą to cieszcie się sobą, póki możecie! Ja też jeszcze nie dawno byłam jak wy zakochana, szczęśliwa! Ale mój facet wolał moją najlepszą przyjaciółkę, bo uznał, że jestem histeryczką! Ja?! Histeryczką?! Ale nie, wy się cieszcie sobą, nie musicie się przejmować, że inni mają złamane serce! Bo moje właśnie takie jest! Ale w życiu jest karma. On mi złamał serce, to ja mu złamałam nos! A tej mojej niby przyjaciółce, co się z nim przespała też złamałam, ale rękę!
- Błażej spitalamy, to wariatka...
Obrazek
- Wiesz Beatka, ja się strasznie bałem tej randki, ale mama mi kazała iść. Ale się cieszę, jesteś piękną kobietą, nigdy wcześniej takiej nie spotkałem, no chyba, że w "The Sims"...
Obrazek
Błażej! TY DZIKUSIE! :dotatusia:
Obrazek
Po namiętnym pocałunku, Beata i Błażej postanowili oddać się w rytm muzyki i zatańczyć.
Obrazek
- Od początku wiedziałam, że będą razem! Modlitwy do św. Walentego zawsze działają!
Obrazek
Tym razem dzikusem okazała się Beata! :onajego:
- Chodź tu do mnie moje ciasteczko z posypką!
Obrazek
Chwilę później Beata zauważyła, że kilka stolików od niej i Błażeja siedzi sobie w najlepsze Apolonia.
- Mamusia! A co ty tu robisz?! Myślałam, że siedzisz w domu i odmawiasz różaniec!
Obrazek
- Ups! Przypał...
Obrazek
- No córeczko, ty sobie chyba nie myślałaś, że pozwolę ci sama pójść na randkę! A jakbyś coś zepsuła? Wystarczy, że już w domu chciałaś się ubrać jak totalne bezguście!
- Oj mamo, przecież widzisz, że ja i Błażejek się polubiliśmy bardzo...

Tak, tak Beatko! Rozmawiaj z mamą i randkuj dalej z Błażejem! Jutro cię czeka kolejny dzień pełen przygód.
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Świat Według Beaty

Postautor: msreckless » 14 mar 2015, 18:21

Beatka próbowała pójsć w imidż Belli Ćwir, ale cos jej nie wyszło. :/ na szczęscie Apolonia na straży i ta nierządnica się przebrała. B|
Apolonia w tym swetrze swietnie się maskuje wsród drzew, 6+ za najlepsze szpiegostwo w Willow Creek.
Błażej i Beata otp
pszypau to będzie w domu dopiero. ://
Obrazek czekam na następną relację B|

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Sasha » 14 mar 2015, 19:45

Rodzina z problemami psychicznymi jak nic! Nie wiem czy Becia się powinna rozmnażać. Zwłaszcza, że Błażej też do końca normalnie nie wygląda.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Shattered » 14 mar 2015, 20:41

O cie panie! Jak ona wygląda w tej sukni Belli soft9

Strasznie nie cierpię jej matki, niech klucha spada.. Beatka powinna przestać jej słuchać, jest już dorosła...
No głupia, ubrała się tak jak jej kazała..

A ten mały szczurek powinien w dupe dostać :D

Błażejek faktycznie przypomina mi członka kółka religijnego..

No proszę jaka szybka.. Gdyby było łóżko pewnie posunęliby się dalej :cwaniak:
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości