Świat Według Beaty

Czyli Beatka Bzdet podbija Willow Creek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 12 lut 2017, 22:27

Dziękuję! <3 Teraz nie wypada znowu zapuścić się w komentowaniu, więc piszę od razu. :D
Te ojszczane krzaczki mają dziwną moc przyciągania. :rotfl: Jak nie bara-bara, to pijacki sen... A jakie uniwersalne! I łóżko, i toaletę zastąpią.
Benio wypomina dziewczynom, że nie śpią, a sam pomyka o czwartej nad ranem w jeansach i swetrze. ;)
Cooo? ;( Jak to dobiegnie końca? Błażejek zginie gdzieś na obcej planecie? Czy może Beatka pożre go w ramach zemsty za zrujnowanie marzenia o locie w kosmos?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kasim Hazim » 14 lut 2017, 18:17

Relacja 123 - Zabójcze Bara-Bara

Od ucieczki Błażejka w kosmos minęło kilka dni. Gdy Beatka myślała, że za szybko nie zobaczy ani męża, ani swojej rakiety kosmicznej, ten wrócił do domu, myśląc, że zostanie przywitany jak jakiś Gagarin, czy inny znany kosmonauta.
- Witajcie! Powracam z kosmicznej podróży po wielu dniach...
Obrazek
Niestety, Błażeja przywitała tylko Beatka, i to nie chlebem i solą - wręcz przeciwnie.
- NO I WRÓCIŁA, NASZA GWIAZDA! TY NĘDZNA KUPO RESZTEK PO OBIEDZIE, JAK MOGŁEŚ UCIEC BEZ SŁOWA I WYLECIEĆ W KOSMOS BEZE MNIE?! CO TY SOBIE WYOBRAŻAŁEŚ?! KRADNIESZ MI MARZENIA, ZOSTAWIASZ MNIE I NIC NIE MÓWIĄC LECISZ W KOSMOS, NIE ZWAŻAJĄC NA SWOJE PROBLEMY Z SERCEM! NA SCHAB Z KOŚCIĄ, JEŚLI MYŚLISZ, ŻE CI WYBACZĘ TO JESTEŚ W BŁĘDZIE! Z NAMI KONIEC, CHCĘ ROZWODU!
- Ale...Ale...Ale Kruszynko, to wszystko nie tak...

Obrazek
Na szczęście po płaczu na wycieraczce pod drzwiami wejściowymi, Becia zgodziła się wybaczyć mężowi, pod warunkiem, że zrobi jej na obiad dwadzieścia mielonych. By przypieczętować odwołany rozwód, para postanowiła trochę pobarabarzyć w rakiecie kosmicznej. :dotatusia:
Obrazek
- No Beatko, dawno nikt mnie tak nie wymęczył, ja się boję, że to już jestem za stary na takie ekscesy miłosne...
- Oj daj spokój pulpeciku, stary ale wariat!

Obrazek
Becia to fajtłapa, wychodząc z rakiety potknęła się i wywinęła orła.
- Aaaaa, na schab z kością, kto wymyślił wejście do rakiety na takiej wysokości.
Obrazek
Upadek Bećki spowodował taki huk, że usłyszał go Adam, który był właśnie u Bereniki.
- Przybiegłem, bo usłyszałem huk jakby jakiś marsz narodowców przechodził ulicą, pomyślałem, że dołączę, a tu jednak tylko pani Beata się wyrąbała, wracam do Bereniki.
Obrazek
Błażejek też nie okazał się zbyt pomocny wobec upadku małżonki.
- Oj Beatka, wstawaj z tej trawy, ja nie mam siły cię podnosić, bo mi jeszcze kręgosłup padnie. Zresztą dziwnie się czuję, w sercu mnie jakoś kuje, to chyba przez to, że jak byłem w kosmosie to zapomniałem o lekach na serce
Obrazek
Beata nie miała wyjścia i musiała sama wstać z trawy, na którą się wywaliła.
- Wiecie co, zero z was pomocy, damę się podnosi jak upada, a nie szukają wymówek jak ból serca by nie pomóc i olewa, co z was za dżentelmeni... Idę coś zjeść, ten seks w kosmosie mnie wykończył.
Obrazek
- Beatka, zaczekaj bo jakoś dziwnie mi się kręci w głowie od kiedy wylądowaliśmy... Ja się boję, że mam zawał.
Obrazek
Chwilę później Błażejek stracił równowagę i runął na kolana.
- Kruszynko, dzwoń po pogotowie, to bara-bara w kosmosie była dla mnie chyba zbyt zabójcze.
Obrazek
NNiestety, Beatka nie zdążyła zadzwonić po pogotowie, bo Błażejek zemdlał całkowicie i przestał dawać jakiekolwiek odznaki życia...
Obrazek
- Oj Błażej, ty weź nie wymyślaj, przyznaj się po prostu, że jesteś życiową pierdołą i nie miałeś siły mnie podnieść z tej podłogi. Ale nie oczekuj, że ja będę lepsza, teraz ja ci nie pomogę wstać, ciekawe czy ci będzie do śmiechu.
Obrazek
Chyba jednak Błażejek wcale nie udawał przed Beatą, bo wkrótce na posesji rodziny Kiwak pojawił się Mroczny Kosiarz, którego zauważył Adam.
- Pani Beato, pan Błażej chyba wcale nie udaje, tam tyłu idzie jakiś zakapturzony ziomek i nie wygląda wcale na prawilną mordeczkę wyznającą JP na 100%.
Obrazek
- Na pierożki z kapustą i grzybami... Zabarabarowałam męża na śmierć, ale przypał.
Obrazek
Wkrótce na miejscu tragedii pojawiła się reszta rodziny - Benio, Gaja i Berenika.
- Ty, Beniek, myślisz, że jak tato kipnął to dostaniemy jakiś spadek? Przydałby mi się nowy laptop, albo maszynka do kręcenia szlugów...
- No w sumie to bym nie narzekał na jakąś skromną sumkę w spadku, miałbym akurat na pokój dla dziecka, czytałem ostatnio parę książek o tym jak powinien wyglądać pokoik dla niemowlaka...
- Oj zamknijcie się! Wasz ojciec umiera, a wy już sobie jego spadek wydajecie, stojąc nad jego ciałem. Ale swoją drogą widziałam ostatnio taką piękną kołyskę w katalogu...

Obrazek
Mroczny Kosiarz okazał się lovelassem. :dotatusia:
- Hej loszki, może chcecie podotykać moją kosę?
- Co to za tekst na podryw, już Benio ma lepsze
- Oj daj spokój foczko, na pewno masz ochotę się nią trochę pobawić
- Ty weź już lepiej zabierz mojego ojca ze sobą, bo się pogrążasz

Obrazek
- To co, może podasz mi swojego fejsa laseczko?
- Ty weź się ode mnie już odpierdziel, ja mam męża i jak on cię zaraz dopadnie... Właśnie, mąż, gdzie jest ta niedorajda w ogóle?

Obrazek
Niedorajda tymczasem w najlepsze dyskutował ze swoją matką o spadku, podczas gdy Adam robił relację ze śmierci niedoszłego teścia na snapie.
- No i jak mama myśli, gdzie tato mógł schować spadek? I co w nim zapisać?
- Na schab z kością, pojęcia nie mam, kiedyś coś wspominał o jakimś sejfie w gabinecie... Mam nadzieję, że schował jakieś oszczędności dla nas, przyda się zastrzyk gotówki bo ostatnie pieniądze ze spadku od wuja Bożydara wydałam na rakietę kosmiczną...
- Ej, możecie stanąć koło zwłok i udawać załamanych? Wrzucę to potem też na simtube, może dzięki temu będę sławnym youtuberem...

Obrazek
Berenika miała okazję popodziwiać Mrocznego Kosiarza w nieco inny sposób, niż każdy inny.
- Heh, ten cały Mroczny Kosiarz ma całkiem niezły tyłeczek...
Obrazek
- Dobra, skoro loszki nie są chętne na małe co nie co, to kończymy to przedstawienie. To Twój koniec Błażeju Kiwaku, idziesz ze mną na spotkanie z rodzicami i teściami. Apolonia się ucieszy, jak cię zobaczy!
Obrazek
No cóż, każdy się rodzi, by potem umrzeć, a kto umarł, ten nie żyje. Życie Błażeja Kiwaka na pewno należało do udanych, ale dobiegło końca, tak samo jak końca dobiegła rola tej postaci w relacji. Spoczywaj w pokoju, Błażejku, życiowa ciapo. [*]
Obrazek
Mroczny po skończonej pracy mógł udać się na odpoczynek.
- A może ty mała miałabyś ochotę pomacać moją kosę? Jest na prawdę wielka!
- A spadaj czarna pało, ojciec mi umarł, mam inne rzeczy teraz na głowie. Muszę teraz wymyślać wymówki wykorzystując to, by nauczyciele nie czepiali się mnie za jaranie szlugów i wagarowanie...

Obrazek
Do Beci dopiero po zabraniu ciała męża doszło, że została wdową. :(
- Ty zakapturzony kościotrupie, najpierw zabrałeś mi ojca, potem matkę, a teraz śmiesz zabierać mi męża? Na bigos z kiełbachą, co ty sobie wyobrażasz, że jesteś panem życia i śmierci?! ODDAWAJ MI GO NATYCHMIAST, KIM JA TERAZ NIBY MAM POMIATAĆ?!
- Niech się pani uspokoi, bo wypomnę pani zaraz jak zabiła pani pustelnika w lesie! Było nie uprawiać seksów w kosmosie, to by pani mąż żył! A teraz spadam, mam jeszcze kilka ciał do zabrania.

Obrazek
Biedna Bećka, została wdową i mimo że niedawno chciała rozwodzić się z mężem, to okropnie zniosła fakt, że to koniec jej małżeństwa.
- Mój Błażejek, mój biedny pulpecik... Już nigdy go nie zobaczę, nie nazwę ciapą, niedojdą, pantoflem, pierdołą... Już nigdy nikt nie nazwie mnie "kruszynką"... Eh, nawet nie mam ochoty nic jeść, bez niego nic nie będzie już smakowało tak samo.
Nie załamuj się, Beatko, nie załamuj, kiedyś nauczysz się żyć bez swojego pulpecika. ;(
Obrazek
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Simwood » 14 lut 2017, 18:43

Błażej wrócił z nadzieją na ciepłe powitanie, a Bećka zaczyna swoje xD
Przybiegłem, bo usłyszałem huk jakby jakiś marsz narodowców przechodził ulicą, pomyślałem, że dołączę, a tu jednak tylko pani Beata się wyrąbała
Coś w tym tygodniu wypadki chodzą po Beatkach. Najpierw drzewo, teraz rakieta soft9 Tylko dlaczego po wstaniu z ziemi ma inny kolor kombinezonu? :P
Zabarabarowałam męża na śmierć, ale przypał
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jak widać, Błażejek miał piękne pożegnanie :P Szkoda, że odszedł, ale liczę że dzięki kontaktom teściowej wróci jeszcze jako duuuuch :D A Beatka jak zawsze bystra soft9
A może ty mała miałabyś ochotę pomacać moją kosę? Jest naprawdę wielka!
soft9 soft9 soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Galcia » 14 lut 2017, 21:05

O nie, Błażej, nie umieraj! ;( To ja już wolałam ten rozwód!
Rodzina oczywiście pogrążona w rozpaczy. :D Ktoś ich powinien uświadomić, że jeśli tatuś nie spisał testamentu, to całą kasę dostanie Beatka i więcej tych pieniędzy nie zobaczą, bo Bećka wyda wszystko na żarcie. ;)
Na tym zdjęciu Mroczny Kosiarz wygląda, jakby miał krótką spódniczkę i bardzo zgrabne nóżki. :haha:
Eh, nawet nie mam ochoty nic jeść, bez niego nic nie będzie już smakowało tak samo.
To najbardziej wzruszający tekst, jaki padł w tej relacji. ;(
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Kapitan Indra » 15 lut 2017, 1:21

Nie no, Beatka jest bezbłędna!
NO I WRÓCIŁA, NASZA GWIAZDA! TY NĘDZNA KUPO RESZTEK PO OBIEDZIE, JAK MOGŁEŚ UCIEC BEZ SŁOWA I WYLECIEĆ W KOSMOS BEZE MNIE?!
Kocham te obelgi, którymi zawsze obrzuca męża.
Hah, musiała się wywalić, cała ona. Ale jak Błażej zaliczył zgon, to oczywiście obraza majestatu. Jak ja ją kocham! <3
-
Oj Błażej, ty weź nie wymyślaj, przyznaj się po prostu, że jesteś życiową pierdołą i nie miałeś siły mnie podnieść z tej podłogi.
Brawo, małżonek jej właśnie umiera, a ta z pretensjami...
- Na pierożki z kapustą i grzybami... Zabarabarowałam męża na śmierć, ale przypał.
Spadam z krzesła :rotfl:
No tak, Błażej jeszcze nie ostygł, a rodzinka już o spadku gada. Obśmiałabym się, gdyby się okazało, że żadnego spadku nie ma i nie będzie :P
Mroczny Lowelas - po prostu super! ^^
ja mam męża i jak on cię zaraz dopadnie... Właśnie, mąż, gdzie jest ta niedorajda w ogóle?
Czuję echo Beatki i Błażejka... historia lubi się powtarzać, tutaj pewnie będzie tak samo. No, tylko że Gaja nie jest taka żerta jak jej kochana świekra.
Berenika i podziwianie wdzięków Mrocznego :yes:
Naprawdę na tej fotce Mroczny wygląda, jakby miał nogi i spódniczkę, a to tylko kawałki Bereniki...
Spoczywaj w pokoju, Błażejku, życiowa ciapo. [*]
O, tak, tak, dołączam się do tego.
Apolonia się ucieszy, jak cię zobaczy!
Z pewnością. Będzie mogła wreszcie go ciągać na niekończące się msze i inne roraty.
- A może ty mała miałabyś ochotę pomacać moją kosę? Jest naprawdę wielka!
- A spadaj czarna pało, ojciec mi umarł, mam inne rzeczy teraz na głowie. Muszę teraz wymyślać wymówki wykorzystując to, by nauczyciele nie czepiali się mnie za jaranie szlugów i wagarowanie...
Dobre, dobre! Podryw na kosę.
No i Błażej umarł w nieświadomości, jaką to lafiryndą jest jego córeczka. Ale z drugiej strony... jeśli kiedyś wróci jako duch, będzie wiedział, zmarli wiedzą... :P
Ty zakapturzony kościotrupie, najpierw zabrałeś mi ojca, potem matkę, a teraz śmiesz zabierać mi męża? Na bigos z kiełbachą, co ty sobie wyobrażasz, że jesteś panem życia i śmierci?! ODDAWAJ MI GO NATYCHMIAST, KIM JA TERAZ NIBY MAM POMIATAĆ?!
:rotfl:
- Mój Błażejek, mój biedny pulpecik... Już nigdy go nie zobaczę, nie nazwę ciapą, niedojdą, pantoflem, pierdołą... Już nigdy nikt nie nazwie mnie "kruszynką"... Eh, nawet nie mam ochoty nic jeść, bez niego nic nie będzie już smakowało tak samo.
To faktycznie poważna sprawa - skoro straciła swój legendarny apetyt, to naprawdę coś w tym było...
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Świat Według Beaty

Postautor: Lenna » 07 mar 2017, 10:49

Nieeee, nie mogłeś zabić Błażejka :( Będzie mi go brakowało.
Ten umiera, a ci o spadku rozprawiają xD Najlepsze, gdyby okazało się, że żadnego spadku nie będzie.
Zabarabarowałam męża na śmierć, ale przypał.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Podryw na kosę soft9 Mroczny jaki casanova, no, no.
Eh, nawet nie mam ochoty nic jeść, bez niego nic nie będzie już smakowało tak samo.
;(
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości