Rodzina Antyk

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rodzina Antyk

Postautor: Levkoni » 01 mar 2015, 22:01

Lenna, tym razem nie przesadzę z dziećmi ;p Przynajmniej się postaram ^^ A co do nazwiska, to własnie od tych z Werony zapożyczyłem :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Rodzina Antyk

Postautor: Bart » 01 mar 2015, 22:15

Gratuluje rangi Fotografa :P
Moim zdaniem Antyk jest jak najbardziej okej, szczerze to się już przyzwyczaiłem do tego nazwiska.
Będę się śmiał jak urodzą się bliźniaki, albo Janusza i Marceline czeka 'potrójne szczęście' :D
Mam nadzieje, że w następnej relacji pokażesz nam ich nowy dom.
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Rodzina Antyk

Postautor: Lunon » 03 mar 2015, 9:54

Jacy oni płodni.
Ale to dobrze, ktoś musi zarabiać na ich emerytury xD
Strasznie mnie rozbawiła sytuacja w łóżku w relacji 4.
Tylko imprezki im w głowie ^^
A Janusz to chyba niedługo od alkoholu się uzależni xD

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rodzina Antyk

Postautor: Levkoni » 05 mar 2015, 21:24

Relacja 06


Jak już wspomniałem, Antykowie zamierzali kupić nowy, większy dom dla swojej powiększającej się rodziny. Na ich szczęście, dom po sąsiedzku zawalił się bo był stary i niezamieszkały. Miasto oczyściło działkę i wystawiło na sprzedaż. Antykowie oczywiście skorzystali z okazji, ale batalia nie była prosta! Musieli zmierzyć się z nową rodziną Kentów, którzy mieli chrapkę na działkę. Ostatecznie Antykowie wygrali licytację i wkrótce wybudowali dom:

Obrazek
Obrazek

Dom nie jest jeszcze wykończony, dlatego niektóre ściany nie mają okien itd :P No ale tak jak pisałem, gram bez kodów, więc nie mogę zrobić wszystkiego na raz. Umeblowałem ładnie tylko kuchnię, resztę pomieszczeń kupiłem z katalogu, bo nie miałem już ani funduszy na szaleństwa, ani weny do urządzania pokojów ;p Ale z czasem będę po kolei wszystko remontował. Dom był tak blisko, że Antykowie przenieśli się do niego w piżamach :P

Obrazek

Kuci, kuci, kuci!

Obrazek

W końcu, Marcelina powiła kolejne dziecię przy stole, nie dokończywszy swego śniadania. Lilia urodziła się głodna nie bardziej od młodej mamy! (PS: uwielbiam niemowlęta z TS4, może i są przykute do kołyski, ale mają słodkie i naturalne animacje, sporo interakcji i drą się że szok!)

Obrazek
Obrazek

Ahh, szczęśliwe życie rodzinne:

Obrazek

Jednak dzieci szybko rosną i wkrótce Daniel wyszedł ze swej kołyski!
- Mamusiu, dlaczego muszę wyskakiwać z kołyski?
- Ponieważ nasze prawo zakazuje raczkowania oraz siusiania w nocniczek. Więc wszystkie słodziutkie dzieciaczki jak Ty, muszą spędzać życie w kołysce do czasu, aż ta je wypluje... na ryj niczym jakieś ścierwo, niczym jakiegoś podczłowieka, pokrakę która nawet nie nauczyła się robić kupy! Oh, przepraszam synku, poniosło mnie...
- W takim razie pójdę się pobawić na placu zabaw, skoro tak zdrowo wyrosłem na sprawne dziecko, bez nauki chodzenia ;3

Obrazek
Obrazek

Marcelina może i bywa nerwowa, ale kocha swego synka bardziej, niż pomieszczenie za kuchnią, którego nie chciało się jej wykończyć:

Obrazek

Na placu zabaw Daniel wypatrywał ośmiornic, nowych kolegów oraz Angeliny Jolie.

Obrazek

A wieczorem jego rzępolenie na skrzypcach dało się we znaki wszystkim domownikom. Siostra zaczęła płakać, psy szczekać, koty pospadały z płotów, a policja wszczęła śledztwo w sprawie "Demonicznego Grajka z Willow Creek".

Obrazek

CDN :hej:
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Rodzina Antyk

Postautor: Shattered » 06 mar 2015, 13:03

http://i42.photobucket.com/albums/e301/ ... twbapk.png To zdjęcie przypomina mi taką typową amerykańską sytuację z serialu :aww: Takie w sobie coś fajnego ma..

Fajnie, że nie używasz kodu na pieniądze. Ode mnie wielki plus

Daniel ma identyczny nosek jak aktorka która grała w Dom na Krańcu świata :P yy tj. Sissy Spacek

Nowy dom.. no cóż. Jak dla mnie za duży, ale zobaczymy jak go wykończysz :)

I nie wiem dlaczego, ale w Twoich wnętrzach, na niektórych zdjęciach jest okropnie ciemno :( Może dodać więcej żyrandoli.. Np. tutaj http://i42.photobucket.com/albums/e301/ ... 8niuur.png

Wciąż nie mogę znieść brzuchów ciążowych w czwórce :O Jak dla mnie są za duże :(

Lubię Marcelinkę, ale nie lubię jej męża...
I co to za historia rodziny??? Niczym z jakieś lektury szkolnej soft9 soft9
Masz wyobraźnię :curious:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Rodzina Antyk

Postautor: Lunon » 06 mar 2015, 22:11

Bardzo ładny ten ich nowy dom ^^
No proszę jaki uroczy bobas.
Opieka nad dwójką niemowląt naraz [*]
Urocze okulary Harrego Pottera, bardzo mu pasują :D

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Rodzina Antyk

Postautor: Levkoni » 07 mar 2015, 11:33

Shattered, to zdjęcie wnętrza jest z ich poprzedniego domku ;p Faktycznie był niedoświetlony, ale to przez brak środków na nowe lampy xD A nowy dom musi być duży ;p Tzn ja dużo bardziej lubię małe domy, lepiej je ogarnąć. Ale niestety w Simsach są niepraktyczne bo robią się ciasne, a jeszcze jak przychodzą goście to już w ogóle. Do tego lubię mieć w domu zawsze jakieś pomieszczenia na gabinety czy siłownię ;p Tak więc uważaj, bo ja się zastanawiam nawet nad jeszcze większym :D A dlaczego nie lubisz jej męża? :< Toć to mój ulubiony sim!

Lunon opieka nad dwójką niemowląt faktycznie może dać się we znaki, szczególnie jak obie kołyski stoją w sypialni rodziców ;p

Dzięki za komentarze! Niestety widzę, że moja relacja jest nudna, mało się w niej dzieje, ale jakoś nie mam weny na więcej akcji :( A też nie chcę się zmuszać do określonego stylu grania, bo to moja normalna rodzinka, którą gram na co dzień, nie jest stworzona z myślą o jakiś pełnych akcji relacjach ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Rodzina Antyk

Postautor: Bart » 14 mar 2015, 11:06

Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić. Marcela po ciąży byłą trochę grubsza, czy nie? :wat:
Podoba mi się domek Antyków, widać, że jeszcze nie mieli odpowiednich funduszy, bo niektóre pomieszczenia nawet nie pomalowane :P
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości