Świat Według Beaty

Czyli Beatka Bzdet podbija Willow Creek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 19 cze 2016, 16:00

Apolonia i jej skupienie, potrzebne do odmówienia różańca...
Haha, Berenika naprawdę wdała się w mamunię, co dopiero widać, gdy się poznało małą Beatkę :haha:
Wagary...
Pani Stasia i ciasto dla zbereźnego księżula :)
Ten Eugeniusz to naprawdę nie ma pojęcia, jak rozmawiać z własnym dzieckiem... identyczny będzie potem Błażej, brawo ;)
No i ten pedofil. Ale Beatka da radę, na pewno :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Rai » 19 cze 2016, 22:13

Becia i jej nieposkromiony apetyt znowu uderza. :D No tak, zamiast objętości kielicha na opłatki, Beatka wolałaby liczyć objętość peta kiełbasy... XD
Właśnie! Eugeniusz lepiej powinien pilnować córki! Jej wagary to jego wina! No, albo Szatana...
Stasia ma niezły imidż. Typowa babeczka z koła gospodyń wiejskich, co w niedzielę gna do kościółka. ^^
Eugeniusz jak córkę uświadamia. soft9
Wow, pedofil... Ale Beatka była bardzo dzielna. A ziom ma faktycznie tajne zoo w piwnicy. XD
Haha, świetna historia, Kasim! Jak zawsze. ^^

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 20 cze 2016, 11:53

Beatka była wyjątkowo zaradnym dzieckiem. :D
Ksiądz Mieczysław. soft9 Ale zaraz, chwila moment, czy Błażejek przypadkiem też nie był ministrantem? Czy to znaczy, że... on... O rety. :|
Straszny cienias z tego pedofila, chyba początkujący jakiś. Takie grube dziecko od razu bym zapraszała do piwnicy na hamburgery, a nie jakieś kotkipieski. :P Jedyne pieski, jakie Beatkę interesują, to te w bułce.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 20 cze 2016, 17:35

Bardzo mi się podoba pomysł z przedstawieniem dzieciństwa Beatki :P Zawsze mnie ciekawiło, kim był jej ojciec.
Fajny z niego historyk, jeszcze te bokobrody soft9 I ta Apolonia z tymi swoimi modlitwami, nie ma co, dobrana para XD
Beatka jako dziecko przypomina mi Berenikę XDDDD
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 21 cze 2016, 15:35

Czas na ostatnią relację z dzieciństwa Beatki. Od następnej relacji wracamy do teraźniejszości. ^^

Relacja 103 - Kilkanaście Lat Wstecz cz.3

Apolonia to postrach osiedla - z każdego potrafiła wypędzić szatana. B)
- NA BOGA! A pani to co, szatanistka! A kysz duszo nieczysta, że też ci nie wstyd po ulicy latać, z tymi tatuażami, z takim makijażem, w takim stroju! Biblię poczytaj, na mszę idź, a nie w szatanistów się bawisz! W DUPACH SIĘ PRZEWRACA!
- A pani to co, moherowy beret? Mogę się ubierać w co chcę, wolny kraj!

Obrazek
- I jeszcze pyskuje! Niewychowana, pewnie rodzice chleją! Ja już powiem księdzu Mieczysławowi, by cię z egzorcystą odwiedził drogie dziecko
Obrazek
Beatka była bardzo ciekawym dzieckiem i miała liczne hobby - jednym z nich było grzebanie w szafkach rodziców. :curious:
- Oho, zobaczymy co na pierogi babuni tutaj mają... Kalendarzyk małżeński... Majciochy mamy... Skarpetki taty... Odpowiedzi na sprawdzian z historii... O wezmę i sprzedam czwartoklasistą przyda mi się kasa, będzie na jedzenie... O a co to? Jakiś dziwny, gumowy wąż...
Obrazek
Niestety, Eugeniusz przyłapał córkę na gorącym uczynku. #przypau
- Beato, a co ja ci mówiłem o grzebaniu w moich i twej matki rzeczach? To bardzo niekulturalne i niehonorowe, niczym ucieczka króla z pola bitwy...
Obrazek
Tego dnia wizytę Bzdetom złożył niespodziewany gość - pani Ryszarda Sztywniak, dyrektorka szkoły, do której chodzi Beatka i w której uczy Eugenisz. :curious:
- O, to chyba tutaj. Poła spławdzić co się dzieje w tym domu...
Obrazek
Eugeniusz i Apolonia byli zaskoczeni wizytą pani Ryszardy, która miała straszny problem z wymawianiem literki "r".
- Ooo, pani dyrektor, a co pani tutaj robi, nigdy nas pani nie odwiedzała, to historyczny moment...
- Otóż panie Eugeniuszu przyszłam połozmawiać z panem i pani małżonką o waszej cółce
- Cooo, o Beatce? Pewnie wygrała konkurs z religii i przyszła pani pogratulować!
- Niestety, chciałabym, ale przychodzę w innej spławie - otóż muszę połozmawiać o zachowaniu państwa cółki, któłe jest kałygodne.
- Co też pani na Boga mówi! Przecież Beatka to bardzo grzeczne i ułożone dziecko!

Obrazek
- Na schab z kością, jak ta larwa powiedziała, że porozmawia z rodzicami nie myślałam, że zrobi to na prawdę... A ja jej jeszcze podałam adres, telefon przedrzeźniając jej wadę wymowy...
Obrazek
- Otóż po konsultacji ze szkolnym pedagogiem, mogę orzec, że państwa cółka to łozwydrzony bachoł, któły je coś na każdej lekcji, sprzedaje odpowiedzi do spławdzianów z histołii, pyskuje do nauczycieli, wagałuje i w czasie lekcji wychodzi do szkolnej stołówki, jak sama mówi, "musi wziąć coś na ząb", a przy ostatniej łozmowie w moim gabinecie nazwała mnie "sepleniącą łułą" i przedrzeźniała mnie
Obrazek
- Dlaczego pani nie powiedziała mi wcześniej, widzimy się codziennie to bym porozmawiał z moją córką, niczym Mieszko II z podwładnymi...
- EUGENIUSZU, ZAMKNIJ SIĘ! NA BOGA, CO TEŻ PANI WYGADUJE, PRZYCHODZI TU, WYZYWA MOJĄ CÓRKĘ OD BACHORÓW, TO CO PANI GADA TO INSYNUACJE!
- Ale...Ale... Ale niech się pani uspokoi
- TO MÓJ DOM I BĘDĘ SOBIE KRZYCZEĆ! JA DO KURII TO ZGŁOSZĘ, JAK SIĘ TRAKTUJE UCZNIÓW! BEATKA TO GRZECZNA DZIEWCZYNKA, MA ASPIRACJĘ NA ZAKONNICĘ, A PANI TU BZDURY OPOWIADA, PRZECIEŻ TO GRZECH! PEWNIE POTRZEBUJECIE MIEJSCA W SZKOLE DLA DZIECKA ZNAJOMYCH I MUSICIE KOGOŚ WYWALIĆ I PADŁO NA MOJĄ CÓRKĘ! A PONOĆ SZKOŁA KATOLICKA, CO MIESIĄC PIENIĄDZE PŁACIMY! JA DO PAPIEŻA NAPISZĘ!

Obrazek
Z Apolonią Bzdet i jej rodziną się nie zadziera! B)
- NIECH SIĘ PANI WYNOSI I WIĘCEJ NIE POKAZUJE! BEATKA WIĘCEJ DO PANI SZKOŁY NIE PÓJDZIE, ZAPISZĘ JĄ DO TEJ SZKOŁY CO ZAKONNICE JĄ PROWADZĄ, TAM PRZYNAJMNIEJ POSTĘPUJĄ WEDŁUG DEKALOGU, A NIE CO U WAS, BEZBOŻNIKI! MÓJ MĄŻ TEŻ SIĘ ZWALNIA Z PRACY, NIE BĘDZIE MIAŁ NIC WSPÓLNEGO Z WASZĄ PLACÓWKĄ, GDZIE DIABEŁ WSTĄPIŁ!
- Patologia, nic dziwnego, że Eugeniusz jest taki wiecznie wystłaszony i flegmatyczny, skoło ma taką żonę, co z krzyżem w tyłku łazi.

Obrazek
- Gruby, brzydki, babsztyl. Toć to się prosi o pomstę do nieba! Jeszcze dziś napiszę do papieża polaka, niech robi z tym porządek.
Obrazek
Eugeniusz jako jedyny nie był do końca przekonany o niewinności córki.
- Beatko, nie uważasz, że mamusia się za bardzo drze, niczym Krzyżacy po wygranej bitwie? Ja się boję, że wyśle panią Sztywniak na egzorcyzmy, a ja stracę pracę...
- A jak ty stracisz pracę, to ja szkołę? Bo jak tak to super, będę miała więcej czasu by chodzić na kebaba na rynek

Obrazek
Gdy emocje opadły i minęło kilka dni, Apolonia postanowiła zapisać Beatkę do nowej szkoły - prowadzonej przez siostry zakonne.
- Beata na boga, czym ty tak ufajdałaś tą sukienkę! Musisz przecież wyglądać idealnie na rozmowie z siostrą Ludmiłą, która jest dyrektorką szkoły, do której cię zapisałam!
- Mamo, ale ja nie chcę iść do tej szkoły, ja nawet nie wiem jak idzie "Ojcze nasz"
- Jako przyszła zakonnica musisz znać całą książeczkę świętą na pamięć, siostry ze szkoły imienia "Św. Papieżycy Indry" cię nauczą tam wszystkiego, co przyszła zakonnica musi umieć
- Mamo, ale ja nie chcę być zakonnicą, chcę pracować w masarni
- CO?! Żadna masarnia, ja ci już zawód wybrałam, a do zakonu jesteś zapisana od urodzenia! I nie pyskuj!

Obrazek
I tutaj zakończymy retrospekcję o dzieciństwie Beatki. Ale spokojnie, jeszcze nie raz zobaczymy Apolonię i Eugeniusza... :cwaniak: A teraz śpij sobie, Beatko, śpij, nawet nie wiesz, jaka patologia cię czeka w Twoim życiu. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Rai » 21 cze 2016, 15:46

O a co to? Jakiś dziwny, gumowy wąż...
soft9 soft9 Kto ma takie bezeceństwa w szafce... Przecież chyba nie apolonia?! -.-
BEATKA TO GRZECZNA DZIEWCZYNKA, MA ASPIRACJĘ NA ZAKONNICĘ
O, no to wygórowane aspiracje ma soft9
Św. Papieżyca Indra XDDDD
Mamo, ale ja nie chcę być zakonnicą, chcę pracować w masarni
:swelol: To się Apolonia zdziwić musiała. :swelol:
Haha, szkoda, że to na razie koniec retrospekcji z przeszłości. :D Cudnie się to czytało. :D A Beatka była takim grzecznym i ułożonym dzieckiem... :swelol:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 21 cze 2016, 16:13

Nazywać się Ryszarda i nie wymawiać "r", co za niefart. :D "Sepleniąca łuła"! :haha:
Miło, że Apolonia zadecydowała za męża, że ten ma się zwolnić z pracy. soft1
Szkoda, że to już koniec przygód nieletniej Beatki, liczyłam na relację ze szkoły prowadzonej przez zakonnice - mogę się założyć, że Bećka długo tam nie wytrzymała. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 21 cze 2016, 17:10

Apolonia taka wierząca, a rzuca tekstami o "dupach" :D
Becia grzebie w szufladzie rodziców, a pedofil dalej stoi za oknem :P
Ryszarda Sztywniak? Widzę, że podobnie jak moja Marysia ma problemy z wymową :curious: Swoją drogą wygląda jak BEATA Szydło #wszedziebeatki
Święta Indra? :curious: Kogo jest patronką?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 23 cze 2016, 15:36

Relacja 104 - Przeprowadzka

Rodzina przeprowadziła się do nowego domu, odziedziczonego w spadku po zmarłym wujku Bożydarze, który był bardziej luksusowy, niż poprzedni dom (no może kosztem tego, że z wyglądu był mniej urodziwy). :P
Obrazek
Beatka zmęczyła się przeprowadzką. : /
- Na schab z kością, ta przeprowadzka mnie wykończyła, mam nadzieję, że Adrianek zostawił coś w lodówce, bo jestem taka głodna, że konia z kopytami bym zjadła...
Obrazek
Dom od razu przypadł do gustu Berenice. ^^
- No, świetna chata, już mi się podoba. Basenu to mi wszyscy będą zazdrościć, a jeszcze jak się zrobi imprezę nad nim, to będę w szkole mega popularna... A ten ogródek, idealny by posadzić marysię.
- Berenika, jak rodzice się dowiedzą, co planujesz, to nie...
- Oj daj spokój Beniek, jak się nie zamkniesz, to powiem Gai, że oglądałeś gołe baby na internecie

Obrazek
Beatka od razu zadomowiła się w nowej kuchni, która była nieco mniejsza niż w poprzednim domu. (Nie przejmować się wystrojem, mieszkanie przejdzie za jakiś czas generalny remont!)
- No, najwyższa pora coś wrzucić na ruszt... A kotlety te, Beatka gotuje i nie wie jak bez żarcia można żyć, oh yeah, chodź pokażę ci jak gotuje się, bez jedzenia zabiję się!
Obrazek
Gaja odwiedziła Benia w jego nowym domu, by zobaczyć jak jej ukochany będzie mieszkał. Ten jednak wpadł na pewien pomysł. :cwaniak:
- No, no, niezła chata, tylko trochę umeblowana słabo... A łóżku w pokoju jakie masz? Duże?
- Oj Gaja, ale z Ciebie grzesznica! Ale słuchaj, bo mam pomysł! Skoro jestem dorosły, ty jesteś dorosła i jesteśmy razem od kilku lat to może... Może wprowadzisz się do mnie? Pogadam z rodzicami, lubią cię, to się zgodzą...
- No kurde, wreszcie zapytałeś, a już się bałam, że do emerytury tego nie zrobisz.

Obrazek
Berenika postanowiła przetestować basen, który był obok domu.
- No to teraz Bera Kiwak pokaże wszystkim, jak się skacze z trampy!
Obrazek
Błażejek nie był zbyt przekonany do basenowych wyczynów córki.
- Berenika, ty lepiej nie skacz, jeszcze nie trafisz do wody, albo skręcisz kark! Ja się boję, że sobie coś zrobisz... A krem z filtrem to w siebie wtarłaś? Bo ja się martwię, że promienie uv cię poparzą!
Obrazek
Berenika miała jednak gdzieś rady i obawy ojca i wskoczyła do wody niczym syrenka z H2O wystarczy kropla.
Obrazek
Gul, gul, gul... B)
Obrazek
Błażejek postanowił nie być gorszy od córki i także wskoczyć do basenu z trampoliny. B)
- Dobra Błażej, nie bój się, będzie dobrze, zatkasz nosek i hop, będzie po wszystkim. Musisz pokazać, że jesteś facetem bo co sobie twoja córka pomyśli, skoro ma cię za ideał męskości.
Obrazek
No prawie dorównał Berenice... Skacząc na nóżki, a nie na główkę z fikołkiem. soft9
Obrazek
Po kolacji, Benio i Gaja postanowili poruszyć bardzo istotny temat z rodzicami.
- Mamo, tato, musimy porozmawiać...
- Tak myślałem, że Gaja jest w ciąży, mówiłem nawet mamie...
- Na schab z kością, nie umiecie się zabezpieczyć? Ja nie chcę być babcią, jestem jeszcze młoda... Jeszcze to tyle czasu ukrywaliście, przecież widać, że to 3-4 miesiąc, Gaja tak zgrubła... Przynajmniej teraz wygląda tak jak kobieta powinna wyglądać
- MAMO! Gaja nie jest w ciąży, spokojnie, chodzi nam o coś innego

Obrazek
- Eeee, no bo my z Gają bardzo się kochamy... Jesteśmy razem długi czas no i...eee.... chciałbym by Gaja się wprowadziła do nas.
- Obiecuję, że będę się dokładać do rachunków, będę sprzątać i ogólnie, nie będę państwu zawadzać

Obrazek
- To ty z nami nie mieszkasz? Spędzasz u nas tyle czasu, że ja myślałem, że u nas zamieszkałaś...
- Oczywiście, że Gaja może zamieszkać, będę mogła ją przynajmniej jeszcze trochę utuczyć, bo mimo, że przytyła dalej jest za chuda... A Benio to nie pies, kości brać nie będzie.

Obrazek
Z wprowadzki Gai ucieszyła się nawet Berenika. soft1
- O, super, wreszcie będę miała kogoś na kształt siostry... Zawsze chciałam siostrę, ale oczywiście mam tylko przygłupiego brata.
Obrazek
W nowym domu także znalazło się miejsce w ogródku na grób Apolonii. Spoczywaj w pokoju, Apoloniu, spoczywaj, ale Twoją rodzinę w nowym domu na pewno czeka wiele przygód. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 23 cze 2016, 16:12

Czyli Bera zmienia osobę, której ma zamiar nagadać coś o Beniu? Z rodziców przeszło na Gaję? :angry:
A skoro o diablicy mowa - trochę szeroka w biodrach
To ty z nami nie mieszkasz? Spędzasz u nas tyle czasu, że ja myślałem, że u nas zamieszkałaś...
Padłem :haha: Błażej - zniszczyłeś system :D
Czekam na dalszą patologię :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 24 cze 2016, 20:35

Ja bym na miejscu Gai nie chciała mieszkać z rodzicami Benia i (przede wszystkim) Bereniką. soft1 Ogólnie mieszkanie z teściami jest okropne, a co dopiero z takimi jak oni. :D
Beatka przypomina mi feedersa - zaczynam poważnie niepokoić się o figurę Gai po przeprowadzce. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 25 cze 2016, 12:37

Fajna ta nowa chata :doge:
Ja bym raczej na miejscu Benia i Gai to uciekała od tej rodziny, a nie się jeszcze wprowadzała soft9
Berenika ma fajne biodra XDDDDD
Kasim Hazim pisze:- To ty z nami nie mieszkasz? Spędzasz u nas tyle czasu, że ja myślałem, że u nas zamieszkałaś...
Padłam xDDDDDDDDD
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 25 cze 2016, 15:40

Relacja 105 - Dzieci Szybko Dorastają

Berenika i Adaś postanowili ochrzcić krzaki w ogródku. (W końcu co to za relacja bez jednego z głównych bohaterów - krzaczków :swelol: )
- Berenika, czy widzisz te krzaki...
- No widzę, zwykłe badyle, i co z nimi?
- Bo wiesz, myślę, że możemy je ochrzcić...
- Adaś ty zboku, tylko jedno ci w głowie... Podoba mi się to!

Obrazek
- No dajesz dzikusie, pokaż cioci Berze co potrafisz...
- Berenika, ja nie wiedziałem, że z ciebie taka kocica!

Obrazek
Niestety, na grzechach w krzakach Berenikę i Adasia przyłapała Beatka! soft9
- NA SCHAB Z KOŚCIĄ, BERENIKA....ADAŚ... CO WY WYPRAWIACIE W TYCH KRZACZORACH!
Obrazek
- Eeee.... Dzień dobry pani Kiwak...
- Mama... To nie tak jak myślisz! Ja z Adasiem... Zwalczaliśmy robactwo w tych krzakach!

Obrazek
Beata postanowiła szczerze porozmawiać ze swoją córką i jej chłopakiem na pewne tematy. :cwaniak:
- No to słuchajcie pączusie... Jesteście już duzi i wiem, że jesteście ułożonymi dzieciakami, ale pora porozmawiać o takim czymś, co się nazywa....
- Mamo, wal z grubej rury, że chodzi o seks!
- Tak właśnie i chce żebyście wiedzieli, że seks może się skoń...
- Bachorami, wiem, moi starzy narobili włącznie ze mną piątkę i czwórka wylądowała w domu dziecka... Ja też, ale uciekłem...
- No tak, ale można się przed tym uchronić, są sposoby jak...
- Mamo, wiemy co to prezerwatywa, czy tabletki antykoncepcyjne, spoko
- Na pierogi babuni, a skąd wy to wiecie?
- Jak to skąd pani Kiwak, z internetu...

Obrazek
Benio i Gaja wybrali się na romantyczny spacer. :wub:
- Wiesz Beniuś, cieszę się, że wyszliśmy, dawno nie byliśmy na spacerze... A po spacerze może też gdzieś wyskoczymy?
- No pewnie, wiem już nawet gdzie! Ale spoko, to będzie tajemnica, z wrażenia żuchwa ci odpadnie!

Obrazek
Okazało się, że Benio zabrał Gaję do klubu miłośników fizyki, co nie spodobało się dziewczynie, która wie o fizyce tyle, ile ja o makroekonomii. XD
- Gaja, czy ci się procesor przegrzał?! Narobiłaś mi siary przy moich kolegach, było siedzieć cicho, a nie wymyślać, że Newton stwierdził, że ziemia jest płaska!
- Ale ty weź może na mnie nie krzycz co?

Obrazek
- Zresztą miałeś mnie zabrać w super miejsce, a nie do klubu fizyka bym siedziała z bandą kujonów z koszulą w spodniach!
Obrazek
Becia postanowiła zgubić parę kilo i wrócić do biegania. :curious:
- Na jajecznicę z bekonem, ale się zmęczyłam... I spociłam jak jakaś otyła maciora, a mam tylko 50 kilo nadwagi... Jeny, przebiegłam 500 metrów i jestem głodna jak wilk, chyba pobiegnę do sklepu za rogiem po coś do żarcia.
Biegaj sobie Beatko, biegaj, bo jutro czeka Cię kolejny dzień pełen przygód. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 25 cze 2016, 21:37

Ochrzczenie krzaków :yes: Szkoda tylko, że im Beatka przeszkodziła soft9 Tekst o zwalczaniu robactwa chyba nie przeszedł XDDDDD
Bera odbierała poród jak była mała, to o takich rzeczach miałaby nie wiedzieć? :curious:
Klub fizyki XDDDDDD A czego Kaja się po Beniu spodziewała?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 26 cze 2016, 0:00

Zaczynam mieć na tym forum rozmaite twarze. U rgx'a, w relacji Lisowej jestem Ciocią Indrą od talk show ;) U Ciebie, Kasim, jestem patronką szkoły katolickiej, Świętą Papieżycą, super :haha:
Beatka jaka okropnie ciekawska grzebie rodzicom po szufladach... tatuś ją przyłapał, szkoda tylko, że kary nie będzie.
Niezła ta dyrektorka Ryszarda ;) Taka wada wymowy...
Beatka chce pracować w masarni - i to marzenie się nie spełniło, przecież na dobrą sprawę teraz nie pracuje nigdzie...
Szkoda, że to już koniec relacji z Beatkowego dzieciństwa - mógł się gdzieś tam Błażej jako dziecko w tle przewinąć, a nie tylko w rozmowach Apolonii.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 26 cze 2016, 9:23

Indra - dodatkowo u MałejMi jesteś słynnym dowódcą, o którym uczą się simy w szkołach :P 50 Twarzy Indry

Kto by się spodziewał, że młodzi będą tacy niegrzeczni? :dotatusia:
Benio :facepalm: Może być klub humanisty, klub chemika, klub geografa. Ale po jaką cholerę klub fizyka? :angry:
Przypomniała mi się pierwsza relacja gdy Beatka biegała w tym samym stroju. Ach, wspomnienia :sweet:

Ps: Czemu te relacje są coraz krótsze? :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 28 cze 2016, 20:23

W dzisiejszych czasach nie ma już co uświadamiać, przypuszczam, że Berenika wie o tych sprawach więcej od swojej matki. :swelol:
- Zresztą miałeś mnie zabrać w super miejsce, a nie do klubu fizyka bym siedziała z bandą kujonów z koszulą w spodniach!
Z tego co widzę, to tylko Gaja ma tu koszulę włożoną w spodnie. :D
Co tak krótko? Dopiero co się rozkręciłam z pisaniem komentarza, a tu już koniec. :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 29 cze 2016, 23:18

Simwood pisze:Indra - dodatkowo u MałejMi jesteś słynnym dowódcą, o którym uczą się simy w szkołach :P 50 Twarzy Indry
Może powinnam zmienić nick na Inder Wiggin? :mysli:
Nowa chata fajna, choć basen mógłby być szerszy - ale Berenika oczywiście nie mogła wytrzymać i wspomnieć o jakichś pokątnych uprawach... ta to naprawdę ma tupet... i jeszcze teraz szantażuje Benia nie rodzicami, a Gają... :facepalm:
Fajnie, że się Gaja wprowadziła do Kiwaków, ale na jej miejscu bym uważała, coby jej przyszła teściowa nie upasła jak wieprzka.
Berenika jaka mistrzyni w skokach do wody - ale fakt, w biodrach i zadzie szeroka jak i mamusia.
Błażejek za to mistrz skoków na nóżki :D
No to Beatka przyłapała córkę i jej chłopaka w krzaczorach... tylko na to czekałam :) A pogawędka po prostu boska ^^
Pierwszy zgrzyt pomiędzy Beniem a Gają - w sumie nie dziwne, też bym się zanudziła w klubie miłośników fizyki. Benio myśli jak i jego ojciec...
Beatka i bieganie - toż to jak ogień i woda...
50 kilo nadwagi :facepalm: I ona myśli, że jest szczupła...
Cóż, czekam na ciąg dalszy.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 01 lip 2016, 1:00

Relacja była krótka bo... bo taka mi wyszła. :swelol: Ale spoko, ta relacja będzie jeszcze krótka, ale następne nieco dłuższe. XD

Relacja 106 - Złe Wieści

Mariolka, która dawno nie gościła w tejże relacji, wróciła do miasta po zrobieniu kariery w Simwood, gdzie zaraz po pojawieniu się doszło do tragedii. ;( Ale o tym później, skupmy się na tym, że Mariola wróciła do miasta i od razu przybiegła do Kiwaków z pewną wiadomością. XD
- O EM DŻI jaki sobie domek walnęli, gdy mówili, że willa, to myślałam, że kupili sobie psa i go tak nazwali, a tu taka niespodzianka i chodziło o prawdziwą willę... Ale dobrze, że nie mieszkają w centrum, bo by mnie ludzie zaczepiali, o autografy prosili, w końcu jestem sławna, zrobiłam w Simwood karierę!
Obrazek
Pierwszą osobą, którą spotkała Mariola, była Berenika. :curious:
- O! Ciocia, nie wiedziałam, że ciocia wróciła z Simwood!
- O hej Beri... Na świętego tipsa, coś ty z sobą zrobiła! Poniszczona skóra, rozdwojone końcówki, fryzura identyczna jak ta, w której szłaś do komunii... Normalnie dramat!
- Super, a ciocia tu przyszła mnie obrażać, czy wujek Emil kopnął ciotkę w tyłek i nie ma ciocia gdzie się podziać?
- Przyszłam bo muszę porozmawiać z twoimi rodzicami, stało się coś strasznego! Chociaż gorsza sytuacja miała miejsce dwa miesiące temu, kiedy pomyliłam w hotelu bidet z sedesem i naszczałam do tego pierwszego

Obrazek
Mariola nie jest rozgarniętą osobą, więc szybko zapomniała o celu swojej wizyty i postanowiła bliżej poznać Adama, lecz przeszkodził jej w tym Błażejek. ;/
- ... dlatego powinieneś spróbować...
- Mariola! A co ty tutaj robisz! Miałaś być w Simwood! Pewnie Emil cię rzucił i nie masz gdzie mieszkać.
- Co wy wszyscy z tym Emilem, to że miałam brać ślub 4 razy nie znaczy, że jestem puszczalska! Ja się szanuję, zdradziłam tylko Emila dwa razy...
- Ty się nic Mariolka nie zmieniasz, zrobiłaś sobie sztuczne cycki, ale sztucznego mózgu już nie... Co ty w ogóle tutaj robisz?
- Jak to co, próbuję namówić Adasia na wizytę w solarium, bo taki blady jakiś jest, a to niemodne w tym sezonie...
- Miałem na myśli, co robisz u nas i czemu nie jesteś w Simwood, czy ja mówię niewyraźnie? Bo ostatnio ugryzła mnie osa, a jestem uczulony i spuchły mi wargi, ja się boję, że mi to zostało
- A było tak od razu! Zaparzcie moją ulubioną kawę i wszystko wam opowiem! Tyle się wydarzyło, że aż wam sandały pospadają!

Obrazek
Błażejek i Mariolka poszli razem do salonu, gdzie przy kawie w towarzystwie Beatki i Bereniki, Mariolka opowiedziała historię swojego życia.
- ... No i dlatego z Emilem i Stefciem wróciłam tutaj, skoro zrobiłam karierę i dobiłam się sławy to mogłam zbudować dom i wrócić!
- A w czym ciocia robiła karierę? Znowu w filmach porno?
- Oj Berenika, jakich filmach porno, ja się szanuję! Nigdy nie grałam w filmach porno, jedynie w filmach romantycznych gdzie akcja działa się w łóżku bez kostiumów...
- No dobra, cieszy nas twoja wyśmienita kariera, Mariola, ale na schab z kością, z tego co mówisz to wróciłaś miesiąc temu, to czemu odwiedzasz nas dopiero teraz?
- A bo zapomniałam, że istniejecie, dopiero mi Emil przypomniał, ja to czasem taka głupiutka jestem! Ale pewnie bym sobie nie przypomniała, ale jest coś co musicie wiedzieć no nie? Bo wiecie, to taki mały szczegół, w sumie zapomniałam o nim zaraz jak tu przyszłam hihi to tak jak ostatnio, pomyliło mi się coś i poszłam na solarium i po godzinie zauważyłam, że maszyna jest wyłączona...
- Dobra, urzekła mnie ta historia niczym różaniec mojej ś.p matki, ale na rosół z kury, do rzeczy Mariola
- Oh Betty, ty to taka niecierpliwa jesteś, aż ci się zmarszczki porobią, jak mojej mamie dzień przed śmiercią. No ten, to miałam wam powiedzieć, tatuś umarł

Obrazek
- Co? Tato nie żyje? Ja się rozpłaczę, zostałem sierotą...
- Oj Błażej, weź się w garść! Kiedy stypa? Dużo jedzenia planujecie? Bo jak tak, to ja chętnie przyjdę...
- Oj kruszynko, mój tato umarł a ty o jedzeniu! Pomyśl co teraz przeżywa Enrique i Brajanek...

Obrazek
- Co, a kto to jest Enrique, nie znam, to jakiś gwiazdor z telewizji? A ten Brajenk to jakiś piosenkarz?
Obrazek
Błażejek był pogrążony w głębokiej żałobie po śmierci ojca. :c
- Wiesz Beatka, może poznałem go dosyć późno, ale po tym jak moja matka zwariowała, ale to przez samotność bo to dobra kobieta była, to był mi najbliższy...
- Oj pulpeciku, wiem, ale taka kolej rzeczy. To jak z hodowlą świń, żyją sobie, a potem je się zabija i hyc przerabia na szynkę... Ale nie martw się, pozostaną wspomnienia! Ja na przykład dalej pamiętam jak poszłam z ś.p moim tatą do kina na ekranizację bitwy pod Grunwaldem... Ale spieprzyłam stamtąd po dwóch minutach i poszłam na burgery, nawet nie zauważył.

Obrazek
Berenice szybko się spodobało, że pod ich dachem zamieszkała Gaja. B)
- Słuchaj Gaja, dzisiaj jest super impreza na klifach, idę tam z Adasiem, idziesz z nami? Można się wymknąć oknem w moim pokoju...
- Jasne, ale Benio będzie zły, wiesz, on chodzi spać o 22...
- Spoko, zostaw to mnie, ja już mam sposób by poszedł.

Obrazek
Tak jak Berenika powiedziała tak zrobiła - przekonała Benia by poszedł z nią i Gają sposobem. xD
- Słuchaj parówo, o 23 idziemy z Gają na imprezę, idziesz z nami...
- Babe baba bofi te noe boba bimporowab bab pobno
- Co, wypluj tą pastę ciamajdo, bo nic nie rozumiem.
- Ale mama mówi, że nie można imprezować tak późno, bo ktoś nas złapie, zgwałci, zamorduje i będzie źle...
- Albo idziesz, albo powiem mamie, że ukradłeś jej dwie dychy z portfela
- Cooo, przecież to ty zawsze jak idziesz na imprezę kradniesz jej kasę z portfela...
- No to co, komu uwierzy, tobie czy świętej córuni?

Obrazek
Becia odwiedziła grób swojej matki. :(
- Oj mamuś, ty tam sobie spoczywasz, leżysz jak zarżnięte prosię i nawet nie wiesz, że ten twój Wiesiek, mój ojczymo-teść kopnął w kalendarz...
Obrazek
- Na schab z kością, Beata, gadasz do grobu, tracisz rozum na stare lata... Idź coś lepiej zjeść, a nie gadasz do kamienia twierdząc, że to twoja matka i cię słucha
Idź jeść, Beatko, idź jeść, bo jutro Twojego syna czeka wielki dzień. ^^
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 01 lip 2016, 12:37

Mariolka! <3 Miło ją widzieć soft9
Ooo, szkoda Wieśka... Ale i tak dużo przeżył.
Kasim Hazim pisze:- Co, a kto to jest Enrique, nie znam, to jakiś gwiazdor z telewizji? A ten Brajenk to jakiś piosenkarz?
:haha:

Benio jest już dorosły, mógłby przestać się podporządkowywać młodszej siostrze soft1

Bećka i gadanie do grobu XD Ja się nie zdziwię, jak Apolonia wstanie na te rewelacje.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości